Startliste Løb 1-34 
 
  Stævne navn  Klubmesterskab    Udskriftsdato  17 maj 2019   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  16:00   
  Arrangør  Vest Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  23 maj 2019         
 
 
Løb 1, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  2:21.24   
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:27.86   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  2:34.55   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:37.17   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  2:38.78   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:42.43   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:48.40   
54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:56.27   
75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  2:57.74   
10  69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  3:17.82   
11  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:21.20   
12  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:29.51   
13  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  3:30.31   
14  70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  3:33.45   
15  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:38.62   
16  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  3:43.21   
17  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  3:47.92   
18  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  3:51.49   
19  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:51.67   
20  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  3:58.97   
21  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  4:00.43   
22  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  4:06.14   
23  24  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  4:13.39   
24  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  4:24.89   
25  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  4:39.19   
26  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  4:41.81   
27  33  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
Løb 2, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  2:04.19   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  2:10.43   
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  2:21.24   
62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:30.03   
73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:30.26   
74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:42.29   
72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:50.49   
53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  3:24.74   
16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  3:47.40   
10  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  3:52.53   
11  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  4:08.14   
12  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  4:09.42   
13  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  4:10.62   
14  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  4:15.08   
15  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m     
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:08.45   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:18.66   
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:23.96   
44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:25.21   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:25.89   
54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:29.27   
68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:45.88   
70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  56.97   
80  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  58.66   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  59.53   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  1:00.53   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:01.90   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  1:02.05   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  1:04.28   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:05.09   
72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:13.82   
10  57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:14.26   
11  74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:14.66   
12  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:21.22   
13  61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:30.33   
14  48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:41.78   
 
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:43.12   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:45.66   
68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  2:46.84   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:49.61   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  2:51.17   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:57.51   
69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  3:01.40   
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  3:09.88   
70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  3:12.52   
10  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:32.24   
11  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  3:32.69   
12  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  3:46.12   
13  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  4:19.45   
14  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  4:21.61   
15  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m     
16  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m     
17  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
18  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m     
19  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m     
20  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m     
21  24  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m     
22  33  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
Løb 6, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
38  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  2:21.85   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  2:32.78   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  2:36.48   
80  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  2:38.74   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:41.05   
57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:52.07   
62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:52.70   
61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:53.51   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  3:02.02   
10  73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  3:03.12   
11  48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  3:14.41   
12  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:27.14   
13  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m     
14  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m     
15  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m     
16  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m     
 
Løb 7, 800m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  9:30.78   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m     
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m     
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m     
83  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  10:30.00  EXT 
 
Løb 8, 800m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  8:51.64   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  9:07.45   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  9:10.18   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m     
62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m     
 
Løb 9, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:07.18   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:09.37   
82  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  1:11.16   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:12.22   
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  1:12.89   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:13.35   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:14.29   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:15.11   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:16.54   
10  65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:16.83   
11  68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:18.24   
12  66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:18.39   
13  69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:19.27   
14  54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:21.99   
15  70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:23.79   
16  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:26.55   
17  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:26.98   
18  75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:32.32   
19  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:36.06   
20  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:36.75   
21  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:37.68   
22  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:38.72   
23  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:40.81   
24  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:43.70   
25  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:49.43   
26  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:49.58   
27  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:51.35   
28  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:54.00   
29  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:56.67   
30  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:28.81   
31  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m     
 
Løb 10, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  1:00.16   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  1:00.66   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  1:01.43   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:03.92   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  1:05.93   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:09.54   
81  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:10.74   
73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:12.21   
57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:12.34   
10  74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:14.23   
11  61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:16.39   
12  72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:17.21   
13  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:22.14   
14  48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:22.30   
15  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:24.14   
16  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:32.47   
17  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:35.38   
18  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:44.65   
19  16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:45.05   
20  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:45.49   
21  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:55.08   
22  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:59.22   
23  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  2:08.09   
 
Løb 12, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
37  Mariegaard Valdemar  1999  VEST  9969AF  25 m  2:09.32   
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  2:15.52   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:17.60   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  2:23.67   
62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:45.72   
72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:58.82   
 
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
58  Sørensen Katrine V.  1996  VEST  9616AH  25 m  32.77   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  36.12   
68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  36.16   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  36.30   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  36.96   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  37.77   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  37.96   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  38.37   
82  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  39.48   
10  66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  39.66   
11  69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  40.62   
12  70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  41.44   
13  41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  41.88   
14  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  45.21   
15  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  45.50   
16  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  46.42   
17  54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  47.96   
18  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  48.26   
19  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  49.20   
20  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  51.11   
21  75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  52.56   
22  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  52.65   
23  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  55.56   
24  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  57.21   
25  17  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  57.60   
26  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:00.57   
27  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:03.47   
28  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:03.56   
29  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:05.08   
30  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:06.44   
31  24  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:06.84   
32  27  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:11.34   
33  22  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:17.75   
34  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:23.02   
35  30  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:36.57   
36  19  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m     
37  25  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m     
38  28  Jensen Liva Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m     
39  33  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
40  34  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
41  35  Dasoji Varsha  2009  VEST  0966AG  25 m     
 
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
38  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  29.54   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  33.04   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  33.14   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  33.68   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  34.11   
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  34.34   
57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  36.41   
73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  36.86   
61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  38.52   
10  72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  40.29   
11  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  42.51   
12  48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  42.90   
13  74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  43.37   
14  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  46.87   
15  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  47.58   
16  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  52.01   
17  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  56.46   
18  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  57.62   
19  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:05.83   
20  31  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  1:11.34   
21  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:12.02   
22  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:12.38   
23  23  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:12.96   
24  32  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:21.39   
25  29  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  1:36.90   
26  16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m     
27  18  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m     
 
Løb 15, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  4:33.83   
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  4:48.47   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  4:52.17   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  5:04.51   
69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  5:05.49   
68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m     
70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m     
 
Løb 16, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  4:14.02   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  4:19.05   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  4:20.57   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  4:23.27   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  4:35.58   
61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  5:09.80   
48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  5:22.39   
 
Løb 17, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
59  Sjøgren Xenia Bonnén  1997  VEST  9764AE  25 m  29.10   
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  29.79   
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  30.17   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  30.93   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  31.32   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  32.04   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  33.30   
69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  33.74   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  33.83   
10  66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  34.96   
11  47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  35.69   
12  54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  35.94   
13  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  36.04   
14  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  37.96   
15  68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  38.02   
16  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  44.23   
17  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  44.35   
18  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  45.67   
19  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  46.19   
20  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  46.51   
21  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  48.43   
22  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  50.73   
23  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  51.01   
24  75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  51.67   
25  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  51.97   
26  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  53.92   
27  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:02.30   
28  17  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:03.48   
29  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m     
30  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m     
 
Løb 18, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  25.47   
37  Mariegaard Valdemar  1999  VEST  9969AF  25 m  26.29   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  26.53   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  27.04   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  27.50   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  27.85   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  27.85   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  28.92   
81  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  29.54   
10  72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  32.54   
11  57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  32.83   
12  73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  33.85   
13  74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  34.06   
14  61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  34.15   
15  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  34.62   
16  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  41.30   
17  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  44.13   
18  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  57.18   
19  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  57.77   
20  16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  59.20   
21  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  59.82   
22  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:01.00   
23  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:04.93   
24  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m     
 
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:16.83   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:18.01   
68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:18.05   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:18.77   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:19.13   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:20.74   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:22.30   
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:28.17   
70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:28.59   
10  41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:29.55   
11  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:38.05   
12  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:39.64   
13  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:40.14   
14  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:45.88   
15  54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:47.85   
16  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:50.06   
17  75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:51.45   
18  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:52.60   
19  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  2:05.73   
20  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  2:22.38   
21  24  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  2:24.59   
22  22  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m     
23  33  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
38  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:04.67   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  1:09.60   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  1:11.58   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:12.56   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:13.21   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  1:13.88   
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  1:17.90   
62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:18.29   
57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:19.25   
10  61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:22.35   
11  73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:24.65   
12  48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:31.89   
13  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:37.44   
14  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:37.83   
15  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:49.04   
16  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:49.27   
17  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:57.56   
18  31  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m     
 
Løb 21, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  27.53   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  28.66   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  28.72   
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  29.06   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  29.51   
82  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  30.14   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  31.62   
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  32.11   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  32.66   
10  69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  32.87   
11  54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  33.52   
12  68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  33.74   
13  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  34.67   
14  75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  34.83   
15  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  37.47   
16  70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  37.96   
17  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  39.33   
18  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  39.54   
19  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  39.60   
20  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  39.67   
21  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  40.25   
22  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  41.54   
23  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  42.29   
24  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  42.94   
25  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  43.48   
26  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  46.14   
27  17  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  47.20   
28  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  47.66   
29  24  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  48.50   
30  33  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  50.51   
31  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  51.38   
32  36  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  54.23   
33  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  55.63   
34  27  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  56.51   
35  25  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  58.88   
36  34  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  58.90   
37  22  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:01.56   
38  19  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  1:01.99   
39  30  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:04.13   
40  28  Jensen Liva Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  1:07.24   
41  35  Dasoji Varsha  2009  VEST  0966AG  25 m  1:20.58   
42  26  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
 
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  23.72   
37  Mariegaard Valdemar  1999  VEST  9969AF  25 m  24.34   
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  24.69   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  24.83   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  25.13   
80  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  25.42   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  26.20   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  26.23   
81  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  26.84   
10  74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  27.81   
11  62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  28.77   
12  73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  29.37   
13  72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  30.55   
14  57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  31.80   
15  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  32.21   
16  48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  32.92   
17  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  34.81   
18  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  35.81   
19  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  40.92   
20  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  41.24   
21  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  41.84   
22  16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  42.68   
23  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  44.09   
24  31  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  48.74   
25  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  49.11   
26  23  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  49.96   
27  29  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  50.35   
28  18  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  57.95   
29  32  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:02.53   
30  20  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
31  21  Turan Erez  2010  VEST  1093AD  25 m     
 
Løb 23, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  5:14.93   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  5:25.59   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  5:29.92   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  5:35.25   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  6:24.40   
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  6:27.09   
68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m     
 
Løb 24, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  4:38.74   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  4:55.63   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  4:59.39   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  5:03.96   
62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  5:22.94   
61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  5:55.62   
72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  6:24.19   
 
Løb 25, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  1:05.97   
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:08.88   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:08.99   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:17.19   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:19.37   
54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:21.25   
69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:21.69   
75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:22.96   
77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:27.12   
10  68  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:28.32   
11  70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:29.44   
12  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:29.87   
13  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:34.00   
14  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:35.89   
15  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:37.20   
16  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:41.95   
17  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:43.39   
18  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:44.27   
19  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:44.86   
20  17  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:49.80   
21  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:49.95   
22  24  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:57.75   
23  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:57.78   
24  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  2:00.56   
25  25  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  2:04.19   
26  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  2:04.66   
27  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:08.25   
28  22  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  2:09.20   
29  27  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  2:14.03   
30  19  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  2:14.33   
31  30  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  2:26.87   
32  28  Jensen Liva Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  2:31.35   
33  34  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  2:39.49   
34  35  Dasoji Varsha  2009  VEST  0966AG  25 m  2:44.23   
35  26  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
36  33  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
37  36  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  56.22   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  59.37   
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  1:00.92   
80  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  1:03.46   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:06.08   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:06.28   
73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:10.20   
74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:12.47   
57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:16.18   
10  72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:17.31   
11  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:21.16   
12  61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:22.79   
13  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:29.96   
14  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:31.98   
15  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:36.83   
16  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:48.09   
17  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:50.68   
18  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:50.82   
19  16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:51.94   
20  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:55.71   
21  29  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  2:01.97   
22  23  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  2:13.19   
23  18  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:16.78   
24  32  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:17.20   
25  31  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:21.51   
26  20  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
27  21  Turan Erez  2010  VEST  1093AD  25 m     
 
Løb 27, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:08.55   
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  2:17.65   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  2:21.03   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  2:21.88   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:22.48   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:23.96   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:24.64   
69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:26.00   
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:28.84   
10  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  2:57.81   
11  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  2:59.77   
12  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:12.97   
13  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:17.38   
14  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  3:29.46   
15  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  3:41.85   
16  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  3:57.12   
17  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  4:21.69   
 
Løb 28, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  1:56.80   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  1:58.57   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  1:59.59   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  2:00.42   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:06.67   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:07.31   
62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:17.78   
73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:23.86   
48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  2:33.65   
10  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:02.49   
11  16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  3:14.70   
12  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  3:26.28   
13  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  4:02.21   
 
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  31.26   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  31.52   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  33.25   
82  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  34.14   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  34.21   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  34.54   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  36.71   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  37.77   
75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  39.49   
10  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  40.32   
11  54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  40.38   
12  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  40.97   
13  70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  42.24   
14  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  43.25   
15  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  43.88   
16  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  45.73   
17  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  46.81   
18  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  47.43   
19  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  49.61   
20  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  49.91   
21  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  51.47   
22  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  51.49   
23  17  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  51.53   
24  33  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  52.64   
25  24  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  53.67   
26  25  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  54.40   
27  19  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  59.07   
28  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  59.75   
29  27  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:00.82   
30  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:03.87   
31  22  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:03.90   
32  34  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  1:05.23   
33  30  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:05.92   
34  28  Jensen Liva Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  1:11.64   
35  35  Dasoji Varsha  2009  VEST  0966AG  25 m  1:12.15   
36  26  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
37  36  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  26.20   
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  27.89   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  28.44   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  29.91   
80  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  30.07   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  30.12   
74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  32.57   
73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  33.69   
50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  36.93   
10  61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  38.09   
11  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  41.66   
12  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  47.10   
13  16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  47.51   
14  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  48.73   
15  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  51.65   
16  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  53.54   
17  29  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  56.69   
18  23  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  57.94   
19  31  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  1:02.88   
20  18  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  1:04.03   
21  32  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:05.79   
22  20  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
23  21  Turan Erez  2010  VEST  1093AD  25 m     
 
Løb 31, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:24.31   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:33.90   
65  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:34.63   
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  2:34.95   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  2:35.39   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:40.14   
69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:45.68   
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:48.27   
47  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:50.36   
10  70  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  2:59.28   
11  44  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  3:05.84   
12  54  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  3:08.24   
13  77  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:18.12   
14  75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  3:18.56   
15  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  3:25.19   
16  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:26.98   
17  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:29.22   
18  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:33.29   
19  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
20  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m     
21  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m     
22  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m     
23  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m     
 
Løb 32, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  2:11.09   
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  2:11.51   
80  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  2:15.93   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  2:16.55   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:23.91   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:25.92   
62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:29.70   
73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:29.99   
57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:39.67   
10  74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:42.54   
11  61  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:43.68   
12  72  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:44.05   
13  48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  2:56.50   
14  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  3:00.79   
15  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:11.79   
16  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  3:17.59   
17  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  3:28.27   
18  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m     
19  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m     
 
Løb 33, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
42  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  59.44   
63  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:02.86   
41  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:03.09   
79  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  1:03.34   
67  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:04.17   
64  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:06.96   
71  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:07.50   
69  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:08.81   
66  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:09.09   
10  75  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:14.43   
11  78  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:19.72   
12  76  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:25.15   
13  51  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:26.09   
14  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:29.21   
15  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:30.67   
16  52  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:31.00   
17  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:31.09   
18  56  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:33.49   
19  11  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:35.72   
20  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:38.79   
21  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:43.46   
22  17  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:45.91   
23  14  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:55.89   
24  24  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:56.62   
25  10  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:59.22   
26  36  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  2:05.26   
27  27  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  2:11.09   
28  28  Jensen Liva Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  2:12.96   
29  19  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  2:15.22   
30  22  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  2:17.73   
31  30  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  2:19.94   
32  25  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m  2:32.73   
33  35  Dasoji Varsha  2009  VEST  0966AG  25 m  3:01.41   
34  26  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
35  33  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
36  34  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
 
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
43  Immerkjær Mathias  1999  VEST  9961AF  25 m  52.21   
45  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  53.35   
40  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  54.48   
55  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  54.72   
39  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  54.74   
80  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  55.42   
60  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  56.96   
46  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  57.27   
81  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  59.46   
10  74  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:02.15   
11  62  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:04.39   
12  73  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:06.08   
13  57  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:09.73   
14  50  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:11.10   
15  48  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:12.01   
16  53  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:17.03   
17  49  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:17.73   
18  12  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:25.66   
19  16  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:32.14   
20  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:34.40   
21  13  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:36.64   
22  15  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:48.88   
23  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:51.30   
24  23  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:53.89   
25  31  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:03.53   
26  32  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:23.12   
27  18  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:39.85   
28  20  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
29  21  Turan Erez  2010  VEST  1093AD  25 m     
30  29  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  17 maj 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  16:00