SVØMMETIDER
SVØMMETIDER
Stævner
Ranglister
Rekorder
Svømmere
Klubskifter
Faciliteter
Log ind
Resultater fra Afslutningsstævne 2019
Gå tilbage til oversigt over resultater
Stævnet blev afviklet på
kortbane (25m)
100 IM - Damer - Direkte finale
#
Navn
Årgang
Klub
Tid
Reaktionstid
1
Karoline Barrett
2002
GTI - Greve
1:03.15
2
Cecilie Daluiso Salmonsen
2001
GTI - Tune I.F.
1:07.81
3
Julie Liv Madsen
2006
GTI - Greve
1:11.08
4
Sidse M. Ø. Engsbro
2004
GTI - Greve
1:11.83
5
Alberte Crone Larsen
2006
GTI - Tune I.F.
1:13.39
6
Annika Britt Larsen
2005
GTI - Tune I.F.
1:13.44
7
Elisabeth Augusta Englev
2006
GTI - Greve
1:13.66
8
Mathilde Willumsen
2006
GTI - Greve
1:15.32
9
Nicole Damhøj Andersen
2006
GTI - Greve
1:15.34
10
Sarah Ankjær Pedersen
2006
GTI - Greve
1:16.34
11
Josefine Arbo Sørensen
2004
GTI - Tune I.F.
1:16.66
12
Sabrina Meldgaard Pejø
2006
GTI - Greve
1:16.71
13
Frida Caroline Knudsen
2007
GTI - Greve
1:17.23
14
Annika Frederiksen
2007
GTI - Tune I.F.
1:17.52
15
Lærke Marie Clausen
2005
GTI - Greve
1:17.69
16
Nomi I. K. Schau
2004
GTI - Tune I.F.
1:17.88
17
Mille Giolbas
2006
GTI - Tune I.F.
1:18.41
18
Frida Høj Andersen
2005
GTI - Ishøj
1:18.99
19
Clara Schmedes
2004
GTI - Tune I.F.
1:19.97
20
Emilia Gotfredsen
2005
GTI - Ishøj
1:21.23
21
Julie Wolter
2003
GTI - Tune I.F.
1:21.40
22
Signe C. H. Naaby
2007
GTI - Tune I.F.
1:21.52
23
Julie Segato
2005
GTI - Tune I.F.
1:21.89
24
Naja O. K. Neergaard
2007
GTI - Tune I.F.
1:22.21
25
Marie Skole Sørensen
2006
GTI - Tune I.F.
1:23.76
26
Louise Popp-Madsen
2007
GTI - Tune I.F.
1:24.78
27
Malene Dithmar
2006
GTI - Greve
1:25.47
28
Freja Monrad Kirkegaard
2008
GTI - Tune I.F.
1:30.62
29
Amalie Lykke Madsen
2008
GTI - Greve
1:35.32
30
Isabella Høj Johansen
2008
GTI - Greve
1:37.54
30
Luna Madrid Poulsen
2009
GTI - Tune I.F.
1:37.54
32
Jasmin Freja Hansen Ünal
2007
GTI - Greve
1:37.95
33
Jasmin A. Didriksen
2009
GTI - Tune I.F.
1:38.23
34
Sarah Cecilie Rasmussen
2008
GTI - Greve
1:41.41
35
Frida Kirkegaard
2010
GTI - Tune I.F.
1:47.09
36
Julie Bruun
2008
GTI - Greve
1:52.45
37
Anna Eirfeldt
2009
GTI - Greve
1:52.56
38
Caroline Engsbro
2010
GTI - Greve
1:54.28
39
Sarah Budolph Olsen
2009
GTI - Greve
1:56.61
40
Caroline Damhøj Andersen
2008
GTI - Greve
1:57.25
41
Sofia Linnea B. Pedersen
2009
GTI - Tune I.F.
1:58.23
42
Mie Neergaard
2010
GTI - Tune I.F.
2:06.00
43
Ronja B Hansen
2010
GTI - Greve
2:43.98
-
Mathilde Svendsen
2004
GTI - Greve
DSQ
-
Sophie Amalie Rasmussen
2006
GTI - Greve
DSQ
-
Josephine Madsen
2009
GTI - Greve
DSQ
-
Mathilde Dithmar
2009
GTI - Greve
DSQ
-
Matilde Wendelboe Træde
2008
GTI - Tune I.F.
DSQ