Startliste Løb 1-34 KVIK 
 
  Stævne navn  Herning Open 2020    Udskriftsdato  09 marts 2020   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  17:49   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  27 marts 2020         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
373  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  50 m  2:13.73   
387  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  2:14.96   
388  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  2:18.79   
385  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  2:21.16   
383  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  2:21.66   
359  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  50 m  2:24.81   
386  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  2:27.51   
355  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  2:27.85   
374  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  50 m  2:32.14   
10  377  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  50 m  2:33.09   
11  446  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  50 m  2:39.71   
12  379  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  50 m  2:41.42   
13  368  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  50 m  2:45.23   
14  381  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  50 m  2:50.20   
15  390  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  50 m  2:51.23   
16  391  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m  3:05.53   
 
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
384  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  2:10.40   
365  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m  2:12.92   
370  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  2:13.57   
363  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  2:18.46   
360  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  50 m  2:18.95   
380  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  50 m  2:20.96   
358  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  50 m  2:21.76   
376  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  50 m  2:28.88   
371  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  50 m  2:29.06   
10  364  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  50 m  2:33.51   
11  367  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  50 m  2:34.38   
12  375  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  50 m  2:44.64   
 
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
378  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  50 m  30.63   
389  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  32.60   
366  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m  41.72   
 
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
357  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  26.82   
370  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  31.67   
362  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  50 m  32.97   
 
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
382  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  1:20.20   
359  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  50 m  1:21.99   
374  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  50 m  1:30.50   
361  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  50 m  1:33.84   
368  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  50 m  1:34.81   
366  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m  1:43.14   
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
369  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  1:13.66   
356  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  1:16.27   
367  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  50 m  1:18.58   
376  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  50 m  1:19.77   
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
378  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  50 m  29.10   
355  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  30.93   
383  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  31.09   
385  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  31.37   
387  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  32.01   
389  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  33.32   
386  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  34.23   
388  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  34.39   
382  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  34.48   
10  381  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  50 m  38.35   
11  446  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  50 m  38.51   
12  377  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  50 m  38.62   
13  379  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  50 m  38.62   
14  361  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  50 m  40.03   
15  391  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m  41.74   
16  390  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  50 m  46.90   
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
363  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  30.12   
372  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  30.54   
384  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  30.60   
365  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m  30.71   
364  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  50 m  32.37   
371  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  50 m  33.12   
360  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  50 m  33.43   
380  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  50 m  33.84   
358  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  50 m  35.26   
10  375  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  50 m  41.21   
 
Løb 9, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
373  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  50 m  5:16.47   
 
Løb 10, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
357  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  4:49.42   
356  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  5:16.38   
369  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  5:18.84   
362  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  50 m  5:29.69   
372  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  5:41.31   
 
Løb 11, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
387  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  4:43.98   
388  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  4:54.77   
385  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  4:56.98   
378  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  50 m  5:02.93   
386  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  5:21.02   
374  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  50 m  5:25.79   
377  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  50 m  5:33.28   
446  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  50 m  5:35.97   
379  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  50 m  5:46.79   
10  390  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  50 m  6:01.29   
11  391  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m  6:01.93   
12  381  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  50 m  6:06.55   
13  368  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  50 m  6:14.03   
 
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
357  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  4:23.39   
384  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  4:44.80   
370  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  4:46.52   
365  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m  4:56.46   
358  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  50 m  4:57.66   
360  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  50 m  4:58.57   
362  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  50 m  5:05.18   
371  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  50 m  5:19.15   
375  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  50 m  6:19.68   
 
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
383  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  35.31   
382  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  36.79   
359  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  50 m  36.92   
361  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  50 m  42.90   
366  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m  48.20   
 
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
369  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  34.89   
376  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  50 m  35.69   
356  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  35.98   
367  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  50 m  36.47   
 
Løb 15, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
355  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  2:40.05   
 
Løb 16, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
369  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  2:31.09   
363  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  2:34.78   
372  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  2:35.36   
364  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  50 m  2:55.40   
 
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
373  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  50 m  2:23.56   
389  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  2:32.99   
374  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  50 m  2:51.39   
368  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  50 m  2:51.43   
366  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m  2:55.11   
390  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  50 m  3:10.77   
381  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  50 m  3:15.22   
391  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m  3:22.95   
446  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  50 m  3:23.38   
 
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
357  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  2:06.96   
362  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  50 m  2:27.79   
380  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  50 m  2:28.62   
356  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  2:30.40   
358  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  50 m  2:40.93   
376  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  50 m  2:47.76   
367  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  50 m  3:06.70   
 
Løb 19, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
387  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  28.56   
378  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  50 m  28.61   
373  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  50 m  28.97   
385  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  29.24   
359  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  50 m  29.60   
383  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  29.82   
388  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  29.89   
389  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  30.39   
386  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  31.08   
10  355  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  31.19   
11  382  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  31.67   
12  377  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  50 m  32.21   
13  379  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  50 m  37.10   
14  361  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  50 m  38.25   
 
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
384  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  27.01   
363  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  28.08   
370  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  28.33   
365  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m  28.40   
380  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  50 m  29.73   
360  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  50 m  29.90   
372  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  29.96   
371  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  50 m  30.14   
364  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  50 m  31.99   
10  375  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  50 m  34.99   
 
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
373  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  50 m  1:06.60   
378  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  50 m  1:06.70   
389  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  1:10.09   
355  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  1:13.55   
368  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  50 m  1:18.88   
377  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  50 m  1:20.14   
366  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m  1:21.40   
374  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  50 m  1:22.37   
379  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  50 m  1:23.77   
10  381  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  50 m  1:31.87   
11  390  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  50 m  1:32.32   
12  391  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m  1:33.53   
 
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
357  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  58.03   
370  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  1:07.51   
362  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  50 m  1:09.05   
380  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  50 m  1:10.23   
364  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  50 m  1:19.47   
 
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
382  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  2:55.50   
359  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  50 m  2:57.79   
361  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  50 m  3:17.66   
 
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
369  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  2:35.86   
367  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  50 m  2:48.01   
356  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  2:48.13   
376  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  50 m  2:55.85   
375  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  50 m  3:39.01   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
378  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  50 m  1:01.00   
387  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  1:01.90   
385  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  1:03.00   
388  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  1:04.23   
386  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  1:05.61   
377  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  50 m  1:09.99   
374  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  50 m  1:10.25   
379  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  50 m  1:16.00   
446  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  50 m  1:33.90   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
384  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  58.61   
363  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  1:01.27   
370  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  1:01.28   
365  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m  1:01.89   
372  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  1:03.05   
358  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  50 m  1:03.72   
360  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  50 m  1:04.19   
376  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  50 m  1:05.79   
371  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  50 m  1:05.81   
 
Løb 27, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
383  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  1:07.14   
355  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  1:10.07   
 
Løb 28, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
364  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  50 m  1:15.29   
 
Løb 29, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
373  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  50 m  2:30.18   
359  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  50 m  2:37.70   
387  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  2:38.45   
389  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  2:39.91   
382  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  2:43.37   
385  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  2:44.33   
388  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  2:45.40   
386  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  2:46.17   
368  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  50 m  2:58.30   
10  446  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  50 m  3:00.44   
11  366  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  50 m  3:08.89   
12  381  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  50 m  3:18.01   
13  361  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  50 m  3:21.63   
14  390  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  50 m  3:23.67   
15  391  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m  3:23.96   
 
Løb 30, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
357  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  2:13.77   
369  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  2:25.80   
356  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  2:29.52   
362  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  50 m  2:33.49   
365  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  50 m  2:33.53   
372  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  2:34.09   
384  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  2:34.41   
360  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  50 m  2:36.04   
363  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  2:38.28   
10  367  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  50 m  2:38.41   
11  380  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  50 m  2:42.43   
12  358  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  50 m  2:43.29   
13  371  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  50 m  2:55.34   
14  375  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  50 m  3:05.65   
 
Løb 31, 4X100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
392  Kvik Piger 1  2003  KVIK    50 m  4:08.05   
393  Kvik Piger 2  2003  KVIK    50 m  4:20.34   
394  Kvik Piger 3  2006  KVIK    50 m  4:36.11   
395  Kvik Piger 4  2007  KVIK    50 m  4:52.36   
 
Løb 32, 4X100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
396  Kvik Drenge 1  2004  KVIK    50 m  3:56.45   
397  Kvik Drenge 2  2004  KVIK    50 m  4:08.07   
398  Kvik Drenge 3  2005  KVIK    50 m  4:21.18   
399  Kvik Drenge 4  2006  KVIK    50 m  4:36.22   
 
Løb 33, 4X100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
392  Kvik Piger 1  2003  KVIK    50 m  4:35.94   
393  Kvik Piger 2  2003  KVIK    50 m  4:46.48   
394  Kvik Piger 3  2006  KVIK    50 m  5:12.58   
395  Kvik Piger 4  2007  KVIK    50 m  5:41.36   
 
Løb 34, 4X100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
396  Kvik Drenge 1  2004  KVIK    50 m  4:20.46   
397  Kvik Drenge 2  2004  KVIK    50 m  4:34.14   
398  Kvik Drenge 3  2005  KVIK    50 m  4:43.43   
399  Kvik Drenge 4  2006  KVIK    50 m  4:55.83   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  09 marts 2020 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:49