Startliste Løb 2-18 SKIVE 
 
  Stævne navn  MidtVestCup 1    Udskriftsdato  07 september 2019   
  Stævne by  Holstebro    Udskriftstidspunkt  08:55   
  Arrangør  Holstebro Svømmeclub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  19 august 2019         
 
 
Løb 2, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
17  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  36.89   
23  Bidstrup Kine  2005  SKIVE  0550BC  50 m  45.56   
21  Nielsen Freya Møller  2007  SKIVE  0784AW  50 m  47.52   
26  Sørensen Mille Fjeldgård  2007  SKIVE  0758AL  50 m  1:06.06   
24  Riisgaard Liva  2007  SKIVE  0726AX  25 m     
 
Løb 3, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
29  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  50 m  2:13.82   
 
Løb 4, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
28  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  25 m  2:17.89   
23  Bidstrup Kine  2005  SKIVE  0550BC  25 m     
27  Haaning Mynte  2009  SKIVE  0958BB  25 m     
 
Løb 5, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
18  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  25 m  2:31.80   
 
Løb 6, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
22  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  3:00.55   
 
Løb 8, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
19  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  1:14.53   
20  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m  1:38.65   
26  Sørensen Mille Fjeldgård  2007  SKIVE  0758AL  25 m  1:56.11   
21  Nielsen Freya Møller  2007  SKIVE  0784AW  25 m  2:03.37   
24  Riisgaard Liva  2007  SKIVE  0726AX  25 m  2:07.89   
27  Haaning Mynte  2009  SKIVE  0958BB  25 m     
 
Løb 9, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
29  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  50 m  30.63   
 
Løb 10, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
19  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  50 m  30.06   
17  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  31.82   
28  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  50 m  32.37   
25  Lindbjerg Mathilde  2006  SKIVE  0696AS  25 m  36.04   
 
Løb 13, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
18  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  25 m  1:08.24   
 
Løb 14, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
19  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  1:08.51   
17  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  1:12.46   
25  Lindbjerg Mathilde  2006  SKIVE  0696AS  25 m  1:19.15   
22  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  1:23.87   
20  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m     
 
Løb 15, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
18  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  50 m  26.04   
29  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  50 m  27.78   
 
Løb 16, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
28  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  50 m  29.03   
25  Lindbjerg Mathilde  2006  SKIVE  0696AS  50 m  31.47   
22  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  33.41   
20  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m  37.84   
21  Nielsen Freya Møller  2007  SKIVE  0784AW  25 m  40.43   
24  Riisgaard Liva  2007  SKIVE  0726AX  25 m  42.23   
26  Sørensen Mille Fjeldgård  2007  SKIVE  0758AL  25 m  47.10   
23  Bidstrup Kine  2005  SKIVE  0550BC  25 m     
27  Haaning Mynte  2009  SKIVE  0958BB  25 m     
 
Løb 18, 4X50m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
30  Poseidon Piger 1  2004  SKIVE    25 m  2:11.09   
31  Poseidon Piger 2  2006  SKIVE    25 m  2:54.31   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  07 september 2019 
Licens til Holstebro Svømme Club  Udskriftstidspunkt  08:55