Startliste Løb 1-36 
 
  Stævne navn  DM-K Årgang Kortbane    Udskriftsdato  14 januar 2020   
  Stævne by  Gladsaxe    Udskriftstidspunkt  21:46   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion & Gladsaxe Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  31 januar 2020         
 
 
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Kragh Ida Skov  2006  A6 SLANGE  0698AG  25 m  1:12.93   
55  Frydendahl Mille  2006  ALLERØD  0684AB  25 m  1:13.79   
395  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  1:14.17   
499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:14.90   
102  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  1:15.96   
81  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  1:16.20   
181  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:16.85   
276  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  1:17.04   
43  Hovmand Julie  2007  BIRKERØD  0772AB  25 m  1:17.08   
10  534  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:17.77   
11  174  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  1:17.92   
12  501  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:17.93   
13  21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  1:18.01   
14  175  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:18.33   
15  430  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:18.40   
16  351  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  25 m  1:18.51   
17  304  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:18.61   
18  463  Jeppesen Nana Starcke  2006  SØHESTEN  0676AW  25 m  1:18.66   
19  522  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  1:18.82   
20  294  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  1:19.04   
21  271  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:19.24   
22  247  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:19.55   
23  302  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  1:19.84   
24  104  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  1:20.01   
25  16  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:20.12   
26  434  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:20.19   
27  206  Hedegaard Julie Kvolbæk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  1:20.22   
28  99  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  1:20.25   
29  405  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  25 m  1:20.25   
30  493  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:20.28   
31  135  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  25 m  1:20.32   
32  429  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  25 m  1:20.35   
33  28  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:20.36   
34  107  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  1:20.41   
35  378  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  1:20.74   
36  350  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  1:20.75   
37  95  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:20.91   
38  536  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:20.93   
39  80  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  1:20.96   
40  100  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  1:21.12   
41  538  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:21.21   
42  404  Frische Livia Weidick  2007  AALBORG  0736AI  25 m  1:21.34   
43  108  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  1:21.46   
44  343  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:21.58   
45  321  Kjær Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  1:21.77   
46  180  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:21.78   
47  238  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  1:21.82   
48  182  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:21.85   
49  388  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  25 m  1:21.88   
50  183  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:21.90   
51  377  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  1:22.05   
52  583  Jensen Signe  2007  SØNDERBORG  0786AB  25 m  1:22.09   
53  558  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  25 m  1:22.12   
54  251  Nielsen Sofie Anker  2006  HELSINGØR  0694AU  25 m  1:22.17   
55  253  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:22.23   
56  362  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  1:22.26   
57  115  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  1:22.27   
58  136  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:22.27   
59  106  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  1:22.52   
60  487  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  1:22.62   
61  244  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  25 m  1:22.89   
62  537  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:22.97   
63  284  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:22.99   
64  349  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  1:23.01   
65  455  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  1:23.03   
66  530  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:23.16   
67  275  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  1:23.18   
68  384  Nørgaard Isabella  2007  AGF  0702AK  25 m  1:23.44   
69  506  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  1:23.86   
70  273  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  1:23.91   
71  514  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  1:24.37   
72  176  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD  0748AT  25 m  1:24.69   
73  513  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  25 m  1:24.98   
74  497  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:25.11   
75  464  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:25.29   
76  305  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:25.88   
77  213  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  1:25.91   
78  261  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  1:26.10   
79  523  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  1:26.10   
80  422  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  1:26.68   
81  417  Jacobsen Frederikke Wiese  2007  ST-NEPTUN  0726AP  25 m  1:26.97   
82  545  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  1:27.31   
83  96  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m  1:27.36   
84  145  Dommer Emilie  2007  HØRSHOLM  0706AF  25 m  1:27.39   
85  Capito Mira  2007  A6 SLANGE  0778AI  25 m  1:27.63   
86  187  Skjelmose Andrea  2007  HORSENS  0728AJ  25 m  1:28.91   
87  133  Langschwager Alberte Kirk  2007  KOLDING  0788AA  25 m  1:29.30   
88  124  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  1:29.46   
89  357  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m  1:29.80   
90  216  Holst Julie Ravn  2007  HEI  0744AM  25 m  1:30.02   
91  423  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  1:30.60   
 
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
70  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  1:06.04   
49  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  25 m  1:06.88   
303  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  1:09.65   
391  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  25 m  1:09.71   
197  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  25 m  1:10.20   
223  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  1:10.33   
484  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:10.53   
166  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  1:10.61   
386  Gaur Jonas  2005  AGF  0581AK  25 m  1:10.78   
10  544  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  1:11.09   
11  500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:11.12   
12  315  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  1:11.32   
13  524  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  1:11.42   
14  441  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:11.56   
15  140  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  1:11.66   
16  230  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  1:11.86   
17  324  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  1:11.93   
18  266  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  1:12.09   
19  259  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m  1:12.44   
20  15  Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  1:12.47   
21  301  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  1:12.68   
22  46  Kaltoft Hector  2006  BIRKERØD  0627AC  25 m  1:13.05   
23  403  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  25 m  1:13.05   
24  427  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  1:13.46   
25  91  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  25 m  1:13.59   
26  372  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  25 m  1:13.63   
27  241  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  1:13.95   
28  361  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  25 m  1:14.01   
29  356  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  25 m  1:14.12   
30  323  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  1:14.24   
31  345  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:14.31   
32  134  Busk Daniel  2005  KOLDING  0583AK  25 m  1:14.40   
33  149  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  1:14.48   
34  77  Cludts Kasper  2006  RINGE  0601AR  25 m  1:14.60   
35  47  Jacobsen Magnus  2006  BIRKERØD  0663AI  25 m  1:14.69   
36  48  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  1:14.76   
37  64  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:15.14   
38  97  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:15.18   
39  528  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:15.35   
40  65  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  1:15.82   
41  189  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  25 m  1:15.91   
42  226  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  1:16.03   
43  205  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  1:16.09   
44  126  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:16.16   
45  375  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  1:16.18   
46  457  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  1:16.19   
47  24  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:16.44   
48  150  Tullberg Magnus  2005  HØRSHOLM  0593AD  25 m  1:16.44   
49  561  Klicman Sebastian Emil F.  2005  H2Odense  0561AE  25 m  1:16.46   
50  525  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  1:16.51   
51  139  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m  1:16.92   
52  354  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  25 m  1:17.12   
53  532  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:17.16   
54  439  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  1:17.50   
55  59  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  25 m  1:17.51   
56  550  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  1:17.56   
57  435  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:17.63   
58  250  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGØR  0655AD  25 m  1:17.68   
59  274  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  1:18.10   
60  416  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  1:18.14   
61  317  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  1:18.22   
62  73  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:18.61   
63  521  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  25 m  1:18.72   
64  56  Gersby Frederik  2006  ALLERØD  0673AB  25 m  1:18.76   
65  540  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:18.83   
66  190  Landbo Daniel  2005  HORSENS  0585AM  25 m  1:18.87   
67  222  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  1:18.92   
68  34  Petersen Kasper  2006  SKANDERBOR  0625AC  25 m  1:19.07   
69  227  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  1:19.10   
70  119  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  1:19.18   
71  387  Seneca Villads  2006  AGF  0637AH  25 m  1:19.20   
72  69  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  1:19.21   
73  264  Klitgaard Victor Møller  2006  HELSINGE  0691AE  25 m  1:19.47   
74  221  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  1:19.79   
75  560  Møller Ludvig L.  2006  H2Odense  0663AC  25 m  1:19.85   
76  218  Larsen Jacob Koch  2006  HILLERØD  0647AB  25 m  1:20.13   
77  380  West Jasper Balle  2006  BJERRE HER  0667AN  25 m  1:20.23   
78  368  Kristensen Jakob  2006  DELTA  0613AI  25 m  1:20.47   
79  517  Christensen Martin  2006  VEJLE  0601AH  25 m  1:20.79   
80  312  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  25 m  1:20.85   
81  478  Stilling Christian  2006  THISTED  0669AO  25 m  1:20.93   
82  433  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  1:20.97   
83  446  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  25 m  1:21.09   
84  10  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  1:21.13   
85  105  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  1:21.38   
86  468  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:21.49   
87  148  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  25 m  1:21.53   
88  154  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:21.88   
89  121  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  1:22.33   
90  57  Framke Johannes  2006  ALLERØD  0615AE  25 m  1:23.50   
91  147  Christiansen Gustav R.  2006  HØRSHOLM  0681AN  25 m  1:23.95   
92  456  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  1:24.57   
 
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
171  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  2:22.54   
585  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  2:24.25   
444  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:25.34   
50  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  2:25.70   
348  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  2:27.00   
27  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  2:27.29   
496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  2:28.17   
448  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  2:30.05   
402  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  25 m  2:30.15   
10  279  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  2:30.29   
11  314  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  2:30.42   
12  465  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  2:31.19   
13  172  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  2:31.59   
14  447  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  2:31.64   
15  177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:32.49   
16  17  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:32.93   
17  104  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  2:33.85   
18  109  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  2:34.02   
19  142  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  2:34.05   
20  419  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  2:34.24   
21  163  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  2:34.71   
22  18  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  2:34.95   
23  220  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  2:35.00   
24  320  Schrøder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  2:35.02   
25  175  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  2:35.15   
26  283  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  2:36.27   
27  38  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  2:36.82   
28  469  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  2:36.84   
29  42  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  2:37.15   
30  78  Lundsfryd Lærke Rosen  2006  RINGE  0678AG  25 m  2:37.18   
31  313  Brunsgaard Ada Hasløv  2006  GENTOFTE  0646AN  25 m  2:37.58   
32  434  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  2:37.72   
33  76  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  2:37.81   
34  Greve Naya Høi  2007  A6 SLANGE  0796AE  25 m  2:38.71   
35  44  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  2:38.93   
36  11  Bøgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  2:40.02   
37  Aggersbøl Kattja Daniella  2007  A6 SLANGE  0764AM  25 m  2:40.87   
38  409  Brinkmann Victoria Amdi  2007  AALBORG  0758AG  25 m  2:41.07   
39  98  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  2:41.65   
40  110  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  2:42.00   
41  208  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  2:42.03   
42  531  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:42.71   
43  318  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  2:42.81   
44  123  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  2:42.90   
45  474  Kristensen Mathilde  2007  SØLLERØD  0744AG  25 m  2:43.03   
46  342  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  2:44.34   
47  155  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  2:44.98   
48  213  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  2:45.13   
49  498  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  2:45.22   
50  37  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m  2:45.29   
51  29  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  2:45.35   
52  39  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  2:45.93   
53  376  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  2:46.02   
54  586  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  2:46.38   
55  311  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  2:46.42   
56  507  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  2:51.61   
57  365  Ottosen Klara Fris  2007  DRAGSHOLM  0736AL  25 m  2:52.70   
 
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:10.86   
290  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  2:14.02   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  2:14.68   
204  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  2:14.75   
369  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  2:17.92   
462  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  2:18.87   
325  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  2:19.15   
215  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  2:20.04   
495  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  2:20.60   
10  476  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  2:20.66   
11  84  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  2:20.70   
12  89  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  25 m  2:20.79   
13  477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  2:20.80   
14  299  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:21.82   
15  103  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  2:22.02   
16  48  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  2:22.75   
17  165  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  2:22.84   
18  546  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  2:23.19   
19  94  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  2:23.24   
20  237  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  2:23.74   
21  329  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  2:24.43   
22  256  Kühnell Alexander  2006  HELSINGE  0607AP  25 m  2:24.57   
23  533  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:24.69   
24  137  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  2:24.82   
25  169  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  2:25.23   
26  382  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  25 m  2:25.48   
27  68  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  2:25.76   
28  207  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  2:26.15   
29  328  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  2:26.36   
30  584  Johannsen Eskild Noah  2006  SØNDERBORG  0655AL  25 m  2:26.36   
31  491  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  25 m  2:27.08   
32  285  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  2:27.40   
33  153  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  2:27.42   
34  370  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  25 m  2:27.60   
35  167  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  2:27.65   
36  542  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  2:27.70   
37  75  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  2:29.45   
38  535  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:29.75   
39  407  Kristensen Mikkel K.  2005  AALBORG  0519AJ  25 m  2:30.02   
40  449  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  2:31.16   
41  26  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:31.70   
42  179  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  2:31.93   
43  389  Sørensen Nicolai N. H.  2006  AGF  0665AH  25 m  2:33.45   
44  298  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  2:36.96   
45  518  Wolgast Malthe Elias  2006  VEJLE  0631AB  25 m  2:37.55   
 
Løb 5, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Kragh Ida Skov  2006  A6 SLANGE  0698AG  25 m  1:05.89   
171  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:06.87   
395  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  1:06.93   
278  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:08.12   
448  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:08.27   
348  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:08.43   
496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:08.66   
499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:08.96   
444  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:09.17   
10  177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  1:09.26   
11  Bramm Sif  2006  A6JYLLINGE  0624AE  25 m  1:09.32   
12  102  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  1:09.48   
13  271  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:09.56   
14  304  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:09.74   
15  378  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  1:10.10   
16  585  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  1:10.54   
17  51  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  1:10.68   
18  279  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:10.70   
19  402  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  25 m  1:11.08   
20  214  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  1:11.21   
21  181  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:11.28   
22  232  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  1:11.32   
23  43  Hovmand Julie  2007  BIRKERØD  0772AB  25 m  1:11.43   
24  27  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  1:11.74   
25  332  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:11.80   
26  396  Frøslev Kristiane  2007  AALBORG  0784AI  25 m  1:11.80   
27  559  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  25 m  1:11.98   
28  522  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  1:12.01   
29  267  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  25 m  1:12.06   
30  Greve Naya Høi  2007  A6 SLANGE  0796AE  25 m  1:12.21   
31  21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  1:12.67   
32  17  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:12.76   
33  87  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  1:12.89   
34  295  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:12.89   
35  583  Jensen Signe  2007  SØNDERBORG  0786AB  25 m  1:13.01   
36  275  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  1:13.17   
37  305  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:13.18   
38  115  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  1:13.26   
39  66  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:13.27   
40  351  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  25 m  1:13.55   
41  136  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:13.62   
42  229  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  1:13.65   
43  349  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  1:13.67   
44  95  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:13.76   
45  419  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:13.77   
46  199  Lindholm Mille Dahl  2006  HOLSTEBRO  0662AK  25 m  1:13.81   
47  438  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:13.86   
48  350  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  1:13.91   
49  464  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:13.92   
50  379  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  1:13.94   
51  143  Søndergaard Amalie Rose  2006  HØRSHOLM  0618AF  25 m  1:14.07   
52  109  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  1:14.13   
53  200  Bach Anna Rosendahl  2006  HOLSTEBRO  0694AF  25 m  1:14.18   
54  501  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:14.29   
55  18  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  1:14.40   
56  174  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  1:14.45   
57  493  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:14.47   
58  538  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:14.51   
59  302  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  1:14.66   
60  445  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  1:14.71   
61  231  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  1:14.80   
62  401  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  25 m  1:14.88   
63  268  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  25 m  1:14.91   
64  343  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:14.92   
65  Dietrichsen Anna  2006  A6 SLANGE  0694AB  25 m  1:14.93   
66  253  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:14.96   
67  492  Jensen Fiona  2006  VÆRLØSE  0636AT  25 m  1:15.04   
68  163  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:15.05   
69  Røpke Lærke Stenholt  2006  A6JYLLINGE  0698AA  25 m  1:15.10   
70  335  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  1:15.22   
71  422  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  1:15.24   
72  367  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  1:15.37   
73  440  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:15.41   
74  366  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  1:15.42   
75  520  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  1:15.48   
76  219  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERØD  0648AG  25 m  1:15.50   
77  320  Schrøder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  1:15.53   
78  536  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:15.55   
79  404  Frische Livia Weidick  2007  AALBORG  0736AI  25 m  1:15.60   
80  247  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:15.73   
81  284  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:15.79   
82  Aggersbøl Kattja Daniella  2007  A6 SLANGE  0764AM  25 m  1:15.82   
83  110  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  1:16.32   
84  326  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  1:16.48   
85  288  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:16.56   
86  236  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  1:16.67   
87  146  Kaas Freja Mathilde  2006  HØRSHOLM  0638AO  25 m  1:16.72   
88  203  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  1:16.84   
89  539  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:17.29   
90  384  Nørgaard Isabella  2007  AGF  0702AK  25 m  1:17.41   
91  512  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:17.53   
92  473  Borchorst Molly  2007  SØLLERØD  0788AG  25 m  1:17.57   
93  144  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  25 m  1:17.64   
94  516  Nybøll Anna Fiona  2007  VEJLE  0736AF  25 m  1:17.75   
95  481  Bager Katrine  2006  THISTED  0616AF  25 m  1:17.91   
96  399  Kirkegaard Amalie  2007  AALBORG  0768AN  25 m  1:18.03   
97  400  Pedersen Emilie  2007  AALBORG  0778AF  25 m  1:18.07   
98  117  Toft Anne-Marie  2007  KØGE  0722AE  25 m  1:18.08   
99  321  Kjær Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  1:18.17   
100  381  Sørensen Tilde N. H.  2007  AGF  0764AH  25 m  1:18.27   
101  188  Agersbæk Frida Gode  2007  HORSENS  0754AV  25 m  1:18.31   
102  123  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  1:18.38   
103  519  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  1:18.43   
104  486  Sørensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  1:18.47   
105  467  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:18.50   
106  353  Pedersen Andrea Bjerring  2007  ESBJERG  0768AF  25 m  1:18.62   
107  138  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  1:18.65   
108  385  Schleimann Johanne  2007  AGF  0766AP  25 m  1:18.68   
109  36  Schmidt-Petersen Sofie  2007  SKANDERBOR  0762AV  25 m  1:18.69   
110  547  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  1:18.71   
111  409  Brinkmann Victoria Amdi  2007  AALBORG  0758AG  25 m  1:18.77   
112  281  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:18.79   
113  510  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:18.79   
114  488  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  1:19.00   
115  54  Larsen Linnea Funk  2007  ALLERØD  0792AA  25 m  1:19.03   
116  289  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:19.04   
117  Hansen K-Lee  2007  A6JYLLINGE  0756AE  25 m  1:19.06   
118  125  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  1:19.29   
119  240  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  1:19.50   
120  79  Rasmussen Sofie Dyrelund  2007  RINGE  0722AG  25 m  1:19.51   
121  116  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  1:19.54   
122  176  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD  0748AT  25 m  1:19.58   
123  511  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:19.61   
124  96  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m  1:19.70   
125  586  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:19.80   
126  489  Popp-Madsen Louise  2007  TUNE  0758AJ  25 m  1:19.88   
127  509  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:20.07   
128  548  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:20.52   
129  508  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  1:20.59   
130  480  Sørensen Karen  2007  THISTED  0752AD  25 m  1:21.02   
131  346  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  1:21.35   
132  45  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  1:21.82   
133  497  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:22.87   
134  198  Christensen Sidsel Tang  2007  HOLSTEBRO  0756AL  25 m  1:23.36   
135  235  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  1:23.54   
136  234  Honore Helena  2007  HERLEV  0788AQ  25 m  1:24.12   
137  503  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  1:25.36   
 
Løb 6, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
49  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  25 m  1:02.01   
546  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  1:02.10   
223  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  1:02.20   
70  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  1:02.38   
243  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  1:02.86   
391  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  25 m  1:02.88   
303  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  1:02.90   
61  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  1:02.92   
204  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  1:03.13   
10  397  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m  1:03.27   
11  477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  1:03.68   
12  315  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  1:03.77   
13  166  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  1:04.15   
14  23  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  1:04.24   
15  292  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  1:04.53   
16  524  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  1:04.55   
17  134  Busk Daniel  2005  KOLDING  0583AK  25 m  1:04.64   
18  140  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  1:05.00   
19  403  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  25 m  1:05.02   
20  83  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  1:05.21   
21  94  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  1:05.26   
22  149  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  1:05.27   
23  375  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  1:05.78   
24  64  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:05.95   
25  262  Uldall Louie  2005  HELSINGE  0537AE  25 m  1:06.06   
26  249  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  1:06.17   
27  502  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  1:06.21   
28  301  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  1:06.27   
29  97  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:06.29   
30  561  Klicman Sebastian Emil F.  2005  H2Odense  0561AE  25 m  1:06.52   
31  165  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:06.62   
32  233  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  1:06.64   
33  476  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  1:06.95   
34  323  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  1:07.05   
35  126  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:07.13   
36  345  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:07.13   
37  25  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  1:07.23   
38  556  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  25 m  1:07.41   
39  471  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  1:07.42   
40  226  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  1:07.58   
41  230  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  1:07.59   
42  544  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  1:07.64   
43  325  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  1:07.69   
44  528  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:07.75   
45  371  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  25 m  1:07.77   
46  259  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m  1:07.83   
47  457  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  1:07.87   
48  584  Johannsen Eskild Noah  2006  SØNDERBORG  0655AL  25 m  1:07.95   
49  207  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  1:07.97   
50  356  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  25 m  1:08.07   
51  266  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  1:08.10   
52  322  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  1:08.10   
53  241  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  1:08.13   
54  361  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  25 m  1:08.20   
55  15  Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  1:08.30   
56  119  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  1:08.41   
57  189  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  25 m  1:08.55   
58  386  Gaur Jonas  2005  AGF  0581AK  25 m  1:08.66   
59  427  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  1:08.89   
60  137  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  1:08.94   
61  215  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  1:09.00   
62  103  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  1:09.06   
63  549  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  1:09.07   
64  217  Nielsen Andreas Lindgaard  2005  HEI  0515AP  25 m  1:09.11   
65  68  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:09.15   
66  354  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  25 m  1:09.29   
67  421  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  1:09.33   
68  372  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  25 m  1:09.35   
69  387  Seneca Villads  2006  AGF  0637AH  25 m  1:09.41   
70  442  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:09.45   
71  56  Gersby Frederik  2006  ALLERØD  0673AB  25 m  1:09.63   
72  416  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  1:09.65   
73  364  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  1:09.67   
74  91  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  25 m  1:09.69   
75  540  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:09.74   
76  415  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  1:09.90   
77  65  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  1:09.92   
78  168  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  1:09.94   
79  122  Larsen Lucas Møller  2005  KØGE  0523AQ  25 m  1:10.00   
80  373  Falk Jonatan Lyck  2006  DELTA  0661AO  25 m  1:10.01   
81  148  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  25 m  1:10.03   
82  436  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  1:10.08   
83  72  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:10.18   
84  150  Tullberg Magnus  2005  HØRSHOLM  0593AD  25 m  1:10.18   
85  202  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  25 m  1:10.38   
86  435  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:10.43   
87  424  Thygesen Mathias Bæklund  2005  VATCPH-STT  0507AO  25 m  1:10.46   
88  557  Johannessen Anders Mosbæk  2005  H2Odense  0529AG  25 m  1:10.51   
89  542  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:10.52   
90  222  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  1:10.61   
91  286  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  1:10.73   
92  360  Heeb Karl  2005  ESBJERG  0581AM  25 m  1:10.83   
93  169  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  1:10.85   
94  285  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  1:10.86   
95  250  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGØR  0655AD  25 m  1:11.12   
96  34  Petersen Kasper  2006  SKANDERBOR  0625AC  25 m  1:11.25   
97  406  Jørgensen Marcus Juul  2006  AALBORG  0635AJ  25 m  1:11.28   
98  312  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  25 m  1:11.33   
99  327  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  1:11.39   
100  414  Mølgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  1:11.64   
101  433  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  1:12.11   
102  218  Larsen Jacob Koch  2006  HILLERØD  0647AB  25 m  1:12.26   
103  105  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  1:12.32   
104  179  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  1:12.43   
105  228  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  25 m  1:12.47   
106  383  Le Daniel Marcus  2006  AGF  0699AF  25 m  1:12.71   
107  533  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:12.76   
108  352  Foss Oskar  2006  ESBJERG  0677AC  25 m  1:12.90   
109  468  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:13.01   
110  344  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:13.07   
111  82  Schier Julius  2006  RINGE  0657AD  25 m  1:13.30   
112  560  Møller Ludvig L.  2006  H2Odense  0663AC  25 m  1:13.33   
113  333  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  1:13.37   
114  515  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  1:13.38   
115  209  Laugesen Patrick Kjær  2006  HOBRO  0677AO  25 m  1:13.41   
116  359  Andersen Tobias Staghøj  2006  ESBJERG  0621AC  25 m  1:13.46   
117  35  Bisgaard Frederik  2006  SKANDERBOR  0609AJ  25 m  1:13.50   
118  413  Barslev Mathias Ø.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  1:13.56   
119  212  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  1:13.59   
120  541  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:13.75   
121  358  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  1:13.82   
122  355  Husted Anton Egholm  2006  ESBJERG  0621AN  25 m  1:14.00   
123  478  Stilling Christian  2006  THISTED  0669AO  25 m  1:14.03   
124  446  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  25 m  1:14.07   
125  291  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  1:14.23   
126  389  Sørensen Nicolai N. H.  2006  AGF  0665AH  25 m  1:14.27   
127  248  Koefoed Jens Christian  2006  HELSINGØR  0639AF  25 m  1:14.39   
128  74  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:14.40   
129  368  Kristensen Jakob  2006  DELTA  0613AI  25 m  1:14.40   
130  300  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  1:14.54   
131  316  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  25 m  1:14.54   
132  164  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  1:14.64   
133  269  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  1:14.74   
134  587  Danielsen Marius  2005  DRAGSHOLM  0569AP  25 m  1:15.36   
135  428  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  25 m  1:15.65   
136  210  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  1:16.72   
137  431  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  1:21.66   
 
Løb 7, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
170  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  2:27.02   
496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  2:32.24   
172  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  2:33.16   
543  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  2:34.29   
270  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  2:34.36   
180  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  2:34.46   
297  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  2:35.81   
19  Andersen Nicole Damhøj  2006  SOLRØD  0674AN  25 m  2:36.02   
16  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  2:36.41   
10  177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:37.30   
11  173  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  2:37.53   
12  558  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  25 m  2:37.74   
13  40  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  2:39.14   
14  120  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  2:39.35   
15  429  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  25 m  2:39.85   
16  278  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  2:40.63   
17  182  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  2:41.26   
18  100  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  2:41.74   
19  390  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  2:42.02   
20  295  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  2:43.28   
21  239  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  2:43.59   
22  469  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  2:43.86   
23  487  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  2:44.73   
24  141  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  2:44.77   
25  499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  2:45.07   
26  53  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  2:45.45   
27  106  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  2:45.83   
28  238  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  2:45.89   
29  293  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  2:47.75   
30  20  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  2:48.02   
31  157  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  2:48.17   
32  42  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  2:48.29   
33  280  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  2:48.38   
34  379  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  2:49.12   
35  334  Balle Anna E.E.  2006  GENTOFTE  0628AL  25 m  2:49.77   
36  224  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  2:51.27   
37  461  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  2:51.96   
38  12  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  2:52.34   
39  135  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  25 m  2:52.80   
40  492  Jensen Fiona  2006  VÆRLØSE  0636AT  25 m  2:53.04   
41  276  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  2:53.12   
42  54  Larsen Linnea Funk  2007  ALLERØD  0792AA  25 m  2:53.13   
43  504  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  2:53.33   
44  398  Larsen Alma Bach  2006  AALBORG  0674AR  25 m  2:54.05   
45  485  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  2:54.06   
46  426  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  2:56.09   
47  125  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  2:57.74   
48  396  Frøslev Kristiane  2007  AALBORG  0784AI  25 m  2:58.06   
49  30  Jepsen Caroline Søe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m  3:01.46   
50  472  Nathansen Annabella  2007  SØLLERØD  0708AM  25 m  3:04.03   
51  381  Sørensen Tilde N. H.  2007  AGF  0764AH  25 m  3:04.07   
52  498  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  3:06.02   
53  287  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  3:06.83   
54  330  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  3:07.32   
55  116  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  3:08.15   
56  385  Schleimann Johanne  2007  AGF  0766AP  25 m  3:09.89   
 
Løb 8, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Svarrer Julius  2005  A6 SLANGE  0507AH  25 m  2:12.76   
484  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  2:16.10   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  2:19.48   
495  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  2:19.85   
394  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  25 m  2:20.55   
475  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  2:21.03   
88  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  2:22.52   
62  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  2:22.96   
502  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  2:23.06   
10  494  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  2:23.51   
11  277  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  2:23.72   
12  347  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  25 m  2:23.83   
13  272  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  2:24.09   
14  432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:24.17   
15  296  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  2:25.41   
16  525  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  2:27.80   
17  441  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:28.39   
18  466  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  2:28.98   
19  532  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:29.44   
20  370  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  25 m  2:32.16   
21  63  Berlin Malthe  2005  RØNNE  0525AK  25 m  2:32.69   
22  58  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m  2:33.01   
23  158  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  2:33.27   
24  443  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  2:33.69   
25  291  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  2:34.76   
26  529  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:34.78   
27  90  Nielsen Toke Hjalmar  2006  NYBORG  0635AM  25 m  2:35.22   
28  13  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  25 m  2:36.83   
29  118  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  2:36.92   
30  437  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  2:37.02   
31  60  Anker-Møller Noah  2006  ALLERØD  0605AB  25 m  2:37.36   
32  282  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  2:40.39   
33  233  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  2:42.35   
34  482  Hansen William  2006  THISTED  0663AE  25 m  2:42.41   
35  418  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  2:43.37   
36  425  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  2:43.39   
37  515  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  2:43.64   
38  490  Lester Noah  2006  VÆRLØSE  0677AF  25 m  2:47.24   
 
Løb 9, 4X50m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
184  Hovedstadens Piger 1  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:01.95   
567  Sigma  2006  SIGMA    25 m  2:02.89   
450  Kvik Piger 1  2006  KVIK    25 m  2:04.69   
565  Gti Piger  2006  GTI    25 m  2:07.07   
571  Aarhus Swim Piger 1  2006  AAS    25 m  2:07.74   
563  A6 Piger 1  2006  A6    25 m  2:07.92   
574  Vat 1  2006  VAT CPH    25 m  2:08.03   
186  Hovedstadens Piger 2  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:08.25   
410  Aalborg Piger 1  2006  AALBORG    25 m  2:08.40   
10  589  Esbjerg Piger  2006  ESBJERG    25 m  2:08.78  EFT 
11  578  Vg17 Piger 1  2006  VG17    25 m  2:09.07   
12  306  Gsc Piger 1  2006  GLADSAXE    25 m  2:09.26   
13  451  Kvik Piger 2  2006  KVIK    25 m  2:09.54   
14  336  Gentofte Piger 1  2006  GENTOFTE    25 m  2:09.73   
15  85  Rsk Piger  2006  RINGE    25 m  2:11.67   
16  22  Sunswim P1  2006  SOLRØD    25 m  2:11.91   
17  111  Lyngby Navy Manes  2006  LYNGBY    25 m  2:12.30   
18  127  Køge Piger 1  2006  KØGE    25 m  2:12.89   
19  255  Helsingør Piger 1  2006  HELSINGØR    25 m  2:14.03   
20  575  Vat 2  2006  VAT CPH    25 m  2:14.31   
21  526  Esv Piger 1  2006  VEJLE    25 m  2:15.41   
22  393  Agf Piger 1  2006  AGF    25 m  2:15.67   
23  411  Aalborg Piger 2  2006  AALBORG    25 m  2:15.76   
24  341  Gentofte Piger 2  2006  GENTOFTE    25 m  2:16.30   
25  470  Andrea´s Bitches  2006  TRITON B    25 m  2:16.61   
26  32  Ssk Piger  2006  SLAGELSE    25 m  2:17.99   
27  151  Red Stags  2006  HØRSHOLM    25 m  2:18.23   
28  161  Hvidovre Piger  2006  HVIDOVRE    25 m  2:20.34   
29  242  Herlev Tøser  2006  HERLEV    25 m  2:20.37   
30  41  Silkeborg Piger  2006  SILKEBORG    25 m  2:22.50   
31  551  Vsk Piger  2006  VORDINGB    25 m  2:23.27   
32  191  Horsens Piger 1  2006  HORSENS    25 m  2:24.06   
33  572  Aarhus Swim Piger 2  2006  AAS    25 m  2:16.48  RES 
34  582  Vg17 Piger 2  2006  VG17    25 m  2:16.98  RES 
35  564  A6 Piger 2  2006  A6    25 m  2:17.71  RES 
36  307  Gsc Piger 2  2006  GLADSAXE    25 m  2:18.28  RES 
37  569  Sigma 2  2007  SIGMA    25 m  2:22.72  RES 
38  129  Køge Piger 2  2006  KØGE    25 m  2:22.88  RES 
 
Løb 10, 4X50m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
310  Gsc Drenge 1  2005  GLADSAXE    25 m  1:55.50   
568  Sigma  2005  SIGMA    25 m  1:56.39   
576  Vat 1  2005  VAT CPH    25 m  1:56.65   
71  Roskilde Vikinger  2005  ROSKILDE    25 m  1:57.23   
374  Delta Drenge  2005  DELTA    25 m  1:58.38   
573  Aarhus Swim Drenge 1  2005  AAS    25 m  1:58.66   
338  Gentofte Drenge 1  2005  GENTOFTE    25 m  1:58.68   
566  Gti Drenge  2005  GTI    25 m  1:59.00   
452  Kvik Drenge 1  2005  KVIK    25 m  1:59.18   
10  185  Hovedstadens Drenge  2005  HOVEDSTAD    25 m  2:00.57   
11  92  Nyborg  2005  NYBORG    25 m  2:00.63   
12  31  Ssk Drenge  2005  SLAGELSE    25 m  2:00.64   
13  392  Agf Drenge 1  2005  AGF    25 m  2:00.79   
14  412  Aalborg Drenge 1  2005  AALBORG    25 m  2:00.85   
15  265  Helsinge Drenge  2005  HELSINGE    25 m  2:01.46   
16  254  Helsingør Drenge 1  2005  HELSINGØR    25 m  2:01.62   
17  483  Thisted Drenge  2005  THISTED    25 m  2:02.88   
18  579  Vg17 Drenge 1  2005  VG17    25 m  2:03.04   
19  225  Hils Drenge  2005  HILLERØD    25 m  2:03.54   
20  577  Vat 2  2005  VAT CPH    25 m  2:03.58   
21  527  Esv Drenge 1  2005  VEJLE    25 m  2:03.87   
22  131  Køge Drenge  2005  KØGE    25 m  2:03.93   
23  590  Esbjerg Drenge  2005  ESBJERG    25 m  2:04.13  EFT 
24  562  H2Odense Stærk Drenge  2005  H2Odense    25 m  2:04.20   
25  339  Gentofte Drenge 2  2005  GENTOFTE    25 m  2:05.06   
26  86  Rsk Drenge  2005  RINGE    25 m  2:06.22   
27  570  Sigma 2  2005  SIGMA    25 m  2:06.36   
28  211  Hsk Drenge  2005  HOBRO    25 m  2:06.40   
29  152  Red Stags  2005  HØRSHOLM    25 m  2:07.44   
30  159  Hvidovre Drenge  2005  HVIDOVRE    25 m  2:08.36   
31  194  Horsens Drenge 1  2005  HORSENS    25 m  2:09.54   
32  112  Lyngby Navy Lions  2005  LYNGBY    25 m  2:10.48   
33  309  Gsc Drenge 2  2005  GLADSAXE    25 m  2:08.29  RES 
34  453  Kvik Drenge 2  2005  KVIK    25 m  2:09.80  RES 
35  454  Kvik Drenge 3  2006  KVIK    25 m  2:11.54  RES 
 
Løb 11, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
170  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  59.33   
51  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  59.82   
171  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:00.04   
278  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:00.15   
173  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  1:00.30   
585  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  1:00.77   
172  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:00.95   
448  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:01.07   
378  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  1:01.25   
10  348  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:01.48   
11  438  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:01.50   
12  496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:01.52   
13  558  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  25 m  1:01.53   
14  102  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  1:01.60   
15  434  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:02.15   
16  Bramm Sif  2006  A6JYLLINGE  0624AE  25 m  1:02.16   
17  66  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:02.25   
18  267  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  25 m  1:02.47   
19  232  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  1:02.65   
20  332  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:02.92   
21  220  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  1:03.02   
22  366  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  1:03.06   
23  120  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  1:03.07   
24  444  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:03.18   
25  445  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  1:03.28   
26  27  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  1:03.37   
27  396  Frøslev Kristiane  2007  AALBORG  0784AI  25 m  1:03.65   
28  486  Sørensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  1:03.67   
29  199  Lindholm Mille Dahl  2006  HOLSTEBRO  0662AK  25 m  1:03.84   
30  175  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:03.85   
31  Greve Naya Høi  2007  A6 SLANGE  0796AE  25 m  1:03.91   
32  379  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  1:03.93   
33  583  Jensen Signe  2007  SØNDERBORG  0786AB  25 m  1:03.98   
34  559  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  25 m  1:04.00   
35  17  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:04.01   
36  142  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  1:04.01   
37  141  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  1:04.02   
38  36  Schmidt-Petersen Sofie  2007  SKANDERBOR  0762AV  25 m  1:04.10   
39  44  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  1:04.18   
40  537  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:04.33   
41  81  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  1:04.43   
42  268  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  25 m  1:04.44   
43  201  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  1:04.48   
44  80  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  1:04.54   
45  214  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  1:04.58   
46  512  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:04.63   
47  485  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  1:04.89   
48  349  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  1:05.14   
49  247  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  1:05.25   
50  326  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  1:05.32   
51  479  Baird Therese  2007  THISTED  0728AU  25 m  1:05.42   
52  156  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  1:05.53   
53  511  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:05.74   
54  229  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  1:05.82   
55  279  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:06.05   
56  143  Søndergaard Amalie Rose  2006  HØRSHOLM  0618AF  25 m  1:06.13   
57  510  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:06.23   
58  505  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  1:06.34   
59  260  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  1:06.43   
60  384  Nørgaard Isabella  2007  AGF  0702AK  25 m  1:06.48   
61  288  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:06.60   
62  174  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  1:06.62   
63  Aggersbøl Kattja Daniella  2007  A6 SLANGE  0764AM  25 m  1:06.66   
64  188  Agersbæk Frida Gode  2007  HORSENS  0754AV  25 m  1:06.82   
65  76  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  1:06.85   
66  440  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:06.91   
67  473  Borchorst Molly  2007  SØLLERØD  0788AG  25 m  1:06.98   
68  509  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:07.24   
69  422  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  1:07.25   
70  400  Pedersen Emilie  2007  AALBORG  0778AF  25 m  1:07.34   
71  503  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  1:07.41   
72  346  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  1:07.59   
73  385  Schleimann Johanne  2007  AGF  0766AP  25 m  1:07.60   
74  78  Lundsfryd Lærke Rosen  2006  RINGE  0678AG  25 m  1:08.55   
75  252  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  1:08.56   
76  33  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  1:08.76   
77  124  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  1:09.00   
78  45  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  1:09.29   
79  342  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  1:09.89   
80  235  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  1:10.15   
81  240  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  1:10.49   
82  458  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  1:11.80   
83  508  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  1:13.02   
 
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
70  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  53.40   
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  54.10   
243  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  54.14   
Svarrer Julius  2005  A6 SLANGE  0507AH  25 m  54.64   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  54.64   
477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  54.69   
63  Berlin Malthe  2005  RØNNE  0525AK  25 m  54.82   
61  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  55.23   
394  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  25 m  56.09   
10  462  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  56.16   
11  375  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  56.46   
12  369  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  56.84   
13  277  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  56.90   
14  25  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  57.00   
15  262  Uldall Louie  2005  HELSINGE  0537AE  25 m  57.00   
16  502  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  57.22   
17  524  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  57.22   
18  126  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  57.59   
19  471  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  57.90   
20  215  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  57.92  EFT 
21  119  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  58.14   
22  153  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  58.14   
23  97  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  58.20   
24  457  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  58.22   
25  292  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  58.38   
26  47  Jacobsen Magnus  2006  BIRKERØD  0663AI  25 m  58.52   
27  64  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  58.53   
28  46  Kaltoft Hector  2006  BIRKERØD  0627AC  25 m  58.57   
29  167  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  58.78   
30  373  Falk Jonatan Lyck  2006  DELTA  0661AO  25 m  58.91   
31  67  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  59.19   
32  84  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  59.35   
33  249  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  59.40   
34  26  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  59.55   
35  34  Petersen Kasper  2006  SKANDERBOR  0625AC  25 m  1:00.14   
36  533  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:00.17   
37  75  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:00.95   
38  56  Gersby Frederik  2006  ALLERØD  0673AB  25 m  1:01.08   
39  263  Frederiksen Tobias  2006  HELSINGE  0657AC  25 m  1:01.16   
40  459  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  1:01.42   
41  363  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  1:01.52   
42  460  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  1:01.64   
43  258  Jeppesen Asger Bols  2005  HELSINGE  0513AE  25 m  1:01.74   
44  35  Bisgaard Frederik  2006  SKANDERBOR  0609AJ  25 m  1:02.05   
45  358  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  1:03.14   
46  443  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  1:03.17   
47  257  Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE  0617AI  25 m  1:03.71   
48  248  Koefoed Jens Christian  2006  HELSINGØR  0639AF  25 m  1:03.74   
49  355  Husted Anton Egholm  2006  ESBJERG  0621AN  25 m  1:03.91   
50  436  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  1:04.08   
51  209  Laugesen Patrick Kjær  2006  HOBRO  0677AO  25 m  1:04.25   
52  344  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:04.45   
53  14  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  1:04.83   
54  587  Danielsen Marius  2005  DRAGSHOLM  0569AP  25 m  1:05.20   
55  300  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  1:05.82   
56  121  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  1:05.90   
 
Løb 13, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Kragh Ida Skov  2006  A6 SLANGE  0698AG  25 m  2:23.88   
395  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  2:23.88   
171  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  2:25.65   
585  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  2:26.65   
499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  2:28.88   
102  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  2:29.61   
534  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:29.77   
496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  2:30.06   
304  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  2:31.58   
10  402  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  25 m  2:32.09   
11  40  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  2:32.75   
12  Bramm Sif  2006  A6JYLLINGE  0624AE  25 m  2:32.81   
13  100  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  2:33.10   
14  232  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  2:33.80   
15  297  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  2:34.13   
16  120  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  2:34.16   
17  543  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  2:34.30   
18  419  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  2:34.42   
19  214  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  2:34.58   
20  177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:34.68   
21  314  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  2:34.89   
22  17  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:35.04   
23  43  Hovmand Julie  2007  BIRKERØD  0772AB  25 m  2:35.31   
24  Greve Naya Høi  2007  A6 SLANGE  0796AE  25 m  2:35.69   
25  21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  2:35.98   
26  180  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  2:36.29   
27  135  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  25 m  2:36.79   
28  115  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  2:36.82   
29  109  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  2:37.83   
30  16  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  2:37.89   
31  181  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  2:37.91   
32  276  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  2:37.94   
33  493  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  2:37.96   
34  305  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  2:38.35   
35  404  Frische Livia Weidick  2007  AALBORG  0736AI  25 m  2:38.38   
36  18  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  2:38.86   
37  270  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  2:39.08   
38  487  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  2:39.32   
39  396  Frøslev Kristiane  2007  AALBORG  0784AI  25 m  2:39.67   
40  87  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  2:39.78   
41  104  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  2:39.78   
42  501  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  2:39.88   
43  294  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  2:39.92   
44  295  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  2:40.00   
45  538  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:40.14   
46  469  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  2:40.15   
47  559  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  25 m  2:40.20   
48  465  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  2:40.21   
49  284  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  2:40.73   
50  379  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  2:41.21   
51  253  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  2:41.44   
52  125  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  2:43.04   
53  512  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  2:43.15   
54  492  Jensen Fiona  2006  VÆRLØSE  0636AT  25 m  2:43.64   
55  Røpke Lærke Stenholt  2006  A6JYLLINGE  0698AA  25 m  2:43.85   
56  464  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  2:44.87   
57  343  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  2:45.11   
58  481  Bager Katrine  2006  THISTED  0616AF  25 m  2:45.48   
59  110  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  2:45.91   
60  488  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  2:46.46   
61  155  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  2:46.66   
62  236  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  2:46.76   
63  53  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  2:46.89   
64  93  Hansen Astrid Pries  2007  NAKSKOV  0716AC  25 m  2:47.76   
65  206  Hedegaard Julie Kvolbæk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  2:50.12   
66  474  Kristensen Mathilde  2007  SØLLERØD  0744AG  25 m  2:51.66   
67  208  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  2:51.97   
68  101  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  2:52.09   
69  289  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  2:52.95   
70  318  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  2:53.32   
71  408  Madsen Nikoline Hedelund  2007  AALBORG  0774AI  25 m  2:54.62   
 
Løb 14, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:13.86   
70  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  2:14.05   
204  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  2:15.39   
477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  2:16.37   
397  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m  2:16.59   
140  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  2:19.49   
495  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  2:21.17   
475  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  2:21.79   
403  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  25 m  2:22.24   
10  299  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:22.37   
11  528  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:22.45   
12  149  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  2:22.68   
13  23  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:22.78   
14  476  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  2:23.55   
15  88  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  2:23.56   
16  166  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  2:23.59   
17  347  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  25 m  2:23.61   
18  561  Klicman Sebastian Emil F.  2005  H2Odense  0561AE  25 m  2:23.84   
19  325  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  2:24.14   
20  94  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  2:24.33   
21  525  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  2:25.29   
22  322  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:25.74   
23  301  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  2:25.78   
24  441  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:25.79   
25  532  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:25.79   
26  83  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  2:26.27   
27  165  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  2:26.41   
28  471  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  2:26.53   
29  382  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  25 m  2:26.83   
30  584  Johannsen Eskild Noah  2006  SØNDERBORG  0655AL  25 m  2:26.92   
31  137  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  2:27.12   
32  354  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  25 m  2:27.19   
33  556  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  25 m  2:27.24   
34  15  Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  2:27.47   
35  89  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  25 m  2:27.90   
36  233  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  2:28.62   
37  535  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:29.66   
38  427  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  2:30.38   
39  168  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  2:31.31   
40  103  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  2:31.33   
41  90  Nielsen Toke Hjalmar  2006  NYBORG  0635AM  25 m  2:31.78   
42  329  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  2:32.15   
43  274  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  2:33.87   
44  437  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  2:38.46   
45  490  Lester Noah  2006  VÆRLØSE  0677AF  25 m  2:51.02   
46  118  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  2:54.21   
 
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Kragh Ida Skov  2006  A6 SLANGE  0698AG  25 m  33.52   
52  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  33.84   
55  Frydendahl Mille  2006  ALLERØD  0684AB  25 m  33.91   
395  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  33.91   
102  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  35.09   
81  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  35.10   
499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  35.10   
493  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  35.14   
170  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  35.22   
10  181  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  35.22   
11  283  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  35.68   
12  430  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  35.79   
13  174  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  35.92   
14  304  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  35.92   
15  378  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  36.01   
16  247  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  36.02   
17  534  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  36.16   
18  429  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  25 m  36.39   
19  463  Jeppesen Nana Starcke  2006  SØHESTEN  0676AW  25 m  36.39   
20  536  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  36.44   
21  522  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  36.54   
22  351  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  25 m  36.56   
23  350  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  36.59   
24  404  Frische Livia Weidick  2007  AALBORG  0736AI  25 m  36.60   
25  294  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  36.64   
26  377  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  36.82   
27  115  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  36.83   
28  21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  36.84   
29  43  Hovmand Julie  2007  BIRKERØD  0772AB  25 m  36.86   
30  175  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  36.86   
31  388  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  25 m  36.93   
32  100  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  36.95   
33  501  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  36.99   
34  136  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  37.03   
35  144  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  25 m  37.12   
36  321  Kjær Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  37.12   
37  349  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  37.15   
38  271  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  37.16   
39  343  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  37.18   
40  455  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  37.20   
41  80  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  37.24   
42  95  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  37.27   
43  104  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  37.31   
44  267  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  25 m  37.32   
45  28  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  37.34   
46  108  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  37.34   
47  176  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD  0748AT  25 m  37.35   
48  99  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  37.38   
49  362  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  37.42   
50  107  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  37.49   
51  106  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  37.50   
52  405  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  25 m  37.56   
53  538  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  37.60   
54  537  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  37.61   
55  276  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  37.62   
56  182  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  37.65   
57  583  Jensen Signe  2007  SØNDERBORG  0786AB  25 m  37.65   
58  142  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  37.76   
59  302  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  37.77   
60  422  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  37.88   
61  434  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  37.88   
62  16  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  38.03   
63  516  Nybøll Anna Fiona  2007  VEJLE  0736AF  25 m  38.31   
64  273  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  38.37   
65  513  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  25 m  38.37   
66  506  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  38.39   
67  213  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  38.48   
68  384  Nørgaard Isabella  2007  AGF  0702AK  25 m  38.52   
69  246  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  25 m  38.66   
70  514  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  38.87   
71  530  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  39.07   
72  487  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  39.12   
73  244  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  25 m  39.15   
74  545  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  39.15   
75  284  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  39.47   
76  417  Jacobsen Frederikke Wiese  2007  ST-NEPTUN  0726AP  25 m  39.66   
77  523  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  39.81   
78  261  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  39.85   
79  423  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  39.93   
80  305  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  39.99   
81  216  Holst Julie Ravn  2007  HEI  0744AM  25 m  40.09   
82  133  Langschwager Alberte Kirk  2007  KOLDING  0788AA  25 m  40.11   
83  234  Honore Helena  2007  HERLEV  0788AQ  25 m  40.11   
84  145  Dommer Emilie  2007  HØRSHOLM  0706AF  25 m  40.76   
85  Capito Mira  2007  A6 SLANGE  0778AI  25 m  40.79   
86  79  Rasmussen Sofie Dyrelund  2007  RINGE  0722AG  25 m  40.87   
87  187  Skjelmose Andrea  2007  HORSENS  0728AJ  25 m  41.01   
88  96  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m  41.10   
89  33  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  43.04   
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
70  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  30.31   
303  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  31.00   
391  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  25 m  31.40   
49  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  25 m  31.51   
223  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  31.66   
197  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  25 m  32.13   
324  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  32.43   
46  Kaltoft Hector  2006  BIRKERØD  0627AC  25 m  32.69   
259  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m  32.76   
10  386  Gaur Jonas  2005  AGF  0581AK  25 m  32.76   
11  500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  32.82   
12  345  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  32.87   
13  91  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  25 m  33.29   
14  166  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  33.34   
15  544  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  33.35   
16  15  Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  33.37   
17  484  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  33.37   
18  241  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  33.39   
19  64  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  33.43   
20  301  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  33.43   
21  149  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  33.44   
22  361  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  25 m  33.65   
23  134  Busk Daniel  2005  KOLDING  0583AK  25 m  33.67   
24  441  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  33.79   
25  315  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  33.81   
26  397  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m  33.82   
27  427  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  33.83   
28  528  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  33.92   
29  230  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  33.98   
30  266  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  34.13   
31  323  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  34.19   
32  48  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  34.29   
33  97  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  34.32   
34  189  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  25 m  34.35   
35  65  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  34.39   
36  494  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  34.46   
37  139  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m  34.51   
38  372  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  25 m  34.51   
39  73  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  34.66   
40  561  Klicman Sebastian Emil F.  2005  H2Odense  0561AE  25 m  34.70   
41  119  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  34.79   
42  356  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  25 m  34.85   
43  34  Petersen Kasper  2006  SKANDERBOR  0625AC  25 m  34.92   
44  347  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  25 m  34.95   
45  416  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  34.99   
46  221  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  35.04   
47  521  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  25 m  35.10   
48  226  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  35.11   
49  354  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  25 m  35.11   
50  435  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  35.15   
51  205  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  35.18   
52  137  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  35.25   
53  380  West Jasper Balle  2006  BJERRE HER  0667AN  25 m  35.28   
54  67  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  35.31   
55  250  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGØR  0655AD  25 m  35.33   
56  190  Landbo Daniel  2005  HORSENS  0585AM  25 m  35.39   
57  442  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  35.39   
58  424  Thygesen Mathias Bæklund  2005  VATCPH-STT  0507AO  25 m  35.40   
59  69  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  35.42   
60  550  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  35.44   
61  24  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  35.48   
62  290  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  35.48   
63  218  Larsen Jacob Koch  2006  HILLERØD  0647AB  25 m  35.49   
64  439  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  35.57   
65  360  Heeb Karl  2005  ESBJERG  0581AM  25 m  35.69   
66  542  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  35.73   
67  222  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  35.78   
68  77  Cludts Kasper  2006  RINGE  0601AR  25 m  35.84   
69  227  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  35.96   
70  147  Christiansen Gustav R.  2006  HØRSHOLM  0681AN  25 m  36.16   
71  317  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  36.39   
72  212  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  36.40   
73  148  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  25 m  36.68   
74  264  Klitgaard Victor Møller  2006  HELSINGE  0691AE  25 m  36.70   
75  105  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  36.75   
76  154  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  36.77   
77  168  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  36.77   
78  433  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  36.78   
79  529  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  36.86   
80  10  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  36.97   
81  327  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  37.06   
82  368  Kristensen Jakob  2006  DELTA  0613AI  25 m  37.08   
83  478  Stilling Christian  2006  THISTED  0669AO  25 m  37.11   
84  94  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  37.13   
85  352  Foss Oskar  2006  ESBJERG  0677AC  25 m  37.13   
86  248  Koefoed Jens Christian  2006  HELSINGØR  0639AF  25 m  37.15   
87  285  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  37.21   
88  560  Møller Ludvig L.  2006  H2Odense  0663AC  25 m  37.25   
89  316  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  25 m  37.26   
90  446  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  25 m  37.28   
91  373  Falk Jonatan Lyck  2006  DELTA  0661AO  25 m  37.29   
92  517  Christensen Martin  2006  VEJLE  0601AH  25 m  37.29   
93  26  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  37.41   
94  414  Mølgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  37.49   
95  482  Hansen William  2006  THISTED  0663AE  25 m  37.50   
96  121  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  37.56   
97  359  Andersen Tobias Staghøj  2006  ESBJERG  0621AC  25 m  37.63   
98  425  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  37.64   
99  286  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  37.69   
100  387  Seneca Villads  2006  AGF  0637AH  25 m  37.80   
101  383  Le Daniel Marcus  2006  AGF  0699AF  25 m  37.84   
102  456  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  37.86   
103  228  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  25 m  37.93   
104  57  Framke Johannes  2006  ALLERØD  0615AE  25 m  38.40   
 
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
171  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:05.74   
50  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  1:06.53   
448  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:06.96   
172  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:07.01   
348  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:07.08   
585  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  1:07.89   
444  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  1:08.12   
177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  1:08.17   
27  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  1:08.29   
10  279  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:08.73   
11  447  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:08.79   
12  214  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  1:08.91   
13  102  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  1:09.43   
14  434  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:09.43   
15  314  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  1:09.62   
16  402  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  25 m  1:09.88   
17  271  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:10.08   
18  220  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  1:10.12   
19  465  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:10.41   
20  104  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  1:10.97   
21  109  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  1:11.31   
22  175  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:12.29   
23  76  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  1:12.49   
24  42  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  1:12.59   
25  Dietrichsen Anna  2006  A6 SLANGE  0694AB  25 m  1:12.67   
26  19  Andersen Nicole Damhøj  2006  SOLRØD  0674AN  25 m  1:12.86   
27  142  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  1:12.91   
28  313  Brunsgaard Ada Hasløv  2006  GENTOFTE  0646AN  25 m  1:12.95   
29  320  Schrøder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  1:12.95   
30  200  Bach Anna Rosendahl  2006  HOLSTEBRO  0694AF  25 m  1:12.97   
31  420  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  25 m  1:12.98   
32  283  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:13.03   
33  419  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:13.04   
34  390  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  1:13.09   
35  351  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  25 m  1:13.13   
36  11  Bøgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  1:13.17   
37  334  Balle Anna E.E.  2006  GENTOFTE  0628AL  25 m  1:13.20   
38  295  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:13.37   
39  136  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:13.45   
40  87  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  1:13.60   
41  181  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:13.61   
42  231  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  1:13.80   
43  182  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:13.95   
44  305  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:14.29   
45  Aggersbøl Kattja Daniella  2007  A6 SLANGE  0764AM  25 m  1:14.30   
46  400  Pedersen Emilie  2007  AALBORG  0778AF  25 m  1:14.36   
47  110  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  1:14.53   
48  219  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERØD  0648AG  25 m  1:14.78   
49  251  Nielsen Sofie Anker  2006  HELSINGØR  0694AU  25 m  1:14.90   
50  512  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:14.90   
51  38  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  1:15.13   
52  146  Kaas Freja Mathilde  2006  HØRSHOLM  0638AO  25 m  1:15.26   
53  422  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  1:15.41   
54  123  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  1:15.45   
55  335  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  1:15.58   
56  288  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:15.98   
57  531  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:15.98   
58  311  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  1:16.19   
59  29  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  1:16.20   
60  138  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  1:16.20   
61  536  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:16.28   
62  409  Brinkmann Victoria Amdi  2007  AALBORG  0758AG  25 m  1:16.32   
63  98  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  1:16.38   
64  511  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:16.38   
65  Hansen K-Lee  2007  A6JYLLINGE  0756AE  25 m  1:16.40   
66  44  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  1:16.57   
67  376  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:16.76   
68  203  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  1:16.86   
69  507  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:17.03   
70  155  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  1:17.20   
71  480  Sørensen Karen  2007  THISTED  0752AD  25 m  1:17.32   
72  39  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  1:17.50   
73  342  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  1:17.91   
74  365  Ottosen Klara Fris  2007  DRAGSHOLM  0736AL  25 m  1:18.63   
75  458  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  1:19.53   
76  178  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  1:19.69   
77  93  Hansen Astrid Pries  2007  NAKSKOV  0716AC  25 m  1:20.44   
78  346  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  1:22.48   
79  198  Christensen Sidsel Tang  2007  HOLSTEBRO  0756AL  25 m  1:23.51   
 
Løb 18, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  58.61   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:00.84   
369  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  1:01.07   
204  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  1:02.03   
303  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  1:02.09   
546  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  1:02.26   
290  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  1:02.35   
325  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  1:03.85   
477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  1:03.92   
10  397  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m  1:03.93   
11  391  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  25 m  1:04.00   
12  215  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  1:04.23   
13  476  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  1:04.58   
14  165  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:04.69   
15  122  Larsen Lucas Møller  2005  KØGE  0523AQ  25 m  1:04.83   
16  84  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  1:04.85   
17  561  Klicman Sebastian Emil F.  2005  H2Odense  0561AE  25 m  1:05.11   
18  94  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  1:05.19   
19  166  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  1:05.52   
20  495  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:05.73   
21  83  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  1:05.77   
22  64  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:06.06   
23  322  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  1:06.13   
24  149  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  1:06.18   
25  533  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:06.23   
26  89  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  25 m  1:06.26   
27  296  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  1:06.29   
28  48  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  1:06.30   
29  237  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  1:06.38   
30  256  Kühnell Alexander  2006  HELSINGE  0607AP  25 m  1:06.45   
31  103  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  1:06.47   
32  179  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  1:06.55   
33  153  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  1:06.60   
34  285  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  1:06.71   
35  197  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  25 m  1:06.94   
36  137  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  1:07.14   
37  207  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  1:07.31   
38  329  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  1:07.40   
39  475  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  1:07.41   
40  442  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:07.51   
41  68  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:07.66   
42  126  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:07.98   
43  542  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:08.02   
44  535  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:08.05   
45  223  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  1:08.12   
46  26  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  1:08.24   
47  73  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:09.09   
48  75  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:09.25   
49  407  Kristensen Mikkel K.  2005  AALBORG  0519AJ  25 m  1:09.54   
50  491  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  25 m  1:09.57   
51  249  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  1:09.63   
52  413  Barslev Mathias Ø.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  1:09.83   
53  168  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  1:09.84   
54  389  Sørensen Nicolai N. H.  2006  AGF  0665AH  25 m  1:09.88   
55  56  Gersby Frederik  2006  ALLERØD  0673AB  25 m  1:10.00   
56  449  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  1:10.41   
57  169  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  1:10.77   
58  298  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  1:10.79   
59  406  Jørgensen Marcus Juul  2006  AALBORG  0635AJ  25 m  1:11.10   
60  352  Foss Oskar  2006  ESBJERG  0677AC  25 m  1:11.17   
61  164  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  1:11.31   
62  210  Odrich Per  2006  HOBRO  0635AA  25 m  1:11.40   
63  428  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  25 m  1:13.21   
64  459  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  1:15.65   
 
Løb 19, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  4:31.90   
51  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  4:36.32   
Kragh Ida Skov  2006  A6 SLANGE  0698AG  25 m  4:36.95   
585  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  4:40.51   
171  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  4:40.71   
66  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  4:41.18   
395  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  4:41.51   
170  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  4:43.51   
Bramm Sif  2006  A6JYLLINGE  0624AE  25 m  4:48.22   
10  17  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  4:48.90   
11  445  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  4:49.27   
12  120  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  4:49.73   
13  18  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  4:49.80   
14  80  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  4:50.70   
15  378  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  4:51.53   
16  444  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  4:51.66   
17  543  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  4:52.72   
18  201  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  4:53.07   
19  537  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  4:53.07   
20  505  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  4:53.39   
21  280  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  4:53.42   
22  331  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  4:55.71   
23  Greve Naya Høi  2007  A6 SLANGE  0796AE  25 m  4:55.95   
24  510  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  4:56.71   
25  473  Borchorst Molly  2007  SØLLERØD  0788AG  25 m  4:57.26   
26  293  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  4:57.35   
27  156  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  4:57.51   
28  438  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  4:57.53   
29  379  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  4:57.89   
30  499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  4:57.94   
31  270  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  4:58.64   
32  173  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  5:00.95   
33  448  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  5:01.78   
34  404  Frische Livia Weidick  2007  AALBORG  0736AI  25 m  5:09.11   
35  469  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  5:09.76   
36  384  Nørgaard Isabella  2007  AGF  0702AK  25 m  5:10.13   
37  409  Brinkmann Victoria Amdi  2007  AALBORG  0758AG  25 m  5:10.29   
38  583  Jensen Signe  2007  SØNDERBORG  0786AB  25 m  5:10.65   
39  44  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  5:13.03   
40  511  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  5:13.30   
41  479  Baird Therese  2007  THISTED  0728AU  25 m  5:21.71   
42  545  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  5:33.76   
43  547  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  6:06.74   
 
Løb 20, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
462  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  4:09.14   
394  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  25 m  4:12.43   
Svarrer Julius  2005  A6 SLANGE  0507AH  25 m  4:13.86   
477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  4:17.61   
403  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  25 m  4:19.14   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  4:20.14   
62  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  4:20.83   
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  4:21.04   
61  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  4:23.04   
10  299  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  4:23.61   
11  25  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  4:24.58   
12  277  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  4:24.59   
13  502  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  4:25.47   
14  204  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  4:25.96   
15  189  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  25 m  4:27.90   
16  471  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  4:29.14   
17  557  Johannessen Anders Mosbæk  2005  H2Odense  0529AG  25 m  4:31.06   
18  457  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  4:31.68   
19  524  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  4:32.47   
20  47  Jacobsen Magnus  2006  BIRKERØD  0663AI  25 m  4:32.93   
21  272  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  4:33.20   
22  532  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  4:33.54   
23  584  Johannsen Eskild Noah  2006  SØNDERBORG  0655AL  25 m  4:33.75   
24  97  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  4:34.09   
25  460  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  4:34.68   
26  363  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  4:34.75   
27  237  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  4:35.04   
28  528  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  4:35.06   
29  13  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  25 m  4:35.52   
30  441  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  4:35.69   
31  258  Jeppesen Asger Bols  2005  HELSINGE  0513AE  25 m  4:36.11   
32  263  Frederiksen Tobias  2006  HELSINGE  0657AC  25 m  4:37.48   
33  466  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  4:37.81   
34  264  Klitgaard Victor Møller  2006  HELSINGE  0691AE  25 m  4:42.55   
35  414  Mølgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  4:44.68   
36  167  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  4:45.09   
37  286  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  4:45.42   
38  257  Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE  0617AI  25 m  4:46.09   
39  60  Anker-Møller Noah  2006  ALLERØD  0605AB  25 m  4:47.11   
40  14  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  4:54.00   
41  418  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  4:56.50   
 
Løb 21, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
278  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:04.64   
558  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  25 m  1:05.26   
170  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:05.28   
172  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:05.29   
496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:05.69   
271  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:06.85   
348  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:07.19   
332  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:08.05   
100  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  1:08.15   
10  177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  1:08.41   
11  173  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  1:08.45   
12  52  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  1:08.51   
13  429  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  25 m  1:08.77   
14  232  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  1:08.94   
15  120  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  1:09.06   
16  297  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  1:09.27   
17  40  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  1:09.30   
18  270  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  1:09.42   
19  16  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:09.55   
20  180  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:09.66   
21  499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:09.79   
22  304  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:09.92   
23  19  Andersen Nicole Damhøj  2006  SOLRØD  0674AN  25 m  1:10.01   
24  279  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:10.61   
25  182  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:10.77   
26  350  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  1:11.11   
27  390  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  1:11.43   
28  522  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  1:11.81   
29  42  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  1:11.83   
30  141  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  1:11.83   
31  276  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  1:12.01   
32  101  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  1:12.17   
33  487  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  1:12.21   
34  224  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  1:12.31   
35  396  Frøslev Kristiane  2007  AALBORG  0784AI  25 m  1:12.46   
36  106  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  1:12.58   
37  295  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:13.02   
38  275  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  1:13.03   
39  419  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:13.03   
40  181  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:13.05   
41  163  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:13.35   
42  420  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  25 m  1:13.36   
43  465  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:13.51   
44  53  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  1:13.52   
45  539  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:13.66   
46  537  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:13.89   
47  367  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  1:13.90   
48  260  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  1:14.00   
49  559  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  25 m  1:14.02   
50  349  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  1:14.15   
51  293  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  1:14.17   
52  461  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  1:14.44   
53  426  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  1:14.46   
54  157  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  1:14.48   
55  493  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:14.51   
56  357  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m  1:14.58   
57  504  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  1:14.61   
58  314  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  1:14.62   
59  12  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  1:14.64   
60  115  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  1:14.66   
61  366  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  1:14.79   
62  252  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  1:14.85   
63  238  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  1:15.04   
64  281  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:15.06   
65  379  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  1:15.17   
66  319  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  25 m  1:15.26   
67  20  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  1:15.46   
68  398  Larsen Alma Bach  2006  AALBORG  0674AR  25 m  1:15.48   
69  331  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  1:15.54   
70  399  Kirkegaard Amalie  2007  AALBORG  0768AN  25 m  1:15.61   
71  135  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  25 m  1:15.62   
72  467  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:15.62   
73  239  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  1:15.75   
74  203  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  1:16.63   
75  76  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  1:16.71   
76  110  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  1:16.93   
77  474  Kristensen Mathilde  2007  SØLLERØD  0744AG  25 m  1:17.22   
78  174  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  1:17.48   
79  253  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  1:17.49   
80  54  Larsen Linnea Funk  2007  ALLERØD  0792AA  25 m  1:17.63   
81  498  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  1:18.63   
82  116  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  1:18.92   
83  512  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:18.92   
84  117  Toft Anne-Marie  2007  KØGE  0722AE  25 m  1:19.18   
85  353  Pedersen Andrea Bjerring  2007  ESBJERG  0768AF  25 m  1:19.25   
86  155  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  1:19.28   
87  30  Jepsen Caroline Søe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m  1:19.43   
88  330  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  1:19.46   
89  125  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  1:19.47   
90  385  Schleimann Johanne  2007  AGF  0766AP  25 m  1:19.49   
91  488  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  1:19.89   
92  489  Popp-Madsen Louise  2007  TUNE  0758AJ  25 m  1:19.95   
93  472  Nathansen Annabella  2007  SØLLERØD  0708AM  25 m  1:19.98   
94  326  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  1:20.12   
95  288  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:20.18   
96  422  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  1:20.34   
97  229  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  1:20.44   
98  93  Hansen Astrid Pries  2007  NAKSKOV  0716AC  25 m  1:20.46   
99  37  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m  1:22.12   
100  381  Sørensen Tilde N. H.  2007  AGF  0764AH  25 m  1:22.25   
101  287  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  1:25.29   
102  408  Madsen Nikoline Hedelund  2007  AALBORG  0774AI  25 m  1:29.48   
 
Løb 22, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
70  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  57.94   
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  58.16   
243  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  58.50   
63  Berlin Malthe  2005  RØNNE  0525AK  25 m  59.62   
484  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:00.10   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:00.26   
477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  1:01.00   
546  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  1:01.64   
375  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  1:01.67   
10  277  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  1:01.74   
11  369  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  1:02.06   
12  475  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  1:02.48   
13  23  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  1:02.60   
14  272  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  1:02.84   
15  292  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  1:03.25   
16  88  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  1:03.45   
17  495  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:03.57   
18  64  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:03.71   
19  476  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  1:03.79   
20  502  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  1:03.84   
21  58  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m  1:03.97   
22  347  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  25 m  1:04.47   
23  233  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  1:04.54   
24  525  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  1:04.80   
25  494  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  1:05.10   
26  415  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  1:05.19   
27  83  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  1:05.22   
28  94  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  1:05.40   
29  140  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  1:05.49   
30  556  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  25 m  1:05.51   
31  262  Uldall Louie  2005  HELSINGE  0537AE  25 m  1:05.83   
32  549  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  1:05.92   
33  324  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  1:05.95   
34  165  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:06.04   
35  561  Klicman Sebastian Emil F.  2005  H2Odense  0561AE  25 m  1:06.27   
36  421  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  1:06.28   
37  215  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  1:06.38   
38  60  Anker-Møller Noah  2006  ALLERØD  0605AB  25 m  1:06.40   
39  557  Johannessen Anders Mosbæk  2005  H2Odense  0529AG  25 m  1:06.42   
40  322  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  1:06.44   
41  158  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  1:06.62   
42  241  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  1:06.87   
43  544  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  1:06.98   
44  371  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  25 m  1:07.13   
45  202  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  25 m  1:07.18   
46  296  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  1:07.28   
47  364  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  1:07.29   
48  462  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  1:07.32   
49  90  Nielsen Toke Hjalmar  2006  NYBORG  0635AM  25 m  1:07.45   
50  134  Busk Daniel  2005  KOLDING  0583AK  25 m  1:07.49   
51  466  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  1:07.55   
52  290  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  1:07.72   
53  119  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  1:07.74   
54  68  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:07.90   
55  325  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  1:07.92   
56  15  Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  1:07.96   
57  482  Hansen William  2006  THISTED  0663AE  25 m  1:07.98   
58  327  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  1:08.12   
59  226  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  1:08.16   
60  323  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  1:08.67   
61  387  Seneca Villads  2006  AGF  0637AH  25 m  1:08.78   
62  529  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:08.82   
63  291  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  1:09.57   
64  312  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  25 m  1:09.75   
65  373  Falk Jonatan Lyck  2006  DELTA  0661AO  25 m  1:09.97   
66  427  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  1:10.20   
67  540  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:10.35   
68  437  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  1:10.55   
69  167  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  1:10.57   
70  269  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  1:10.83   
71  222  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  1:10.96   
72  286  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  1:11.19   
73  282  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:11.24   
74  533  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:11.42   
75  359  Andersen Tobias Staghøj  2006  ESBJERG  0621AC  25 m  1:11.44   
76  515  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  1:11.53   
77  256  Kühnell Alexander  2006  HELSINGE  0607AP  25 m  1:11.90   
78  148  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  25 m  1:11.94   
79  34  Petersen Kasper  2006  SKANDERBOR  0625AC  25 m  1:12.00   
80  212  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  1:12.19   
81  333  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  1:12.24   
82  425  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  1:12.37   
83  82  Schier Julius  2006  RINGE  0657AD  25 m  1:13.15   
84  74  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:13.61   
85  541  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:14.71   
86  490  Lester Noah  2006  VÆRLØSE  0677AF  25 m  1:14.83   
87  118  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  1:16.21   
88  72  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:16.34   
89  431  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  1:19.03   
90  344  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  1:37.57   
 
Løb 23, 4x200m IM Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
184  Hovedstadens Piger 1  2006  HOVEDSTAD    25 m  9:57.41   
567  Sigma  2006  SIGMA    25 m  9:59.81   
574  Vat 1  2006  VAT CPH    25 m  10:11.32   
410  Aalborg Piger 1  2006  AALBORG    25 m  10:14.02   
563  A6 Piger 1  2006  A6    25 m  10:16.23   
306  Gsc Piger 1  2006  GLADSAXE    25 m  10:23.98   
450  Kvik Piger 1  2006  KVIK    25 m  10:25.06   
22  Sunswim P1  2006  SOLRØD    25 m  10:27.77   
581  Vg17 Piger  2006  VG17    25 m  10:29.88   
10  111  Lyngby Navy Manes  2006  LYNGBY    25 m  10:31.70   
11  571  Aarhus Swim Piger 1  2006  AAS    25 m  10:32.20   
12  186  Hovedstadens Piger 2  2006  HOVEDSTAD    25 m  10:34.47   
13  336  Gentofte Piger 1  2006  GENTOFTE    25 m  10:37.47   
14  127  Køge Piger 1  2006  KØGE    25 m  10:39.63   
15  451  Kvik Piger 2  2006  KVIK    25 m  10:47.67   
16  582  Vg17 Piger 2  2006  VG17    25 m  10:52.33   
17  307  Gsc Piger 2  2006  GLADSAXE    25 m  10:55.03   
18  411  Aalborg Piger 2  2006  AALBORG    25 m  10:55.51   
19  470  Andrea´s Bitches  2006  TRITON B    25 m  10:57.63   
20  85  Rsk Piger  2006  RINGE    25 m  11:03.29   
21  526  Esv Piger 1  2006  VEJLE    25 m  11:06.38   
22  393  Agf Piger 1  2006  AGF    25 m  11:07.26   
23  565  Gti Piger  2006  GTI    25 m  11:10.74   
24  41  Silkeborg Piger  2006  SILKEBORG    25 m  11:14.98   
25  32  Ssk Piger  2006  SLAGELSE    25 m  11:32.97   
26  129  Køge Piger 2  2006  KØGE    25 m  11:39.45   
27  572  Aarhus Swim Piger 2  2006  AAS    25 m  11:42.03   
28  191  Horsens Piger 1  2006  HORSENS    25 m  12:14.64   
 
Løb 24, 4x200m IM Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
568  Sigma  2005  SIGMA    25 m  9:32.39   
310  Gsc Drenge 1  2005  GLADSAXE    25 m  9:34.93   
576  Vat 1  2005  VAT CPH    25 m  9:35.20   
412  Aalborg Drenge 1  2005  AALBORG    25 m  9:35.55   
338  Gentofte Drenge 1  2005  GENTOFTE    25 m  9:37.27   
374  Delta Drenge  2005  DELTA    25 m  9:47.33   
392  Agf Drenge 1  2005  AGF    25 m  9:48.32   
185  Hovedstadens Drenge  2005  HOVEDSTAD    25 m  9:50.29   
71  Roskilde Vikinger  2005  ROSKILDE    25 m  9:52.06   
10  580  Vg17 Drenge  2005  VG17    25 m  9:53.11   
11  483  Thisted Drenge  2005  THISTED    25 m  9:57.38   
12  92  Nyborg  2005  NYBORG    25 m  9:58.02   
13  31  Ssk Drenge  2005  SLAGELSE    25 m  10:00.50   
14  309  Gsc Drenge 2  2005  GLADSAXE    25 m  10:02.23   
15  562  H2Odense Stærk Drenge  2005  H2Odense    25 m  10:02.29   
16  573  Aarhus Swim Drenge 1  2005  AAS    25 m  10:02.56   
17  566  Gti Drenge  2005  GTI    25 m  10:05.67   
18  225  Hils Drenge  2005  HILLERØD    25 m  10:12.19   
19  339  Gentofte Drenge 2  2005  GENTOFTE    25 m  10:12.42   
20  527  Esv Drenge 1  2005  VEJLE    25 m  10:12.63   
21  452  Kvik Drenge 1  2005  KVIK    25 m  10:16.72   
22  131  Køge Drenge  2005  KØGE    25 m  10:17.70   
23  265  Helsinge Drenge  2005  HELSINGE    25 m  10:19.14   
24  211  Hsk Drenge  2005  HOBRO    25 m  10:39.38   
25  194  Horsens Drenge 1  2005  HORSENS    25 m  10:53.00   
26  453  Kvik Drenge 2  2005  KVIK    25 m  10:54.12   
 
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
395  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  2:38.56   
55  Frydendahl Mille  2006  ALLERØD  0684AB  25 m  2:40.37   
499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  2:40.61   
Kragh Ida Skov  2006  A6 SLANGE  0698AG  25 m  2:41.05   
534  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:44.20   
81  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  2:44.55   
21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  2:47.68   
43  Hovmand Julie  2007  BIRKERØD  0772AB  25 m  2:47.96   
181  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  2:48.50   
10  522  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  2:48.55   
11  304  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  2:48.74   
12  16  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  2:49.05   
13  351  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  25 m  2:49.63   
14  175  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  2:49.84   
15  493  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  2:50.37   
16  294  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  2:50.53   
17  174  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  2:50.72   
18  501  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  2:50.77   
19  206  Hedegaard Julie Kvolbæk  2006  HOBRO  0658AV  25 m  2:51.45   
20  430  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  2:51.90   
21  350  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  2:51.91   
22  107  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  2:52.04   
23  135  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  25 m  2:52.16   
24  302  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  2:52.86   
25  18  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  2:53.03   
26  28  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  2:53.32   
27  104  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  2:53.59   
28  180  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  2:54.23   
29  276  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  2:54.25   
30  404  Frische Livia Weidick  2007  AALBORG  0736AI  25 m  2:54.50   
31  108  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  2:54.77   
32  182  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  2:54.84   
33  463  Jeppesen Nana Starcke  2006  SØHESTEN  0676AW  25 m  2:55.18   
34  405  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  25 m  2:55.60   
35  538  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:55.77   
36  247  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  2:55.98   
37  95  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  2:56.01   
38  583  Jensen Signe  2007  SØNDERBORG  0786AB  25 m  2:56.53   
39  99  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  2:56.65   
40  Greve Naya Høi  2007  A6 SLANGE  0796AE  25 m  2:57.23   
41  136  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  2:57.25   
42  530  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  2:57.31   
43  362  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  2:57.40   
44  163  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  2:57.51   
45  536  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:57.51   
46  506  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  25 m  2:57.77   
47  401  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  25 m  2:57.78   
48  388  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  25 m  2:57.81   
49  514  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  2:58.20   
50  377  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  2:58.23   
51  106  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  2:58.24   
52  429  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  25 m  2:58.65   
53  497  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  2:58.84   
54  273  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  2:58.95   
55  271  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  2:58.98   
56  284  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  2:59.17   
57  268  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  25 m  2:59.27   
58  244  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  25 m  2:59.30   
59  455  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  2:59.62   
60  183  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  2:59.81   
61  293  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  2:59.86   
62  343  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  3:00.59   
63  384  Nørgaard Isabella  2007  AGF  0702AK  25 m  3:00.92   
64  487  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  3:01.66   
65  79  Rasmussen Sofie Dyrelund  2007  RINGE  0722AG  25 m  3:01.90   
66  513  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  25 m  3:02.57   
67  261  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  3:02.71   
68  Røpke Lærke Stenholt  2006  A6JYLLINGE  0698AA  25 m  3:02.79   
69  434  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  3:03.40   
70  349  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  3:03.54   
71  Capito Mira  2007  A6 SLANGE  0778AI  25 m  3:03.72   
72  321  Kjær Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  3:04.36   
73  176  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD  0748AT  25 m  3:05.17   
74  187  Skjelmose Andrea  2007  HORSENS  0728AJ  25 m  3:07.22   
75  145  Dommer Emilie  2007  HØRSHOLM  0706AF  25 m  3:07.69   
76  417  Jacobsen Frederikke Wiese  2007  ST-NEPTUN  0726AP  25 m  3:11.37   
77  523  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  3:11.61   
78  234  Honore Helena  2007  HERLEV  0788AQ  25 m  3:12.38   
79  133  Langschwager Alberte Kirk  2007  KOLDING  0788AA  25 m  3:14.79   
80  423  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  3:16.67   
81  246  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  25 m  3:19.44   
 
Løb 26, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
70  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  2:29.15   
49  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  25 m  2:29.33   
303  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  2:31.76   
197  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  25 m  2:32.10   
223  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  2:32.35   
391  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  25 m  2:33.27   
315  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  2:33.68   
166  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  2:34.00   
140  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  2:35.08   
10  230  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  2:36.81   
11  386  Gaur Jonas  2005  AGF  0581AK  25 m  2:36.87   
12  259  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m  2:37.05   
13  347  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  25 m  2:37.10   
14  15  Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  2:37.42   
15  91  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  25 m  2:38.26   
16  324  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  2:38.29   
17  441  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:39.41   
18  544  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  2:39.47   
19  149  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  2:40.91   
20  205  Vernersen Frederik  2005  HOBRO  0599AI  25 m  2:41.03   
21  372  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  25 m  2:41.45   
22  97  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  2:41.47   
23  323  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  2:42.17   
24  266  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  2:42.95   
25  528  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:42.97   
26  427  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  2:43.04   
27  46  Kaltoft Hector  2006  BIRKERØD  0627AC  25 m  2:43.49   
28  48  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  2:43.94   
29  47  Jacobsen Magnus  2006  BIRKERØD  0663AI  25 m  2:44.16   
30  361  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  25 m  2:44.56   
31  150  Tullberg Magnus  2005  HØRSHOLM  0593AD  25 m  2:44.57   
32  550  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  2:44.58   
33  370  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  25 m  2:45.12   
34  274  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  25 m  2:45.21   
35  317  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  2:45.44   
36  139  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m  2:45.66   
37  354  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  25 m  2:45.67   
38  356  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  25 m  2:45.72   
39  322  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:45.79   
40  24  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:46.44   
41  59  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  25 m  2:47.30   
42  439  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  2:49.09   
43  532  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:49.20   
44  416  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  2:49.57   
45  168  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  2:49.67   
46  368  Kristensen Jakob  2006  DELTA  0613AI  25 m  2:49.75   
47  301  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  2:49.98   
48  360  Heeb Karl  2005  ESBJERG  0581AM  25 m  2:50.30   
49  105  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  2:50.36   
50  560  Møller Ludvig L.  2006  H2Odense  0663AC  25 m  2:52.20   
51  478  Stilling Christian  2006  THISTED  0669AO  25 m  2:52.74   
52  73  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  2:53.07   
53  227  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  2:53.24   
54  57  Framke Johannes  2006  ALLERØD  0615AE  25 m  2:53.29   
55  312  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  25 m  2:53.29   
56  446  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  25 m  2:53.39   
57  250  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGØR  0655AD  25 m  2:53.61   
58  285  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  2:53.64   
59  222  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  2:53.70   
60  34  Petersen Kasper  2006  SKANDERBOR  0625AC  25 m  2:53.82   
61  72  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  2:54.09   
62  77  Cludts Kasper  2006  RINGE  0601AR  25 m  2:54.35   
63  10  Lumholtz William Elliot  2006  PINGVINEN  0611AI  25 m  2:54.78   
64  190  Landbo Daniel  2005  HORSENS  0585AM  25 m  2:54.95   
65  74  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  2:56.61   
66  517  Christensen Martin  2006  VEJLE  0601AH  25 m  2:56.89   
67  69  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  2:58.11   
68  154  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  2:59.17   
69  316  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  25 m  2:59.67   
70  221  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  3:01.46   
71  456  Eliasen Sebastian  2006  NORD  0677AJ  25 m  3:01.58   
72  380  West Jasper Balle  2006  BJERRE HER  0667AN  25 m  3:05.30   
 
Løb 27, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  2:09.92   
558  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  25 m  2:12.05   
51  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  2:12.13   
170  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  2:12.77   
171  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  2:12.95   
585  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  2:13.43   
50  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  2:14.38   
378  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  2:14.71   
102  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  2:15.03   
10  Bramm Sif  2006  A6JYLLINGE  0624AE  25 m  2:15.15   
11  445  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  2:15.89   
12  66  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  2:16.04   
13  278  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  2:16.14   
14  220  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  2:16.18   
15  402  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  25 m  2:16.52   
16  444  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:16.57   
17  366  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  2:17.52   
18  543  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  2:17.70   
19  17  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:17.85   
20  120  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  2:18.38   
21  201  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  2:18.48   
22  214  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  2:18.85   
23  438  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  2:19.17   
24  331  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  2:19.25   
25  80  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  2:19.34   
26  177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:19.35   
27  448  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  2:19.39   
28  270  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  2:19.40   
29  21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  2:19.52   
30  18  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  2:19.69   
31  156  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  25 m  2:20.10   
32  268  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  25 m  2:20.12   
33  267  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  25 m  2:20.25   
34  173  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  2:20.26   
35  396  Frøslev Kristiane  2007  AALBORG  0784AI  25 m  2:20.26   
36  280  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  2:20.33   
37  379  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  2:20.61   
38  16  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  2:20.75   
39  109  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  2:21.11   
40  305  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  2:21.20   
41  537  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:21.35   
42  27  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  2:21.41   
43  319  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  25 m  2:21.49   
44  505  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  2:21.50   
45  295  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  2:21.75   
46  559  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  25 m  2:21.85   
47  44  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  2:21.91   
48  485  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  2:21.99   
49  141  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  2:22.03   
50  510  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  2:22.23   
51  420  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  25 m  2:22.67   
52  479  Baird Therese  2007  THISTED  0728AU  25 m  2:23.11   
53  199  Lindholm Mille Dahl  2006  HOLSTEBRO  0662AK  25 m  2:23.17   
54  283  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  2:23.41   
55  486  Sørensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  2:23.91   
56  229  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  2:24.02   
57  464  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  2:24.03   
58  504  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  2:24.10   
59  511  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  2:24.47   
60  260  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  2:24.50   
61  583  Jensen Signe  2007  SØNDERBORG  0786AB  25 m  2:25.07   
62  313  Brunsgaard Ada Hasløv  2006  GENTOFTE  0646AN  25 m  2:25.46   
63  473  Borchorst Molly  2007  SØLLERØD  0788AG  25 m  2:25.58   
64  33  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  2:25.59   
65  288  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  2:25.75   
66  36  Schmidt-Petersen Sofie  2007  SKANDERBOR  0762AV  25 m  2:25.98   
67  Aggersbøl Kattja Daniella  2007  A6 SLANGE  0764AM  25 m  2:26.09   
68  123  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  2:26.33   
69  512  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  2:26.54   
70  509  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  2:27.02   
71  480  Sørensen Karen  2007  THISTED  0752AD  25 m  2:27.26   
72  110  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  2:27.56   
73  124  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  2:27.82   
74  326  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  2:27.83   
75  12  Petersen Pernille  2006  PINGVINEN  0638AN  25 m  2:27.90   
76  125  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  2:28.11   
77  400  Pedersen Emilie  2007  AALBORG  0778AF  25 m  2:28.11   
78  45  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  2:28.17   
79  508  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  2:29.90   
80  440  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  2:32.33   
81  318  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  2:36.12   
82  503  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  2:45.37   
83  472  Nathansen Annabella  2007  SØLLERØD  0708AM  25 m  2:52.43   
 
Løb 28, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Svarrer Julius  2005  A6 SLANGE  0507AH  25 m  1:57.98   
462  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  1:59.28   
394  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  25 m  1:59.96   
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:00.33   
397  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m  2:00.66   
477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  2:00.96   
204  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  2:01.74   
277  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  2:03.35   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  2:03.43   
10  25  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  2:03.49   
11  524  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  2:03.82   
12  61  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  2:04.06   
13  403  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  25 m  2:04.99   
14  299  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:05.42   
15  375  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  2:05.64   
16  502  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  2:05.88   
17  272  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  2:06.00   
18  457  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  25 m  2:07.55   
19  153  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  2:07.57   
20  495  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  2:07.74   
21  476  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  2:07.75   
22  471  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  2:07.85   
23  62  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  2:08.29   
24  557  Johannessen Anders Mosbæk  2005  H2Odense  0529AG  25 m  2:08.47   
25  364  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  2:08.71   
26  167  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  2:08.87   
27  47  Jacobsen Magnus  2006  BIRKERØD  0663AI  25 m  2:08.94   
28  535  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:09.28   
29  237  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  2:09.38   
30  119  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  2:09.67   
31  23  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:09.92   
32  258  Jeppesen Asger Bols  2005  HELSINGE  0513AE  25 m  2:10.00   
33  556  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  25 m  2:10.52   
34  126  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  2:10.77   
35  263  Frederiksen Tobias  2006  HELSINGE  0657AC  25 m  2:10.95   
36  584  Johannsen Eskild Noah  2006  SØNDERBORG  0655AL  25 m  2:11.61   
37  256  Kühnell Alexander  2006  HELSINGE  0607AP  25 m  2:11.94   
38  363  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  2:12.49   
39  103  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  2:12.89   
40  460  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  2:13.97   
41  158  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  2:14.00   
42  286  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  2:14.32   
43  60  Anker-Møller Noah  2006  ALLERØD  0605AB  25 m  2:15.05   
44  26  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:15.11   
45  533  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:15.20   
46  84  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  2:15.69   
47  14  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  2:16.41   
48  257  Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE  0617AI  25 m  2:16.84   
49  436  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  2:18.20   
50  518  Wolgast Malthe Elias  2006  VEJLE  0631AB  25 m  2:20.80   
51  355  Husted Anton Egholm  2006  ESBJERG  0621AN  25 m  2:21.30   
52  269  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  2:24.08   
 
Løb 29, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
172  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  28.56   
170  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  29.10   
558  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  25 m  29.12   
448  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  29.24   
348  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  29.26   
278  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  29.55   
52  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  29.80   
332  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  30.11   
100  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  30.15   
10  304  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  30.15   
11  429  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  25 m  30.23   
12  271  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  30.32   
13  232  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  30.36   
14  177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  30.43   
15  182  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  30.44   
16  279  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  30.45   
17  367  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  30.49   
18  496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  30.54   
19  40  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  30.59   
20  297  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  30.62   
21  173  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  30.63   
22  350  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  30.65   
23  378  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  30.73   
24  87  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  30.77   
25  120  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  30.85   
26  115  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  30.91   
27  537  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  31.12   
28  444  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  31.14   
29  295  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  31.16   
30  396  Frøslev Kristiane  2007  AALBORG  0784AI  25 m  31.21   
31  559  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  25 m  31.27   
32  19  Andersen Nicole Damhøj  2006  SOLRØD  0674AN  25 m  31.29   
33  465  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  31.38   
34  Greve Naya Høi  2007  A6 SLANGE  0796AE  25 m  31.59   
35  260  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  31.61   
36  143  Søndergaard Amalie Rose  2006  HØRSHOLM  0618AF  25 m  31.71   
37  493  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  31.75   
38  180  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  31.90   
39  499  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  31.92   
40  419  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  31.93   
41  Bramm Sif  2006  A6JYLLINGE  0624AE  25 m  31.97   
42  538  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  31.99   
43  106  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  32.02   
44  175  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  32.03   
45  136  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  32.06   
46  181  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  32.08   
47  461  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  32.13   
48  390  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  32.14   
49  109  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  32.18   
50  426  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  32.20   
51  281  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  32.28   
52  224  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  32.30   
53  539  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  32.31   
54  42  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  32.33   
55  76  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  32.47   
56  101  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  32.53   
57  349  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  32.56   
58  357  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m  32.60   
59  174  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  32.76   
60  487  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  32.83   
61  110  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  32.86   
62  157  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  32.87   
63  252  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  32.92   
64  399  Kirkegaard Amalie  2007  AALBORG  0768AN  25 m  32.95   
65  117  Toft Anne-Marie  2007  KØGE  0722AE  25 m  33.02   
66  247  Haugland Caroline  2007  HELSINGØR  0756AJ  25 m  33.03   
67  334  Balle Anna E.E.  2006  GENTOFTE  0628AL  25 m  33.04   
68  489  Popp-Madsen Louise  2007  TUNE  0758AJ  25 m  33.22   
69  335  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  33.31   
70  469  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  33.33   
71  422  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  33.39   
72  253  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGØR  0728AD  25 m  33.52   
73  379  Jacobsen Signe Holst  2007  BJERRE HER  0794AG  25 m  33.55   
74  385  Schleimann Johanne  2007  AGF  0766AP  25 m  33.60   
75  284  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  33.68   
76  330  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  33.68   
77  536  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  33.84   
78  516  Nybøll Anna Fiona  2007  VEJLE  0736AF  25 m  33.85   
79  Hansen K-Lee  2007  A6JYLLINGE  0756AE  25 m  33.90   
80  155  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HVIDOVRE  0712AG  25 m  33.90   
81  53  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  33.91   
82  305  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  33.95   
83  235  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  34.06   
84  98  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  34.07   
85  519  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  34.08   
86  54  Larsen Linnea Funk  2007  ALLERØD  0792AA  25 m  34.11   
87  353  Pedersen Andrea Bjerring  2007  ESBJERG  0768AF  25 m  34.13   
88  246  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  25 m  34.19   
89  289  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  34.23   
90  547  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  34.48   
91  548  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  35.07   
92  586  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  35.25   
93  240  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  36.04   
94  178  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  36.53   
95  30  Jepsen Caroline Søe  2007  SLAGELSE  0794AK  25 m  36.70   
96  245  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  37.23   
97  287  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  37.40   
 
Løb 30, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  25.74   
70  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  25.80   
63  Berlin Malthe  2005  RØNNE  0525AK  25 m  25.89   
243  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  26.17   
477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  26.43   
546  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  26.91   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  27.14   
375  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  27.49   
484  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  27.66   
10  23  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  27.92   
11  475  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  27.93   
12  88  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  28.00   
13  369  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  28.01   
14  292  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  28.10   
15  561  Klicman Sebastian Emil F.  2005  H2Odense  0561AE  25 m  28.18   
16  223  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  28.19   
17  415  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  28.19   
18  494  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  28.21   
19  64  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  28.31   
20  94  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  28.37   
21  249  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  28.39   
22  277  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  28.42   
23  233  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  28.49   
24  525  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  28.53   
25  58  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m  28.67   
26  476  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  28.69   
27  549  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  28.70   
28  241  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  28.79   
29  272  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  28.79   
30  134  Busk Daniel  2005  KOLDING  0583AK  25 m  28.80   
31  62  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  28.86   
32  262  Uldall Louie  2005  HELSINGE  0537AE  25 m  28.96   
33  202  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  25 m  28.98   
34  495  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  28.98   
35  556  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  25 m  28.98   
36  502  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  29.00   
37  226  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  29.03   
38  189  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  25 m  29.14   
39  347  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  25 m  29.15   
40  67  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  29.27   
41  68  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  29.27   
42  158  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  29.32   
43  361  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  25 m  29.33   
44  371  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  25 m  29.35   
45  119  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  29.41   
46  165  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  29.44   
47  386  Gaur Jonas  2005  AGF  0581AK  25 m  29.48   
48  25  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  29.49   
49  259  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m  29.52   
50  215  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  29.54   
51  83  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  29.57   
52  97  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  29.57   
53  166  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  29.63   
54  90  Nielsen Toke Hjalmar  2006  NYBORG  0635AM  25 m  29.70   
55  466  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  29.71   
56  535  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  29.77   
57  296  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  29.79   
58  421  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  29.79   
59  356  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  25 m  29.81   
60  529  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  29.81   
61  323  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  29.86   
62  557  Johannessen Anders Mosbæk  2005  H2Odense  0529AG  25 m  29.89   
63  301  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  29.91   
64  167  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  29.93   
65  424  Thygesen Mathias Bæklund  2005  VATCPH-STT  0507AO  25 m  29.98   
66  482  Hansen William  2006  THISTED  0663AE  25 m  30.02   
67  372  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  25 m  30.07   
68  327  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  30.12   
69  373  Falk Jonatan Lyck  2006  DELTA  0661AO  25 m  30.13   
70  168  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  30.26   
71  387  Seneca Villads  2006  AGF  0637AH  25 m  30.34   
72  217  Nielsen Andreas Lindgaard  2005  HEI  0515AP  25 m  30.36   
73  427  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  30.40   
74  329  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  30.41   
75  222  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  25 m  30.48   
76  443  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  30.49   
77  212  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  30.50   
78  60  Anker-Møller Noah  2006  ALLERØD  0605AB  25 m  30.52   
79  89  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  25 m  30.59   
80  148  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  25 m  30.64   
81  75  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  30.91   
82  15  Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  30.99   
83  541  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  31.13   
84  413  Barslev Mathias Ø.  2006  AABYBRO  0647AM  25 m  31.19   
85  312  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  25 m  31.23   
86  256  Kühnell Alexander  2006  HELSINGE  0607AP  25 m  31.35   
87  515  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  31.36   
88  533  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  31.47   
89  414  Mølgaard Mads  2006  AABYBRO  0657AM  25 m  31.59   
90  291  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  31.61   
91  103  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  31.64   
92  282  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  31.69   
93  406  Jørgensen Marcus Juul  2006  AALBORG  0635AJ  25 m  31.70   
94  431  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  31.72   
95  147  Christiansen Gustav R.  2006  HØRSHOLM  0681AN  25 m  31.85   
96  35  Bisgaard Frederik  2006  SKANDERBOR  0609AJ  25 m  31.99   
97  468  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  32.23   
98  521  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  25 m  32.23   
99  587  Danielsen Marius  2005  DRAGSHOLM  0569AP  25 m  32.34   
100  82  Schier Julius  2006  RINGE  0657AD  25 m  33.04   
101  418  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  33.73   
102  228  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  25 m  35.17   
103  358  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  35.29   
 
Løb 31, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
448  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  30.50   
172  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  30.64   
52  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  30.78   
171  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  30.79   
50  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  31.40   
348  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  31.41   
214  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  31.43   
Kragh Ida Skov  2006  A6 SLANGE  0698AG  25 m  31.61   
447  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  31.90   
10  585  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  32.05   
11  279  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  32.15   
12  465  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  32.22   
13  170  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  32.26   
14  177  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  32.29   
15  304  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  32.57   
16  87  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  32.58   
17  278  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  32.58   
18  27  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  32.75   
19  444  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  32.83   
20  314  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  32.85   
21  311  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  32.91   
22  17  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  33.00   
23  Bramm Sif  2006  A6JYLLINGE  0624AE  25 m  33.03   
24  182  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  33.19   
25  11  Bøgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  33.27   
26  136  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  33.31   
27  142  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  33.31   
28  220  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  33.33   
29  175  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  33.41   
30  332  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  33.43   
31  163  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  33.52   
32  271  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  33.64   
33  19  Andersen Nicole Damhøj  2006  SOLRØD  0674AN  25 m  33.65   
34  219  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERØD  0648AG  25 m  33.72   
35  109  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  33.78   
36  76  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  33.92   
37  251  Nielsen Sofie Anker  2006  HELSINGØR  0694AU  25 m  33.92   
38  405  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  25 m  33.92   
39  Aggersbøl Kattja Daniella  2007  A6 SLANGE  0764AM  25 m  34.01   
40  376  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  34.04   
41  208  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  34.10   
42  295  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  34.10   
43  200  Bach Anna Rosendahl  2006  HOLSTEBRO  0694AF  25 m  34.12   
44  396  Frøslev Kristiane  2007  AALBORG  0784AI  25 m  34.20   
45  66  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  34.26   
46  283  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  34.30   
47  350  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  34.30   
48  520  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  34.30   
49  445  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  34.34   
50  Dietrichsen Anna  2006  A6 SLANGE  0694AB  25 m  34.41   
51  104  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  34.41   
52  536  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  34.43   
53  146  Kaas Freja Mathilde  2006  HØRSHOLM  0638AO  25 m  34.44   
54  419  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  34.46   
55  42  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  34.47   
56  390  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  34.48   
57  110  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  34.51   
58  409  Brinkmann Victoria Amdi  2007  AALBORG  0758AG  25 m  34.60   
59  496  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  34.62   
60  78  Lundsfryd Lærke Rosen  2006  RINGE  0678AG  25 m  34.64   
61  231  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  34.71   
62  422  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  34.72   
63  400  Pedersen Emilie  2007  AALBORG  0778AF  25 m  34.74   
64  343  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  34.82   
65  138  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  34.83   
66  98  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  34.84   
67  512  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  34.90   
68  29  Graulund Viktoria Annabel  2007  SLAGELSE  0774AK  25 m  35.08   
69  467  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  35.19   
70  37  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m  35.34   
71  44  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  35.37   
72  123  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  35.41   
73  288  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  35.42   
74  531  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  35.45   
75  245  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  25 m  35.47   
76  488  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  35.49   
77  507  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  35.62   
78  Greve Naya Høi  2007  A6 SLANGE  0796AE  25 m  35.65   
79  469  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  35.68   
80  284  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  35.70   
81  458  Michaelsen Nikoline  2007  S 68  0736AT  25 m  35.70   
82  365  Ottosen Klara Fris  2007  DRAGSHOLM  0736AL  25 m  35.75   
83  353  Pedersen Andrea Bjerring  2007  ESBJERG  0768AF  25 m  35.77   
84  38  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  35.80   
85  203  Haugaard Alma Munk  2007  HOBRO  0786AN  25 m  35.81   
86  305  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  35.84   
87  519  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  35.89   
88  Hansen K-Lee  2007  A6JYLLINGE  0756AE  25 m  35.91   
89  229  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  35.93   
90  198  Christensen Sidsel Tang  2007  HOLSTEBRO  0756AL  25 m  35.95   
91  39  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  36.05   
92  213  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  36.07   
93  399  Kirkegaard Amalie  2007  AALBORG  0768AN  25 m  36.09   
94  144  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  25 m  36.11   
95  548  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  36.13   
96  178  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  36.18   
97  176  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD  0748AT  25 m  36.19   
98  188  Agersbæk Frida Gode  2007  HORSENS  0754AV  25 m  36.37   
99  586  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  37.37   
100  216  Holst Julie Ravn  2007  HEI  0744AM  25 m  40.35   
 
Løb 32, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
432  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  26.33   
369  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  27.91   
303  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  28.14   
500  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  28.23   
243  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  28.44   
546  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  28.47   
290  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  29.11   
204  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  29.47   
477  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  29.48   
10  391  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  25 m  29.49   
11  215  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  29.66   
12  223  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  29.85   
13  126  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  29.92   
14  542  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  30.24   
15  397  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m  30.29   
16  292  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  30.33   
17  84  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  30.34   
18  165  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  30.34   
19  122  Larsen Lucas Møller  2005  KØGE  0523AQ  25 m  30.36   
20  48  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  30.40   
21  533  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  30.46   
22  325  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  30.47   
23  476  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  30.51   
24  277  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  30.58   
25  64  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  30.60   
26  495  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  30.77   
27  83  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  30.80   
28  89  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  25 m  30.81   
29  94  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  30.82   
30  233  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  30.90   
31  561  Klicman Sebastian Emil F.  2005  H2Odense  0561AE  25 m  30.90   
32  296  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  30.93   
33  207  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  30.94   
34  26  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  30.96   
35  197  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  25 m  30.97   
36  249  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGØR  0693AE  25 m  31.08   
37  153  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  31.14   
38  58  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m  31.18   
39  535  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  31.21   
40  68  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  31.26   
41  322  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  31.37   
42  75  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  31.46   
43  415  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  31.48   
44  329  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  31.50   
45  134  Busk Daniel  2005  KOLDING  0583AK  25 m  31.55   
46  137  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  31.58   
47  103  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  31.65   
48  356  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  25 m  31.66   
49  256  Kühnell Alexander  2006  HELSINGE  0607AP  25 m  31.67   
50  23  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  31.69   
51  442  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  31.73   
52  544  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  31.73   
53  494  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  31.79   
54  459  Dalgaard Sebastian  2005  S 68  0533AK  25 m  31.89   
55  237  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  31.90   
56  285  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  31.90   
57  528  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  31.93   
58  557  Johannessen Anders Mosbæk  2005  H2Odense  0529AG  25 m  31.95   
59  471  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  31.96   
60  370  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  25 m  31.98   
61  179  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  32.00   
62  73  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  32.05   
63  549  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  32.05   
64  328  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  32.09   
65  250  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGØR  0655AD  25 m  32.12   
66  389  Sørensen Nicolai N. H.  2006  AGF  0665AH  25 m  32.29