Startliste Løb 1-34 DELTA 
 
  Stævne navn  Herning Open 2020    Udskriftsdato  09 marts 2020   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  15:58   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  27 marts 2020         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
286  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  2:32.32   
287  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  2:37.41   
 
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
291  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  50 m  2:18.57   
290  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  50 m  2:19.37   
 
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
288  Madsen Sophie Møller  2005  DELTA  0536BA  50 m  35.75   
289  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  50 m  37.48   
 
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
292  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  34.54   
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
290  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  50 m  1:20.87   
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
286  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  32.87   
289  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  50 m  33.64   
287  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  35.98   
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
292  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  29.47   
 
Løb 9, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
288  Madsen Sophie Møller  2005  DELTA  0536BA  50 m  6:00.21   
 
Løb 10, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
291  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  50 m  5:47.81   
 
Løb 11, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
288  Madsen Sophie Møller  2005  DELTA  0536BA  50 m  5:13.71   
289  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  50 m  6:40.64   
 
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
291  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  50 m  4:58.82   
290  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  50 m  5:03.61   
292  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  6:07.87   
 
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
286  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  41.85   
287  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  50.45   
 
Løb 16, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
293  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  50 m  2:14.13   
 
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
290  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  50 m  2:29.33   
292  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  2:33.68   
 
Løb 19, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
289  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  50 m  29.43   
288  Madsen Sophie Møller  2005  DELTA  0536BA  50 m  29.82   
286  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  30.04   
287  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  30.55   
 
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
293  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  50 m  25.74   
291  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  50 m  29.19   
 
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
288  Madsen Sophie Møller  2005  DELTA  0536BA  50 m  1:18.64   
287  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  1:23.04   
 
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
293  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  50 m  1:05.64   
 
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
291  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  50 m  2:43.61   
290  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  50 m  2:48.74   
292  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  3:06.19   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
289  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  50 m  1:06.34   
286  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  1:06.89   
287  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  1:08.18   
 
Løb 28, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
293  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  50 m  59.65   
292  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  1:06.98   
291  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  50 m  1:15.56   
 
Løb 29, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
288  Madsen Sophie Møller  2005  DELTA  0536BA  50 m  2:45.33   
286  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  2:47.84   
289  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  50 m  2:48.66   
 
Løb 30, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
293  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  50 m  2:21.18   
290  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  50 m  2:28.64   
 
Løb 31, 4X100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
294  Delta Piger  2005  DELTA    50 m  4:27.19   
 
Løb 32, 4X100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
295  Delta Drenge  2001  DELTA    50 m  4:07.54   
 
Løb 33, 4X100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
294  Delta Piger  2005  DELTA    50 m  5:24.93   
 
Løb 34, 4X100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
295  Delta Drenge  2001  DELTA    50 m  4:26.03   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  09 marts 2020 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:58