Startliste Løb 1-42 
 
  Stævne navn  Klubmesterskab 2020    Udskriftsdato  14 januar 2020   
  Stævne by  Viborg    Udskriftstidspunkt  22:39   
  Arrangør  Viborg Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  16 januar 2020         
 
 
Løb 1, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
11  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  5:26.86   
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  5:28.44   
15  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  5:28.65   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  5:45.94   
17  Broch Victoria  2004  VIBORG  0404AI  25 m  6:12.45   
30  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  6:14.09   
32  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  6:49.08   
20  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  6:52.04   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m     
 
Løb 2, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  5:30.68   
23  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m     
26  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m     
70  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m     
 
Løb 3, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  2:06.48   
21  Henriksen Christine  2003  VIBORG  0376AM  25 m  2:18.41   
45  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  2:23.54   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  2:34.80   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  2:41.77   
35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  2:43.49   
61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  2:45.37   
28  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  2:53.98   
62  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  2:55.30   
10  85  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  2:56.68   
11  38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  3:25.19   
12  58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  3:27.01   
13  55  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m     
14  59  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m     
 
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
44  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  2:13.95   
12  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  2:14.95   
Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  2:22.40   
86  Hansen Søren Nordahl  1970  VIBORG  7049AA  25 m  2:29.54   
56  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  2:33.81   
84  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  2:41.13   
53  Rundqvist Elliot Gladney  2009  VIBORG  0977AG  25 m  3:59.31   
47  Nordendahl Albert  2009  VIBORG  0979AG  25 m     
64  Lynggaard Marius  2009  VIBORG  0981AG  25 m     
 
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
13  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  2:49.22   
Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  2:57.54   
Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  2:57.56   
18  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  3:02.47   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  3:03.73   
83  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  3:06.42   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  3:09.30   
34  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  3:13.99   
27  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  3:21.36   
10  61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  3:29.50   
11  59  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m  3:52.98   
12  62  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  4:05.12   
13  58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  4:39.95   
14  43  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
15  48  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m     
16  54  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m     
17  60  Pedersen Lærke Hagedorn  2008  VIBORG  0862AT  25 m     
18  69  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m     
 
Løb 6, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
41  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  2:30.57   
Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  2:36.54   
14  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  2:46.96   
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  2:53.60   
40  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  2:54.00   
22  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  2:55.06   
39  Lyngsø Mathias  2006  VIBORG  0659AL  25 m  3:09.63   
51  Laigaard Christoffer Nonbo  2007  VIBORG  0729AO  25 m  3:39.98   
68  Vennekilde Simon  2008  VIBORG  0849AN  25 m  4:02.73   
10  50  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m     
 
Løb 7, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  2:38.12   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  2:58.46   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m     
 
Løb 8, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  2:36.77   
 
Løb 9, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  4:45.06   
18  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  5:02.84   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  5:18.81   
38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  6:41.65   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  7:00.97   
 
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  4:10.90   
44  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  4:51.58   
Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  4:56.21   
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  5:30.21   
56  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  5:46.51   
53  Rundqvist Elliot Gladney  2009  VIBORG  0977AG  25 m     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  26.51   
Bundgaard Sarah  2003  VIBORG  0312AY  25 m  27.95   
15  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  28.45   
11  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  28.86   
Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  29.60   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  30.10   
10  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  30.13   
18  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  30.23   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  30.58   
10  13  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  30.98   
11  35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  31.29   
12  29  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  32.13   
13  34  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  33.34   
14  27  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  34.77   
15  61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  35.04   
16  36  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  35.15   
17  33  Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  35.66   
18  62  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  35.81   
19  38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  39.94   
20  59  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m  40.28   
21  55  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m  42.08   
22  58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  42.83   
23  49  Gissel Amalie  2009  VIBORG  0984AJ  25 m  44.72   
24  52  Schultz Cecilie Nørskov  2009  VIBORG  0978AJ  25 m  44.84   
25  63  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m  45.89   
26  48  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m  46.37   
27  54  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  46.55   
28  78  Ulberg Maja Sólbjørg  2010  VIBORG  1082AI  25 m  1:26.84   
29  60  Pedersen Lærke Hagedorn  2008  VIBORG  0862AT  25 m     
30  71  Westing Anna  2011  VIBORG  1104AD  25 m     
31  72  Lindemann Emma Skjødt  2009  VIBORG  0924BC  25 m     
32  73  Elkjær Emma Sofie  2011  VIBORG  1130AF  25 m     
33  74  Dahl Freja  2010  VIBORG  1086AI  25 m     
34  75  Jönsson Isabella Schøler  2009  VIBORG  0928BC  25 m     
35  76  Petersen Karoline Morratz  2011  VIBORG  1124AE  25 m     
36  79  Lynggaard Signe Ramsdal  2010  VIBORG  1084AI  25 m     
37  80  Würtz Silje  2009  VIBORG  0926BC  25 m     
 
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
41  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  25.42   
12  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  27.09   
22  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  27.43   
86  Hansen Søren Nordahl  1970  VIBORG  7049AA  25 m  28.52   
26  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  31.11   
57  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  32.51   
82  Pinnerup Nis Heide  1991  VIBORG  9167AI  25 m  32.55   
84  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  32.72   
70  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  34.89   
10  68  Vennekilde Simon  2008  VIBORG  0849AN  25 m  40.86   
11  50  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m  42.59   
12  47  Nordendahl Albert  2009  VIBORG  0979AG  25 m  44.68   
13  64  Lynggaard Marius  2009  VIBORG  0981AG  25 m  47.07   
14  46  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m  48.49   
15  81  Salicath Storm Boldsen  2009  VIBORG  0909BB  25 m  49.55   
16  77  Elkjær Lasse  2009  VIBORG  0987BE  25 m     
 
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Therkildsen Celeste Pind  2002  VIBORG  0274AU  25 m  35.03   
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  35.21   
21  Henriksen Christine  2003  VIBORG  0376AM  25 m  35.80   
Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  25 m  37.49   
Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  37.74   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  38.06   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  38.56   
83  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  38.76   
15  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  39.27   
10  34  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  41.26   
11  29  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  41.74   
12  11  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  42.44   
13  27  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  42.85   
14  28  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  43.60   
15  61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  44.09   
16  35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  49.08   
17  38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  50.85   
18  36  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  52.69   
19  24  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  53.43   
20  85  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  55.34   
21  49  Gissel Amalie  2009  VIBORG  0984AJ  25 m  57.63   
22  65  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  57.94   
23  69  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  1:00.59   
24  63  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m  1:02.11   
25  58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  1:03.02   
26  52  Schultz Cecilie Nørskov  2009  VIBORG  0978AJ  25 m     
27  60  Pedersen Lærke Hagedorn  2008  VIBORG  0862AT  25 m     
28  71  Westing Anna  2011  VIBORG  1104AD  25 m     
29  72  Lindemann Emma Skjødt  2009  VIBORG  0924BC  25 m     
30  73  Elkjær Emma Sofie  2011  VIBORG  1130AF  25 m     
31  74  Dahl Freja  2010  VIBORG  1086AI  25 m     
32  75  Jönsson Isabella Schøler  2009  VIBORG  0928BC  25 m     
33  76  Petersen Karoline Morratz  2011  VIBORG  1124AE  25 m     
34  78  Ulberg Maja Sólbjørg  2010  VIBORG  1082AI  25 m     
35  79  Lynggaard Signe Ramsdal  2010  VIBORG  1084AI  25 m     
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
41  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  30.88   
Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  32.16   
37  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  34.15   
40  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  34.74   
22  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  35.73   
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  36.16   
42  Rundqvist Oscar  2000  VIBORG  0095AU  25 m  36.69   
39  Lyngsø Mathias  2006  VIBORG  0659AL  25 m  38.41   
26  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  41.71   
10  51  Laigaard Christoffer Nonbo  2007  VIBORG  0729AO  25 m  45.10   
11  66  Westing Nicolai Skivild  2008  VIBORG  0841AI  25 m  53.26   
12  64  Lynggaard Marius  2009  VIBORG  0981AG  25 m  55.50   
13  46  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m  57.30   
14  47  Nordendahl Albert  2009  VIBORG  0979AG  25 m  1:00.11   
15  50  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m     
16  53  Rundqvist Elliot Gladney  2009  VIBORG  0977AG  25 m     
17  77  Elkjær Lasse  2009  VIBORG  0987BE  25 m     
 
Løb 19, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  57.00   
19  Nielsen Maria Østergaard  2004  VIBORG  0474AS  25 m  1:00.12   
Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  1:03.53   
30  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:06.96   
Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  1:07.58   
Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  25 m  1:08.35   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:08.74   
29  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  1:09.96   
35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  1:10.27   
10  16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  1:10.91   
11  34  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  1:12.88   
12  32  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:13.47   
13  61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  1:16.11   
14  33  Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  1:16.27   
15  85  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  1:20.22   
16  24  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  1:23.96   
17  59  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m  1:26.35   
18  38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:29.82   
19  58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  1:33.34   
20  54  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  1:35.80   
21  48  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m  1:37.54   
22  65  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  1:47.37   
23  69  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  1:47.51   
24  75  Jönsson Isabella Schøler  2009  VIBORG  0928BC  25 m     
25  78  Ulberg Maja Sólbjørg  2010  VIBORG  1082AI  25 m     
26  80  Würtz Silje  2009  VIBORG  0926BC  25 m     
 
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
12  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  57.80   
Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  1:01.98   
86  Hansen Søren Nordahl  1970  VIBORG  7049AA  25 m  1:04.13   
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:06.06   
70  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  1:08.13   
39  Lyngsø Mathias  2006  VIBORG  0659AL  25 m  1:10.93   
56  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  1:11.57   
82  Pinnerup Nis Heide  1991  VIBORG  9167AI  25 m  1:12.27   
84  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  1:13.43   
10  57  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  1:13.57   
11  23  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:14.65   
12  51  Laigaard Christoffer Nonbo  2007  VIBORG  0729AO  25 m  1:19.24   
13  68  Vennekilde Simon  2008  VIBORG  0849AN  25 m  1:31.13   
14  66  Westing Nicolai Skivild  2008  VIBORG  0841AI  25 m  1:32.58   
15  50  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m  1:33.79   
16  67  Lind Peter Loevengreen  2009  VIBORG  0983AG  25 m  1:43.33   
17  47  Nordendahl Albert  2009  VIBORG  0979AG  25 m  1:49.36   
18  46  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m  1:55.64   
19  81  Salicath Storm Boldsen  2009  VIBORG  0909BB  25 m     
 
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
15  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  31.38   
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  31.90   
Bundgaard Sarah  2003  VIBORG  0312AY  25 m  32.31   
11  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  33.02   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  33.44   
17  Broch Victoria  2004  VIBORG  0404AI  25 m  33.61   
21  Henriksen Christine  2003  VIBORG  0376AM  25 m  33.89   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  34.65   
13  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  36.52   
10  83  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  36.57   
11  29  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  37.23   
12  35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  37.79   
13  36  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  40.73   
14  28  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  41.23   
15  62  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  42.90   
16  24  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  44.87   
17  52  Schultz Cecilie Nørskov  2009  VIBORG  0978AJ  25 m  50.52   
18  63  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m  54.91   
19  79  Lynggaard Signe Ramsdal  2010  VIBORG  1084AI  25 m  57.73   
20  73  Elkjær Emma Sofie  2011  VIBORG  1130AF  25 m     
21  74  Dahl Freja  2010  VIBORG  1086AI  25 m     
22  75  Jönsson Isabella Schøler  2009  VIBORG  0928BC  25 m     
23  76  Petersen Karoline Morratz  2011  VIBORG  1124AE  25 m     
24  78  Ulberg Maja Sólbjørg  2010  VIBORG  1082AI  25 m     
25  80  Würtz Silje  2009  VIBORG  0926BC  25 m     
 
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
41  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  29.98   
22  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  30.24   
44  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  31.26   
31  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  33.54   
26  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  36.28   
70  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  37.12   
57  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  37.85   
82  Pinnerup Nis Heide  1991  VIBORG  9167AI  25 m  38.22   
68  Vennekilde Simon  2008  VIBORG  0849AN  25 m  47.17   
10  81  Salicath Storm Boldsen  2009  VIBORG  0909BB  25 m  56.62   
11  67  Lind Peter Loevengreen  2009  VIBORG  0983AG  25 m  58.08   
12  64  Lynggaard Marius  2009  VIBORG  0981AG  25 m  1:05.75   
13  77  Elkjær Lasse  2009  VIBORG  0987BE  25 m     
 
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  1:17.54   
17  Broch Victoria  2004  VIBORG  0404AI  25 m  1:22.15   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  1:23.61   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:25.37   
34  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  1:32.23   
27  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  1:35.45   
35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  1:46.09   
59  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m  1:48.10   
38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:52.30   
10  54  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  2:00.19   
11  65  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  2:03.57   
12  49  Gissel Amalie  2009  VIBORG  0984AJ  25 m  2:04.68   
13  55  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m  2:17.90   
14  60  Pedersen Lærke Hagedorn  2008  VIBORG  0862AT  25 m     
 
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  1:10.99   
14  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  1:16.24   
40  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  1:17.87   
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:18.83   
37  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  1:19.08   
39  Lyngsø Mathias  2006  VIBORG  0659AL  25 m  1:25.48   
26  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:29.84   
23  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:35.28   
82  Pinnerup Nis Heide  1991  VIBORG  9167AI  25 m  1:36.19   
10  66  Westing Nicolai Skivild  2008  VIBORG  0841AI  25 m  1:54.64   
11  64  Lynggaard Marius  2009  VIBORG  0981AG  25 m  1:59.36   
12  46  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m  2:00.90   
13  56  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  2:02.72   
14  67  Lind Peter Loevengreen  2009  VIBORG  0983AG  25 m  2:15.40   
 
Løb 27, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  28.87   
Bundgaard Sarah  2003  VIBORG  0312AY  25 m  29.39   
15  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  29.69   
18  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  29.89   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  30.29   
10  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  30.82   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  30.86   
11  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  32.27   
30  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  32.31   
10  19  Nielsen Maria Østergaard  2004  VIBORG  0474AS  25 m  33.58   
11  83  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  33.82   
12  Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  25 m  34.47   
13  35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  35.29   
14  32  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  35.43   
15  34  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  38.72   
16  Therkildsen Celeste Pind  2002  VIBORG  0274AU  25 m  38.83   
17  27  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  39.60   
18  61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  42.79   
19  62  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  44.26   
20  33  Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  45.94   
21  49  Gissel Amalie  2009  VIBORG  0984AJ  25 m     
22  54  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m     
23  55  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m     
24  69  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m     
 
Løb 28, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
12  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  27.53   
42  Rundqvist Oscar  2000  VIBORG  0095AU  25 m  29.43   
40  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  30.07   
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  30.41   
26  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  31.13   
86  Hansen Søren Nordahl  1970  VIBORG  7049AA  25 m  32.81   
Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  34.40   
57  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  36.74   
84  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  38.34   
10  70  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  39.17   
11  68  Vennekilde Simon  2008  VIBORG  0849AN  25 m  43.52   
12  51  Laigaard Christoffer Nonbo  2007  VIBORG  0729AO  25 m  47.84   
13  66  Westing Nicolai Skivild  2008  VIBORG  0841AI  25 m  55.94   
14  64  Lynggaard Marius  2009  VIBORG  0981AG  25 m  1:00.59   
15  47  Nordendahl Albert  2009  VIBORG  0979AG  25 m     
16  67  Lind Peter Loevengreen  2009  VIBORG  0983AG  25 m     
 
Løb 29, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  2:29.69   
21  Henriksen Christine  2003  VIBORG  0376AM  25 m  2:30.33   
Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  2:33.39   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  2:38.03   
Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  2:46.46   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  2:46.64   
61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  3:10.20   
36  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  3:10.21   
28  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  3:12.40   
10  58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  3:51.02   
11  48  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m     
12  62  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m     
13  65  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
14  69  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m     
 
Løb 30, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Rundqvist Oscar  2000  VIBORG  0095AU  25 m  2:26.55   
44  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  2:27.15   
31  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  2:38.33   
82  Pinnerup Nis Heide  1991  VIBORG  9167AI  25 m  2:58.14   
84  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  3:05.59   
57  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  3:09.42   
50  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m     
 
Løb 31, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  1:08.87   
17  Broch Victoria  2004  VIBORG  0404AI  25 m  1:13.26   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:13.73   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  1:15.68   
83  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:17.35   
13  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  1:20.20   
Therkildsen Celeste Pind  2002  VIBORG  0274AU  25 m  1:21.83   
29  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  1:21.91   
33  Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  1:32.28   
10  61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  1:35.17   
11  35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  1:35.31   
12  34  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  1:36.17   
13  85  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  1:39.30   
14  58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  1:45.49   
15  38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:46.40   
16  48  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m  1:46.97   
17  54  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  1:48.13   
18  55  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m  1:55.22   
19  59  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m     
20  69  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m     
21  79  Lynggaard Signe Ramsdal  2010  VIBORG  1084AI  25 m     
 
Løb 32, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  1:02.59   
22  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:08.02   
41  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  1:10.75   
31  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  1:11.78   
26  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:13.64   
70  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  1:19.00   
82  Pinnerup Nis Heide  1991  VIBORG  9167AI  25 m  1:20.67   
56  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  1:24.33   
53  Rundqvist Elliot Gladney  2009  VIBORG  0977AG  25 m  2:03.18   
10  47  Nordendahl Albert  2009  VIBORG  0979AG  25 m     
 
Løb 33, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  1:05.28   
Bundgaard Sarah  2003  VIBORG  0312AY  25 m  1:07.96   
15  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  1:10.89   
21  Henriksen Christine  2003  VIBORG  0376AM  25 m  1:11.98   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:12.48   
18  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  1:12.65   
11  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  1:13.11   
19  Nielsen Maria Østergaard  2004  VIBORG  0474AS  25 m  1:13.92   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  1:14.98   
10  Therkildsen Celeste Pind  2002  VIBORG  0274AU  25 m  1:15.36   
11  83  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:16.53   
12  Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  25 m  1:17.19   
13  30  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:17.29   
14  13  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  1:17.57   
15  29  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  1:20.01   
16  35  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  1:22.21   
17  27  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  1:25.92   
18  61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  1:26.63   
19  34  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  1:27.35   
20  36  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  1:29.81   
21  62  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:30.48   
22  24  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  1:37.98   
23  59  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m  1:39.07   
24  85  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  1:39.29   
25  38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:40.01   
26  58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  1:41.27   
27  54  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  1:41.49   
28  65  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  1:46.01   
29  48  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m  1:47.76   
30  55  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m  1:56.53   
31  69  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  1:58.65   
32  75  Jönsson Isabella Schøler  2009  VIBORG  0928BC  25 m     
33  79  Lynggaard Signe Ramsdal  2010  VIBORG  1084AI  25 m     
34  80  Würtz Silje  2009  VIBORG  0926BC  25 m     
 
Løb 34, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  1:02.99   
40  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  1:05.21   
44  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  1:07.78   
42  Rundqvist Oscar  2000  VIBORG  0095AU  25 m  1:09.25   
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:09.74   
22  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:10.52   
26  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:13.75   
31  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  1:13.88   
86  Hansen Søren Nordahl  1970  VIBORG  7049AA  25 m  1:14.66   
10  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  1:15.45   
11  70  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  1:20.74   
12  82  Pinnerup Nis Heide  1991  VIBORG  9167AI  25 m  1:21.93   
13  56  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  1:22.93   
14  57  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  1:25.04   
15  23  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:26.83   
16  84  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  1:27.04   
17  51  Laigaard Christoffer Nonbo  2007  VIBORG  0729AO  25 m  1:28.87   
18  68  Vennekilde Simon  2008  VIBORG  0849AN  25 m  1:39.79   
19  50  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m  1:46.02   
20  66  Westing Nicolai Skivild  2008  VIBORG  0841AI  25 m  1:48.40   
21  46  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m  1:50.48   
22  64  Lynggaard Marius  2009  VIBORG  0981AG  25 m  1:51.37   
23  53  Rundqvist Elliot Gladney  2009  VIBORG  0977AG  25 m  1:59.91   
24  47  Nordendahl Albert  2009  VIBORG  0979AG  25 m     
25  81  Salicath Storm Boldsen  2009  VIBORG  0909BB  25 m     
 
Løb 35, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  2:30.82   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  2:35.24   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  2:46.02   
29  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  2:53.61   
Therkildsen Celeste Pind  2002  VIBORG  0274AU  25 m  2:58.42   
28  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  3:08.25   
33  Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  3:20.14   
58  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  3:47.05   
85  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  3:52.25   
 
Løb 36, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  2:13.13   
41  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  2:31.78   
31  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  2:37.11   
82  Pinnerup Nis Heide  1991  VIBORG  9167AI  25 m  2:57.82   
66  Westing Nicolai Skivild  2008  VIBORG  0841AI  25 m     
 
Løb 37, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  1:05.70   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:08.42   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  1:08.53   
10  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  1:10.77   
11  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  1:11.67   
30  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:13.66   
83  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:37.65   
33  Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  1:40.29   
36  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m     
 
Løb 38, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  1:01.08   
40  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  1:06.77   
25  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:10.35   
37  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  1:12.94   
22  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:23.69   
23  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:32.31   
70  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  1:33.09   
42  Rundqvist Oscar  2000  VIBORG  0095AU  25 m     
56  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m     
10  57  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m     
 
Løb 39, 800m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  9:46.13   
18  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  10:29.95   
Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  11:19.04   
Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  25 m  11:21.20   
16  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  13:06.52   
28  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  13:19.99   
61  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  14:00.19   
21  Henriksen Christine  2003  VIBORG  0376AM  25 m     
62  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m     
 
Løb 40, 800m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
12  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  9:53.33   
41  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  10:57.20   
 
Løb 41, 1500m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  25 m  19:35.46   
Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  21:12.18   
13  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  22:25.46   
38  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  27:35.43   
 
Løb 42, 1500m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  19:52.55   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  14 januar 2020 
Licens til Viborg Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  22:39