Startliste Løb 1-18 THISTED 
 
  Stævne navn  MidtVestCup 1    Udskriftsdato  07 september 2019   
  Stævne by  Holstebro    Udskriftstidspunkt  08:55   
  Arrangør  Holstebro Svømmeclub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  19 august 2019         
 
 
Løb 1, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
182  Andersen Mads Sander  2004  THISTED  0435AR  25 m  31.68   
171  Dyrbye Gustav  2006  THISTED  0617AJ  25 m  35.59   
177  Haaning William  2007  THISTED  0713AC  25 m  38.81   
162  Pedersen Ivan  2008  THISTED  0887AI  25 m  44.54   
161  Egeberg Elias  2010  THISTED  1083AE  25 m     
 
Løb 2, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
181  Christensen Ida Jul  2004  THISTED  0496AN  25 m  37.85   
169  Sørensen Frederikke  2006  THISTED  0666AI  50 m  37.93   
172  Andersen Karoline Sander  2009  THISTED  0966AC  25 m  41.89   
 
Løb 3, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
184  Sørensen Viktor Enevold  2004  THISTED  0457AL  25 m  2:12.81   
 
Løb 4, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
168  Gravesen Emilie Hundahl  2007  THISTED  0718AU  25 m  3:04.79   
 
Løb 5, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
183  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  2:17.96   
158  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  2:23.85   
180  Hansen Gustav  2004  THISTED  0415AM  25 m  2:27.69   
 
Løb 6, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
173  Bager Katrine  2006  THISTED  0616AF  25 m  2:57.51   
169  Sørensen Frederikke  2006  THISTED  0666AI  25 m  3:02.79   
165  Sørensen Caroline K.  2008  THISTED  0848AJ  25 m  3:15.24   
168  Gravesen Emilie Hundahl  2007  THISTED  0718AU  25 m     
172  Andersen Karoline Sander  2009  THISTED  0966AC  25 m     
 
Løb 7, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
183  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  1:13.73   
179  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  50 m  1:16.88   
158  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  1:18.14   
182  Andersen Mads Sander  2004  THISTED  0435AR  50 m  1:21.23   
176  Hansen William  2006  THISTED  0663AE  25 m  1:24.48   
163  Malle Karl Emil  2008  THISTED  0877AI  25 m  1:53.13   
160  Meyer Christopher Andre  2007  THISTED  0737AP  25 m     
161  Egeberg Elias  2010  THISTED  1083AE  25 m     
 
Løb 8, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
181  Christensen Ida Jul  2004  THISTED  0496AN  25 m  1:30.01   
169  Sørensen Frederikke  2006  THISTED  0666AI  25 m  1:42.92   
164  Jensen Liva  2008  THISTED  0822AT  25 m     
 
Løb 9, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
180  Hansen Gustav  2004  THISTED  0415AM  25 m  29.08   
158  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  50 m  29.81   
184  Sørensen Viktor Enevold  2004  THISTED  0457AL  50 m  29.90   
176  Hansen William  2006  THISTED  0663AE  25 m  30.70   
177  Haaning William  2007  THISTED  0713AC  25 m  33.96   
175  Olsen Rasmus  2006  THISTED  0603AJ  25 m  34.78   
171  Dyrbye Gustav  2006  THISTED  0617AJ  25 m  35.76   
167  Stilling Christian  2006  THISTED  0669AO  25 m  36.50   
178  Jensen William  2005  THISTED  0505AO  25 m  40.22   
10  163  Malle Karl Emil  2008  THISTED  0877AI  25 m  49.38   
11  166  Bakke Christian  2006  THISTED  0633AR  25 m  49.87   
12  160  Meyer Christopher Andre  2007  THISTED  0737AP  25 m     
 
Løb 10, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
170  Jørgensen Freja  2008  THISTED  0858AA  25 m  37.19   
173  Bager Katrine  2006  THISTED  0616AF  25 m  38.89   
174  Bager Nadia  2008  THISTED  0858AJ  25 m  41.67   
159  Pedersen Amanda  2009  THISTED  0986AG  25 m  58.13   
 
Løb 11, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
179  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  25 m  2:17.81   
 
Løb 12, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
181  Christensen Ida Jul  2004  THISTED  0496AN  25 m  2:43.17   
165  Sørensen Caroline K.  2008  THISTED  0848AJ  25 m  3:03.24   
 
Løb 13, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
179  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  25 m  1:07.28   
184  Sørensen Viktor Enevold  2004  THISTED  0457AL  25 m  1:08.17   
182  Andersen Mads Sander  2004  THISTED  0435AR  25 m  1:09.00   
180  Hansen Gustav  2004  THISTED  0415AM  25 m  1:09.22   
167  Stilling Christian  2006  THISTED  0669AO  25 m  1:16.80   
177  Haaning William  2007  THISTED  0713AC  25 m  1:18.72   
175  Olsen Rasmus  2006  THISTED  0603AJ  25 m  1:19.07   
171  Dyrbye Gustav  2006  THISTED  0617AJ  25 m  1:21.57   
178  Jensen William  2005  THISTED  0505AO  25 m  1:22.47   
10  166  Bakke Christian  2006  THISTED  0633AR  25 m  1:24.11   
11  162  Pedersen Ivan  2008  THISTED  0887AI  25 m  1:45.53   
12  163  Malle Karl Emil  2008  THISTED  0877AI  25 m  1:46.01   
 
Løb 14, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
170  Jørgensen Freja  2008  THISTED  0858AA  25 m  1:23.69   
165  Sørensen Caroline K.  2008  THISTED  0848AJ  25 m  1:29.12   
174  Bager Nadia  2008  THISTED  0858AJ  25 m  1:29.40   
172  Andersen Karoline Sander  2009  THISTED  0966AC  25 m  1:37.53   
159  Pedersen Amanda  2009  THISTED  0986AG  25 m  1:55.08   
164  Jensen Liva  2008  THISTED  0822AT  25 m     
 
Løb 15, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
183  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  50 m  26.14   
175  Olsen Rasmus  2006  THISTED  0603AJ  25 m  29.74   
176  Hansen William  2006  THISTED  0663AE  25 m  30.82   
167  Stilling Christian  2006  THISTED  0669AO  25 m  30.99   
178  Jensen William  2005  THISTED  0505AO  25 m  32.79   
166  Bakke Christian  2006  THISTED  0633AR  25 m  35.13   
162  Pedersen Ivan  2008  THISTED  0887AI  25 m  39.89   
160  Meyer Christopher Andre  2007  THISTED  0737AP  25 m     
161  Egeberg Elias  2010  THISTED  1083AE  25 m     
 
Løb 16, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
170  Jørgensen Freja  2008  THISTED  0858AA  25 m  33.19   
173  Bager Katrine  2006  THISTED  0616AF  25 m  33.64   
174  Bager Nadia  2008  THISTED  0858AJ  25 m  36.37   
168  Gravesen Emilie Hundahl  2007  THISTED  0718AU  25 m  36.50   
159  Pedersen Amanda  2009  THISTED  0986AG  25 m  44.09   
164  Jensen Liva  2008  THISTED  0822AT  25 m     
 
Løb 17, 4X50m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
185  Thisted Drenge 1  2004  THISTED    25 m  1:59.54   
186  Thisted Drenge 2  2004  THISTED    25 m  2:09.69   
187  Thisted Drenge 3  2005  THISTED    25 m  2:21.13   
 
Løb 18, 4X50m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
188  Thisted Piger 1  2004  THISTED    25 m  2:30.73   
189  Thisted Piger 2  2007  THISTED    25 m  2:48.66   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  07 september 2019 
Licens til Holstebro Svømme Club  Udskriftstidspunkt  08:55