Startliste Løb 1-12 
 
  Stævne navn  VS2 Intern stævne 1    Udskriftsdato  19 september 2020   
  Stævne by  Viborg    Udskriftstidspunkt  11:43   
  Arrangør  Viborg Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  24 september 2020         
 
 
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
13  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  37.43   
Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  40.73   
12  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  41.48   
Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  41.59   
16  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  43.34   
Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  44.50   
Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  46.09   
15  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m  54.91   
 
Løb 2, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
19  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  37.85   
11  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  39.77   
Laigaard Christoffer Nonbo  2007  VIBORG  0729AO  25 m  43.95   
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
18  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  42.45   
Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  53.52   
20  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  54.75   
Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  58.46   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  41.71   
17  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  46.77   
11  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  49.72   
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
13  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  1:23.47   
Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  1:42.97   
Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  2:02.31   
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:13.64   
17  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  1:19.00   
19  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  1:29.86   
10  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:38.66   
 
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
18  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  1:34.13   
16  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  1:37.38   
Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  1:39.51   
12  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:42.71   
Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:50.84   
Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  1:53.68   
20  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  1:57.92   
15  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m  1:58.62   
Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  2:17.81   
 
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Lyngsø Mathias  2006  VIBORG  0659AL  25 m  1:24.82   
 
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  3:20.14   
Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  3:47.05   
 
Løb 12, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Lyngsø Mathias  2006  VIBORG  0659AL  25 m  3:01.71   
Laigaard Christoffer Nonbo  2007  VIBORG  0729AO  25 m  3:27.25   
10  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  3:31.42   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 september 2020 
Licens til Viborg Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:43