Startliste Løb 1-12 
 
  Stævne navn  NS Mini 2020 01 25    Udskriftsdato  21 januar 2020   
  Stævne by  Ølstykke    Udskriftstidspunkt  05:41   
  Arrangør  A6         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  25 januar 2020         
 
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
130  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  1:12.94   
75  Jørgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD  0764AO  25 m  1:13.12   
112  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:13.75   
123  Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  1:18.10   
76  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  1:19.36   
77  Mogensen Tia Sofie Majvig  2007  HILLERØD  0778AM  25 m  1:20.92   
68  Poulsen Liva  2007  HILLERØD  0774AO  25 m  1:22.30   
Abildgaard Caja Basler  2009  A6  0974AD  25 m  1:22.77   
132  Aamann Clara  2007  FR.SUND  0712AW  25 m  1:25.58   
10  131  Lindberg Caroline  2007  FR.SUND  0702AS  25 m  1:28.82   
11  133  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  1:28.84   
12  109  Illemann Viktoria  2007  FR.VÆRK  0716AT  25 m  1:29.65   
13  89  Jesse Melani  2008  HELSINGE  0804AA  25 m  1:30.89   
14  24  Grynnerup Signe  2009  A6  0946AE  25 m  1:31.75   
15  21  Gentin Karoline Melholt  2009  A6  0956AH  25 m  1:36.79   
16  136  Iversen Olivia Maibøll  2009  FR.SUND  0938AI  25 m  1:36.86   
17  101  Larsen Chili Bruun  2008  FR.VÆRK  0820AS  25 m  1:38.44   
18  22  Capito Melissa Walther  2009  A6  0936AE  25 m  1:39.18   
19  120  Nielsen Amalie Lærke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m  1:42.33   
20  107  Boesgaard Nicoline  2009  FR.VÆRK  0992AC  25 m  1:43.58   
21  134  Nielsen Marie Borregaard  2008  FR.SUND  0864AE  25 m  1:44.31   
22  119  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  1:44.57   
23  144  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  1:46.27   
24  121  Skovsgaard Ellen Johanne  2010  FR.SUND  1006AG  25 m  1:53.18   
25  55  Bjørnholt Miriam  2011  HILLERØD  1112AD  25 m  1:57.26   
26  43  Vindekilde Emilie Stengel  2009  HILLERØD  0966AE  25 m  2:32.79   
27  105  Rasmussen Emma Druj  2009  FR.VÆRK  0996AI  25 m  2:44.57   
28  10  Lund-Hansen Freja Mattrup  2009  A6  0988BE  25 m     
29  25  Grynnerup Sofie Holstein  2011  A6  1168AA  25 m     
30  86  Fortun Caysa  2009  HELSINGE  0928AE  25 m     
31  135  Skov Lucca  2012  FR.SUND  1272AB  25 m     
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
125  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  1:07.80   
69  Klitten Johan  2006  HILLERØD  0667AL  25 m  1:08.18   
84  Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m  1:10.49   
138  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:10.98   
70  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  1:11.27   
140  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  1:12.62   
145  Larsen Alexander Merl  2008  A6  0853AA  25 m  1:13.53   
88  Madsen Emil Frederik  2007  HELSINGE  0707AM  25 m  1:15.13   
62  Købke Storm  2007  HILLERØD  0717AM  25 m  1:15.64   
10  114  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  1:16.44   
11  102  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  1:18.61   
12  60  Kammer Gustav  2008  HILLERØD  0861AN  25 m  1:19.59   
13  73  Nissen Emil  2006  HILLERØD  0633AN  25 m  1:22.23   
14  67  Danquart Otto Holbøll  2007  HILLERØD  0731AI  25 m  1:22.43   
15  26  Toftkær Isaac Hammer  2009  A6  0969AC  25 m  1:28.24   
16  61  Jiang Nuoyan  2007  HILLERØD  0769AL  25 m  1:31.23   
17  96  Hansen Liam  2007  HELSINGE  0725AL  25 m  1:34.39   
18  103  Rasmussen Emil Druj  2007  FR.VÆRK  0781AN  25 m  1:34.76   
19  27  Toftkær Silas Hammer  2009  A6  0979AC  25 m  1:37.19   
20  137  Dyhr Andreas  2007  FR.SUND  0757AM  25 m  1:40.00   
21  110  Quvang Rasmus  2006  FR.VÆRK  0663AN  25 m  1:40.27   
22  113  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:40.46   
23  87  Dam-Andersen Christian  2009  HELSINGE  0973AF  25 m  1:40.55   
24  52  Jensen Malte Scott  2009  HILLERØD  0977BA  25 m  1:40.77   
25  23  Dietrichsen Noah  2010  A6  1091AC  25 m  1:44.62   
26  53  Søndergaard Mathias  2009  HILLERØD  0959AC  25 m  1:47.31   
27  48  Ditlefsen Louis  2009  HILLERØD  0957AE  25 m  1:49.08   
28  65  Sørensen Sebastian Kjær  2007  HILLERØD  0753AL  25 m  1:49.95   
29  40  Eggert Bastian  2009  HILLERØD  0925AC  25 m  1:55.92   
30  92  Kristensen Tobias  2011  HELSINGE  1169AB  25 m  2:08.35   
31  12  Thirup-Bielefeldt Malias  2009  A6  0923BA  25 m     
32  32  Christiansen Asbjørn  2011  A6  1189AA  25 m     
33  35  Jensen Malthe  2011  A6  1101AB  25 m     
34  37  Kofoed Nicklas  2010  A6  1039AB  25 m     
35  57  Deren Oliver  2007  HILLERØD  0711AQ  25 m     
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
123  Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  42.65   
68  Poulsen Liva  2007  HILLERØD  0774AO  25 m  45.99   
77  Mogensen Tia Sofie Majvig  2007  HILLERØD  0778AM  25 m  46.02   
Scheibye Clara  2008  A6  0866AJ  25 m  48.60   
131  Lindberg Caroline  2007  FR.SUND  0702AS  25 m  49.62   
20  Larsen Dyveke  2009  A6  0956AE  25 m  49.91   
115  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  52.21   
124  Jørgensen Caroline  2008  FARUM  0858AG  25 m  52.29   
122  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM  0974AC  25 m  52.87   
10  104  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  58.44   
11  22  Capito Melissa Walther  2009  A6  0936AE  25 m  58.59   
12  107  Boesgaard Nicoline  2009  FR.VÆRK  0992AC  25 m  59.84   
13  72  Falkenstrøm Cecilia  2008  HILLERØD  0898AN  25 m  1:00.74   
14  Miolane Amélie  2010  A6  1076AB  25 m  1:01.00   
15  121  Skovsgaard Ellen Johanne  2010  FR.SUND  1006AG  25 m  1:03.24   
16  39  Christoffersen Andrea  2010  HILLERØD  1028AJ  25 m  1:04.67   
17  59  Ptak Thilde  2009  HILLERØD  0946AG  25 m  1:05.48   
18  83  Madsen Anna Søjberg  2008  HELSINGE  0862AJ  25 m  1:10.29   
19  11  Larsen Eva Strømann  2010  A6  1096AG  25 m  1:14.30   
20  33  Josephsen Freja  2011  A6  1188AA  25 m  1:16.74   
21  17  Mikkelsen Melanie Bundgaard  2010  A6  1048AM  25 m  1:19.38   
22  54  Blomsterberg Mille Klæbel  2010  HILLERØD  1026AJ  25 m  1:19.89   
23  43  Vindekilde Emilie Stengel  2009  HILLERØD  0966AE  25 m  1:21.30   
24  56  Dam Natasja Dalsgaard  2009  HILLERØD  0936BC  25 m  1:30.89   
25  14  Hansen Isabella  2010  A6  1064AK  25 m  2:09.57   
26  50  Schmidt Luna Amby  2010  HILLERØD  1038AG  25 m     
27  82  Bjørn-Pedersen Julie  2007  HELSINGE  0714AV  25 m     
28  91  Fortun Norma  2011  HELSINGE  1164AA  25 m     
29  94  Fortun Wilma  2009  HELSINGE  0918AE  25 m     
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
70  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  39.16   
125  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  44.10   
139  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  44.91   
143  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m  45.16   
116  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  47.68   
90  Pedersen Nikolaj  2007  HELSINGE  0791AG  25 m  47.70   
85  Foged William  2008  HELSINGE  0805AA  25 m  47.94   
19  Midtgaard Gustav  2008  A6  0843AD  25 m  48.71   
71  Rasmussen Mikkel  2007  HILLERØD  0789AL  25 m  49.15   
10  66  Sørensen Sebastian S.  2008  HILLERØD  0801AG  25 m  49.36   
11  93  Kühl Victor  2009  HELSINGE  0983AA  25 m  49.80   
12  60  Kammer Gustav  2008  HILLERØD  0861AN  25 m  50.72   
13  Nielsen Jens  2008  A6  0877AF  25 m  51.55   
14  44  Mortensen Frederik  2008  HILLERØD  0863AN  25 m  53.12   
15  73  Nissen Emil  2006  HILLERØD  0633AN  25 m  54.36   
16  61  Jiang Nuoyan  2007  HILLERØD  0769AL  25 m  55.37   
17  63  Andreasen Niels  2009  HILLERØD  0935AE  25 m  55.50   
18  27  Toftkær Silas Hammer  2009  A6  0979AC  25 m  57.92   
19  52  Jensen Malte Scott  2009  HILLERØD  0977BA  25 m  58.72   
20  67  Danquart Otto Holbøll  2007  HILLERØD  0731AI  25 m  58.94   
21  13  Bülow Nikolaj  2010  A6  1095AC  25 m  1:01.25   
22  47  Kristiansen Lucas  2009  HILLERØD  0955AE  25 m  1:01.35   
23  65  Sørensen Sebastian Kjær  2007  HILLERØD  0753AL  25 m  1:05.02   
24  40  Eggert Bastian  2009  HILLERØD  0925AC  25 m  1:06.35   
25  38  Duelund-Hansen Aksel Otto  2010  HILLERØD  1033AD  25 m  1:07.61   
26  36  Thorsen Noah Gustav Nordsted  2010  A6  1017AH  25 m  1:11.61   
27  16  Dreier Vitus  2010  A6  1045AC  25 m  1:12.67   
28  142  Kofoed Ole Winkler  2010  A6  1029AH  25 m  1:28.51   
29  18  Sandager Jonas  2010  A6  1075AG  25 m     
30  41  Jensen Carlos Nicolas  2010  HILLERØD  1055AD  25 m     
31  42  Nielsen Christopher Perplies  2007  HILLERØD  0771AP  25 m     
32  46  Blom Louie Moes  2009  HILLERØD  0947BC  25 m     
33  64  Nissen Mads  2007  HILLERØD  0771AM  25 m     
34  95  Arnholtz Loui  2010  HELSINGE  1041AC  25 m     
35  106  Olsen Jeppe  2008  FR.VÆRK  0827AO  25 m     
36  141  Midtgaard Christoffer  2010  A6  1027AH  25 m     
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
117  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  2:50.52   
118  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  2:55.51   
30  Rasmussen Silje  2008  A6  0894AF  25 m  2:57.44   
31  Olsen Louise  2008  A6  0816AF  25 m  3:04.96   
Højer Johanne  2008  A6  0868AK  25 m  3:06.30   
76  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  3:09.38   
29  Lykke Sofie  2008  A6  0814AH  25 m  3:17.85   
122  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM  0974AC  25 m  3:31.26   
124  Jørgensen Caroline  2008  FARUM  0858AG  25 m  3:34.88   
10  89  Jesse Melani  2008  HELSINGE  0804AA  25 m  4:17.38   
11  83  Madsen Anna Søjberg  2008  HELSINGE  0862AJ  25 m  4:35.76   
12  74  Jørgensen Andrea  2008  HILLERØD  0864AG  25 m     
13  75  Jørgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD  0764AO  25 m     
14  108  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
140  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  2:35.24   
Jensen Frederik Kepp  2007  A6  0781AA  25 m  2:46.35   
Uldall-Jessen Jacob  2007  A6  0757AE  25 m  2:48.49   
84  Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m  2:53.62   
28  Svendsen Harald Rasmus  2007  A6  0781AG  25 m  3:06.13   
88  Madsen Emil Frederik  2007  HELSINGE  0707AM  25 m  3:08.43   
110  Quvang Rasmus  2006  FR.VÆRK  0663AN  25 m  3:44.44   
Damsgaard Frederik  2006  A6  0613AH  25 m     
96  Hansen Liam  2007  HELSINGE  0725AL  25 m     
10  114  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
130  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  32.93   
117  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  33.62   
74  Jørgensen Andrea  2008  HILLERØD  0864AG  25 m  34.82   
118  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  34.91   
82  Bjørn-Pedersen Julie  2007  HELSINGE  0714AV  25 m  35.27   
76  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  36.76   
132  Aamann Clara  2007  FR.SUND  0712AW  25 m  37.98   
134  Nielsen Marie Borregaard  2008  FR.SUND  0864AE  25 m  39.20   
136  Iversen Olivia Maibøll  2009  FR.SUND  0938AI  25 m  39.74   
10  133  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  39.76   
11  21  Gentin Karoline Melholt  2009  A6  0956AH  25 m  40.29   
12  101  Larsen Chili Bruun  2008  FR.VÆRK  0820AS  25 m  41.57   
13  72  Falkenstrøm Cecilia  2008  HILLERØD  0898AN  25 m  44.41   
14  10  Lund-Hansen Freja Mattrup  2009  A6  0988BE  25 m  44.51   
15  120  Nielsen Amalie Lærke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m  45.58   
16  59  Ptak Thilde  2009  HILLERØD  0946AG  25 m  47.19   
17  119  Kunak Alba  2010  FR.SUND  1012AH  25 m  47.48   
18  25  Grynnerup Sofie Holstein  2011  A6  1168AA  25 m  47.82   
19  144  Nielsen Anna Dencher  2010  FR.SUND  1048AC  25 m  47.93   
20  55  Bjørnholt Miriam  2011  HILLERØD  1112AD  25 m  48.65   
21  17  Mikkelsen Melanie Bundgaard  2010  A6  1048AM  25 m  49.24   
22  86  Fortun Caysa  2009  HELSINGE  0928AE  25 m  49.64   
23  94  Fortun Wilma  2009  HELSINGE  0918AE  25 m  51.20   
24  Miolane Amélie  2010  A6  1076AB  25 m  52.95   
25  58  Klinker Sofie Demant  2010  HILLERØD  1050AJ  25 m  54.90   
26  33  Josephsen Freja  2011  A6  1188AA  25 m  56.12   
27  91  Fortun Norma  2011  HELSINGE  1164AA  25 m  56.19   
28  56  Dam Natasja Dalsgaard  2009  HILLERØD  0936BC  25 m  56.73   
29  54  Blomsterberg Mille Klæbel  2010  HILLERØD  1026AJ  25 m  57.67   
30  50  Schmidt Luna Amby  2010  HILLERØD  1038AG  25 m  1:02.27   
31  11  Larsen Eva Strømann  2010  A6  1096AG  25 m  1:02.97   
32  105  Rasmussen Emma Druj  2009  FR.VÆRK  0996AI  25 m  1:07.26   
33  39  Christoffersen Andrea  2010  HILLERØD  1028AJ  25 m  1:13.72   
34  15  Unterberg Merle  2011  A6  1116AF  25 m  1:20.84   
35  14  Hansen Isabella  2010  A6  1064AK  25 m  1:22.62   
36  98  Lund Marina  2012  HELSINGE  1262AD  25 m     
37  135  Skov Lucca  2012  FR.SUND  1272AB  25 m     
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
70  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  31.46   
143  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m  33.06   
81  Hovmand Arn Byrge  2009  HELSINGE  0915AC  25 m  34.14   
103  Rasmussen Emil Druj  2007  FR.VÆRK  0781AN  25 m  34.96   
113  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  35.92   
93  Kühl Victor  2009  HELSINGE  0983AA  25 m  36.84   
95  Arnholtz Loui  2010  HELSINGE  1041AC  25 m  36.90   
102  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  37.26   
116  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  37.58   
10  64  Nissen Mads  2007  HILLERØD  0771AM  25 m  37.98   
11  63  Andreasen Niels  2009  HILLERØD  0935AE  25 m  38.73   
12  26  Toftkær Isaac Hammer  2009  A6  0969AC  25 m  38.99   
13  137  Dyhr Andreas  2007  FR.SUND  0757AM  25 m  39.34   
14  53  Søndergaard Mathias  2009  HILLERØD  0959AC  25 m  41.17   
15  87  Dam-Andersen Christian  2009  HELSINGE  0973AF  25 m  41.52   
16  71  Rasmussen Mikkel  2007  HILLERØD  0789AL  25 m  41.89   
17  47  Kristiansen Lucas  2009  HILLERØD  0955AE  25 m  44.05   
18  48  Ditlefsen Louis  2009  HILLERØD  0957AE  25 m  44.36   
19  37  Kofoed Nicklas  2010  A6  1039AB  25 m  46.08   
20  23  Dietrichsen Noah  2010  A6  1091AC  25 m  46.29   
21  42  Nielsen Christopher Perplies  2007  HILLERØD  0771AP  25 m  47.61   
22  92  Kristensen Tobias  2011  HELSINGE  1169AB  25 m  50.23   
23  32  Christiansen Asbjørn  2011  A6  1189AA  25 m  50.26   
24  12  Thirup-Bielefeldt Malias  2009  A6  0923BA  25 m  51.43   
25  13  Bülow Nikolaj  2010  A6  1095AC  25 m  52.49   
26  41  Jensen Carlos Nicolas  2010  HILLERØD  1055AD  25 m  52.86   
27  35  Jensen Malthe  2011  A6  1101AB  25 m  54.23   
28  106  Olsen Jeppe  2008  FR.VÆRK  0827AO  25 m  55.23   
29  38  Duelund-Hansen Aksel Otto  2010  HILLERØD  1033AD  25 m  55.24   
30  36  Thorsen Noah Gustav Nordsted  2010  A6  1017AH  25 m  58.71   
31  142  Kofoed Ole Winkler  2010  A6  1029AH  25 m  58.92   
32  141  Midtgaard Christoffer  2010  A6  1027AH  25 m  1:05.87   
33  34  Hansen Jonas Elgaard  2009  A6  0971BD  25 m  1:22.78   
34  18  Sandager Jonas  2010  A6  1075AG  25 m  1:34.21   
35  44  Mortensen Frederik  2008  HILLERØD  0863AN  25 m     
36  45  Jensen Innes Sixten  2009  HILLERØD  0961BC  25 m     
37  97  Brandt Jonathan  2010  HELSINGE  1031AF  25 m     
 
Løb 9, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
115  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:23.01   
30  Rasmussen Silje  2008  A6  0894AF  25 m  1:25.22   
29  Lykke Sofie  2008  A6  0814AH  25 m  1:30.51   
112  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:33.06   
31  Olsen Louise  2008  A6  0816AF  25 m  1:34.20   
Højer Johanne  2008  A6  0868AK  25 m  1:44.61   
108  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m  1:47.25   
104  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  1:52.07   
109  Illemann Viktoria  2007  FR.VÆRK  0716AT  25 m  1:53.43   
10  Scheibye Clara  2008  A6  0866AJ  25 m     
11  Abildgaard Caja Basler  2009  A6  0974AD  25 m     
12  20  Larsen Dyveke  2009  A6  0956AE  25 m     
13  24  Grynnerup Signe  2009  A6  0946AE  25 m     
 
Løb 10, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Jensen Frederik Kepp  2007  A6  0781AA  25 m  1:14.00   
28  Svendsen Harald Rasmus  2007  A6  0781AG  25 m  1:14.30   
Uldall-Jessen Jacob  2007  A6  0757AE  25 m  1:19.27   
69  Klitten Johan  2006  HILLERØD  0667AL  25 m  1:22.01   
Damsgaard Frederik  2006  A6  0613AH  25 m  1:28.77   
139  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:30.63   
138  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:33.81   
145  Larsen Alexander Merl  2008  A6  0853AA  25 m  1:45.04   
62  Købke Storm  2007  HILLERØD  0717AM  25 m  1:49.05   
10  Nielsen Jens  2008  A6  0877AF  25 m     
11  19  Midtgaard Gustav  2008  A6  0843AD  25 m     
12  57  Deren Oliver  2007  HILLERØD  0711AQ  25 m     
13  66  Sørensen Sebastian S.  2008  HILLERØD  0801AG  25 m     
14  81  Hovmand Arn Byrge  2009  HELSINGE  0915AC  25 m     
15  85  Foged William  2008  HELSINGE  0805AA  25 m     
16  90  Pedersen Nikolaj  2007  HELSINGE  0791AG  25 m     
 
Løb 11, 4X50m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
128  A6 Piger 2  2008  A6    25 m  2:33.29   
126  A6 Piger 1  2008  A6    25 m  2:57.32   
111  Stålpiger  2008  FR.VÆRK    25 m  3:25.28   
100  Helsinge Piger  2008  HELSINGE    25 m  3:38.54   
80  Hils 4  2009  HILLERØD    25 m     
 
Løb 12, 4X50m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
129  A6 Drenge 2  2006  A6    25 m  2:19.99   
127  A6 Drenge 1  2008  A6    25 m  2:48.49   
99  Helsinge Drenge  2008  HELSINGE    25 m  2:48.57   
78  Hils 4  2008  HILLERØD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 januar 2020 
Licens til A6  Udskriftstidspunkt  05:41