Startliste Løb 2-37 BRÆDSTRUP 
 
  Stævne navn  Herning Grand Prix 2019    Udskriftsdato  19 oktober 2019   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  09:21   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  08 december 2019         
 
 
Løb 2, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  2:43.82   
 
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  27.75   
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  28.91   
556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  36.66   
555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  39.56   
563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  45.91   
 
Løb 4, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  30.75   
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  37.02   
558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  40.16   
557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  40.17   
 
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  32.73   
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  34.08   
556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  49.42   
563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  50.54   
 
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  36.93   
558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  44.63   
 
Løb 7, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m     
 
Løb 10, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  2:44.81   
554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  2:49.72   
558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  3:04.45   
 
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  26.17   
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  26.57   
556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  32.76   
555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  34.63   
563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  40.36   
 
Løb 12, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  28.40   
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  30.90   
 
Løb 13, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  1:43.11   
 
Løb 14, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:18.58   
557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  1:25.35   
 
Løb 15, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  1:05.18   
 
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  2:59.30   
 
Løb 19, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  36.18   
555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  38.54   
556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  40.58   
563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  49.67   
 
Løb 20, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  33.45   
554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  34.95   
558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  40.21   
 
Løb 22, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m     
 
Løb 25, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  56.46   
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  56.76   
556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  1:14.46   
555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  1:15.05   
563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  1:33.01   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  1:01.62   
554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:06.81   
557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  1:13.44   
 
Løb 29, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  3:14.22   
 
Løb 30, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  2:52.30   
554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  2:53.97   
558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  3:09.27   
557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  3:09.94   
 
Løb 33, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  2:39.36   
 
Løb 34, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  2:59.32   
 
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  1:18.36   
556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  1:47.81   
 
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  1:22.05   
554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:34.56   
558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  1:38.31   
 
Løb 37, 8x50 Mix Special 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
564  Bsk  2001  BRÆDSTRUP    25 m  4:04.43   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.12  Udskriftsdato  19 oktober 2019 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  09:21