Startliste Løb 1-20 STRUER 
 
  Stævne navn  Herning Open 2020    Udskriftsdato  09 marts 2020   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  16:00   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  27 marts 2020         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
21  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  50 m  2:45.98   
27  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  50 m  2:49.35   
25  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER  1048AJ  50 m     
 
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
28  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  50 m  2:13.99   
23  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  50 m  2:19.37   
20  Olesen Anton Møller  2005  STRUER  0557AO  50 m  2:54.88   
 
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
21  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  50 m  39.93   
27  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  50 m  44.58   
22  Bach Elin Glassou  2008  STRUER  0808AN  50 m  45.92   
25  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER  1048AJ  50 m  56.55   
 
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
28  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  50 m  33.10   
23  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  50 m  35.94   
20  Olesen Anton Møller  2005  STRUER  0557AO  50 m  45.55   
 
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
26  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  50 m  1:22.83   
22  Bach Elin Glassou  2008  STRUER  0808AN  50 m  1:40.56   
24  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  50 m  1:49.38   
27  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  50 m  1:50.55   
25  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER  1048AJ  50 m  2:03.28   
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
29  Jørgensen Christian  2002  STRUER  0233AR  50 m  1:20.06   
20  Olesen Anton Møller  2005  STRUER  0557AO  50 m  1:46.68   
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
26  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  50 m  34.05   
24  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  50 m  41.80   
22  Bach Elin Glassou  2008  STRUER  0808AN  50 m     
 
Løb 9, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
24  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  50 m  7:26.79   
 
Løb 10, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
28  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  50 m  5:26.81   
29  Jørgensen Christian  2002  STRUER  0233AR  50 m  5:31.74   
23  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  50 m  5:48.30   
 
Løb 11, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
27  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  50 m  6:11.72   
 
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
28  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  50 m  4:38.98   
23  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  50 m  4:53.18   
 
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
26  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  50 m  37.56   
24  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  50 m  47.81   
25  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER  1048AJ  50 m  56.71   
 
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
29  Jørgensen Christian  2002  STRUER  0233AR  50 m  36.54   
20  Olesen Anton Møller  2005  STRUER  0557AO  50 m  49.58   
 
Løb 15, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
24  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  50 m  3:39.19   
 
Løb 16, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
28  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  50 m  2:38.14   
29  Jørgensen Christian  2002  STRUER  0233AR  50 m  2:47.78   
 
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
27  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  50 m  3:21.74   
21  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  50 m     
 
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
23  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  50 m  2:43.38   
 
Løb 19, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
26  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  50 m  30.08   
21  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  50 m  34.62   
27  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  50 m  36.69   
24  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  50 m  37.40   
25  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER  1048AJ  50 m  46.50   
 
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
28  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  50 m  28.65   
23  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  50 m  30.83   
20  Olesen Anton Møller  2005  STRUER  0557AO  50 m  35.98   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  09 marts 2020 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  16:00