Startliste Løb 1-30 GRINDSTED 
 
  Stævne navn  Herning Open 2020    Udskriftsdato  09 marts 2020   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  15:58   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  27 marts 2020         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
346  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  50 m  2:34.95   
351  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  50 m  2:35.67   
 
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
352  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  50 m  2:44.22   
353  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  50 m  2:46.30   
354  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  50 m  2:56.05   
343  Fog Carl Emil  2003  GRINDSTED  0327AU  50 m     
344  Venø Jacob  2004  GRINDSTED  0453AT  50 m     
349  Nielsen Oscar  2003  GRINDSTED  0331AU  50 m     
 
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
346  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  50 m  39.24   
 
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
348  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  50 m  1:18.12   
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
352  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  50 m  1:36.37   
354  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  50 m  1:39.28   
353  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  50 m  1:42.96   
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
348  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  50 m  31.91   
347  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  50 m  32.43   
351  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  50 m  35.39   
 
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
352  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  50 m  38.30   
349  Nielsen Oscar  2003  GRINDSTED  0331AU  50 m     
 
Løb 11, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
346  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  50 m  5:47.63   
 
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
352  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  50 m  6:31.47   
349  Nielsen Oscar  2003  GRINDSTED  0331AU  50 m     
 
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
348  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  50 m  35.79   
 
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
353  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  50 m  44.29   
354  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  50 m  45.49   
343  Fog Carl Emil  2003  GRINDSTED  0327AU  50 m     
344  Venø Jacob  2004  GRINDSTED  0453AT  50 m     
 
Løb 15, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
347  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  50 m  2:57.93   
 
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
351  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  50 m  2:52.63   
346  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  50 m  3:01.65   
 
Løb 19, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
347  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  50 m  29.96   
348  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  50 m  30.51   
351  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  50 m  30.97   
346  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  50 m  33.36   
345  Christensen Jasmin Ravn  2003  GRINDSTED  0332BH  50 m     
 
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
352  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  50 m  31.42   
353  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  50 m  33.24   
354  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  50 m  35.42   
343  Fog Carl Emil  2003  GRINDSTED  0327AU  50 m     
344  Venø Jacob  2004  GRINDSTED  0453AT  50 m     
349  Nielsen Oscar  2003  GRINDSTED  0331AU  50 m     
350  Jespersen Sebastian  2003  GRINDSTED  0333AU  50 m     
 
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
351  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  50 m  1:18.60   
346  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  50 m  1:23.54   
 
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
348  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  50 m  2:50.71   
 
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
353  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  50 m  3:40.16   
354  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  50 m  3:41.19   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
347  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  50 m  1:05.27   
351  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  50 m  1:08.72   
346  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  50 m  1:11.55   
345  Christensen Jasmin Ravn  2003  GRINDSTED  0332BH  50 m     
 
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
352  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  50 m  1:11.55   
353  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  50 m  1:16.60   
354  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  50 m  1:19.46   
343  Fog Carl Emil  2003  GRINDSTED  0327AU  50 m     
344  Venø Jacob  2004  GRINDSTED  0453AT  50 m     
349  Nielsen Oscar  2003  GRINDSTED  0331AU  50 m     
 
Løb 29, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
348  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  50 m  2:42.63   
347  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  50 m  2:43.81   
 
Løb 30, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
352  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  50 m  3:18.51   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  09 marts 2020 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:58