Startliste Løb 1-13 
 
  Stævne navn  Midt Vest Begynder 6    Udskriftsdato  22 maj 2019   
  Stævne by  Thisted    Udskriftstidspunkt  23:19   
  Arrangør  Thisted Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  25 maj 2019         
 
 
Løb 1, 25m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
59  Nyborg Patrick Høvsgaard  2006  HOLSTEBRO    25 m  16.27   
51  Jensen Jonas Golczyk  2007  HOLSTEBRO  0731AK  25 m  16.76   
61  Skov Dan  2006  HOLSTEBRO  0671AO  25 m  16.76   
52  Nazarov Vlad  2006  HOLSTEBRO  0603AL  25 m  18.57   
Egeberg Elias  2010  THISTED  1083AE  25 m     
17  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m     
19  Nielsen Casper  2008  VIBORG  0853AL  25 m     
25  Lind Peter Loevengreen  2009  VIBORG  0983AG  25 m     
26  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m     
10  29  Salicath Storm Boldsen  2009  VIBORG  0909BB  25 m     
11  45  Christensen Marius  2007  HURUP    25 m     
 
Løb 2, 25m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
53  Krabbe Victoria  2008  HOLSTEBRO  0852AE  25 m  17.53   
54  Kramer Andrea  2007  HOLSTEBRO    25 m  17.58   
55  Mathiassen Ida Holm  2007  HOLSTEBRO  0782AR  25 m  18.33   
60  Nørfjand Thilde  2006  HOLSTEBRO    25 m  18.69   
43  Skovgaard Amalie  2008  STRUER    25 m  18.99   
47  Axelsen Karoline Søe  2006  HOLSTEBRO    25 m  19.12   
49  Hansen Freja Mollerup  2007  HOLSTEBRO    25 m  21.83   
62  Søby Laura  2006  HOLSTEBRO  0672AV  25 m  24.44   
41  Rizvanovic Ajla  2007  STRUER    25 m  25.54   
10  40  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER    25 m  27.69   
11  42  Rizvanovic Emina  2009  STRUER    25 m  29.96   
12  46  Christensen Karoline  2010  HURUP    25 m  35.72   
13  Tinggaard Agnes  2009  THISTED  0960BB  25 m     
14  Sørensen Thea Korsgaard  2010  THISTED  1052AH  25 m     
15  Madsen Caroline Lund  2007  THISTED  0728AY  25 m     
16  Laursen Cecilie Brogård  2009  THISTED  0962BB  25 m     
17  Grabowski Elena  2008  THISTED  0820AT  25 m     
18  Stefansen Ida  2009  THISTED  0964BB  25 m     
19  Vinding Jasmin Nyby  2007  THISTED  0730AY  25 m     
20  10  Jensen Liva  2008  THISTED  0822AT  25 m     
21  20  Schultz Cecilie Nørskov  2009  VIBORG  0978AJ  25 m     
22  21  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m     
23  23  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m     
24  24  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m     
25  27  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m     
26  28  Nielsen Isabella  2007  VIBORG  0722AY  25 m     
27  44  Valentin Stine  2008  STRUER    25 m     
 
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
14  Vesterby Frederik  2008  THISTED  0809AI  25 m  48.32   
13  Jonasen Noah  2007  THISTED  0701AM  25 m  49.16   
51  Jensen Jonas Golczyk  2007  HOLSTEBRO  0731AK  25 m  49.86   
Meyer Christopher Andre  2007  THISTED  0737AP  25 m     
12  Pedersen Ivan  2008  THISTED  0887AI  25 m     
17  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m     
22  Aggerholm Hjalte  2009  VIBORG  0939AC  25 m     
26  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m     
63  Malle Karl Emil  2008  THISTED    25 m     
 
Løb 4, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
56  Mikkelsen Laura  2007  HOLSTEBRO  0772AR  25 m  41.70   
50  Have Ingeborg Foged  2007  HOLSTEBRO  0704AR  25 m  45.61   
48  Christensen Sidsel Tang  2007  HOLSTEBRO  0756AL  25 m  47.51   
15  Frøkjær Johanne Øland  2009  THISTED  0996AG  25 m  52.51   
11  Pedersen Amanda  2009  THISTED  0986AG  25 m  58.13   
49  Hansen Freja Mollerup  2007  HOLSTEBRO    25 m     
 
Løb 5, 25m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
52  Nazarov Vlad  2006  HOLSTEBRO  0603AL  25 m  18.84   
59  Nyborg Patrick Høvsgaard  2006  HOLSTEBRO    25 m  19.51   
51  Jensen Jonas Golczyk  2007  HOLSTEBRO  0731AK  25 m  20.05   
61  Skov Dan  2006  HOLSTEBRO  0671AO  25 m  21.36   
Meyer Christopher Andre  2007  THISTED  0737AP  25 m     
Egeberg Elias  2010  THISTED  1083AE  25 m     
12  Pedersen Ivan  2008  THISTED  0887AI  25 m     
13  Jonasen Noah  2007  THISTED  0701AM  25 m     
14  Vesterby Frederik  2008  THISTED  0809AI  25 m     
10  16  Petersen Malthe Hartmann  2007  THISTED  0767AM  25 m     
11  25  Lind Peter Loevengreen  2009  VIBORG  0983AG  25 m     
12  29  Salicath Storm Boldsen  2009  VIBORG  0909BB  25 m     
13  63  Malle Karl Emil  2008  THISTED    25 m     
 
Løb 6, 25m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
48  Christensen Sidsel Tang  2007  HOLSTEBRO  0756AL  25 m  20.65   
55  Mathiassen Ida Holm  2007  HOLSTEBRO  0782AR  25 m  21.47   
53  Krabbe Victoria  2008  HOLSTEBRO  0852AE  25 m  22.95   
47  Axelsen Karoline Søe  2006  HOLSTEBRO    25 m  23.65   
50  Have Ingeborg Foged  2007  HOLSTEBRO  0704AR  25 m  24.27   
43  Skovgaard Amalie  2008  STRUER    25 m  24.57   
60  Nørfjand Thilde  2006  HOLSTEBRO    25 m  25.04   
49  Hansen Freja Mollerup  2007  HOLSTEBRO    25 m  25.88   
41  Rizvanovic Ajla  2007  STRUER    25 m  26.79   
10  62  Søby Laura  2006  HOLSTEBRO  0672AV  25 m  27.15   
11  40  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER    25 m  29.11   
12  46  Christensen Karoline  2010  HURUP    25 m  30.50   
13  42  Rizvanovic Emina  2009  STRUER    25 m  39.44   
14  44  Valentin Stine  2008  STRUER    25 m  39.80   
15  Tinggaard Agnes  2009  THISTED  0960BB  25 m     
16  Sørensen Thea Korsgaard  2010  THISTED  1052AH  25 m     
17  Madsen Caroline Lund  2007  THISTED  0728AY  25 m     
18  Laursen Cecilie Brogård  2009  THISTED  0962BB  25 m     
19  Grabowski Elena  2008  THISTED  0820AT  25 m     
20  Stefansen Ida  2009  THISTED  0964BB  25 m     
21  Vinding Jasmin Nyby  2007  THISTED  0730AY  25 m     
22  10  Jensen Liva  2008  THISTED  0822AT  25 m     
23  11  Pedersen Amanda  2009  THISTED  0986AG  25 m     
24  15  Frøkjær Johanne Øland  2009  THISTED  0996AG  25 m     
25  18  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m     
26  20  Schultz Cecilie Nørskov  2009  VIBORG  0978AJ  25 m     
27  21  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m     
28  24  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m     
29  27  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m     
30  54  Kramer Andrea  2007  HOLSTEBRO    25 m     
31  56  Mikkelsen Laura  2007  HOLSTEBRO  0772AR  25 m     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
13  Jonasen Noah  2007  THISTED  0701AM  25 m  35.88   
61  Skov Dan  2006  HOLSTEBRO  0671AO  25 m  38.68   
51  Jensen Jonas Golczyk  2007  HOLSTEBRO  0731AK  25 m  39.43   
14  Vesterby Frederik  2008  THISTED  0809AI  25 m  39.58   
12  Pedersen Ivan  2008  THISTED  0887AI  25 m  39.89   
59  Nyborg Patrick Høvsgaard  2006  HOLSTEBRO    25 m  39.97   
19  Nielsen Casper  2008  VIBORG  0853AL  25 m  48.40   
17  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m  48.49   
16  Petersen Malthe Hartmann  2007  THISTED  0767AM  25 m  49.68   
10  25  Lind Peter Loevengreen  2009  VIBORG  0983AG  25 m  56.44   
11  Meyer Christopher Andre  2007  THISTED  0737AP  25 m     
12  29  Salicath Storm Boldsen  2009  VIBORG  0909BB  25 m     
13  45  Christensen Marius  2007  HURUP    25 m     
14  63  Malle Karl Emil  2008  THISTED    25 m     
 
Løb 8, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
48  Christensen Sidsel Tang  2007  HOLSTEBRO  0756AL  25 m  39.91   
53  Krabbe Victoria  2008  HOLSTEBRO  0852AE  25 m  39.92   
23  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m  42.11   
15  Frøkjær Johanne Øland  2009  THISTED  0996AG  25 m  43.65   
50  Have Ingeborg Foged  2007  HOLSTEBRO  0704AR  25 m  43.65   
56  Mikkelsen Laura  2007  HOLSTEBRO  0772AR  25 m  43.67   
11  Pedersen Amanda  2009  THISTED  0986AG  25 m  44.09   
43  Skovgaard Amalie  2008  STRUER    25 m  44.57   
47  Axelsen Karoline Søe  2006  HOLSTEBRO    25 m  45.07   
10  20  Schultz Cecilie Nørskov  2009  VIBORG  0978AJ  25 m  48.83   
11  60  Nørfjand Thilde  2006  HOLSTEBRO    25 m  48.96   
12  40  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER    25 m  54.50   
13  62  Søby Laura  2006  HOLSTEBRO  0672AV  25 m  55.13   
14  41  Rizvanovic Ajla  2007  STRUER    25 m  57.22   
15  46  Christensen Karoline  2010  HURUP    25 m  1:09.78   
16  42  Rizvanovic Emina  2009  STRUER    25 m  1:14.32   
17  10  Jensen Liva  2008  THISTED  0822AT  25 m     
18  27  Christensen Freja Dall  2009  VIBORG  0954BB  25 m     
19  28  Nielsen Isabella  2007  VIBORG  0722AY  25 m     
20  54  Kramer Andrea  2007  HOLSTEBRO    25 m     
 
Løb 9, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
13  Jonasen Noah  2007  THISTED  0701AM  25 m  1:36.84   
51  Jensen Jonas Golczyk  2007  HOLSTEBRO  0731AK  25 m  1:38.92   
14  Vesterby Frederik  2008  THISTED  0809AI  25 m  1:42.25   
12  Pedersen Ivan  2008  THISTED  0887AI  25 m  1:45.53   
Meyer Christopher Andre  2007  THISTED  0737AP  25 m     
16  Petersen Malthe Hartmann  2007  THISTED  0767AM  25 m     
19  Nielsen Casper  2008  VIBORG  0853AL  25 m     
22  Aggerholm Hjalte  2009  VIBORG  0939AC  25 m     
26  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m     
10  63  Malle Karl Emil  2008  THISTED    25 m     
 
Løb 10, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
56  Mikkelsen Laura  2007  HOLSTEBRO  0772AR  25 m  1:34.01   
48  Christensen Sidsel Tang  2007  HOLSTEBRO  0756AL  25 m  1:35.85   
50  Have Ingeborg Foged  2007  HOLSTEBRO  0704AR  25 m  1:37.43   
15  Frøkjær Johanne Øland  2009  THISTED  0996AG  25 m  1:52.83   
23  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m  1:53.31   
47  Axelsen Karoline Søe  2006  HOLSTEBRO    25 m  1:54.54   
53  Krabbe Victoria  2008  HOLSTEBRO  0852AE  25 m  1:54.87   
11  Pedersen Amanda  2009  THISTED  0986AG  25 m  1:55.08   
62  Søby Laura  2006  HOLSTEBRO  0672AV  25 m  2:28.03   
10  18  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m     
11  21  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m     
12  24  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m     
 
Løb 11, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
52  Nazarov Vlad  2006  HOLSTEBRO  0603AL  25 m  53.20   
12  Pedersen Ivan  2008  THISTED  0887AI  25 m  55.48   
14  Vesterby Frederik  2008  THISTED  0809AI  25 m  55.84   
13  Jonasen Noah  2007  THISTED  0701AM  25 m  58.48   
22  Aggerholm Hjalte  2009  VIBORG  0939AC  25 m  1:05.37   
59  Nyborg Patrick Høvsgaard  2006  HOLSTEBRO    25 m  1:06.44   
17  Jeppese Albert Schougaard  2008  VIBORG  0855AL  25 m  1:07.33   
25  Lind Peter Loevengreen  2009  VIBORG  0983AG  25 m  1:11.23   
Meyer Christopher Andre  2007  THISTED  0737AP  25 m     
10  Egeberg Elias  2010  THISTED  1083AE  25 m     
11  16  Petersen Malthe Hartmann  2007  THISTED  0767AM  25 m     
12  26  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m     
13  63  Malle Karl Emil  2008  THISTED    25 m     
 
Løb 12, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
55  Mathiassen Ida Holm  2007  HOLSTEBRO  0782AR  25 m  49.48   
53  Krabbe Victoria  2008  HOLSTEBRO  0852AE  25 m  51.67   
49  Hansen Freja Mollerup  2007  HOLSTEBRO    25 m  52.26   
56  Mikkelsen Laura  2007  HOLSTEBRO  0772AR  25 m  52.26   
50  Have Ingeborg Foged  2007  HOLSTEBRO  0704AR  25 m  53.89   
23  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m  55.23   
54  Kramer Andrea  2007  HOLSTEBRO    25 m  56.24   
24  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m  1:02.11   
21  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  1:02.29   
10  18  Futtrup Alberte  2009  VIBORG  0982AJ  25 m  1:03.31   
11  41  Rizvanovic Ajla  2007  STRUER    25 m  1:12.20   
12  15  Frøkjær Johanne Øland  2009  THISTED  0996AG  25 m  1:13.81   
13  40  Mathiasen Josefine Bak  2010  STRUER    25 m  1:16.44   
14  Tinggaard Agnes  2009  THISTED  0960BB  25 m     
15  Sørensen Thea Korsgaard  2010  THISTED  1052AH  25 m     
16  Madsen Caroline Lund  2007  THISTED  0728AY  25 m     
17  Laursen Cecilie Brogård  2009  THISTED  0962BB  25 m     
18  Grabowski Elena  2008  THISTED  0820AT  25 m     
19  Stefansen Ida  2009  THISTED  0964BB  25 m     
20  Vinding Jasmin Nyby  2007  THISTED  0730AY  25 m     
21  10  Jensen Liva  2008  THISTED  0822AT  25 m     
22  11  Pedersen Amanda  2009  THISTED  0986AG  25 m     
23  44  Valentin Stine  2008  STRUER    25 m     
 
Løb 13, 4X25m Frisvømning Mix 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
30  Thisted Mix 1  THISTED    25 m     
31  Thisted Mix 2  THISTED    25 m     
32  Thisted Mix 3  THISTED    25 m     
33  Thisted Mix 4  THISTED    25 m     
34  Team Awesome  VIBORG    25 m     
35  Team Cool  VIBORG    25 m     
36  Team Seje  VIBORG    25 m     
37  Team Swag  VIBORG    25 m     
39  Barbie Girls  2001  STRUER    25 m     
10  57  Hsc Mix 1  HOLSTEBRO    25 m     
11  58  Hsc Mix 2  HOLSTEBRO    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  22 maj 2019 
Licens til Thisted Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  23:19