Startliste Løb 1-52 
 
  Stævne navn  DM Årgang Langbane    Udskriftsdato  12 juni 2019   
  Stævne by  Nørre Sundby    Udskriftstidspunkt  09:11   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion og Aalborg Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  29 juni 2019         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
581  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  50 m  2:15.28   
342  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  2:15.67   
25  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  50 m  2:15.84   
519  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  50 m  2:16.33   
253  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  50 m  2:17.54   
208  Bramm Sif  2006  JYLLINGE  0624AE  50 m  2:18.05   
343  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  2:18.45   
17  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  50 m  2:21.27   
602  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  50 m  2:21.38   
10  446  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  2:21.43   
11  266  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  50 m  2:21.57   
12  473  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  50 m  2:22.03   
13  362  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  50 m  2:23.37   
14  408  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  50 m  2:23.47   
15  504  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  2:23.70   
16  226  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  50 m  2:24.08   
17  491  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  50 m  2:24.31   
18  306  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  50 m  2:24.38   
19  313  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  50 m  2:24.93   
20  443  Szczepanski Molly  2006  GENTOFTE  0662AJ  50 m  2:24.93   
21  571  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  50 m  2:25.23   
22  470  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  50 m  2:25.45   
23  400  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  50 m  2:25.62   
24  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  2:25.70   
25  441  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  50 m  2:25.71   
26  506  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  2:26.04   
27  278  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  50 m  2:26.05   
28  348  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  2:26.42   
29  418  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  50 m  2:26.66   
30  225  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  50 m  2:26.77   
31  65  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  50 m  2:27.11   
32  560  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  50 m  2:27.24   
33  503  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  2:27.28   
34  138  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  50 m  2:27.59   
35  136  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  50 m  2:27.73   
36  559  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  50 m  2:27.82   
37  505  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  2:27.85   
38  347  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  2:27.93   
39  123  Lindholm Mille Dahl  2006  HOLSTEBRO  0662AK  50 m  2:28.03   
40  292  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  50 m  2:28.03   
41  120  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  50 m  2:28.04   
42  75  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  50 m  2:29.31   
43  100  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  50 m  2:29.49   
44  156  Kallestrup Therese T.  2006  AGF  0614AT  50 m  2:30.24   
45  61  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  50 m  2:32.17   
46  183  Lunding Julie Heurlin  2006  GENTOFTE  0626AA  50 m  2:32.61   
47  46  Lindbjerg Mathilde  2006  SKIVE  0696AS  50 m  2:32.99   
48  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELFINEN  0636AW  50 m  2:33.14   
49  129  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  50 m  2:35.33   
50  70  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERØD  0648AG  50 m     
 
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
214  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  50 m  2:03.49   
530  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  50 m  2:05.24   
517  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  50 m  2:06.07   
256  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  50 m  2:07.26   
357  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  50 m  2:07.71   
30  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  50 m  2:07.74   
392  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  2:08.55   
553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  2:09.23   
425  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  50 m  2:09.64   
10  250  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  50 m  2:09.80   
11  490  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  50 m  2:10.02   
12  229  Nielsen Andreas M  2005  SLAGELSE  0505AA  50 m  2:10.48   
13  552  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  50 m  2:11.87   
14  18  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  50 m  2:12.00   
15  289  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  2:12.04   
16  406  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  50 m  2:12.36   
17  437  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  50 m  2:12.58   
18  472  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  50 m  2:12.91   
19  450  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  50 m  2:13.16   
20  516  Liersch Mathies  2005  SK-SYD  0511AQ  50 m  2:13.29   
21  451  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  50 m  2:13.45   
22  323  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  50 m  2:13.70   
23  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  50 m  2:13.96   
24  403  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  50 m  2:15.03   
25  364  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  50 m  2:15.32   
26  577  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  50 m  2:15.35   
27  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  2:15.60   
28  468  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  50 m  2:15.85   
29  492  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  2:16.29   
30  544  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  50 m  2:16.43   
31  121  Jeppesen Asger Bols  2005  HELSINGE  0513AE  50 m  2:20.08   
32  47  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  50 m  2:34.24   
 
Løb 3, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
219  Romanski Fenja  2005  PINGVINEN  0598AH  50 m  2:11.63   
387  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  50 m  2:13.91   
338  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  2:14.04   
302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  2:14.43   
324  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  50 m  2:14.49   
564  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  50 m  2:14.80   
293  Langvad Nanna  2005  LYSENG  0512BA  50 m  2:15.11   
280  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  50 m  2:15.19   
344  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  2:16.56   
10  206  Brage Silja  2005  JYLLINGE  0544AL  50 m  2:16.58   
11  369  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  50 m  2:16.91   
12  542  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  50 m  2:16.91   
13  255  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  50 m  2:17.12   
14  341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  2:17.24   
15  273  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  2:17.79   
16  487  Brønnicke Maya Krogh  2005  VATCPH-STT  0508AB  50 m  2:18.41   
17  488  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  50 m  2:18.57   
18  545  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  50 m  2:18.62   
19  285  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  2:18.80   
20  360  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  50 m  2:19.12   
21  531  Bach Tilde Søe  2005  THISTED  0524AH  50 m  2:19.13   
22  21  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  50 m  2:19.21   
23  309  Piihl Victoria Fræhr  2005  KOLDING  0598AJ  50 m  2:19.21   
24  244  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  50 m  2:19.41   
25  417  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  50 m  2:19.50   
26  262  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  50 m  2:19.64   
27  233  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  50 m  2:19.77   
28  484  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  2:20.01   
29  499  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  2:20.14   
30  600  Henriksen Amalie  2005  HORSENS  0516AP  50 m  2:20.69   
31  540  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  50 m  2:20.81   
32  500  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  50 m  2:21.06   
33  397  Hansen Emily  2005  HELSINGE  0528AO  50 m  2:21.62   
34  475  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  2:21.65   
35  232  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  50 m  2:21.71   
36  77  Munch Natacha  2005  HVIDOVRE  0506AD  50 m  2:21.78   
37  546  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  50 m  2:21.81   
38  501  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  2:21.83   
39  502  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  50 m  2:21.85   
40  483  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  50 m  2:21.90   
41  190  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  50 m  2:22.54   
42  547  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  50 m  2:22.57   
43  107  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  50 m  2:24.06   
44  93  Dalsgaard Ida Kold  2005  PINGVINEN  0538AS  50 m  2:24.76   
45  220  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  50 m  2:24.76   
46  44  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  50 m  2:25.71   
47  55  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  50 m  2:26.27   
48  76  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  50 m  2:29.29   
49  151  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  50 m  2:39.87   
50  69  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  50 m     
 
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
329  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  50 m  1:58.21   
230  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  50 m  2:01.96   
290  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  50 m  2:02.40   
281  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  50 m  2:02.88   
565  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  50 m  2:02.90   
444  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  2:03.57   
533  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  50 m  2:03.71   
378  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  50 m  2:04.26   
241  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  50 m  2:04.37   
10  416  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  50 m  2:04.80   
11  574  Mikkelsen Mads  2004  SKOVBAKKEN  0491AC  50 m  2:06.04   
12  333  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  2:06.61   
13  486  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  2:06.98   
14  402  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  50 m  2:07.18   
15  307  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  50 m  2:07.31   
16  221  Riisgaard-Jensen Lars  2004  PINGVINEN  0411AC  50 m  2:07.93   
17  246  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  50 m  2:08.73   
18  315  Håkonsson Rasmus  2004  IKAST  0449AH  50 m  2:08.76   
19  442  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  2:08.80   
20  251  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  50 m  2:09.25   
21  20  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  50 m  2:09.26   
22  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  50 m  2:09.30   
23  494  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  2:09.31   
24  603  Olsen Karsten  2004  LAKSEN  0411AR  50 m  2:09.43   
25  334  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  50 m  2:09.53   
26  330  Pesci Ettore  2004  HOVEDSTAD  0483AS  50 m  2:09.99   
27  300  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  50 m  2:10.00   
28  288  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  50 m  2:10.04   
29  259  Studsgaard William  2004  RØNNE  0433AK  50 m  2:10.26   
30  237  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  50 m  2:10.76   
31  398  Frederiksen Lukas  2004  HELSINGE  0473AL  50 m  2:10.92   
32  275  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  2:11.09   
33  497  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m  2:11.16   
34  514  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  50 m  2:11.34   
35  424  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  50 m  2:11.36   
36  496  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  2:11.47   
37  523  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  50 m  2:11.56   
38  579  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  50 m  2:11.57   
39  22  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  50 m  2:11.84   
40  399  Flytkjær-Hansen Holger  2004  HASLEV  0479AE  50 m  2:11.91   
41  326  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  50 m  2:11.92   
42  45  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  50 m  2:12.28   
43  43  Kristiansen Mathias E.  2004  H2Odense  0445AQ  50 m  2:13.04   
44  154  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  2:15.72   
45  139  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  50 m  2:16.13   
46  173  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  50 m  2:17.85   
47  164  Andersen Mads Himmelstrup  2004  RINGE  0495AG  50 m  2:18.79   
48  73  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  50 m  2:20.09   
49  94  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  50 m  2:21.14   
50  144  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  50 m  2:21.61   
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
343  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  1:07.87   
345  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  1:08.72   
252  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  50 m  1:09.93   
465  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  50 m  1:10.29   
305  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  50 m  1:10.75   
519  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  50 m  1:11.64   
522  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  1:11.71   
433  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  50 m  1:11.75   
17  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  50 m  1:12.39   
10  363  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  50 m  1:13.54   
11  108  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  1:13.58   
12  362  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  50 m  1:13.65   
13  493  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  50 m  1:13.69   
14  491  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  50 m  1:13.84   
15  477  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  50 m  1:14.39   
16  430  Balle Anna E.e.  2006  GENTOFTE  0628AL  50 m  1:14.50   
17  92  Bøgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  50 m  1:14.54   
18  312  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  50 m  1:14.75   
19  604  Dietrichsen Anna  2006  SLANGERUP  0694AB  50 m  1:14.85   
20  226  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  50 m  1:15.04   
21  504  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  1:15.14   
22  506  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  1:15.17   
23  340  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  1:15.22   
24  294  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  50 m  1:15.83   
25  538  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  50 m  1:15.89   
26  461  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  50 m  1:15.90   
27  109  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  1:16.12   
28  429  Brunsgaard Ada Hasløv  2006  GENTOFTE  0646AN  50 m  1:16.21   
29  316  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  50 m  1:16.28   
30  122  Bach Anna  2006  HOLSTEBRO  0694AF  50 m  1:16.36   
31  419  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  50 m  1:16.55   
32  371  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  50 m  1:16.58   
33  188  Schrøder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  50 m  1:16.64   
34  86  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  50 m  1:17.06   
35  89  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  50 m  1:17.27   
36  65  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  50 m  1:18.65   
37  85  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  50 m  1:19.45   
38  199  Hellesøe Karoline  2006  SØNDERBORG  0678AQ  50 m  1:19.49   
39  136  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  50 m  1:19.92   
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
68  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  1:00.08   
392  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  1:02.83   
553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  1:04.15   
357  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  50 m  1:05.43   
422  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  50 m  1:05.46   
471  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  50 m  1:05.53   
529  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  50 m  1:06.69   
331  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  1:07.04   
277  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  50 m  1:07.43   
10  426  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  50 m  1:08.05   
11  379  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  1:08.26   
12  186  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  50 m  1:08.34   
13  573  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  50 m  1:08.50   
14  414  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  50 m  1:08.52   
15  361  Boest Casper  2005  HEI  0585AK  50 m  1:08.89   
16  366  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  50 m  1:09.06   
17  423  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  50 m  1:09.10   
18  332  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  50 m  1:09.57   
19  489  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  50 m  1:09.59   
20  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  1:09.67   
21  201  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  50 m  1:09.72   
22  112  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  1:09.78   
23  551  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  50 m  1:09.90   
24  256  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  50 m  1:10.06   
25  166  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  50 m  1:10.18   
26  322  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  50 m  1:10.45   
27  517  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  50 m  1:10.56   
28  425  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  50 m  1:10.85   
29  229  Nielsen Andreas M  2005  SLAGELSE  0505AA  50 m  1:10.88   
30  15  Kristensen Mikkel K.  2005  AALBORG  0519AJ  50 m  1:10.94   
31  432  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  50 m  1:10.98   
32  137  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  50 m  1:11.03   
33  267  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  50 m  1:12.26   
34  192  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  50 m  1:12.44   
35  185  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  50 m  1:13.28   
36  196  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  50 m  1:13.50   
37  64  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  50 m  1:13.92   
 
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
485  Tabor Schastine  2005  VATCPH-STT  0598AB  50 m  1:05.65   
219  Romanski Fenja  2005  PINGVINEN  0598AH  50 m  1:05.69   
439  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  50 m  1:05.76   
344  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  1:06.57   
234  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  50 m  1:07.70   
478  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  50 m  1:07.79   
376  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  50 m  1:08.36   
341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  1:08.39   
387  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  50 m  1:08.80   
10  41  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  50 m  1:08.97   
11  302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  1:09.02   
12  460  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  50 m  1:09.19   
13  390  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  50 m  1:09.42   
14  534  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  50 m  1:09.94   
15  324  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  50 m  1:10.04   
16  346  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  50 m  1:10.13   
17  231  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  50 m  1:10.61   
18  314  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  50 m  1:10.72   
19  23  Frost Cecilie Nørgaard  2005  AALBORG  0598AM  50 m  1:10.78   
20  453  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  50 m  1:11.15   
21  66  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  50 m  1:11.31   
22  27  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  50 m  1:11.40   
23  236  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  50 m  1:11.46   
24  417  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  50 m  1:11.46   
25  502  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  50 m  1:11.51   
26  383  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  50 m  1:11.69   
27  205  Andersen Juliane Bo  2005  JYLLINGE  0564AL  50 m  1:12.02   
28  245  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  50 m  1:12.07   
29  193  Hansen Signe Holm  2005  VÆRLØSE  0598AK  50 m  1:12.26   
30  547  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  50 m  1:12.35   
31  297  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  50 m  1:12.43   
32  476  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  1:12.56   
33  369  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  50 m  1:12.67   
34  285  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  1:12.69   
35  26  Olesen Laura S.  2005  AALBORG  0538AA  50 m  1:12.74   
36  105  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  50 m  1:12.81   
37  320  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  50 m  1:12.85   
38  501  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  1:12.98   
39  19  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  50 m  1:13.28   
40  180  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  50 m  1:13.40   
41  282  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  50 m  1:13.48   
42  218  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  50 m  1:13.83   
43  359  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  50 m  1:13.93   
44  242  Højberg Asta  2005  BIRKERØD  0546AB  50 m  1:13.98   
45  244  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  50 m  1:14.04   
46  31  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  1:14.11   
47  54  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  50 m  1:14.11   
48  146  Iversen Karoline  2005  NORD  0528AM  50 m  1:14.11   
49  125  Bjerre Sofie  2005  HOLSTEBRO  0514AN  50 m  1:14.14   
50  548  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  50 m  1:14.21   
51  484  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  1:14.38   
52  124  Brixen Mille Broholm  2005  HOLSTEBRO  0504AG  50 m  1:14.58   
53  63  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  50 m  1:14.61   
54  177  Jensen Amalie Nyvang  2005  THISTED  0526AM  50 m  1:15.73   
55  148  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  1:16.23   
56  163  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  50 m  1:16.58   
57  79  El-Nagdy Isabella  2005  HØRSHOLM  0526AY  50 m     
 
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
498  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  59.43   
241  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  50 m  1:02.13   
549  Iversen Mads  2004  VEJLE  0491AG  50 m  1:02.99   
416  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  50 m  1:03.74   
575  Lamberg Viktor Lei  2004  SKOVBAKKEN  0477AE  50 m  1:04.75   
524  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  1:04.99   
497  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m  1:05.21   
399  Flytkjær-Hansen Holger  2004  HASLEV  0479AE  50 m  1:05.39   
469  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  1:05.41   
10  29  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  50 m  1:05.54   
11  603  Olsen Karsten  2004  LAKSEN  0411AR  50 m  1:05.61   
12  526  Hansen Gustav  2004  THISTED  0415AM  50 m  1:05.79   
13  246  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  50 m  1:05.99   
14  365  Mogensen Thor Majvig  2004  HILLERØD  0419AF  50 m  1:06.03   
15  402  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  50 m  1:06.22   
16  133  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  50 m  1:06.28   
17  527  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  50 m  1:06.40   
18  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  50 m  1:06.46   
19  222  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  50 m  1:06.66   
20  333  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  1:06.75   
21  291  Rosenborg Lucas  2004  LYSENG  0481AH  50 m  1:07.20   
22  326  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  50 m  1:07.22   
23  Sandbjerg Frederik  2004  SØLLERØD  0477AL  50 m  1:07.36   
24  535  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  50 m  1:07.54   
25  555  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  50 m  1:07.68   
26  288  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  50 m  1:07.72   
27  319  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  50 m  1:07.88   
28  213  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  50 m  1:08.42   
29  11  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  50 m  1:08.72   
30  104  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  50 m  1:10.76   
31  113  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  1:14.83   
 
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
25  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  50 m  2:42.16   
266  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  50 m  2:45.40   
216  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  50 m  2:46.55   
296  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  50 m  2:47.67   
217  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  50 m  2:49.96   
254  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  2:51.50   
556  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  50 m  2:52.78   
279  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  50 m  2:53.12   
541  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  50 m  2:53.97   
10  347  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  2:54.88   
11  461  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  50 m  2:56.40   
12  294  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  50 m  2:57.19   
13  87  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  50 m  2:57.37   
14  162  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  50 m  2:57.80   
15  348  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  2:57.83   
16  550  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  2:57.92   
17  503  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  2:58.32   
18  88  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  50 m  2:58.37   
19  409  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  50 m  2:58.94   
20  560  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  50 m  2:59.37   
21  538  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  50 m  3:00.24   
22  168  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  50 m  3:00.79   
23  443  Szczepanski Molly  2006  GENTOFTE  0662AJ  50 m  3:00.94   
24  225  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  50 m  3:00.98   
25  539  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  50 m  3:01.67   
26  287  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  50 m  3:01.98   
27  420  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  50 m  3:02.21   
28  415  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  50 m  3:02.29   
29  384  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  50 m  3:02.90   
30  339  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  3:03.41   
31  140  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  50 m  3:03.61   
32  134  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  50 m  3:03.87   
33  374  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  50 m  3:03.98   
34  106  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  50 m  3:04.24   
35  13  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  50 m  3:04.28   
36  304  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  50 m  3:04.63   
37  559  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  50 m  3:05.00   
38  157  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  50 m  3:05.09   
39  159  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  50 m  3:05.24   
40  462  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  50 m  3:05.58   
41  431  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  50 m  3:05.82   
42  311  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  50 m  3:06.15   
43  358  Hedegaard Julie Kvolbæk  2006  HOBRO  0658AV  50 m  3:06.30   
44  115  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  50 m  3:06.32   
45  371  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  50 m  3:06.96   
46  59  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  50 m  3:07.25   
47  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  3:07.41   
48  227  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  50 m  3:07.66   
49  155  Møller Marie Kromann  2006  AGF  0654AM  50 m  3:08.18   
50  152  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  50 m  3:08.33   
51  303  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  50 m  3:08.38   
52  210  Røpke Lærke Stenholt  2006  JYLLINGE  0698AA  50 m  3:10.81   
53  184  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  50 m  3:11.67   
54  14  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  50 m  3:14.48   
55  171  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  50 m  3:14.48   
 
Løb 10, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
263  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  50 m  2:33.41   
250  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  50 m  2:33.56   
474  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  50 m  2:37.27   
422  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  50 m  2:40.00   
396  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  50 m  2:41.05   
440  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  50 m  2:42.29   
322  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  50 m  2:44.91   
289  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  2:45.47   
169  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  50 m  2:45.55   
10  437  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  50 m  2:46.03   
11  552  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  50 m  2:46.04   
12  354  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  50 m  2:46.07   
13  332  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  50 m  2:47.14   
14  468  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  50 m  2:48.56   
15  368  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  50 m  2:48.61   
16  492  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  2:49.00   
17  572  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  50 m  2:49.02   
18  331  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  2:51.48   
19  158  Gaur Jonas  2005  AGF  0581AK  50 m  2:51.97   
20  96  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  50 m  2:52.04   
21  126  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  50 m  2:52.53   
22  249  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  50 m  2:52.69   
23  438  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  50 m  2:53.04   
24  557  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  50 m  2:53.84   
25  160  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  50 m  2:54.04   
26  116  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  50 m  2:55.23   
27  187  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  2:55.33   
28  111  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  2:55.87   
29  170  Meisner Sylvester Wichmann  2005  HERLUFSHOL  0567AJ  50 m  2:56.35   
30  57  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  50 m  2:56.57   
31  83  Jepsen Christian Søe  2005  KORSØR  0553AF  50 m  2:57.69   
32  178  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  50 m  2:58.00   
33  147  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  50 m  2:58.75   
34  270  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  50 m  3:02.11   
35  58  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  50 m  3:02.97   
36  265  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  50 m  3:05.77   
 
Løb 11, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
238  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  50 m  2:41.89   
28  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  50 m  2:42.47   
457  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  50 m  2:43.68   
382  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  2:43.93   
388  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  50 m  2:46.20   
377  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  50 m  2:47.04   
558  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  50 m  2:49.16   
280  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  50 m  2:49.43   
336  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  2:49.45   
10  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  2:49.68   
11  500  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  50 m  2:50.42   
12  561  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  50 m  2:50.44   
13  215  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  50 m  2:50.59   
14  248  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  50 m  2:50.91   
15  255  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  50 m  2:51.86   
16  242  Højberg Asta  2005  BIRKERØD  0546AB  50 m  2:52.38   
17  341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  2:53.18   
18  463  Jensen Marie  2005  ESBJERG  0516AO  50 m  2:54.18   
19  562  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  50 m  2:54.77   
20  578  Habermann Agnete  2005  H2Odense  0576AA  50 m  2:54.85   
21  435  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  50 m  2:55.74   
22  370  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  50 m  2:56.22   
23  452  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  50 m  2:56.58   
24  175  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  50 m  2:56.70   
25  194  Muusmann Jette  2005  BOV  0532AO  50 m  2:56.76   
26  74  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  50 m  2:56.93   
27  547  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  50 m  2:57.52   
28  337  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  2:57.81   
29  204  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  50 m  2:57.99   
30  513  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  50 m  2:58.18   
31  143  Holme Sofie Dyg  2005  IKAST  0598AO  50 m  2:58.90   
32  Larsen Frederikke  2005  SØLLERØD  0524AS  50 m  2:58.93   
33  118  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  50 m  2:58.94   
34  528  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  50 m  2:59.15   
35  31  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  2:59.23   
36  391  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  50 m  2:59.45   
37  135  Luminari Luna  2005  VAT CPH-MK  0534AO  50 m  2:59.66   
38  383  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  50 m  2:59.76   
39  475  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  2:59.82   
40  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  50 m  3:00.09   
41  19  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  50 m  3:00.42   
42  224  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  50 m  3:00.53   
43  167  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  50 m  3:00.63   
44  42  Nygaard Emma  2005  FREM  0538AR  50 m  3:00.64   
45  512  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  50 m  3:00.76   
46  163  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  50 m  3:01.05   
47  82  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  50 m  3:02.06   
48  72  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  50 m  3:02.10   
49  51  Threms Freja  2005  DRAGSHOLM  0586AN  50 m  3:02.11   
50  101  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  50 m  3:02.12   
51  243  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  50 m  3:02.30   
52  114  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  50 m  3:03.25   
 
Løb 12, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
459  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  50 m  2:29.66   
67  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  2:30.00   
283  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  50 m  2:31.51   
495  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  2:34.26   
575  Lamberg Viktor Lei  2004  SKOVBAKKEN  0477AE  50 m  2:34.96   
335  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  50 m  2:35.57   
207  Kortegaard Anders K.  2004  JYLLINGE  0471AB  50 m  2:35.88   
543  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  50 m  2:36.03   
518  Jürs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  50 m  2:37.29   
10  247  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  50 m  2:37.32   
11  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  50 m  2:38.16   
12  319  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  50 m  2:38.29   
13  404  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  50 m  2:39.22   
14  103  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  50 m  2:41.94   
15  580  Fogt Alex  2004  H2Odense  0487AO  50 m  2:42.21   
16  275  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  2:42.71   
17  24  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  50 m  2:42.88   
18  527  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  50 m  2:43.22   
19  494  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  2:43.71   
20  300  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  50 m  2:43.94   
21  482  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  50 m  2:44.13   
22  161  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  50 m  2:44.39   
23  299  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  50 m  2:44.95   
24  509  Torp Andreas  2004  NORD  0409AA  50 m  2:45.67   
25  189  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  50 m  2:46.07   
26  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  50 m  2:46.22   
27  310  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  50 m  2:46.58   
28  95  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  50 m  2:47.15   
29  117  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  50 m  2:47.32   
30  454  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  50 m  2:47.35   
31  22  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  50 m  2:47.39   
32  99  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  50 m  2:48.12   
33  132  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  50 m  2:48.55   
34  200  Henriksen Kasper  2004  VIBORG  0441AM  50 m  2:48.67   
35  142  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  50 m  2:52.87   
36  173  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  50 m  2:53.67   
37  174  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  50 m  2:54.98   
38  16  Pedersen Mikkel  2004  AALBORG  0403AJ  50 m  2:55.59   
39  182  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  50 m  2:55.72   
40  50  Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  50 m  2:57.60   
 
Løb 13, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
342  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  1:07.51   
465  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  50 m  1:08.49   
581  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  50 m  1:08.49   
405  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  50 m  1:08.65   
345  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  1:08.92   
407  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  50 m  1:10.52   
239  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  50 m  1:10.60   
252  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  50 m  1:10.63   
505  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  1:10.70   
10  408  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  50 m  1:10.72   
11  292  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  50 m  1:11.50   
12  254  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  1:11.51   
13  410  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  50 m  1:11.96   
14  446  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  1:11.99   
15  306  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  50 m  1:12.16   
16  477  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  50 m  1:12.73   
17  550  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  1:13.11   
18  420  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  50 m  1:13.24   
19  313  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  50 m  1:13.33   
20  348  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  1:13.40   
21  372  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  50 m  1:13.71   
22  347  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  1:14.35   
23  60  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  50 m  1:14.49   
24  253  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  50 m  1:14.49   
25  462  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  50 m  1:14.71   
26  225  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  50 m  1:14.87   
27  203  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  50 m  1:14.96   
28  419  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  50 m  1:15.05   
29  71  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  50 m  1:15.06   
30  305  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  50 m  1:15.67   
31  303  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  50 m  1:15.96   
32  208  Bramm Sif  2006  JYLLINGE  0624AE  50 m  1:16.21   
33  78  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  50 m  1:16.25   
34  409  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  50 m  1:16.30   
35  40  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  50 m  1:16.78   
36  473  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  50 m  1:16.84   
37  340  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  1:17.01   
38  84  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  50 m  1:17.31   
39  412  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m  1:17.35   
40  312  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  50 m  1:17.70   
41  295  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  50 m  1:17.87   
42  127  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  50 m  1:18.01   
43  374  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  50 m  1:18.10   
44  433  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  50 m  1:18.15   
45  539  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  50 m  1:18.15   
46  506  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  1:18.18   
47  522  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  1:18.21   
48  141  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  50 m  1:18.25   
49  128  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  50 m  1:18.48   
50  39  Piiters Amalie F.  2006  H2Odense  0628AT  50 m  1:18.50   
51  311  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  50 m  1:18.56   
52  571  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  50 m  1:18.73   
53  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  1:18.99   
54  430  Balle Anna E.e.  2006  GENTOFTE  0628AL  50 m  1:19.03   
55  12  Larsen Alma Bach  2006  AALBORG  0674AR  50 m  1:19.06   
56  279  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  50 m  1:19.24   
57  371  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  50 m  1:19.30   
58  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELFINEN  0636AW  50 m  1:19.34   
59  470  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  50 m  1:19.39   
60  441  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  50 m  1:19.45   
61  415  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  50 m  1:19.54   
 
Løb 14, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
392  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  59.90   
263  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  50 m  1:00.98   
68  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  1:01.43   
214  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  50 m  1:01.55   
530  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  50 m  1:02.40   
536  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  50 m  1:03.34   
258  Berlin Malthe  2005  RØNNE  0525AK  50 m  1:03.48   
30  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  50 m  1:04.36   
553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  1:05.07   
10  516  Liersch Mathies  2005  SK-SYD  0511AQ  50 m  1:05.21   
11  471  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  50 m  1:05.32   
12  529  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  50 m  1:05.39   
13  426  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  50 m  1:05.82   
14  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  1:06.09   
15  406  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  50 m  1:06.60   
16  357  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  50 m  1:06.64   
17  577  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  50 m  1:06.91   
18  379  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  1:07.22   
19  284  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  50 m  1:07.24   
20  264  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  50 m  1:07.51   
21  544  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  50 m  1:07.51   
22  573  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  50 m  1:07.55   
23  451  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  50 m  1:07.67   
24  366  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  50 m  1:07.77   
25  489  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  50 m  1:08.07   
26  256  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  50 m  1:08.25   
27  551  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  50 m  1:08.44   
28  403  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  50 m  1:08.51   
29  317  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  50 m  1:08.66   
30  472  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  50 m  1:08.82   
31  331  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  1:08.86   
32  277  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  50 m  1:09.02   
33  364  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  50 m  1:09.09   
34  373  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  50 m  1:09.48   
35  601  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  50 m  1:09.63   
36  423  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  50 m  1:09.86   
37  257  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  50 m  1:09.98   
38  557  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  50 m  1:10.00   
39  464  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  50 m  1:10.13   
40  172  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  50 m  1:10.16   
41  130  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  50 m  1:10.39   
42  438  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  50 m  1:10.69   
43  91  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  50 m  1:10.78   
44  98  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  50 m  1:10.96   
45  432  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  50 m  1:11.06   
46  176  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  50 m  1:11.08   
47  110  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  1:11.09   
48  450  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  50 m  1:11.34   
49  52  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  50 m  1:11.50   
50  81  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  50 m  1:11.59   
51  440  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  50 m  1:11.78   
52  153  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  50 m  1:11.80   
53  289  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  1:11.91   
54  18  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  50 m  1:11.92   
55  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  50 m  1:12.13   
56  149  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  1:12.37   
57  202  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  50 m  1:14.82   
 
Løb 15, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
485  Tabor Schastine  2005  VATCPH-STT  0598AB  50 m  1:02.98   
436  Helmark Cecilie Carøe  2005  GENTOFTE  0502AL  50 m  1:03.68   
382  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  1:04.98   
21  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  50 m  1:06.16   
377  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  50 m  1:06.49   
23  Frost Cecilie Nørgaard  2005  AALBORG  0598AM  50 m  1:06.52   
302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  1:07.10   
390  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  50 m  1:08.41   
421  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  50 m  1:08.51   
10  376  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  50 m  1:08.77   
11  542  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  50 m  1:08.99   
12  563  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  50 m  1:08.99   
13  413  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  50 m  1:09.31   
14  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  1:09.45   
15  434  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  50 m  1:09.95   
16  478  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  50 m  1:10.08   
17  280  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  50 m  1:10.59   
18  273  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  1:10.70   
19  515  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  50 m  1:10.93   
20  314  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  50 m  1:11.27   
21  520  Jensen Ellen  2005  SØNDERBORG  0546AF  50 m  1:11.35   
22  337  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  1:11.40   
23  359  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  50 m  1:11.40   
24  231  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  50 m  1:11.56   
25  321  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  1:11.93   
26  293  Langvad Nanna  2005  LYSENG  0512BA  50 m  1:11.96   
27  260  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  50 m  1:12.03   
28  191  Norling Iben Ebdrup  2005  VÆRLØSE  0546AU  50 m  1:12.12   
29  388  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  50 m  1:12.14   
30  360  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  50 m  1:12.64   
31  198  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  50 m  1:12.69   
32  62  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  50 m  1:13.01   
33  261  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  50 m  1:13.07   
34  487  Brønnicke Maya Krogh  2005  VATCPH-STT  0508AB  50 m  1:13.32   
35  558  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  50 m  1:13.45   
36  600  Henriksen Amalie  2005  HORSENS  0516AP  50 m  1:13.51   
37  320  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  50 m  1:13.86   
38  528  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  50 m  1:14.11   
39  463  Jensen Marie  2005  ESBJERG  0516AO  50 m  1:14.27   
40  282  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  50 m  1:14.31   
41  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  50 m  1:14.52   
42  235  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  50 m  1:14.52   
43  44  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  50 m  1:14.64   
44  49  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  50 m  1:15.07   
45  525  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  50 m  1:15.15   
46  63  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  50 m  1:15.50   
47  484  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  1:15.54   
48  54  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  50 m  1:15.73   
49  276  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  50 m  1:15.95   
50  488  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  50 m  1:15.99   
51  386  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  50 m  1:16.18   
52  53  Rolighed Maja  2005  ERRITSØ  0546AY  50 m  1:20.27   
 
Løb 16, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
576  Henriksen Mads Juul  2004  H2Odense  0465AA  50 m  1:00.89   
565  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  50 m  1:01.13   
444  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  1:01.22   
281  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  50 m  1:01.44   
469  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  1:01.84   
533  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  50 m  1:02.10   
537  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  50 m  1:02.36   
251  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  50 m  1:02.76   
290  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  50 m  1:03.40   
10  555  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  50 m  1:03.46   
11  603  Olsen Karsten  2004  LAKSEN  0411AR  50 m  1:03.77   
12  334  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  50 m  1:03.82   
13  549  Iversen Mads  2004  VEJLE  0491AG  50 m  1:03.89   
14  498  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  1:04.12   
15  401  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  50 m  1:04.27   
16  579  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  50 m  1:04.39   
17  268  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  50 m  1:04.75   
18  221  Riisgaard-Jensen Lars  2004  PINGVINEN  0411AC  50 m  1:05.01   
19  514  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  50 m  1:05.12   
20  48  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  50 m  1:05.26   
21  179  Sørensen Viktor Enevold  2004  THISTED  0457AL  50 m  1:05.26   
22  365  Mogensen Thor Majvig  2004  HILLERØD  0419AF  50 m  1:05.26   
23  212  Tranum Noah  2004  JYLLINGE  0449AG  50 m  1:05.30   
24  230  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  50 m  1:05.45   
25  298  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  50 m  1:05.58   
26  29  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  50 m  1:05.70   
27  375  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  50 m  1:05.74   
28  523  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  50 m  1:05.82   
29  442  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  1:06.10   
30  486  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  1:06.46   
31  38  Nejmann Jonathan  2004  H2Odense  0423AO  50 m  1:06.69   
32  274  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  1:06.77   
33  222  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  50 m  1:06.82   
34  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  50 m  1:06.87   
35  389  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  50 m  1:06.98   
36  524  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  1:07.14   
37  291  Rosenborg Lucas  2004  LYSENG  0481AH  50 m  1:07.23   
38  333  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  1:07.44   
39  165  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  50 m  1:07.45   
40  247  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  50 m  1:07.69   
41  286  Petersen Frederik Scheby  2004  NAKSKOV  0491AH  50 m  1:07.83   
42  521  Neumann Emil  2004  SØNDERBORG  0465AH  50 m  1:07.85   
43  482  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  50 m  1:07.88   
44  424  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  50 m  1:08.06   
45  209  Røpke Emil Stenholt  2004  JYLLINGE  0429AA  50 m  1:08.10   
46  80  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  50 m  1:08.34   
47  211  Hirsbak Frederik Lund  2004  JYLLINGE  0481AB  50 m  1:08.59   
48  195  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  50 m  1:09.71   
49  113  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  1:10.77   
50  90  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  50 m  1:10.79   
51  56  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  50 m  1:12.06   
52  181  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m  1:14.78   
53  94  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  50 m  1:15.43   
54  73  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  50 m  1:24.04   
 
Løb 17, 4X100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2007 
349  Hovedstadens Piger 1  2005  HOVEDSTAD    50 m  4:06.94   
596  Vat  2005  VAT CPH    50 m  4:08.46   
240  Silkeborg Piger  2005  SILKEBORG    50 m  4:13.07   
447  Gentofte Piger 1  2005  GENTOFTE    50 m  4:15.23   
591  Sigma 1  2005  SIGMA    50 m  4:15.34   
584  A6 Piger 1  2005  A6    50 m  4:15.42   
507  Kvik K2 Ladies  2005  KVIK    50 m  4:17.04   
32  Aalborg Piger 1  2005  AALBORG    50 m  4:17.20   
395  Helsingør Piger 1  2005  HELSINGØR    50 m  4:17.80   
10  350  Hovedstadens Piger 2  2005  HOVEDSTAD    50 m  4:18.45   
11  308  Køge Damer 1  2005  KØGE    50 m  4:19.83   
12  271  Skjoldmøer  2005  ROSKILDE    50 m  4:19.92   
13  327  Hvidovre Damer  2005  HVIDOVRE    50 m  4:20.96   
14  588  Gti Amazons  2005  GTI    50 m  4:21.13   
15  583  H2Odense Piger  2005  H2Odense    50 m  4:21.51   
16  467  Esbjerg Piger  2005  ESBJERG    50 m  4:22.21   
17  428  Gsc Piger 1  2005  GLADSAXE    50 m  4:22.54   
18  594  Aarhus Swim Piger 1  2005  AAS    50 m  4:22.55   
19  381  Fredes Håndlangere  2005  HERLEV    50 m  4:22.69   
20  479  Agf Piger 1  2005  AGF    50 m  4:25.76   
21  598  Vg17 Piger 1  2005  VG17    50 m  4:26.19   
22  33  Aalborg Piger 2  2005  AALBORG    50 m  4:28.34   
23  448  Gentofte Piger 2  2005  GENTOFTE    50 m  4:28.81   
24  318  Isk Piger  2005  IKAST    50 m  4:29.55   
25  585  A6 Piger 2  2005  A6    50 m  4:30.02   
26  367  Hils Pigerne  2005  HILLERØD    50 m  4:30.15   
27  593  Sigma 2  2005  SIGMA    50 m  4:30.28   
28  228  Sunswim P1  2005  SOLRØD    50 m  4:31.81   
29  223  Pingvin Piger  2005  PINGVINEN    50 m  4:31.93   
30  301  Lyngby Royal Lioness  2005  LYNGBY    50 m  4:32.17   
31  355  Hsc Piger  2005  HOLSTEBRO    50 m  4:32.72   
32  569  Nikolaj´s Englebasser  2005  VIBORG    50 m  4:32.75   
33  599  Vg17 Piger 2  2005  VG17    50 m  4:37.83  RES 
 
Løb 18, 4X100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2006 
351  Hovedstadens Drenge  2004  HOVEDSTAD    50 m  3:50.85   
589  Gti Vikings  2004  GTI    50 m  3:52.97   
508  Kvik K2 Boys  2004  KVIK    50 m  3:53.28   
590  Sigma 1  2004  SIGMA    50 m  3:55.22   
595  Aarhus Swim Drenge 1  2004  AAS    50 m  3:55.75   
427  Gsc Drenge 1  2004  GLADSAXE    50 m  3:57.00   
35  Aalborg Drenge 1  2004  AALBORG    50 m  3:59.26   
393  Helsingør 1  2004  HELSINGØR    50 m  4:01.01   
272  Vikinger  2004  ROSKILDE    50 m  4:01.15   
10  582  H2Odense Drenge  2004  H2Odense    50 m  4:01.36   
11  10  Søllerød Svømmeklub Boys A  2004  SØLLERØD    50 m  4:01.47   
12  554  Vejle Drenge 1  2004  VEJLE    50 m  4:01.65   
13  597  Vat  2004  VAT CPH    50 m  4:01.69   
14  587  Lf-Swim Drenge  2004  LF-SWIM    50 m  4:01.95   
15  449  Gentofte Drenge 1  2004  GENTOFTE    50 m  4:02.48   
16  532  Thisted Drenge  2004  THISTED    50 m  4:03.85   
17  586  A6 Drenge 1  2004  A6    50 m  4:04.03   
18  380  Herlev Pride Gunners  2004  HERLEV    50 m  4:04.99   
19  480  Agf Drenge 1  2004  AGF    50 m  4:06.59   
20  466  Esbjerg Drenge  2004  ESBJERG    50 m  4:08.03   
21  455  Fr.sund Hurtige Drenge  2004  FR.SUND    50 m  4:08.82   
22  328  Hvidovre Herrer  2004  HVIDOVRE    50 m  4:09.00   
23  592  Sigma 2  2004  SIGMA    50 m  4:09.77   
24  36  Aalborg Drenge 2  2004  AALBORG    50 m  4:13.47   
25  567  Team Vilje  2004  VIBORG    50 m  4:15.92   
 
Løb 19, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
345  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  30.09   
342  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  30.17   
254  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  30.52   
465  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  50 m  30.58   
405  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  50 m  30.63   
216  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  50 m  31.03   
252  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  50 m  31.09   
581  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  50 m  31.13   
446  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  31.21   
10  407  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  50 m  31.49   
11  462  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  50 m  31.50   
12  292  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  50 m  31.58   
13  239  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  50 m  31.71   
14  372  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  50 m  31.77   
15  550  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  31.95   
16  362  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  50 m  32.10   
17  296  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  50 m  32.12   
18  420  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  50 m  32.13   
19  305  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  50 m  32.18   
20  303  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  50 m  32.26   
21  410  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  50 m  32.42   
22  473  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  50 m  32.55   
23  505  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  32.58   
24  541  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  50 m  32.59   
25  408  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  50 m  32.68   
26  419  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  50 m  32.88   
27  128  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  50 m  33.02   
28  208  Bramm Sif  2006  JYLLINGE  0624AE  50 m  33.05   
29  39  Piiters Amalie F.  2006  H2Odense  0628AT  50 m  33.14   
30  477  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  50 m  33.17   
31  522  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  33.17   
32  506  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  33.34   
33  183  Lunding Julie Heurlin  2006  GENTOFTE  0626AA  50 m  33.39   
34  340  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  33.42   
35  347  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  33.50   
36  418  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  50 m  33.57   
37  253  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  50 m  33.59   
38  409  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  50 m  33.60   
39  433  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  50 m  33.64   
40  348  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  33.69   
41  226  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  50 m  33.72   
42  430  Balle Anna E.e.  2006  GENTOFTE  0628AL  50 m  33.74   
43  431  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  50 m  33.75   
44  295  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  50 m  33.76   
45  412  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m  33.76   
46  84  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  50 m  33.80   
47  313  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  50 m  33.92   
48  470  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  50 m  33.96   
49  225  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  50 m  33.98   
50  560  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  50 m  34.00   
51  184  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  50 m  34.01   
52  60  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  50 m  34.02   
53  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELFINEN  0636AW  50 m  34.14   
54  78  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  50 m  34.18   
55  12  Larsen Alma Bach  2006  AALBORG  0674AR  50 m  34.43   
56  141  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  50 m  34.48   
57  384  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  50 m  34.66   
58  40  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  50 m  34.86   
59  199  Hellesøe Karoline  2006  SØNDERBORG  0678AQ  50 m  34.88   
60  127  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  50 m  35.18   
61  129  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  50 m  35.18   
62  203  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  50 m  35.41   
63  138  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  50 m  35.77   
64  108  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  36.66   
65  46  Lindbjerg Mathilde  2006  SKIVE  0696AS  50 m  36.74   
66  152  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  50 m  37.65   
67  171  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  50 m  38.56   
68  85  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  50 m  38.82   
69  92  Bøgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  50 m  38.90   
70  70  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERØD  0648AG  50 m     
71  71  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  50 m     
 
Løb 20, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
68  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  26.85   
392  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  27.21   
263  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  50 m  27.33   
258  Berlin Malthe  2005  RØNNE  0525AK  50 m  27.69   
530  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  50 m  27.74   
553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  28.16   
214  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  50 m  28.33   
536  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  50 m  28.57   
474  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  50 m  28.93   
10  451  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  50 m  28.98   
11  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  29.03   
12  471  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  50 m  29.36   
13  426  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  50 m  29.47   
14  544  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  50 m  29.47   
15  284  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  50 m  29.52   
16  516  Liersch Mathies  2005  SK-SYD  0511AQ  50 m  29.77   
17  529  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  50 m  29.81   
18  489  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  50 m  29.85   
19  30  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  50 m  29.88   
20  403  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  50 m  29.92   
21  573  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  50 m  29.95   
22  551  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  50 m  30.08   
23  406  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  50 m  30.10   
24  577  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  50 m  30.16   
25  373  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  50 m  30.22   
26  366  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  50 m  30.23   
27  264  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  50 m  30.26   
28  331  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  30.27   
29  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  50 m  30.28   
30  98  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  50 m  30.34   
31  176  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  50 m  30.44   
32  432  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  50 m  30.51   
33  149  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  30.53   
34  361  Boest Casper  2005  HEI  0585AK  50 m  30.62   
35  423  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  50 m  30.64   
36  267  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  50 m  30.69   
37  601  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  50 m  30.82   
38  472  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  50 m  30.83   
39  357  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  50 m  30.91   
40  257  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  50 m  30.95   
41  256  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  50 m  31.01   
42  490  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  50 m  31.01   
43  368  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  50 m  31.02   
44  91  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  50 m  31.06   
45  147  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  50 m  31.10   
46  468  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  50 m  31.16   
47  379  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  31.22   
48  172  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  50 m  31.23   
49  130  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  50 m  31.26   
50  414  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  50 m  31.37   
51  137  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  50 m  31.38   
52  396  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  50 m  31.39   
53  269  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  50 m  31.50   
54  197  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  50 m  31.56   
55  364  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  50 m  31.57   
56  572  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  50 m  31.57   
57  202  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  50 m  31.67   
58  450  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  50 m  31.67   
59  249  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  50 m  31.68   
60  289  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  31.68   
61  464  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  50 m  31.70   
62  332  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  50 m  31.76   
63  492  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  31.82   
64  277  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  50 m  31.83   
65  438  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  50 m  31.83   
66  150  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  50 m  31.95   
67  323  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  50 m  31.98   
68  557  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  50 m  32.00   
69  64  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  50 m  32.03   
70  145  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  50 m  32.04   
71  110  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  32.29   
72  52  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  50 m  32.63   
73  186  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  50 m  32.93   
74  265  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  50 m  33.68   
75  116  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  50 m  34.28   
76  270  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  50 m  34.70   
77  170  Meisner Sylvester Wichmann  2005  HERLUFSHOL  0567AJ  50 m  35.42   
 
Løb 21, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
485  Tabor Schastine  2005  VATCPH-STT  0598AB  50 m  27.01   
293  Langvad Nanna  2005  LYSENG  0512BA  50 m  27.64   
436  Helmark Cecilie Carøe  2005  GENTOFTE  0502AL  50 m  27.95   
219  Romanski Fenja  2005  PINGVINEN  0598AH  50 m  28.05   
545  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  50 m  28.05   
382  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  28.08   
285  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  28.31   
233  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  50 m  28.53   
376  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  50 m  28.60   
10  484  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  28.73   
11  324  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  50 m  28.88   
12  302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  29.07   
13  341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  29.07   
14  21  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  50 m  29.08   
15  501  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  29.15   
16  487  Brønnicke Maya Krogh  2005  VATCPH-STT  0508AB  50 m  29.17   
17  151  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  50 m  29.24   
18  232  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  50 m  29.27   
19  231  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  50 m  29.28   
20  255  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  50 m  29.29   
21  387  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  50 m  29.30   
22  499  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  29.36   
23  421  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  50 m  29.37   
24  346  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  50 m  29.39   
25  546  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  50 m  29.40   
26  338  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  29.47   
27  261  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  50 m  29.50   
28  520  Jensen Ellen  2005  SØNDERBORG  0546AF  50 m  29.51   
29  344  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  29.55   
30  62  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  50 m  29.56   
31  69  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  50 m  29.56   
32  478  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  50 m  29.58   
33  369  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  50 m  29.64   
34  457  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  50 m  29.64   
35  453  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  50 m  29.65   
36  63  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  50 m  29.68   
37  236  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  50 m  29.70   
38  244  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  50 m  29.71   
39  417  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  50 m  29.81   
40  483  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  50 m  29.81   
41  488  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  50 m  29.81   
42  53  Rolighed Maja  2005  ERRITSØ  0546AY  50 m  29.83   
43  564  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  50 m  29.84   
44  547  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  50 m  29.86   
45  434  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  50 m  29.88   
46  512  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  50 m  29.89   
47  542  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  50 m  29.91   
48  386  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  50 m  29.93   
49  359  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  50 m  29.96   
50  476  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  29.96   
51  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  50 m  29.97   
52  79  El-Nagdy Isabella  2005  HØRSHOLM  0526AY  50 m  29.97   
53  475  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  29.98   
54  460  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  50 m  30.00   
55  76  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  50 m  30.01   
56  297  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  50 m  30.01   
57  548  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  50 m  30.03   
58  320  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  50 m  30.04   
59  205  Andersen Juliane Bo  2005  JYLLINGE  0564AL  50 m  30.06   
60  27  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  50 m  30.08   
61  148  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  30.09   
62  107  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  50 m  30.10   
63  600  Henriksen Amalie  2005  HORSENS  0516AP  50 m  30.10   
64  191  Norling Iben Ebdrup  2005  VÆRLØSE  0546AU  50 m  30.15   
65  102  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  50 m  30.21   
66  124  Brixen Mille Broholm  2005  HOLSTEBRO  0504AG  50 m  30.36   
67  66  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  50 m  30.49   
68  180  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  50 m  30.51   
69  54  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  50 m  30.57   
70  125  Bjerre Sofie  2005  HOLSTEBRO  0514AN  50 m  30.62   
71  194  Muusmann Jette  2005  BOV  0532AO  50 m  30.75   
72  105  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  50 m  30.84   
73  198  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  50 m  30.88   
74  167  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  50 m  30.93   
75  118  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  50 m  31.04   
76  190  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  50 m  31.47   
77  146  Iversen Karoline  2005  NORD  0528AM  50 m  32.32   
78  51  Threms Freja  2005  DRAGSHOLM  0586AN  50 m  33.89   
 
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
329  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  50 m  25.34   
283  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  50 m  25.38   
565  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  50 m  25.69   
574  Mikkelsen Mads  2004  SKOVBAKKEN  0491AC  50 m  25.70   
444  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  25.98   
290  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  50 m  26.03   
45  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  50 m  26.04   
221  Riisgaard-Jensen Lars  2004  PINGVINEN  0411AC  50 m  26.25   
537  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  50 m  26.37   
10  281  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  50 m  26.38   
11  241  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  50 m  26.50   
12  514  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  50 m  26.67   
13  555  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  50 m  26.68   
14  486  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  26.79   
15  365  Mogensen Thor Majvig  2004  HILLERØD  0419AF  50 m  26.84   
16  402  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  50 m  26.90   
17  459  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  50 m  27.10   
18  404  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  50 m  27.13   
19  80  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  50 m  27.16   
20  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  50 m  27.17   
21  416  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  50 m  27.20   
22  535  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  50 m  27.22   
23  307  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  50 m  27.26   
24  207  Kortegaard Anders K.  2004  JYLLINGE  0471AB  50 m  27.29   
25  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  50 m  27.31   
26  497  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m  27.31   
27  20  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  50 m  27.37   
28  469  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  27.37   
29  222  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  50 m  27.42   
30  399  Flytkjær-Hansen Holger  2004  HASLEV  0479AE  50 m  27.47   
31  458  Nielsen Mathias Marbæk  2004  ESBJERG  0435AE  50 m  27.47   
32  496  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  27.49   
33  310  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  50 m  27.50   
34  524  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  27.52   
35  182  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  50 m  27.55   
36  389  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  50 m  27.57   
37  319  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  50 m  27.59   
38  29  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  50 m  27.62   
39  144  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  50 m  27.62   
40  251  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  50 m  27.63   
41  298  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  50 m  27.65   
42  326  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  50 m  27.65   
43  385  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  50 m  27.65   
44  330  Pesci Ettore  2004  HOVEDSTAD  0483AS  50 m  27.67   
45  246  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  50 m  27.68   
46  334  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  50 m  27.68   
47  526  Hansen Gustav  2004  THISTED  0415AM  50 m  27.68   
48  94  Aarup-Kristensen Lukas  2004  PINGVINEN  0465AP  50 m  27.69   
49  139  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  50 m  27.71   
50  288  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  50 m  27.71   
51  424  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  50 m  27.72   
52  154  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  27.73   
53  268  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  50 m  27.90   
54  48  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  50 m  28.06   
55  38  Nejmann Jonathan  2004  H2Odense  0423AO  50 m  28.26   
56  133  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  50 m  28.33   
57  142  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  50 m  28.36   
58  179  Sørensen Viktor Enevold  2004  THISTED  0457AL  50 m  28.36   
59  165  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  50 m  28.62   
60  213  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  50 m  29.23   
61  113  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  29.97   
62  16  Pedersen Mikkel  2004  AALBORG  0403AJ  50 m  31.10   
 
Løb 23, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
25  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  50 m  2:27.40   
342  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  2:27.44   
343  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  2:28.55   
296  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  50 m  2:32.94   
216  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  50 m  2:35.02   
519  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  50 m  2:35.72   
266  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  50 m  2:36.26   
252  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  50 m  2:36.65   
217  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  50 m  2:36.69   
10  556  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  50 m  2:36.80   
11  254  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  2:37.12   
12  345  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  2:37.25   
13  208  Bramm Sif  2006  JYLLINGE  0624AE  50 m  2:38.69   
14  348  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  2:39.19   
15  305  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  50 m  2:39.33   
16  405  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  50 m  2:39.33   
17  17  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  50 m  2:39.65   
18  433  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  50 m  2:39.65   
19  239  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  50 m  2:39.69   
20  292  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  50 m  2:40.26   
21  407  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  50 m  2:40.69   
22  347  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  2:40.81   
23  541  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  50 m  2:40.86   
24  446  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  2:41.17   
25  306  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  50 m  2:41.30   
26  550  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  2:41.39   
27  253  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  50 m  2:41.88   
28  560  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  50 m  2:43.04   
29  522  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  2:43.11   
30  226  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  50 m  2:43.23   
31  602  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  50 m  2:43.24   
32  362  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  50 m  2:43.46   
33  491  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  50 m  2:43.66   
34  225  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  50 m  2:43.69   
35  340  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  2:43.74   
36  571  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  50 m  2:44.14   
37  419  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  50 m  2:44.21   
38  505  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  2:44.30   
39  506  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  2:44.33   
40  477  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  50 m  2:44.35   
41  473  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  50 m  2:44.65   
42  279  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  50 m  2:44.70   
43  418  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  50 m  2:44.82   
44  409  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  50 m  2:45.11   
45  538  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  50 m  2:45.73   
46  411  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  2:45.82   
47  461  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  50 m  2:45.82   
48  287  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  50 m  2:45.89   
49  188  Schrøder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  50 m  2:46.73   
50  140  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  50 m  2:48.14   
51  156  Kallestrup Therese T.  2006  AGF  0614AT  50 m  2:49.86   
52  86  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  50 m  2:50.02   
53  162  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  50 m  2:50.52   
54  13  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  50 m  2:51.75   
55  109  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  2:52.15   
56  106  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  50 m  2:54.37   
57  87  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  50 m  2:54.40   
58  115  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  50 m  2:54.64   
59  14  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  50 m  2:55.33   
60  141  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  50 m  2:55.73   
61  134  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  50 m  2:56.10   
62  604  Dietrichsen Anna  2006  SLANGERUP  0694AB  50 m  2:56.21   
63  159  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  50 m  2:56.52   
64  429  Brunsgaard Ada Hasløv  2006  GENTOFTE  0646AN  50 m  3:00.56   
65  157  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  50 m  3:01.03   
66  59  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  50 m  3:08.39   
 
Løb 24, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
263  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  50 m  2:19.87   
68  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  2:20.99   
250  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  50 m  2:21.14   
530  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  50 m  2:21.26   
392  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  2:21.43   
357  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  50 m  2:21.53   
536  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  50 m  2:25.54   
553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  2:26.02   
331  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  2:26.43   
10  422  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  50 m  2:26.59   
11  474  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  50 m  2:26.81   
12  30  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  50 m  2:26.87   
13  529  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  50 m  2:27.15   
14  366  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  50 m  2:28.65   
15  437  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  50 m  2:29.15   
16  317  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  50 m  2:29.21   
17  426  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  50 m  2:29.54   
18  264  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  50 m  2:29.71   
19  332  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  50 m  2:29.71   
20  451  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  50 m  2:29.90   
21  425  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  50 m  2:30.02   
22  552  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  50 m  2:30.41   
23  18  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  50 m  2:30.44   
24  489  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  50 m  2:30.56   
25  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  2:30.69   
26  440  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  50 m  2:30.88   
27  289  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  2:31.05   
28  354  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  50 m  2:31.84   
29  379  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  2:32.03   
30  284  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  50 m  2:32.04   
31  573  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  50 m  2:32.55   
32  368  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  50 m  2:32.80   
33  229  Nielsen Andreas M  2005  SLAGELSE  0505AA  50 m  2:32.83   
34  557  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  50 m  2:33.00   
35  551  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  50 m  2:33.07   
36  322  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  50 m  2:33.15   
37  160  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  50 m  2:35.15   
38  169  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  50 m  2:36.23   
39  150  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  50 m  2:37.10   
40  166  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  50 m  2:37.96   
41  196  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  50 m  2:38.04   
42  126  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  50 m  2:39.43   
43  81  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  50 m  2:42.34   
44  96  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  50 m  2:42.36   
45  192  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  50 m  2:44.70   
46  58  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  50 m  2:44.91   
47  145  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  50 m  2:46.26   
48  185  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  50 m  2:47.54   
 
Løb 25, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
485  Tabor Schastine  2005  VATCPH-STT  0598AB  50 m  2:22.95   
382  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  2:25.67   
439  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  50 m  2:27.01   
219  Romanski Fenja  2005  PINGVINEN  0598AH  50 m  2:27.89   
377  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  50 m  2:29.03   
302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  2:29.55   
344  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  2:29.83   
238  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  50 m  2:29.95   
341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  2:30.13   
10  28  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  50 m  2:30.77   
11  478  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  50 m  2:30.86   
12  436  Helmark Cecilie Carøe  2005  GENTOFTE  0502AL  50 m  2:31.23   
13  280  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  50 m  2:31.94   
14  234  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  50 m  2:32.54   
15  457  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  50 m  2:34.57   
16  21  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  50 m  2:34.86   
17  413  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  50 m  2:34.95   
18  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  2:34.98   
19  23  Frost Cecilie Nørgaard  2005  AALBORG  0598AM  50 m  2:35.61   
20  293  Langvad Nanna  2005  LYSENG  0512BA  50 m  2:36.45   
21  534  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  50 m  2:36.45   
22  600  Henriksen Amalie  2005  HORSENS  0516AP  50 m  2:37.17   
23  558  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  50 m  2:37.53   
24  578  Habermann Agnete  2005  H2Odense  0576AA  50 m  2:37.64   
25  383  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  50 m  2:37.73   
26  563  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  50 m  2:38.11   
27  562  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  50 m  2:38.29   
28  500  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  50 m  2:38.40   
29  314  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  50 m  2:38.44   
30  547  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  50 m  2:38.61   
31  26  Olesen Laura S.  2005  AALBORG  0538AA  50 m  2:38.90   
32  359  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  50 m  2:38.94   
33  285  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  2:38.95   
34  475  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  2:38.98   
35  236  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  50 m  2:39.21   
36  531  Bach Tilde Søe  2005  THISTED  0524AH  50 m  2:39.34   
37  452  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  50 m  2:39.54   
38  370  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  50 m  2:39.61   
39  218  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  50 m  2:39.63   
40  336  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  2:39.85   
41  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  50 m  2:40.35   
42  337  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  2:40.61   
43  360  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  50 m  2:40.72   
44  321  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  2:40.73   
45  515  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  50 m  2:40.74   
46  31  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  2:40.85   
47  445  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  50 m  2:40.85   
48  193  Hansen Signe Holm  2005  VÆRLØSE  0598AK  50 m  2:42.73   
49  49  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  50 m  2:43.43   
50  82  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  50 m  2:45.14   
51  101  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  50 m  2:45.84   
52  55  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  50 m  2:46.39   
53  Larsen Frederikke  2005  SØLLERØD  0524AS  50 m  2:46.78   
54  204  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  50 m  2:48.27   
55  41  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  50 m  2:50.80   
56  135  Luminari Luna  2005  VAT CPH-MK  0534AO  50 m  2:51.93   
57  175  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  50 m  2:57.57   
58  72  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  50 m     
 
Løb 26, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
67  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  2:14.29   
329  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  50 m  2:15.43   
459  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  50 m  2:16.33   
565  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  50 m  2:16.79   
575  Lamberg Viktor Lei  2004  SKOVBAKKEN  0477AE  50 m  2:18.24   
576  Henriksen Mads Juul  2004  H2Odense  0465AA  50 m  2:18.32   
444  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  2:20.65   
333  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  2:20.75   
549  Iversen Mads  2004  VEJLE  0491AG  50 m  2:21.07   
10  416  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  50 m  2:21.61   
11  315  Håkonsson Rasmus  2004  IKAST  0449AH  50 m  2:21.93   
12  241  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  50 m  2:22.05   
13  283  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  50 m  2:22.56   
14  495  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  2:22.72   
15  469  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  2:23.22   
16  20  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  50 m  2:24.43   
17  494  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  2:24.71   
18  555  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  50 m  2:25.16   
19  524  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  2:25.31   
20  527  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  50 m  2:26.00   
21  543  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  50 m  2:26.00   
22  334  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  50 m  2:26.02   
23  29  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  50 m  2:26.13   
24  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  50 m  2:26.20   
25  603  Olsen Karsten  2004  LAKSEN  0411AR  50 m  2:26.24   
26  221  Riisgaard-Jensen Lars  2004  PINGVINEN  0411AC  50 m  2:26.27   
27  401  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  50 m  2:26.37   
28  207  Kortegaard Anders K.  2004  JYLLINGE  0471AB  50 m  2:26.78   
29  335  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  50 m  2:26.93   
30  518  Jürs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  50 m  2:26.98   
31  514  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  50 m  2:27.01   
32  275  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  2:27.02   
33  22  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  50 m  2:27.21   
34  300  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  50 m  2:27.21   
35  579  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  50 m  2:27.31   
36  259  Studsgaard William  2004  RØNNE  0433AK  50 m  2:27.99   
37  458  Nielsen Mathias Marbæk  2004  ESBJERG  0435AE  50 m  2:28.12   
38  521  Neumann Emil  2004  SØNDERBORG  0465AH  50 m  2:28.57   
39  389  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  50 m  2:28.59   
40  103  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  50 m  2:32.46   
41  189  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  50 m  2:32.94   
42  95  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  50 m  2:33.86   
43  195  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  50 m  2:34.07   
44  131  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  50 m  2:34.80   
45  174  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  50 m  2:35.31   
46  164  Andersen Mads Himmelstrup  2004  RINGE  0495AG  50 m  2:35.33   
47  104  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  50 m  2:35.38   
48  11  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  50 m  2:35.78   
49  200  Henriksen Kasper  2004  VIBORG  0441AM  50 m  2:36.58   
50  117  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  50 m  2:36.81   
51  99  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  50 m  2:37.74   
52  90  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  50 m  2:38.66   
53  Sandbjerg Frederik  2004  SØLLERØD  0477AL  50 m  2:40.89   
54  50  Andersen Jacob Aagaard  2004  BSK08  0445AP  50 m  2:47.03   
 
Løb 27, 800m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
255  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  50 m  9:55.37   
273  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  9:55.77   
387  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  50 m  9:56.11   
564  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  50 m  10:01.82   
309  Piihl Victoria Fræhr  2005  KOLDING  0598AJ  50 m  10:02.05   
341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  10:02.08   
439  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  50 m  10:07.09   
206  Brage Silja  2005  JYLLINGE  0544AL  50 m  10:07.77   
244  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  50 m  10:10.43   
10  262  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  50 m  10:12.43   
11  344  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  10:12.57   
12  282  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  50 m  10:15.00   
13  44  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  50 m  11:07.25   
 
Løb 28, 1500m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
290  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  50 m  17:14.57   
533  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  50 m  17:16.15   
230  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  50 m  17:21.96   
378  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  50 m  17:27.93   
486  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  17:40.84   
291  Rosenborg Lucas  2004  LYSENG  0481AH  50 m  17:53.61   
259  Studsgaard William  2004  RØNNE  0433AK  50 m  17:56.34   
251  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  50 m  17:59.28   
333  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  18:01.86   
10  398  Frederiksen Lukas  2004  HELSINGE  0473AL  50 m  18:04.64   
11  442  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  18:08.26   
12  307  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  50 m  18:16.51   
13  334  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  50 m  18:20.12   
14  495  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  18:20.64   
15  325  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  50 m  18:23.24   
16  494  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  18:27.58   
 
Løb 29, 4X100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2007 
349  Hovedstadens Piger 1  2005  HOVEDSTAD    50 m  4:30.39   
395  Helsingør Piger 1  2005  HELSINGØR    50 m  4:33.58   
447  Gentofte Piger 1  2005  GENTOFTE    50 m  4:34.87   
240  Silkeborg Piger  2005  SILKEBORG    50 m  4:35.46   
32  Aalborg Piger 1  2005  AALBORG    50 m  4:37.73   
596  Vat  2005  VAT CPH    50 m  4:37.83   
350  Hovedstadens Piger 2  2005  HOVEDSTAD    50 m  4:42.23   
584  A6 Piger 1  2005  A6    50 m  4:42.43   
591  Sigma 1  2005  SIGMA    50 m  4:43.10   
10  507  Kvik K2 Ladies  2005  KVIK    50 m  4:45.33   
11  588  Gti Amazons  2005  GTI    50 m  4:45.50   
12  467  Esbjerg Piger  2005  ESBJERG    50 m  4:46.32   
13  428  Gsc Piger 1  2005  GLADSAXE    50 m  4:47.32   
14  583  H2Odense Piger  2005  H2Odense    50 m  4:50.22   
15  381  Fredes Håndlangere  2005  HERLEV    50 m  4:50.31   
16  308  Køge Damer 1  2005  KØGE    50 m  4:50.55   
17  594  Aarhus Swim Piger 1  2005  AAS    50 m  4:50.77   
18  271  Skjoldmøer  2005  ROSKILDE    50 m  4:51.75   
19  593  Sigma 2  2005  SIGMA    50 m  4:52.27   
20  33  Aalborg Piger 2  2005  AALBORG    50 m  4:53.03   
21  598  Vg17 Piger 1  2005  VG17    50 m  4:53.31   
22  479  Agf Piger 1  2005  AGF    50 m  4:53.73   
23  448  Gentofte Piger 2  2005  GENTOFTE    50 m  4:54.86   
24  318  Isk Piger  2005  IKAST    50 m  4:55.94   
25  327  Hvidovre Damer  2005  HVIDOVRE    50 m  4:56.92   
26  367  Hils Pigerne  2005  HILLERØD    50 m  4:57.51   
27  301  Lyngby Royal Lioness  2005  LYNGBY    50 m  4:57.88   
28  569  Nikolaj´s Englebasser  2005  VIBORG    50 m  5:00.63   
29  228  Sunswim P1  2005  SOLRØD    50 m  5:03.40   
30  585  A6 Piger 2  2005  A6    50 m  5:06.25   
31  599  Vg17 Piger 2  2005  VG17    50 m  5:09.93   
32  355  Hsc Piger  2005  HOLSTEBRO    50 m  5:11.24   
 
Løb 30, 4X100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2006 
508  Kvik K2 Boys  2004  KVIK    50 m  4:14.46   
590  Sigma 1  2004  SIGMA    50 m  4:16.17   
595  Aarhus Swim Drenge 1  2004  AAS    50 m  4:19.01   
589  Gti Vikings  2004  GTI    50 m  4:19.23   
351  Hovedstadens Drenge  2004  HOVEDSTAD    50 m  4:19.79   
586  A6 Drenge 1  2004  A6    50 m  4:21.80   
449  Gentofte Drenge 1  2004  GENTOFTE    50 m  4:25.97   
10  Søllerød Svømmeklub Boys A  2004  SØLLERØD    50 m  4:25.99   
597  Vat  2004  VAT CPH    50 m  4:26.15   
10  587  Lf-Swim Drenge  2004  LF-SWIM    50 m  4:26.49   
11  427  Gsc Drenge 1  2004  GLADSAXE    50 m  4:26.57   
12  532  Thisted Drenge  2004  THISTED    50 m  4:26.64   
13  582  H2Odense Drenge  2004  H2Odense    50 m  4:27.02   
14  554  Vejle Drenge 1  2004  VEJLE    50 m  4:28.31   
15  272  Vikinger  2004  ROSKILDE    50 m  4:28.39   
16  35  Aalborg Drenge 1  2004  AALBORG    50 m  4:29.60   
17  36  Aalborg Drenge 2  2004  AALBORG    50 m  4:29.78   
18  380  Herlev Pride Gunners  2004  HERLEV    50 m  4:31.13   
19  466  Esbjerg Drenge  2004  ESBJERG    50 m  4:31.27   
20  393  Helsingør 1  2004  HELSINGØR    50 m  4:35.59   
21  566  Team Mod  2004  VIBORG    50 m  4:36.27   
22  592  Sigma 2  2004  SIGMA    50 m  4:36.28   
23  455  Fr.sund Hurtige Drenge  2004  FR.SUND    50 m  4:37.67   
24  480  Agf Drenge 1  2004  AGF    50 m  4:39.25   
25  328  Hvidovre Herrer  2004  HVIDOVRE    50 m  4:56.62   
 
Løb 31, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
342  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  1:00.72   
405  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  50 m  1:01.97   
343  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  1:02.25   
581  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  50 m  1:03.03   
296  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  50 m  1:03.10   
253  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  50 m  1:03.51   
216  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  50 m  1:03.58   
208  Bramm Sif  2006  JYLLINGE  0624AE  50 m  1:03.66   
266  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  50 m  1:03.75   
10  345  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  1:04.10   
11  446  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  1:04.69   
12  305  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  50 m  1:04.86   
13  473  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  50 m  1:05.18   
14  252  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  50 m  1:05.41   
15  602  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  50 m  1:05.98   
16  504  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  1:06.00   
17  278  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  50 m  1:06.13   
18  418  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  50 m  1:06.51   
19  199  Hellesøe Karoline  2006  SØNDERBORG  0678AQ  50 m  1:06.53   
20  40  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  50 m  1:06.62   
21  61  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  50 m  1:06.68   
22  408  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  50 m  1:06.69   
23  362  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  50 m  1:06.75   
24  313  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  50 m  1:06.80   
25  400  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  50 m  1:06.90   
26  441  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  50 m  1:06.94   
27  491  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  50 m  1:07.03   
28  372  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  50 m  1:07.15   
29  470  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  50 m  1:07.18   
30  183  Lunding Julie Heurlin  2006  GENTOFTE  0626AA  50 m  1:07.25   
31  304  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  50 m  1:07.27   
32  503  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  1:07.31   
33  419  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  50 m  1:07.34   
34  226  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  50 m  1:07.46   
35  70  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERØD  0648AG  50 m  1:07.64   
36  75  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  50 m  1:07.64   
37  493  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  50 m  1:07.73   
38  506  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  50 m  1:07.78   
39  363  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  50 m  1:07.81   
40  522  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  1:07.85   
41  46  Lindbjerg Mathilde  2006  SKIVE  0696AS  50 m  1:07.87   
42  156  Kallestrup Therese T.  2006  AGF  0614AT  50 m  1:07.90   
43  123  Lindholm Mille Dahl  2006  HOLSTEBRO  0662AK  50 m  1:08.76   
44  120  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  50 m  1:09.08   
45  39  Piiters Amalie F.  2006  H2Odense  0628AT  50 m  1:09.27   
46  210  Røpke Lærke Stenholt  2006  JYLLINGE  0698AA  50 m  1:09.36   
47  138  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  50 m  1:09.64   
48  60  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  50 m  1:09.86   
49  84  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  50 m  1:10.76   
50  100  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  50 m  1:10.88   
51  127  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  50 m  1:11.13   
52  203  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  50 m  1:11.57   
53  12  Larsen Alma Bach  2006  AALBORG  0674AR  50 m  1:11.90   
54  168  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  50 m  1:12.14   
55  128  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  50 m  1:12.75   
56  88  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  50 m  1:13.60   
57  71  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  50 m     
 
Løb 32, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
392  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  55.84   
263  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  50 m  56.41   
530  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  50 m  57.32   
258  Berlin Malthe  2005  RØNNE  0525AK  50 m  57.70   
553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  58.22   
229  Nielsen Andreas M  2005  SLAGELSE  0505AA  50 m  58.66   
256  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  50 m  59.69   
422  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  50 m  59.74   
474  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  50 m  59.81   
10  406  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  50 m  59.87   
11  426  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  50 m  1:00.08   
12  471  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  50 m  1:00.14   
13  517  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  50 m  1:00.15   
14  516  Liersch Mathies  2005  SK-SYD  0511AQ  50 m  1:00.46   
15  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  1:00.74   
16  490  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  50 m  1:00.83   
17  451  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  50 m  1:00.85   
18  264  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  50 m  1:00.90   
19  366  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  50 m  1:01.17   
20  364  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  50 m  1:01.33   
21  472  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  50 m  1:01.39   
22  552  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  50 m  1:01.39   
23  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  50 m  1:01.47   
24  277  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  50 m  1:01.53   
25  450  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  50 m  1:01.65   
26  47  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  50 m  1:01.93   
27  137  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  50 m  1:02.13   
28  176  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  50 m  1:02.88   
29  172  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  50 m  1:03.54   
30  64  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  50 m  1:03.59   
31  121  Jeppesen Asger Bols  2005  HELSINGE  0513AE  50 m  1:03.99   
32  52  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  50 m  1:04.15   
33  269  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  50 m  1:04.33   
34  91  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  50 m  1:04.51   
35  267  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  50 m  1:04.73   
36  158  Gaur Jonas  2005  AGF  0581AK  50 m  1:04.80   
37  153  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  50 m  1:05.07   
38  149  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  50 m  1:05.16   
39  97  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  50 m  1:05.28   
40  112  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  1:05.68   
41  166  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  50 m  1:05.69   
42  98  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  50 m  1:05.71   
43  197  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  50 m  1:06.28   
44  187  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  1:07.82   
45  145  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  50 m  1:09.24   
46  110  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  50 m  1:10.17   
47  130  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  50 m  1:10.39   
48  178  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  50 m  1:11.51   
 
Løb 33, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
485  Tabor Schastine  2005  VATCPH-STT  0598AB  50 m  58.98   
219  Romanski Fenja  2005  PINGVINEN  0598AH  50 m  59.14   
293  Langvad Nanna  2005  LYSENG  0512BA  50 m  1:00.73   
436  Helmark Cecilie Carøe  2005  GENTOFTE  0502AL  50 m  1:00.82   
285  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  1:00.88   
302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  1:01.26   
238  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  50 m  1:01.61   
338  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  1:01.90   
231  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  50 m  1:02.60   
10  376  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  50 m  1:02.63   
11  520  Jensen Ellen  2005  SØNDERBORG  0546AF  50 m  1:02.64   
12  487  Brønnicke Maya Krogh  2005  VATCPH-STT  0508AB  50 m  1:02.69   
13  324  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  50 m  1:02.74   
14  387  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  50 m  1:02.82   
15  484  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  1:02.86   
16  280  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  50 m  1:02.97   
17  545  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  50 m  1:02.98   
18  564  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  50 m  1:03.01   
19  369  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  50 m  1:03.04   
20  255  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  50 m  1:03.07   
21  499  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  1:03.16   
22  233  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  50 m  1:03.35   
23  244  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  50 m  1:03.35   
24  21  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  50 m  1:03.55   
25  600  Henriksen Amalie  2005  HORSENS  0516AP  50 m  1:03.68   
26  501  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  1:03.75   
27  542  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  50 m  1:03.81   
28  232  Mosegaard Nicoline Bang  2005  SKIVE  0562AS  50 m  1:03.83   
29  546  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  50 m  1:03.95   
30  562  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  50 m  1:04.16   
31  69  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  50 m  1:04.22   
32  421  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  50 m  1:04.28   
33  548  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  50 m  1:04.31   
34  383  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  50 m  1:04.37   
35  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  50 m  1:04.41   
36  417  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  50 m  1:04.41   
37  488  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  50 m  1:04.43   
38  273  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  1:04.47   
39  102  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  50 m  1:04.52   
40  483  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  50 m  1:04.57   
41  502  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  50 m  1:04.59   
42  321  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  1:04.62   
43  457  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  50 m  1:04.68   
44  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  1:04.70   
45  478  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  50 m  1:04.82   
46  547  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  50 m  1:04.93   
47  453  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  50 m  1:05.04   
48  261  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  50 m  1:05.07   
49  77  Munch Natacha  2005  HVIDOVRE  0506AD  50 m  1:05.11   
50  531  Bach Tilde Søe  2005  THISTED  0524AH  50 m  1:05.15   
51  540  Køhn Annika  2005  VI39  0596AK  50 m  1:05.15   
52  397  Hansen Emily  2005  HELSINGE  0528AO  50 m  1:05.19   
53  309  Piihl Victoria Fræhr  2005  KOLDING  0598AJ  50 m  1:05.36   
54  27  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  50 m  1:05.41   
55  262  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  50 m  1:05.41   
56  76  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  50 m  1:05.47   
57  190  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  50 m  1:06.55   
58  198  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  50 m  1:06.60   
59  62  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  50 m  1:06.61   
60  93  Dalsgaard Ida Kold  2005  PINGVINEN  0538AS  50 m  1:07.21   
61  220  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  50 m  1:07.21   
62  148  Nørgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  1:07.45   
63  260  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  50 m  1:07.52   
64  105  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  50 m  1:07.65   
65  143  Holme Sofie Dyg  2005  IKAST  0598AO  50 m  1:07.89   
66  386  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  50 m  1:08.29   
67  42  Nygaard Emma  2005  FREM  0538AR  50 m  1:08.59   
68  53  Rolighed Maja  2005  ERRITSØ  0546AY  50 m  1:13.51   
69  79  El-Nagdy Isabella  2005  HØRSHOLM  0526AY  50 m     
 
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
329  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  50 m  53.94   
565  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  50 m  55.77   
283  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  50 m  55.95   
281  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  50 m  56.68   
574  Mikkelsen Mads  2004  SKOVBAKKEN  0491AC  50 m  56.71   
444  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  56.77   
241  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  50 m  56.88   
230  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  50 m  57.07   
416  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  50 m  57.22   
10  459  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  50 m  57.23   
11  537  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  50 m  57.36   
12  533  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  50 m  57.83   
13  365  Mogensen Thor Majvig  2004  HILLERØD  0419AF  50 m  58.15   
14  221  Riisgaard-Jensen Lars  2004  PINGVINEN  0411AC  50 m  58.18   
15  402  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  50 m  58.25   
16  497  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m  58.32   
17  333  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  58.52   
18  458  Nielsen Mathias Marbæk  2004  ESBJERG  0435AE  50 m  58.61   
19  514  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  50 m  58.62   
20  555  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  50 m  58.66   
21  486  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  58.70   
22  319  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  50 m  58.77   
23  45  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  50 m  58.82   
24  330  Pesci Ettore  2004  HOVEDSTAD  0483AS  50 m  58.87   
25  20  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  50 m  58.93   
26  246  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  50 m  59.05   
27  222  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  50 m  59.16   
28  496  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  59.43   
29  442  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  59.45   
30  399  Flytkjær-Hansen Holger  2004  HASLEV  0479AE  50 m  59.48   
31  154  Have Søren  2004  AGF  0449AE  50 m  59.51   
32  334  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  50 m  59.52   
33  307  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  50 m  59.56   
34  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  50 m  59.60   
35  251  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  50 m  59.60   
36  144  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  50 m  1:00.14   
37  131  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  50 m  1:01.01   
38  385  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  50 m  1:01.31   
39  132  Knudsen Kalle Gerner  2004  VATCPH-STT  0487AE  50 m  1:01.72   
40  139  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  50 m  1:01.72   
41  165  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  50 m  1:01.77   
42  211  Hirsbak Frederik Lund  2004  JYLLINGE  0481AB  50 m  1:01.94   
43  209  Røpke Emil Stenholt  2004  JYLLINGE  0429AA  50 m  1:02.04   
44  161  Ohlsen Søren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  50 m  1:03.98   
45  113  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  1:06.51   
46  56  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  50 m  1:08.16   
47  80  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  50 m     
48  212  Tranum Noah  2004  JYLLINGE  0449AG  50 m     
 
Løb 35, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
439  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  50 m  5:08.94   
28  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  50 m  5:15.06   
377  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  50 m  5:15.64   
382  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  5:17.09   
206  Brage Silja  2005  JYLLINGE  0544AL  50 m  5:18.58   
302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  5:21.88   
341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  5:23.31   
413  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  50 m  5:25.91   
Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  5:29.34   
10  558  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  50 m  5:31.59   
11  500  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  50 m  5:32.74   
12  337  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  5:34.27   
13  359  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  50 m  5:35.04   
14  515  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  50 m  5:35.36   
15  600  Henriksen Amalie  2005  HORSENS  0516AP  50 m  5:36.07   
16  528  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  50 m  5:36.64   
17  26  Olesen Laura S.  2005  AALBORG  0538AA  50 m  5:36.95   
18  547  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  50 m  5:37.06   
19  388  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  50 m  5:38.07   
20  475  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  5:38.40   
21  31  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  5:38.99   
22  245  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  50 m  5:39.32   
23  285  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  5:39.32   
24  19  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  50 m  5:39.96   
25  525  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  50 m  5:40.74   
26  578  Habermann Agnete  2005  H2Odense  0576AA  50 m  5:41.34   
27  360  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  50 m  5:42.15   
28  336  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  5:42.66   
29  243  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  50 m  5:43.30   
30  445  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  50 m  5:43.40   
31  218  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  50 m  5:44.28   
32  177  Jensen Amalie Nyvang  2005  THISTED  0526AM  50 m  5:44.40   
33  321  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  5:44.75  RES 
34  370  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  50 m  5:44.99  RES 
35  435  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  50 m  5:45.41  RES 
36  215  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  50 m  5:45.85  RES 
37  434  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  50 m  5:45.91  RES 
38  452  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  50 m  5:46.31  RES 
39  114  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  50 m  5:46.46  RES 
40  235  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  50 m  5:46.62  RES 
41  548  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  50 m  5:47.61  RES 
42  224  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  50 m  5:47.84  RES 
43  49  Jensen Caroline Bomholt  2005  BSK08  0556AS  50 m  5:48.18  RES 
44  276  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  50 m  5:48.43  RES 
45  74  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  50 m  5:48.53  RES 
46  55  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  50 m  5:48.91  RES 
47  463  Jensen Marie  2005  ESBJERG  0516AO  50 m  5:49.21  RES 
48  102  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  50 m  5:50.05  RES 
49  483  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  50 m  5:50.15  RES 
50  242  Højberg Asta  2005  BIRKERØD  0546AB  50 m  5:50.38  RES 
51  487  Brønnicke Maya Krogh  2005  VATCPH-STT  0508AB  50 m  5:50.38  RES 
Årg. 2006-2006 
343  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  5:16.38   
25  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  50 m  5:19.02   
266  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  50 m  5:25.95   
342  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  5:27.75   
296  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  50 m  5:30.30   
348  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  5:35.66   
556  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  50 m  5:35.92   
17  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  50 m  5:36.27   
407  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  50 m  5:36.67   
10  306  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  50 m  5:38.92   
11  239  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  50 m  5:41.23   
12  347  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  5:41.46   
13  340  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  5:42.69   
14  541  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  50 m  5:44.57   
15  225  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  50 m  5:45.03   
16  571  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  50 m  5:45.19   
17  408  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  50 m  5:46.17   
18  292  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  50 m  5:48.01   
19  477  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  50 m  5:48.36   
20  503  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  5:48.81   
21  473  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  50 m  5:48.89   
22  550  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  5:49.17   
23  294  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  50 m  5:49.47   
24  400  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  50 m  5:50.81   
25  409  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  50 m  5:51.32   
26  339  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  5:51.81   
27  311  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  50 m  5:53.89   
28  78  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  50 m  5:54.53   
29  13  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  50 m  5:54.91   
30  560  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  50 m  5:56.19   
31  431  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  50 m  5:56.68   
32  295  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  50 m  5:57.91   
33  89  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  50 m  5:58.47  RES 
34  410  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  50 m  5:59.54  RES 
35  227  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  50 m  5:59.82  RES 
36  374  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  50 m  6:00.47  RES 
37  303  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  50 m  6:01.11  RES 
38  430  Balle Anna E.e.  2006  GENTOFTE  0628AL  50 m  6:01.29  RES 
39  372  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  50 m  6:02.12  RES 
40  287  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  50 m  6:03.29  RES 
 
Løb 36, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
67  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  4:46.46   
290  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  50 m  4:53.42   
575  Lamberg Viktor Lei  2004  SKOVBAKKEN  0477AE  50 m  4:54.34   
576  Henriksen Mads Juul  2004  H2Odense  0465AA  50 m  4:55.38   
378  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  50 m  4:57.96   
333  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  4:58.16   
495  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  5:00.08   
315  Håkonsson Rasmus  2004  IKAST  0449AH  50 m  5:04.99   
603  Olsen Karsten  2004  LAKSEN  0411AR  50 m  5:05.91   
10  518  Jürs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  50 m  5:06.29   
11  486  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  5:06.62   
12  275  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  5:08.37   
13  579  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  50 m  5:08.48   
14  469  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  5:09.59   
15  334  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  50 m  5:10.09   
16  300  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  50 m  5:10.29   
17  494  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  5:11.23   
18  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  50 m  5:11.50   
19  401  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  50 m  5:14.49   
20  259  Studsgaard William  2004  RØNNE  0433AK  50 m  5:15.13   
21  580  Fogt Alex  2004  H2Odense  0487AO  50 m  5:15.37   
22  521  Neumann Emil  2004  SØNDERBORG  0465AH  50 m  5:16.35   
23  24  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  50 m  5:17.96   
24  375  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  50 m  5:18.01   
25  543  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  50 m  5:18.12   
26  299  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  50 m  5:18.27   
27  286  Petersen Frederik Scheby  2004  NAKSKOV  0491AH  50 m  5:18.37   
28  335  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  50 m  5:18.55   
29  43  Kristiansen Mathias E.  2004  H2Odense  0445AQ  50 m  5:19.34   
30  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  50 m  5:19.61   
31  325  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  50 m  5:19.61   
32  310  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  50 m  5:20.53   
33  454  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  50 m  5:20.83  RES 
34  22  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  50 m  5:21.09  RES 
35  274  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  5:21.45  RES 
36  237  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  50 m  5:22.42  RES 
37  298  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  50 m  5:22.57  RES 
Årg. 2005-2005 
214  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  50 m  5:03.61   
250  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  50 m  5:05.50   
30  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  50 m  5:09.14   
357  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  50 m  5:10.05   
553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  5:12.32   
331  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  5:14.32   
536  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  50 m  5:14.77   
332  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  50 m  5:15.25   
317  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  50 m  5:18.23   
10  284  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  50 m  5:22.03   
11  366  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  50 m  5:22.15   
12  551  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  50 m  5:23.10   
13  322  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  50 m  5:23.70   
14  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  5:24.50   
15  18  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  50 m  5:24.77   
16  196  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  50 m  5:26.56   
17  492  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  5:27.72   
18  557  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  50 m  5:28.11   
19  15  Kristensen Mikkel K.  2005  AALBORG  0519AJ  50 m  5:28.28   
20  368  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  50 m  5:29.68   
21  440  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  50 m  5:29.88   
22  577  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  H2Odense  0547AE  50 m  5:30.77   
23  354  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  50 m  5:31.20   
24  364  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  50 m  5:33.04   
25  573  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  50 m  5:36.68   
26  472  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  50 m  5:37.14   
 
Løb 37, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
343  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  2:28.09   
217  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  50 m  2:32.01   
465  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  50 m  2:32.32   
252  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  50 m  2:32.33   
581  Færgemann Naja  2006  H2Odense  0602AI  50 m  2:32.52   
519  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  50 m  2:32.83   
433  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  50 m  2:33.27   
345  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  2:34.20   
522  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  2:34.21   
10  226  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  50 m  2:35.43   
11  17  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  50 m  2:35.62   
12  254  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  2:36.18   
13  305  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  50 m  2:36.28   
14  491  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  50 m  2:37.07   
15  363  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  50 m  2:37.50   
16  493  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  50 m  2:38.00   
17  504  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  2:38.53   
18  294  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  50 m  2:38.77   
19  108  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  2:40.34   
20  362  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  50 m  2:40.51   
21  340  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  2:40.54   
22  86  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  50 m  2:41.32   
23  604  Dietrichsen Anna  2006  SLANGERUP  0694AB  50 m  2:41.47   
24  538  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  50 m  2:41.57   
25  122  Bach Anna  2006  HOLSTEBRO  0694AF  50 m  2:42.74   
26  227  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  50 m  2:43.01   
27  188  Schrøder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  50 m  2:43.52   
28  312  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  50 m  2:43.72   
29  418  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  50 m  2:44.06   
30  85  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  50 m  2:44.32   
31  429  Brunsgaard Ada Hasløv  2006  GENTOFTE  0646AN  50 m  2:44.41   
32  410  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  50 m  2:44.72   
33  89  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  50 m  2:44.78   
34  316  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  50 m  2:44.80   
35  129  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  50 m  2:44.90   
36  92  Bøgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  50 m  2:46.59   
37  136  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  50 m  2:48.54   
38  109  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  50 m  2:49.95   
39  155  Møller Marie Kromann  2006  AGF  0654AM  50 m  2:51.74   
40  119  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  50 m  2:58.13   
 
Løb 38, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
68  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  2:16.22   
331  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  2:19.54   
357  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  50 m  2:20.00   
517  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  50 m  2:22.29   
553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  2:22.51   
414  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  50 m  2:23.02   
529  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  50 m  2:24.27   
471  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  50 m  2:25.23   
425  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  50 m  2:25.73   
10  379  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  2:26.44   
11  451  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  50 m  2:26.55   
12  426  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  50 m  2:27.52   
13  423  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  50 m  2:28.27   
14  474  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  50 m  2:28.48   
15  186  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  50 m  2:28.58   
16  250  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  50 m  2:28.67   
17  332  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  50 m  2:28.96   
18  422  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  50 m  2:28.97   
19  201  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  50 m  2:30.40   
20  277  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  50 m  2:30.77   
21  432  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  50 m  2:31.16   
22  557  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  50 m  2:31.76   
23  192  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  50 m  2:31.85   
24  361  Boest Casper  2005  HEI  0585AK  50 m  2:32.67   
25  437  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  50 m  2:32.69   
26  185  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  50 m  2:33.06   
27  15  Kristensen Mikkel K.  2005  AALBORG  0519AJ  50 m  2:36.78   
28  111  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  2:36.92   
29  83  Jepsen Christian Søe  2005  KORSØR  0553AF  50 m  2:39.61   
30  57  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  50 m  2:42.75   
31  81  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  50 m  2:43.61   
32  97  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  50 m  2:48.60   
 
Løb 39, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
219  Romanski Fenja  2005  PINGVINEN  0598AH  50 m  2:22.95   
344  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  2:22.95   
439  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  50 m  2:24.23   
478  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  50 m  2:24.52   
302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  2:25.45   
324  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  50 m  2:26.60   
234  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  50 m  2:26.83   
346  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  50 m  2:27.11   
314  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  50 m  2:28.34   
10  341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  2:28.97   
11  23  Frost Cecilie Nørgaard  2005  AALBORG  0598AM  50 m  2:30.62   
12  233  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  50 m  2:30.82   
13  41  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  50 m  2:30.91   
14  19  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  50 m  2:31.33   
15  236  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  50 m  2:31.43   
16  534  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  50 m  2:31.99   
17  280  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  50 m  2:32.42   
18  205  Andersen Juliane Bo  2005  JYLLINGE  0564AL  50 m  2:33.06   
19  297  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  50 m  2:33.70   
20  502  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  50 m  2:33.94   
21  245  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  50 m  2:33.97   
22  146  Iversen Karoline  2005  NORD  0528AM  50 m  2:34.34   
23  390  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  50 m  2:34.39   
24  31  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  2:34.51   
25  282  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  50 m  2:35.17   
26  218  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  50 m  2:35.24   
27  26  Olesen Laura S.  2005  AALBORG  0538AA  50 m  2:35.27   
28  285  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  2:35.31   
29  193  Hansen Signe Holm  2005  VÆRLØSE  0598AK  50 m  2:35.49   
30  453  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  50 m  2:35.64   
31  445  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  50 m  2:35.74   
32  27  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  50 m  2:36.08   
33  369  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  50 m  2:36.40   
34  320  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  50 m  2:36.57   
35  563  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  50 m  2:36.87   
36  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  2:36.92   
37  243  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  50 m  2:37.14   
38  359  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  50 m  2:37.27   
39  66  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  50 m  2:37.42   
40  476  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  2:37.49   
41  124  Brixen Mille Broholm  2005  HOLSTEBRO  0504AG  50 m  2:37.67   
42  82  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  50 m  2:38.05   
43  163  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  50 m  2:38.07   
44  180  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  50 m  2:38.14   
45  177  Jensen Amalie Nyvang  2005  THISTED  0526AM  50 m  2:38.71   
46  107  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  50 m  2:40.25   
47  125  Bjerre Sofie  2005  HOLSTEBRO  0514AN  50 m  2:41.46   
48  77  Munch Natacha  2005  HVIDOVRE  0506AD  50 m  2:46.90   
 
Løb 40, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
498  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  2:09.54   
575  Lamberg Viktor Lei  2004  SKOVBAKKEN  0477AE  50 m  2:14.62   
241  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  50 m  2:14.69   
565  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  50 m  2:15.83   
603  Olsen Karsten  2004  LAKSEN  0411AR  50 m  2:16.21   
549  Iversen Mads  2004  VEJLE  0491AG  50 m  2:17.15   
524  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  2:17.22   
281  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  50 m  2:19.07   
246  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  50 m  2:20.34   
10  527  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  50 m  2:20.51   
11  326  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  50 m  2:21.14   
12  574  Mikkelsen Mads  2004  SKOVBAKKEN  0491AC  50 m  2:21.46   
13  133  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  50 m  2:22.16   
14  402  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  50 m  2:22.16   
15  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  50 m  2:22.88   
16  20  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  50 m  2:23.22   
17  307  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  50 m  2:23.44   
18  283  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  50 m  2:23.69   
19  291  Rosenborg Lucas  2004  LYSENG  0481AH  50 m  2:24.08   
20  497  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m  2:24.16   
21  259  Studsgaard William  2004  RØNNE  0433AK  50 m  2:25.25   
22  29  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  50 m  2:25.36   
23  526  Hansen Gustav  2004  THISTED  0415AM  50 m  2:26.15   
24  11  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  50 m  2:26.27   
25  213  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  50 m  2:26.41   
26  535  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  50 m  2:26.97   
27  288  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  50 m  2:27.28   
28  22  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  50 m  2:27.37   
29  495  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  2:28.05   
30  Sandbjerg Frederik  2004  SØLLERØD  0477AL  50 m  2:28.89   
31  181  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m  2:49.64   
 
Løb 41, 4X200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2006 
349  Hovedstadens Piger 1  2005  HOVEDSTAD    50 m  9:01.69   
596  Vat  2005  VAT CPH    50 m  9:08.31   
32  Aalborg Piger 1  2005  AALBORG    50 m  9:11.10   
584  A6 Piger 1  2005  A6    50 m  9:15.23   
447  Gentofte Piger 1  2005  GENTOFTE    50 m  9:15.93   
591  Sigma 1  2005  SIGMA    50 m  9:18.46   
350  Hovedstadens Piger 2  2005  HOVEDSTAD    50 m  9:22.88   
507  Kvik K2 Ladies  2005  KVIK    50 m  9:28.80   
308  Køge Damer 1  2005  KØGE    50 m  9:30.34   
10  327  Hvidovre Damer  2005  HVIDOVRE    50 m  9:31.19   
11  395  Helsingør Piger 1  2005  HELSINGØR    50 m  9:31.68   
12  594  Aarhus Swim Piger 1  2005  AAS    50 m  9:31.74   
13  583  H2Odense Piger  2005  H2Odense    50 m  9:33.32   
14  381  Fredes Håndlangere  2005  HERLEV    50 m  9:33.38   
15  271  Skjoldmøer  2005  ROSKILDE    50 m  9:34.25   
16  428  Gsc Piger 1  2005  GLADSAXE    50 m  9:36.58   
17  598  Vg17 Piger 1  2005  VG17    50 m  9:37.45   
18  588  Gti Amazons  2005  GTI    50 m  9:39.27   
19  33  Aalborg Piger 2  2005  AALBORG    50 m  9:39.88   
20  479  Agf Piger 1  2005  AGF    50 m  9:43.83   
21  228  Sunswim P1  2005  SOLRØD    50 m  9:46.50   
22  593  Sigma 2  2005  SIGMA    50 m  9:48.81   
23  585  A6 Piger 2  2005  A6    50 m  9:49.23   
24  448  Gentofte Piger 2  2005  GENTOFTE    50 m  9:51.78   
25  301  Lyngby Royal Lioness  2005  LYNGBY    50 m  9:53.12   
26  599  Vg17 Piger 2  2005  VG17    50 m  9:59.10   
27  355  Hsc Piger  2005  HOLSTEBRO    50 m  10:01.31   
28  367  Hils Pigerne  2005  HILLERØD    50 m  10:05.49   
 
Løb 42, 4X200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2006 
351  Hovedstadens Drenge  2004  HOVEDSTAD    50 m  8:24.34   
595  Aarhus Swim Drenge 1  2004  AAS    50 m  8:29.06   
589  Gti Vikings  2004  GTI    50 m  8:30.88   
590  Sigma 1  2004  SIGMA    50 m  8:32.15   
508  Kvik K2 Boys  2004  KVIK    50 m  8:36.60   
427  Gsc Drenge 1  2004  GLADSAXE    50 m  8:39.91   
35  Aalborg Drenge 1  2004  AALBORG    50 m  8:40.84   
449  Gentofte Drenge 1  2004  GENTOFTE    50 m  8:45.88   
532  Thisted Drenge  2004  THISTED    50 m  8:49.48   
10  582  H2Odense Drenge  2004  H2Odense    50 m  8:49.84   
11  597  Vat  2004  VAT CPH    50 m  8:50.82   
12  554  Vejle Drenge 1  2004  VEJLE    50 m  8:51.21   
13  10  Søllerød Svømmeklub Boys A  2004  SØLLERØD    50 m  8:52.79   
14  586  A6 Drenge 1  2004  A6    50 m  8:55.13   
15  328  Hvidovre Herrer  2004  HVIDOVRE    50 m  8:59.17   
16  480  Agf Drenge 1  2004  AGF    50 m  9:07.53   
17  272  Vikinger  2004  ROSKILDE    50 m  9:08.33   
18  592  Sigma 2  2004  SIGMA    50 m  9:09.58   
19  455  Fr.sund Hurtige Drenge  2004  FR.SUND    50 m  9:18.24   
20  510  Nordmændene  2004  NORD    50 m  9:29.94   
 
Løb 43, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
21  Frost Camilla Nørgaard  2005  AALBORG  0588AM  50 m  2:23.06   
436  Helmark Cecilie Carøe  2005  GENTOFTE  0502AL  50 m  2:23.13   
302  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  50 m  2:27.22   
23  Frost Cecilie Nørgaard  2005  AALBORG  0598AM  50 m  2:28.45   
382  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  2:28.86   
439  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  50 m  2:29.72   
563  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  50 m  2:30.80   
377  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  50 m  2:31.62   
273  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  2:31.79   
10  421  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  50 m  2:35.33   
11  359  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  50 m  2:37.58   
12  542  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  50 m  2:37.75   
13  515  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  50 m  2:38.01   
14  337  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  2:38.07   
15  360  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  50 m  2:38.58   
16  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  2:39.31   
17  434  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  50 m  2:40.03   
18  413  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  50 m  2:40.59   
19  528  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  50 m  2:41.97   
20  341  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  2:42.64   
21  314  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  50 m  2:43.15   
22  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  50 m  2:44.64   
23  260  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  50 m  2:45.38   
24  26  Olesen Laura S.  2005  AALBORG  0538AA  50 m  2:45.57   
25  344  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  2:46.84   
26  276  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  50 m  2:47.79   
27  600  Henriksen Amalie  2005  HORSENS  0516AP  50 m  2:48.52   
28  191  Norling Iben Ebdrup  2005  VÆRLØSE  0546AU  50 m  2:48.54   
29  525  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  50 m  2:48.58   
30  321  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  2:49.02   
31  205  Andersen Juliane Bo  2005  JYLLINGE  0564AL  50 m  2:49.13   
32  235  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  50 m  2:51.29   
33  245  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  50 m  2:51.32   
34  417  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  50 m  2:51.33   
35  114  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  50 m  2:53.13   
 
Løb 44, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2004 
290  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  50 m  2:16.08   
576  Henriksen Mads Juul  2004  H2Odense  0465AA  50 m  2:16.87   
281  Landtved Christian  2004  RINGE  0431AB  50 m  2:17.15   
469  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  2:17.31   
603  Olsen Karsten  2004  LAKSEN  0411AR  50 m  2:18.90   
251  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  50 m  2:20.84   
444  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  2:21.31   
334  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  50 m  2:21.37   
565  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  50 m  2:22.71   
10  401  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  50 m  2:23.94   
11  579  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  50 m  2:25.16   
12  179  Sørensen Viktor Enevold  2004  THISTED  0457AL  50 m  2:27.00   
13  274  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  2:28.07   
14  48  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  50 m  2:28.31   
15  375  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  50 m  2:28.64   
16  537  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  50 m  2:29.04   
17  212  Tranum Noah  2004  JYLLINGE  0449AG  50 m  2:29.94   
18  486  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  50 m  2:31.61   
19  514  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  50 m  2:31.82   
20  521  Neumann Emil  2004  SØNDERBORG  0465AH  50 m  2:31.84   
21  275  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  2:32.31   
22  195  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  50 m  2:33.30   
23  268  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  50 m  2:33.95   
24  286  Petersen Frederik Scheby  2004  NAKSKOV  0491AH  50 m  2:34.00   
25  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  50 m  2:34.12   
26  38  Nejmann Jonathan  2004  H2Odense  0423AO  50 m  2:34.74   
27  90  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  50 m  2:35.20   
28  523  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  50 m  2:35.49   
29  509  Torp Andreas  2004  NORD  0409AA  50 m  2:35.77   
30  298  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  50 m  2:35.87   
31  164  Andersen Mads Himmelstrup  2004  RINGE  0495AG  50 m  2:35.96   
32  222  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  50 m  2:37.53   
33  259  Studsgaard William  2004  RØNNE  0433AK  50 m  2:37.81   
34  555  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  50 m  2:38.26   
35  181  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m  2:38.57   
36  580  Fogt Alex  2004  H2Odense  0487AO  50 m  2:38.60   
37  56  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  50 m  2:38.76   
38  24  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  50 m  2:39.10   
39  73  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  50 m  2:39.26   
40  209  Røpke Emil Stenholt  2004  JYLLINGE  0429AA  50 m  2:41.07   
 
Løb 45, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2006-2006 
25  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  50 m  1:16.26   
254  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  1:16.93   
216  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  50 m  1:17.60   
296  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  50 m  1:17.76   
217  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  50 m  1:18.45   
266  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  50 m  1:18.60   
279  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  50 m  1:20.03   
461  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  50 m  1:20.31   
541  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  50 m  1:20.50   
10  556  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  50 m  1:20.57   
11  550  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  1:20.82   
12  162  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  50 m  1:20.84   
13  503  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  1:21.88   
14  347  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  1:22.16   
15  465  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  50 m  1:22.52   
16  407  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  50 m  1:22.87   
17  505  Møller-Ern Alma  2006  KVIK  0662AB  50 m  1:23.12   
18  252  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  50 m  1:23.28   
19  225  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  50 m  1:23.30   
20  168  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  50 m  1:23.55   
21  287  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  50 m  1:23.56   
22  374  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  50 m  1:23.62   
23  339  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  1:23.70   
24  294  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  50 m  1:23.71   
25  420  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  50 m  1:23.73   
26  462  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  50 m  1:23.84   
27  409  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  50 m  1:23.93   
28  348  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  1:24.09   
29  473  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  50 m  1:24.09   
30  87  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  50 m  1:24.48   
31  384  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  50 m  1:24.69   
32  415  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  50 m  1:24.79   
33  88  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  50 m  1:24.85   
34  106  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  50 m  1:24.89   
35  157  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  50 m  1:25.31   
36  419  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  50 m  1:25.50   
37  477  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  50 m  1:25.62   
38  140  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  50 m  1:25.73   
39  443  Szczepanski Molly  2006  GENTOFTE  0662AJ  50 m  1:25.91   
40  358  Hedegaard Julie Kvolbæk  2006  HOBRO  0658AV  50 m  1:25.94   
41  210  Røpke Lærke Stenholt  2006  JYLLINGE  0698AA  50 m  1:25.96   
42  227  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  50 m  1:25.96   
43  539  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  50 m  1:26.00   
44  208  Bramm Sif  2006  JYLLINGE  0624AE  50 m  1:26.03   
45  134  Rasmussen Johanna  2006  VAT CPH-MK  0632AG  50 m  1:26.21   
46  303  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  50 m  1:26.26   
47  115  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  50 m  1:26.58   
48  171  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  50 m  1:26.63   
49  14  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  50 m  1:26.80   
50  312  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  50 m  1:26.81   
51  316  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  50 m  1:26.88   
52  311  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  50 m  1:26.91   
53  59  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  50 m  1:26.95   
54  278  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  50 m  1:26.95   
55  538  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  50 m  1:26.96   
56  119  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  50 m  1:27.00   
57  304  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  50 m  1:27.10   
58  493  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  50 m  1:27.13   
59  446  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  1:27.20   
60  345  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  1:27.31   
61  61  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  50 m  1:27.33   
62  559  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  50 m  1:27.34   
63  159  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  50 m  1:27.59   
64  152  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  50 m  1:29.09   
65  122  Bach Anna  2006  HOLSTEBRO  0694AF  50 m  1:29.52   
66  184  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  50 m  1:29.82   
67  120  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  50 m  1:29.97   
68  155  Møller Marie Kromann  2006  AGF  0654AM  50 m  1:30.35   
69  123  Lindholm Mille Dahl  2006  HOLSTEBRO  0662AK  50 m  1:31.46   
 
Løb 46, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
263  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  50 m  1:10.48   
474  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  50 m  1:11.81   
250  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  50 m  1:12.23   
354  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  50 m  1:13.47   
440  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  50 m  1:14.32   
392  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  1:14.68   
422  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  50 m  1:15.01   
437  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  50 m  1:15.18   
396  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  50 m  1:15.25   
10  366  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  50 m  1:15.37   
11  552  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  50 m  1:16.47   
12  158  Gaur Jonas  2005  AGF  0581AK  50 m  1:16.68   
13  160  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  50 m  1:16.92   
14  468  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  50 m  1:17.57   
15  572  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  50 m  1:17.57   
16  317  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  50 m  1:17.60   
17  332  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  50 m  1:17.60   
18  169  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  50 m  1:17.61   
19  357  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  50 m  1:18.11   
20  368  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  50 m  1:18.13   
21  322  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  50 m  1:18.31   
22  551  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  50 m  1:18.61   
23  289  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  1:18.70   
24  373  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  50 m  1:18.77   
25  47  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  50 m  1:18.88   
26  492  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  50 m  1:18.92   
27  264  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  50 m  1:19.03   
28  265  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  50 m  1:19.71   
29  249  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  50 m  1:19.88   
30  197  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  50 m  1:20.20   
31  529  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  50 m  1:20.24   
32  573  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  50 m  1:20.24   
33  601  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  50 m  1:20.36   
34  269  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  50 m  1:20.37   
35  464  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  50 m  1:20.39   
36  557  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  50 m  1:20.39   
37  277  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  50 m  1:20.51   
38  553  Duetoft Christian  2005  VEJLE  0597AP  50 m  1:20.65   
39  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  50 m  1:20.95   
40  331  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  1:21.01   
41  284  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  50 m  1:21.02   
42  438  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  50 m  1:21.05   
43  126  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  50 m  1:21.14   
44  489  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  50 m  1:21.22   
45  426  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  50 m  1:21.25   
46  270  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  50 m  1:21.31   
47  451  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  50 m  1:21.33   
48  170  Meisner Sylvester Wichmann  2005  HERLUFSHOL  0567AJ  50 m  1:21.52   
49  111  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  50 m  1:21.68   
50  83  Jepsen Christian Søe  2005  KORSØR  0553AF  50 m  1:21.98   
51  364  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  50 m  1:22.04   
52  112  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  50 m  1:22.09   
53  96  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  50 m  1:22.15   
54  97  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  50 m  1:22.32   
55  58  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  50 m  1:22.69   
56  116  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  50 m  1:22.84   
57  178  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  50 m  1:22.95   
58  57  Olsen Mathias  2005  GREVE  0521AF  50 m  1:23.01   
59  150  Kristensen Karl Anton  2005  S 68  0563AF  50 m  1:23.06   
60  201  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  50 m  1:23.97   
61  187  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  1:24.25   
62  202  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  50 m  1:25.77   
 
Løb 47, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2005 
485  Tabor Schastine  2005  VATCPH-STT  0598AB  50 m  1:11.94   
238  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  50 m  1:13.81   
346  Nøddekær Ofelia Vejsager  2005  HOVEDSTAD  0582AF  50 m  1:14.06   
457  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  50 m  1:14.72   
388  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  50 m  1:16.36   
255  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  50 m  1:17.28   
28  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  50 m  1:18.05   
382  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGØR  0574AN  50 m  1:18.28   
336  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  1:18.34   
10  248  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  50 m  1:18.59   
11  377  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  50 m  1:18.61   
12  512  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  50 m  1:19.15   
13  280  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  50 m  1:19.24   
14  500  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  50 m  1:19.37   
15  215  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  50 m  1:19.52   
16  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  1:19.80   
17  561  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  50 m  1:19.85   
18  558  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  50 m  1:19.95   
19  194  Muusmann Jette  2005  BOV  0532AO  50 m  1:20.62   
20  435  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  50 m  1:20.74   
21  463  Jensen Marie  2005  ESBJERG  0516AO  50 m  1:20.74   
22  578  Habermann Agnete  2005  H2Odense  0576AA  50 m  1:21.44   
23  547  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  50 m  1:21.61   
24  528  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  50 m  1:21.70   
25  376  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  50 m  1:21.75   
26  242  Højberg Asta  2005  BIRKERØD  0546AB  50 m  1:21.86   
27  383  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  50 m  1:22.02   
28  452  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  50 m  1:22.16   
29  478  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  50 m  1:22.19   
30  391  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  50 m  1:22.23   
31  545  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  50 m  1:22.26   
32  234  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  50 m  1:22.39   
33  143  Holme Sofie Dyg  2005  IKAST  0598AO  50 m  1:22.51   
34  562  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  50 m  1:22.54   
35  370  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  50 m  1:22.74   
36  42  Nygaard Emma  2005  FREM  0538AR  50 m  1:22.97   
37  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  50 m  1:23.16   
38  135  Luminari Luna  2005  VAT CPH-MK  0534AO  50 m  1:23.24   
39  359  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  50 m  1:23.27   
40  475  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  1:23.49   
41  337  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  1:23.54   
42  224  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  50 m  1:23.73   
43  Larsen Frederikke  2005  SØLLERØD  0524AS  50 m  1:23.76   
44  175  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  50 m  1:23.90   
45  51  Threms Freja  2005  DRAGSHOLM  0586AN  50 m  1:25.21   
46  151