Startliste Løb 1-34 AGF 
 
  Stævne navn  Herning Open 2020    Udskriftsdato  09 marts 2020   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  15:57   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  27 marts 2020         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
302  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  2:20.23   
 
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
300  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  50 m  1:55.10   
301  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  2:09.30   
 
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
299  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  50 m  31.29   
297  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  32.41   
296  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  33.30   
 
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
303  Kjærgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  50 m  29.67   
301  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  32.94   
 
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
298  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  1:19.43   
302  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  1:23.38   
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
304  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  50 m  1:08.35   
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
297  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  31.32   
299  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  50 m  33.09   
296  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  33.35   
298  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  35.05   
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
300  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  50 m  25.74   
303  Kjærgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  50 m  27.61   
304  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  50 m  29.98   
 
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
300  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  50 m  4:09.52   
 
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
298  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  35.73   
302  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  37.12   
 
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
304  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  50 m  31.45   
303  Kjærgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  50 m  34.56   
301  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  36.26   
 
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
299  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  50 m  2:26.76   
296  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  2:33.10   
297  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  2:36.87   
302  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  2:38.65   
 
Løb 19, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
297  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  29.36   
299  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  50 m  29.40   
298  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  29.52   
296  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  29.55   
 
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
300  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  50 m  25.13   
303  Kjærgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  50 m  26.00   
301  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  26.75   
304  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  50 m  27.16   
 
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
299  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  50 m  1:07.06   
296  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  1:10.47   
297  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  1:11.04   
 
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
302  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  2:59.82   
 
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
304  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  50 m  2:29.37   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
299  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  50 m  1:03.25   
297  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  1:04.80   
296  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  1:05.71   
298  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  1:06.03   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
300  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  50 m  54.42   
303  Kjærgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  50 m  55.78   
301  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  58.36   
304  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  50 m  59.10   
 
Løb 27, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
296  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  1:17.68   
 
Løb 28, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
300  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  50 m  55.34   
 
Løb 29, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
302  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  2:38.98   
 
Løb 30, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
301  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  2:31.25   
 
Løb 31, 4X100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
306  Agf Damer 1  2001  AGF    50 m  4:18.04   
 
Løb 32, 4X100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
305  Simons Lærlinge  1997  AGF    50 m  3:47.66   
 
Løb 33, 4X100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
306  Agf Damer 1  2001  AGF    50 m  4:48.95   
 
Løb 34, 4X100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
305  Simons Lærlinge  1997  AGF    50 m  4:05.14   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  09 marts 2020 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:57