Lokalt regions stævne 2020 (børnegruppe)

Information om stævnet

Stævnestart: 27. November 2020
Stævneslut: 28. November 2020
Tilmeldingsfrist: 24. November 2020
Bassin: Kortbane (25m)
Deltagere: Standard (åbent for alle)

Arrangør

Arrangør: Søllerød Svømmeklub

Stævneleder
Navn: Anita Nørskov
Email: kontor@sollerodsvom.dk
Telefon: 20995155

Filer

FiltypeFilnavnDato
ResultatlisteResultatliste28-11-2020
ØvrigeOmklædning oversigt lørdag27-11-2020
ResultatlisteResultater fra fredag27-11-2020
TidsplanForeløbig tidsplan lørdag piger (børnegr)26-11-2020
TidsplanForeløbig tidsplan lørdag drenge (børnegr)26-11-2020
TidsplanForeløbig tidsplan fredag piger (børnegr)26-11-2020
TidsplanForeløbig tidsplan fredag drenge (børnegr)26-11-2020
ØvrigeOmklædning oversigt fredag26-11-2020
OfficialslisteOfficials2826-11-2020
OfficialslisteOfficials2726-11-2020
InvitationRegionsstævne og mesterskab børn og årgang - 2020 - Nordsjælland31-10-2020

Placering

Rundforbi Svømmehal
Egebækvej 118
2850 Nærum
Danmark

Resultater

27. November 2020:
104100 Ryg - HerrerDirekte finale20 resultater
106100 Bryst - HerrerDirekte finale20 resultater
11250 Fly - HerrerDirekte finale21 resultater
116100 Bryst - HerrerDirekte finale7 resultater
118100 Ryg - HerrerDirekte finale7 resultater
12050 Fly - HerrerDirekte finale7 resultater
27. November 2020:
103100 Ryg - DamerDirekte finale26 resultater
105100 Bryst - DamerDirekte finale27 resultater
11150 Fly - DamerDirekte finale25 resultater
126100 Bryst - DamerDirekte finale1 resultater
127100 Ryg - DamerDirekte finale1 resultater
12850 Fly - DamerDirekte finale1 resultater
28. November 2020:
102100 Fri - HerrerDirekte finale20 resultater
108100 IM - HerrerDirekte finale19 resultater
114100 Fri - HerrerDirekte finale7 resultater
124100 IM - HerrerDirekte finale7 resultater
28. November 2020:
101100 Fri - DamerDirekte finale26 resultater
107100 IM - DamerDirekte finale26 resultater
125100 Fri - DamerDirekte finale1 resultater
129100 IM - DamerDirekte finale1 resultater