Startliste Løb 1-37 
 
  Stævne navn  Herning Grand Prix 2019    Udskriftsdato  07 november 2019   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  20:37   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  08 november 2019         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
466  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  2:04.05   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  2:05.26   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  2:10.29   
400  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  25 m  2:10.62   
514  Mortensen Alexander  2004  HERNING  0487AB  25 m  2:10.81   
418  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  2:11.22   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:11.52   
468  Christiansen Anton  2004  IKAST  0493AL  25 m  2:13.01   
465  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  2:14.37   
10  687  Nielsen Mads Halfdan  2004  SKOVBAKKEN  0491AP  25 m  2:18.24   
11  354  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  2:22.13   
12  365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:22.35   
13  504  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  2:22.59   
14  396  Brendholdt Noah  2004  SKIVE  0415AI  25 m  2:23.61   
15  369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:24.79   
16  503  Nielsen Andreas Lindgaard  2005  HEI  0515AP  25 m  2:26.01   
17  362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  2:26.38   
18  542  Rasmussen Sebastian D.  2005  HERNING  0583AJ  25 m  2:26.84   
19  350  Lønstrup Martin  1993  STRUER  9373AO  25 m  2:31.07   
20  637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  2:34.07   
21  415  Vilsen Zilas  2006  SILKEBORG  0649AL  25 m  2:35.96   
22  507  Schou Laurits Romvig  2004  HERNING  0479AP  25 m  2:36.00   
23  442  Lisberg Kasper  2007  ODDER  0793AF  25 m  2:36.66   
24  476  Tange Kasper Lund  2004  IKAST  0437AQ  25 m  2:37.19   
25  370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  2:40.66   
26  653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  2:41.13   
27  411  Poulsen Laurits Winter  2007  SILKEBORG  0715AK  25 m  2:41.17   
28  475  Knudsen Bertram  2006  IKAST  0631AL  25 m  2:42.52   
29  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  2:43.34   
30  588  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m  2:45.87   
31  480  Theisen Valdemar  2007  IKAST  0763AI  25 m  2:49.35   
32  623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  2:49.52   
33  631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  2:53.14   
34  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  2:55.17   
35  608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  2:57.54   
36  479  Olesen Albert  2008  IKAST  0841AE  25 m  3:02.70   
37  589  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  25 m  3:03.36   
38  433  Jensen Aske T  2007  SILKEBORG  0739AG  25 m  3:04.71   
39  492  Nørgaard Christoffer  2006  JARL  0669AM  25 m  3:07.20   
40  587  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m  3:07.67   
41  368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  3:07.92   
42  495  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  3:12.81   
43  632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  3:14.77   
44  626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  3:16.90   
45  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  3:19.98   
46  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  3:21.83   
47  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  3:22.76   
48  519  Karlberg Magnus  2007  HERNING  0797AN  25 m  3:29.93   
49  481  Bjørn Zakarias L.  2008  IKAST  0879AH  25 m  3:32.87   
50  477  Kristensen Daniel  2006  IKAST  0677AM  25 m  4:19.13   
51  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m     
52  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m     
53  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m     
54  487  Gadeberg Patrick  2007  IKAST  0719AO  25 m     
55  525  Peca Emil Valters  2008  HERNING  0869AN  25 m     
 
Løb 2, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
553  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  2:09.57   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  2:15.67   
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  2:16.23   
681  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  2:19.42   
444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  2:20.02   
505  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m  2:21.23   
469  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  2:22.03   
464  Bjørn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  2:23.49   
665  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  2:23.97   
10  380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  2:27.78   
11  371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  2:28.81   
12  510  Ovesen Asta Buur  2004  HERNING  0442AJ  25 m  2:28.93   
13  472  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  2:30.59   
14  491  Jensen Mette Aagesen  2004  IHF  0476AU  25 m  2:31.40   
15  513  Lauridsen Louise  2005  HERNING  0524AK  25 m  2:32.38   
16  473  Nielsen Emilie Væring  2005  IKAST  0592AU  25 m  2:32.90   
17  451  Long Emmelina  2004  LYSENG  0406BE  25 m  2:35.25   
18  379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  2:36.35   
19  441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  2:36.74   
20  412  Lauritzen Filucca Bing  2007  SILKEBORG  0754AI  25 m  2:37.11   
21  402  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  2:37.48   
22  471  Krogh Katrine  2005  IKAST  0526AQ  25 m  2:37.99   
23  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  2:38.47   
24  685  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  2:39.05   
25  509  Nielsen Line Lindhardt  2004  HERNING  0426AO  25 m  2:39.44   
26  457  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  2:39.65   
27  501  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  2:41.30   
28  407  Wittenhagen Laura  2006  SILKEBORG  0612AM  25 m  2:41.44   
29  593  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m  2:41.94   
30  447  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  2:43.81   
31  557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  2:43.82   
32  609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  2:44.87   
33  684  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  2:47.00   
34  373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  2:48.23   
35  647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  2:49.46   
36  599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  2:50.84   
37  545  Buhl Sofie Hedegaard  2006  HERNING  0652AS  25 m  2:52.21   
38  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  2:52.82   
39  382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  2:54.31   
40  489  Bolesen Frida  2004  IKAST  0402BE  25 m  2:54.89   
41  532  Jensen Isabell Thaison  2007  HERNING  0734AK  25 m  2:55.60   
42  356  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  25 m  2:56.18   
43  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  2:56.23   
44  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  2:56.38   
45  590  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m  2:57.97   
46  530  Ovesen Ida Buur  2007  HERNING  0756AU  25 m  2:58.17   
47  691  Madsen Thea Dahl  2005  VILDBJERG  0586AY  25 m  2:58.83   
48  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  2:58.89   
49  429  Kristense Lærke Ljungberg  2007  SILKEBORG  0738AI  25 m  2:58.94   
50  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  3:00.16   
51  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  3:00.78   
52  381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  3:02.58   
53  696  Simmelkjær Cecilie  2007  VILDBJERG  0782AV  25 m  3:02.96   
54  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  3:05.43   
55  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  3:05.94   
56  378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  3:07.34   
57  592  Sørensen Anne  2008  GRINDSTED  0866AN  25 m  3:08.57   
58  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  3:10.37   
59  689  Dahl Laura  2007  VILDBJERG  0712AQ  25 m  3:13.44   
60  426  Stenholt Anna Friis  2009  SILKEBORG  0926AH  25 m  3:13.63   
61  445  Petersen Marie V.  2006  ODDER  0656AP  25 m  3:14.39   
62  355  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  25 m  3:14.94   
63  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  3:19.68   
64  493  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  3:22.48   
65  496  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  3:30.01   
66  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  3:31.66   
67  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  3:31.97   
68  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  3:35.00   
69  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  3:37.11   
70  449  Søe Sarah Lyse  2007  ODDER  0764AB  25 m  3:46.33   
71  358  Bach Elin Glassou  2008  STRUER  0808AN  25 m     
72  359  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  25 m     
73  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m     
74  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m     
75  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m     
76  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m     
77  478  Christiansen Mille  2006  IKAST  0664AS  25 m     
78  483  Lavrsen Marie Pind  2007  IKAST  0726AU  25 m     
79  499  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m     
80  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m     
81  622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m     
 
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  27.75   
688  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  28.02   
575  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  28.22   
397  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  25 m  28.72   
512  Truelsen Ejnar  2002  HERNING  0259AK  25 m  28.78   
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  28.84   
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  28.91   
663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  29.11   
466  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  29.26   
10  543  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  29.45   
11  571  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  29.46   
12  500  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  29.66   
13  400  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  25 m  29.83   
14  673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  29.84   
15  351  Jørgensen Christian  2002  STRUER  0233AR  25 m  30.24   
16  640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  30.46   
17  682  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  30.54   
18  657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  30.87   
19  527  Thorsen Thomas Kjær  2004  HERNING  0473AR  25 m  30.94   
20  448  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  31.13   
21  541  Bennetsen Oliver  2005  HERNING  0565AK  25 m  31.23   
22  363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  31.76   
23  686  Gallacher Simon  2005  SKOVBAKKEN  0569AN  25 m  32.09   
24  504  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  32.21   
25  353  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  25 m  32.23   
26  369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  32.36   
27  350  Lønstrup Martin  1993  STRUER  9373AO  25 m  32.42   
28  642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  32.94   
29  585  Fokkink Oliver  2003  GRINDSTED  0341AP  25 m  33.01   
30  687  Nielsen Mads Halfdan  2004  SKOVBAKKEN  0491AP  25 m  33.01   
31  367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  33.21   
32  584  Larsen Kasper  2002  GRINDSTED  0241AP  25 m  33.22   
33  476  Tange Kasper Lund  2004  IKAST  0437AQ  25 m  33.40   
34  362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  33.42   
35  579  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  33.42   
36  503  Nielsen Andreas Lindgaard  2005  HEI  0515AP  25 m  33.81   
37  572  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  33.94   
38  577  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  34.64   
39  646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  35.11   
40  506  Mortensen Michael F.  1994  HERNING  9495AP  25 m  36.35   
41  534  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  25 m  36.37   
42  639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  36.61   
43  556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  36.66   
44  658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  37.44   
45  453  Viskum Tobias Tranberg  2006  LYSENG  0675AL  25 m  37.97   
46  436  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m  38.09   
47  608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  38.21   
48  653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  38.34   
49  432  Vejvad Frederik Rantzau  2007  SILKEBORG  0729AG  25 m  39.15   
50  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  39.48   
51  555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  39.56   
52  634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  39.62   
53  430  Gaarde Simon  2007  SILKEBORG  0729AK  25 m  40.25   
54  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  40.25   
55  442  Lisberg Kasper  2007  ODDER  0793AF  25 m  40.28   
56  431  Vejvad Magnus Rantzau  2008  SILKEBORG  0811AF  25 m  42.56   
57  482  Holm Magnus Kjær  2008  IKAST  0825AI  25 m  43.00   
58  437  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m  43.93   
59  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  44.30   
60  420  Bock Noah Bie  2008  SILKEBORG  0805AG  25 m  45.47   
61  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  45.52   
62  563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  45.91   
63  492  Nørgaard Christoffer  2006  JARL  0669AM  25 m  46.42   
64  629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  46.59   
65  357  Dahl Simon Bjørkmann  2005  STRUER  0521AQ  25 m  47.06   
66  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  49.47   
67  520  Thorsen Martin Kjær  2008  HERNING  0891AK  25 m  51.41   
68  635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  53.16   
69  475  Knudsen Bertram  2006  IKAST  0631AL  25 m  54.05   
70  699  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  55.02   
71  517  Lose Karl Emil Stæhr  2007  HERNING  0713AM  25 m  55.61   
72  522  Thygesen Sander  2009  HERNING  0949AB  25 m  58.46   
73  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  59.33   
74  519  Karlberg Magnus  2007  HERNING  0797AN  25 m  1:02.19   
75  495  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m     
76  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m     
77  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 4, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
398  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  29.36   
667  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  29.69   
455  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  30.26   
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  30.61   
666  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  30.64   
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  30.75   
671  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  30.82   
423  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  31.01   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  31.07   
10  404  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  31.16   
11  641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  31.41   
12  441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  31.47   
13  505  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m  31.63   
14  586  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  31.73   
15  399  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  31.82   
16  681  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  31.86   
17  443  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  31.95   
18  583  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  25 m  32.11   
19  469  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  32.25   
20  444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  32.41   
21  669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  32.85   
22  451  Long Emmelina  2004  LYSENG  0406BE  25 m  33.13   
23  409  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  33.19   
24  352  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  25 m  33.35   
25  408  Pjengaard Silke Maria  2005  SILKEBORG  0578AR  25 m  33.38   
26  491  Jensen Mette Aagesen  2004  IHF  0476AU  25 m  33.81   
27  452  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  33.97   
28  405  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  33.98   
29  434  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  34.00   
30  573  Brøndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  34.33   
31  700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  34.48   
32  438  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  34.65   
33  375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  34.69   
34  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  35.09   
35  674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  35.11   
36  511  Pedersen Laura  2004  HERNING  0424AL  25 m  35.46   
37  574  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  35.82   
38  419  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  35.91   
39  536  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  36.14   
40  523  Winther Teresa Juel  2005  HERNING  0536AP  25 m  36.35   
41  566  Møller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  36.45   
42  567  Hornbæk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  36.45   
43  593  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m  36.91   
44  467  Kristensen Ida  2004  IKAST  0412AR  25 m  36.95   
45  427  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m  37.00   
46  562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  37.02   
47  648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  37.03   
48  373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  37.46   
49  599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  38.02   
50  578  Brøndum Maja  2006  ST-NEPTUN  0634AS  25 m  38.19   
51  529  Loeven Carlijn  2008  HERNING  0802AH  25 m  38.33   
52  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  38.64   
53  402  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  38.84   
54  457  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  39.14   
55  654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  39.14   
56  613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  39.44   
57  601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  39.59   
58  421  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  39.79   
59  680  Keller Dagmar  2006  SKOVBAKKEN  0672AS  25 m  39.99   
60  558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  40.16   
61  557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  40.17   
62  540  Jensen Nicoline Astrup  2006  HERNING  0608AP  25 m  40.33   
63  544  Salomonsen Stine Hornshøj  2006  HERNING  0618AP  25 m  40.42   
64  454  Gad Sofia  2007  LYSENG  0748AE  25 m  40.43   
65  407  Wittenhagen Laura  2006  SILKEBORG  0612AM  25 m  40.97   
66  643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  41.02   
67  355  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  25 m  41.10   
68  359  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  25 m  41.19   
69  650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  41.32   
70  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  41.68   
71  683  Morthensen Freja Fogh  2006  SKOVBAKKEN  0698AT  25 m  42.74   
72  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  42.79   
73  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  42.97   
74  537  Jeppesen Louise  2008  HERNING  0886AG  25 m  43.91   
75  424  Nierop-Andersen Frida V.  2009  SILKEBORG  0902AD  25 m  44.11   
76  489  Bolesen Frida  2004  IKAST  0402BE  25 m  44.30   
77  413  Jørgen Silke Sejr Elgaard  2007  SILKEBORG  0718AI  25 m  44.36   
78  533  Ovesen Klara Buur  2007  HERNING  0776AU  25 m  44.44   
79  474  Kjærsgaard Eline S. B.  2007  IKAST  0724AK  25 m  44.82   
80  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  44.97   
81  647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  45.10   
82  458  Ramer Julie Norman  2007  LYSENG  0708AK  25 m  45.22   
83  410  Jensen Sarah M.  2007  SILKEBORG  0728AI  25 m  45.37   
84  619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  45.56   
85  638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  45.56   
86  690  Henriksen Silje Zobbe  2006  VILDBJERG  0622AU  25 m  46.12   
87  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  46.22   
88  360  Olesen Frida  2008  STRUER  0828AN  25 m  46.41   
89  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  46.78   
90  499  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m  47.29   
91  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  47.40   
92  515  Klemmensen Asta  2008  HERNING  0872AI  25 m  47.87   
93  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  48.09   
94  493  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  48.55   
95  496  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  48.56   
96  426  Stenholt Anna Friis  2009  SILKEBORG  0926AH  25 m  49.67   
97  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  49.87   
98  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m  50.62   
99  425  Hansen Emma Kidmose  2007  SILKEBORG  0708AR  25 m  51.54   
100  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  51.62   
101  516  Jensen Freya  2009  HERNING  0914AJ  25 m  51.90   
102  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  52.43   
103  592  Sørensen Anne  2008  GRINDSTED  0866AN  25 m  52.58   
104  439  Dindler Astrid  2009  ODDER  0988AD  25 m  52.59   
105  606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  53.02   
106  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  53.45   
107  526  Geiger Johanne S.  2008  HERNING  0822AH  25 m  54.19   
108  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  54.97   
109  547  Frandsen Caroline R.  2009  HERNING  0918AC  25 m  55.08   
110  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  55.38   
111  649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  55.51   
112  428  Jensen Anna Bang  2008  SILKEBORG  0846AK  25 m  59.79   
113  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  1:03.74   
114  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  1:04.39   
115  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  1:07.77   
116  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  1:08.62   
117  521  Siggard Regitze Timm  2007  HERNING  0792AW  25 m     
118  590  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m     
119  615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m     
120  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m     
121  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
122  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
 
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
418  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  50 m  32.07   
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  32.73   
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  34.08   
682  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  50 m  34.87   
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  35.04   
543  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  35.11   
351  Jørgensen Christian  2002  STRUER  0233AR  25 m  35.44   
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  35.56   
397  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  25 m  35.94   
10  538  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  35.96   
11  576  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  35.97   
12  465  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  36.01   
13  657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  36.52   
14  365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  36.58   
15  585  Fokkink Oliver  2003  GRINDSTED  0341AP  25 m  38.20   
16  396  Brendholdt Noah  2004  SKIVE  0415AI  25 m  39.40   
17  639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  40.51   
18  448  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  41.00   
19  430  Gaarde Simon  2007  SILKEBORG  0729AK  25 m  41.30   
20  354  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  41.47   
21  534  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  50 m  41.70   
22  506  Mortensen Michael F.  1994  HERNING  9495AP  25 m  41.73   
23  436  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m  42.64   
24  584  Larsen Kasper  2002  GRINDSTED  0241AP  25 m  42.66   
25  477  Kristensen Daniel  2006  IKAST  0677AM  25 m  45.14   
26  589  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  25 m  45.73   
27  634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  46.80   
28  507  Schou Laurits Romvig  2004  HERNING  0479AP  25 m  46.88   
29  591  Lauridsen Rasmus Egebjerg  2005  GRINDSTED  0585AP  25 m  46.97   
30  629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  47.08   
31  480  Theisen Valdemar  2007  IKAST  0763AI  25 m  47.26   
32  479  Olesen Albert  2008  IKAST  0841AE  25 m  47.33   
33  556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  49.42   
34  587  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m  50.17   
35  623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  50.42   
36  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  50.49   
37  563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  50.54   
38  357  Dahl Simon Bjørkmann  2005  STRUER  0521AQ  25 m  51.01   
39  432  Vejvad Frederik Rantzau  2007  SILKEBORG  0729AG  25 m  51.04   
40  411  Poulsen Laurits Winter  2007  SILKEBORG  0715AK  25 m  51.36   
41  420  Bock Noah Bie  2008  SILKEBORG  0805AG  25 m  51.82   
42  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  51.95   
43  431  Vejvad Magnus Rantzau  2008  SILKEBORG  0811AF  25 m  53.23   
44  632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  53.58   
45  548  Gotfredsen Felix Yung K  2008  HERNING  0889AK  50 m  53.79   
46  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  53.86   
47  546  Gotfreds Alexander Yung K  2008  HERNING  0887AK  25 m  53.90   
48  482  Holm Magnus Kjær  2008  IKAST  0825AI  25 m  55.41   
49  481  Bjørn Zakarias L.  2008  IKAST  0879AH  25 m  55.73   
50  631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  55.83   
51  487  Gadeberg Patrick  2007  IKAST  0719AO  25 m  58.42   
52  433  Jensen Aske T  2007  SILKEBORG  0739AG  50 m  58.54   
53  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  59.19   
54  437  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m  59.23   
55  699  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  1:01.91   
56  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:04.60   
57  626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:06.18   
58  422  Mensbjerg Luca Stammose  2009  SILKEBORG  0907BB  25 m     
59  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
398  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  32.79   
583  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  25 m  34.79   
404  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  36.22   
352  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  25 m  36.56   
511  Pedersen Laura  2004  HERNING  0424AL  25 m  36.90   
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  36.93   
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  37.14   
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  37.34   
664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  37.74   
10  456  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  37.92   
11  641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  38.30   
12  472  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  38.53   
13  536  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  38.61   
14  502  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  38.66   
15  674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  38.76   
16  405  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  38.89   
17  473  Nielsen Emilie Væring  2005  IKAST  0592AU  25 m  39.18   
18  513  Lauridsen Louise  2005  HERNING  0524AK  25 m  39.22   
19  441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  39.70   
20  464  Bjørn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  39.91   
21  446  Johansen Nanna Vestergård  2006  ODDER  0676AP  25 m  40.07   
22  573  Brøndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  40.31   
23  569  Sørensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  40.56   
24  666  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  40.62   
25  408  Pjengaard Silke Maria  2005  SILKEBORG  0578AR  25 m  41.19   
26  580  Jacobsen Frederikke Wiese  2007  ST-NEPTUN  0726AP  25 m  41.30   
27  406  Poulsen Elea Amalie  2006  SILKEBORG  0672AJ  25 m  41.40   
28  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  41.60   
29  467  Kristensen Ida  2004  IKAST  0412AR  25 m  41.99   
30  382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  42.08   
31  371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  42.26   
32  412  Lauritzen Filucca Bing  2007  SILKEBORG  0754AI  25 m  42.29   
33  447  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  42.49   
34  650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  42.62   
35  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  42.64   
36  501  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  43.25   
37  684  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  43.49   
38  530  Ovesen Ida Buur  2007  HERNING  0756AU  25 m  43.77   
39  434  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  43.82   
40  700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  43.82   
41  681  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  44.04   
42  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  44.13   
43  531  Geiger Ida Søndergaard  2006  HERNING  0642AS  25 m  44.56   
44  558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  44.63   
45  644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  44.93   
46  601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  45.43   
47  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  45.72   
48  409  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  45.84   
49  429  Kristense Lærke Ljungberg  2007  SILKEBORG  0738AI  25 m  45.85   
50  424  Nierop-Andersen Frida V.  2009  SILKEBORG  0902AD  25 m  45.94   
51  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  46.25   
52  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  46.30   
53  403  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m  46.42   
54  619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  46.58   
55  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  46.95   
56  652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  47.01   
57  355  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  25 m  47.07   
58  449  Søe Sarah Lyse  2007  ODDER  0764AB  25 m  47.08   
59  478  Christiansen Mille  2006  IKAST  0664AS  25 m  47.19   
60  445  Petersen Marie V.  2006  ODDER  0656AP  25 m  47.42   
61  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  47.70   
62  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  48.21   
63  696  Simmelkjær Cecilie  2007  VILDBJERG  0782AV  25 m  48.21   
64  356  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  25 m  48.61   
65  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  49.22   
66  596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  49.23   
67  425  Hansen Emma Kidmose  2007  SILKEBORG  0708AR  25 m  49.34   
68  358  Bach Elin Glassou  2008  STRUER  0808AN  25 m  49.51   
69  488  Bæk Sofie  2007  IKAST  0766AW  25 m  49.83   
70  532  Jensen Isabell Thaison  2007  HERNING  0734AK  25 m  50.30   
71  535  Kristensen Laura Fjord  2006  HERNING  0696AP  25 m  50.51   
72  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  50.60   
73  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  50.84   
74  606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  50.89   
75  410  Jensen Sarah M.  2007  SILKEBORG  0728AI  25 m  51.13   
76  360  Olesen Frida  2008  STRUER  0828AN  25 m  51.33   
77  622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m  51.43   
78  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  51.71   
79  609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  51.99   
80  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  52.09   
81  695  Iversen Karoline  2008  VILDBJERG  0846AO  25 m  52.60   
82  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m  53.15   
83  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  53.15   
84  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  53.18   
85  615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  53.34   
86  428  Jensen Anna Bang  2008  SILKEBORG  0846AK  25 m  53.35   
87  692  Eriksen Nanna B.  2007  VILDBJERG  0702AR  25 m  53.68   
88  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  54.07   
89  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  54.09   
90  578  Brøndum Maja  2006  ST-NEPTUN  0634AS  25 m  54.61   
91  526  Geiger Johanne S.  2008  HERNING  0822AH  25 m  54.89   
92  439  Dindler Astrid  2009  ODDER  0988AD  25 m  56.14   
93  567  Hornbæk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  56.26   
94  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  56.49   
95  483  Lavrsen Marie Pind  2007  IKAST  0726AU  25 m  56.86   
96  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  57.40   
97  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  58.04   
98  694  Frank Melanie  2008  VILDBJERG  0864AO  25 m  59.99   
99  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  1:01.18   
100  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  1:01.63   
101  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  1:02.33   
102  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  1:02.44   
103  518  Pedersen Karoline  2009  HERNING  0906AJ  25 m  1:03.26   
104  417  Hatting Dicte  2009  SILKEBORG  0914AF  25 m  1:04.36   
105  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  1:05.01   
106  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  1:09.75   
107  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  1:09.91   
108  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  1:15.01   
109  524  Guldberg Victoria  2008  HERNING  0806AR  25 m     
110  594  Lauridesn Hannah Egeberg  2008  GRINDSTED  0806AU  25 m     
111  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
112  693  Andersen Sille R.  2010  VILDBJERG  1046AD  25 m     
 
Løb 7, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
468  Christiansen Anton  2004  IKAST  0493AL  25 m  5:21.66   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  5:23.17   
688  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  5:26.15   
512  Truelsen Ejnar  2002  HERNING  0259AK  25 m  5:27.08   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  5:27.95   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  5:52.47   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  5:53.42   
500  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  5:55.87   
353  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  25 m  6:00.04   
10  686  Gallacher Simon  2005  SKOVBAKKEN  0569AN  25 m  6:08.84   
11  442  Lisberg Kasper  2007  ODDER  0793AF  25 m  6:18.07   
12  350  Lønstrup Martin  1993  STRUER  9373AO  25 m  6:20.80   
13  415  Vilsen Zilas  2006  SILKEBORG  0649AL  25 m  6:24.22   
14  370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  6:38.90   
15  368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  6:56.41   
16  361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  7:14.68   
17  539  Mikkelsen Mikkel Kjær  2005  HERNING  0577AG  25 m  7:20.21   
18  453  Viskum Tobias Tranberg  2006  LYSENG  0675AL  25 m     
19  555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m     
20  642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m     
21  645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m     
 
Løb 8, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  5:38.10   
456  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  6:07.03   
438  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  6:09.09   
471  Krogh Katrine  2005  IKAST  0526AQ  25 m  6:16.36   
452  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  6:17.88   
379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  6:18.32   
406  Poulsen Elea Amalie  2006  SILKEBORG  0672AJ  25 m  6:22.11   
421  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  6:24.71   
419  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  6:32.84   
10  685  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  6:39.18   
11  651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  6:39.64   
12  648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  6:49.08   
13  654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  6:58.17   
14  537  Jeppesen Louise  2008  HERNING  0886AG  25 m  7:16.05   
15  643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  7:22.51   
16  446  Johansen Nanna Vestergård  2006  ODDER  0676AP  25 m     
17  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m     
18  515  Klemmensen Asta  2008  HERNING  0872AI  25 m     
19  613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m     
20  680  Keller Dagmar  2006  SKOVBAKKEN  0672AS  25 m     
21  683  Morthensen Freja Fogh  2006  SKOVBAKKEN  0698AT  25 m     
 
Løb 9, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  2:27.70   
514  Mortensen Alexander  2004  HERNING  0487AB  25 m  2:29.08   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:29.21   
500  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  2:29.42   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  2:30.05   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:32.76   
448  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  2:36.09   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:36.91   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  2:37.11   
10  640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  2:37.81   
11  354  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  2:44.20   
12  442  Lisberg Kasper  2007  ODDER  0793AF  25 m  2:48.35   
13  361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  2:48.44   
14  368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  3:04.44   
15  370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  3:06.28   
16  631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  3:11.74   
17  475  Knudsen Bertram  2006  IKAST  0631AL  25 m  3:18.29   
18  367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m     
19  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m     
20  520  Thorsen Martin Kjær  2008  HERNING  0891AK  25 m     
21  657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m     
 
Løb 10, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  2:29.21   
443  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  2:29.30   
463  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  2:31.20   
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  2:31.74   
444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  2:32.67   
510  Ovesen Asta Buur  2004  HERNING  0442AJ  25 m  2:36.60   
472  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  2:40.60   
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  2:44.81   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  2:45.12   
10  419  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  2:45.93   
11  423  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  2:46.29   
12  471  Krogh Katrine  2005  IKAST  0526AQ  25 m  2:48.92   
13  554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  2:49.72   
14  405  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  2:50.94   
15  371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  2:52.28   
16  700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  2:54.00   
17  531  Geiger Ida Søndergaard  2006  HERNING  0642AS  25 m  2:56.25   
18  676  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  2:56.99   
19  566  Møller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  2:58.15   
20  460  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  2:59.68   
21  680  Keller Dagmar  2006  SKOVBAKKEN  0672AS  25 m  3:03.20   
22  380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  3:03.82   
23  651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  3:03.88   
24  558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  3:04.45   
25  379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  3:05.90   
26  381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  3:05.90   
27  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  3:07.76   
28  601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  3:09.38   
29  683  Morthensen Freja Fogh  2006  SKOVBAKKEN  0698AT  25 m  3:10.54   
30  604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  3:14.64   
31  643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  3:14.98   
32  652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  3:15.58   
33  596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  3:15.69   
34  382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  3:16.48   
35  474  Kjærsgaard Eline S. B.  2007  IKAST  0724AK  25 m  3:17.41   
36  413  Jørgen Silke Sejr Elgaard  2007  SILKEBORG  0718AI  25 m  3:20.92   
37  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  3:21.97   
38  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  3:23.65   
39  685  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  3:31.36   
40  496  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  3:36.07   
41  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  3:40.17   
42  449  Søe Sarah Lyse  2007  ODDER  0764AB  25 m  4:30.90   
43  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m     
44  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m     
45  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m     
46  427  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m     
47  478  Christiansen Mille  2006  IKAST  0664AS  25 m     
48  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m     
49  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m     
50  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
397  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  25 m  25.14   
585  Fokkink Oliver  2003  GRINDSTED  0341AP  25 m  25.98   
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  26.14   
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  26.17   
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  26.57   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  26.61   
512  Truelsen Ejnar  2002  HERNING  0259AK  25 m  26.80   
400  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  25 m  26.88   
575  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  26.95   
10  465  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  27.17   
11  364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  27.47   
12  584  Larsen Kasper  2002  GRINDSTED  0241AP  25 m  27.49   
13  646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  27.85   
14  468  Christiansen Anton  2004  IKAST  0493AL  25 m  27.96   
15  527  Thorsen Thomas Kjær  2004  HERNING  0473AR  25 m  28.17   
16  572  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  28.53   
17  351  Jørgensen Christian  2002  STRUER  0233AR  25 m  28.64   
18  508  Brøste Oskar Wiwe  2004  HERNING  0459AO  25 m  28.78   
19  353  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  25 m  28.86   
20  687  Nielsen Mads Halfdan  2004  SKOVBAKKEN  0491AP  25 m  29.03   
21  350  Lønstrup Martin  1993  STRUER  9373AO  25 m  29.43   
22  591  Lauridsen Rasmus Egebjerg  2005  GRINDSTED  0585AP  25 m  29.49   
23  365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  29.51   
24  369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  30.22   
25  362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  30.31   
26  539  Mikkelsen Mikkel Kjær  2005  HERNING  0577AG  25 m  30.38   
27  476  Tange Kasper Lund  2004  IKAST  0437AQ  25 m  30.53   
28  354  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  30.88   
29  396  Brendholdt Noah  2004  SKIVE  0415AI  25 m  31.01   
30  588  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m  31.09   
31  542  Rasmussen Sebastian D.  2005  HERNING  0583AJ  25 m  31.24   
32  432  Vejvad Frederik Rantzau  2007  SILKEBORG  0729AG  25 m  31.36   
33  506  Mortensen Michael F.  1994  HERNING  9495AP  25 m  31.39   
34  670  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  31.53   
35  658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  32.51   
36  556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  32.76   
37  653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  33.56   
38  538  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  33.61   
39  645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  33.97   
40  555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  34.63   
41  629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  34.87   
42  357  Dahl Simon Bjørkmann  2005  STRUER  0521AQ  25 m  34.99   
43  623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  35.29   
44  492  Nørgaard Christoffer  2006  JARL  0669AM  25 m  35.79   
45  632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  35.82   
46  420  Bock Noah Bie  2008  SILKEBORG  0805AG  25 m  35.88   
47  479  Olesen Albert  2008  IKAST  0841AE  25 m  36.09   
48  608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  36.10   
49  481  Bjørn Zakarias L.  2008  IKAST  0879AH  25 m  36.54   
50  610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  36.86   
51  477  Kristensen Daniel  2006  IKAST  0677AM  25 m  37.62   
52  487  Gadeberg Patrick  2007  IKAST  0719AO  25 m  37.65   
53  548  Gotfredsen Felix Yung K  2008  HERNING  0889AK  25 m  37.90   
54  482  Holm Magnus Kjær  2008  IKAST  0825AI  25 m  37.95   
55  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  38.27   
56  546  Gotfreds Alexander Yung K  2008  HERNING  0887AK  25 m  38.59   
57  495  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  38.60   
58  437  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m  38.70   
59  635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  38.84   
60  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  39.06   
61  522  Thygesen Sander  2009  HERNING  0949AB  25 m  39.42   
62  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  39.61   
63  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  39.65   
64  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  40.12   
65  563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  40.36   
66  525  Peca Emil Valters  2008  HERNING  0869AN  25 m  40.58   
67  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  40.91   
68  699  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  42.36   
69  519  Karlberg Magnus  2007  HERNING  0797AN  25 m  42.63   
70  517  Lose Karl Emil Stæhr  2007  HERNING  0713AM  25 m  48.93   
71  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m  50.66   
72  490  Svendsen August  2009  IKAST  0951BB  25 m  59.37   
73  422  Mensbjerg Luca Stammose  2009  SILKEBORG  0907BB  25 m     
74  485  Thomsen Liam  2009  IKAST  0949AG  25 m     
 
Løb 12, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  28.40   
553  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  28.44   
667  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  28.45   
461  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  28.62   
398  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  28.83   
455  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  28.89   
462  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  29.04   
586  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  29.16   
399  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  29.21   
10  463  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  29.21   
11  505  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m  29.24   
12  352  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  25 m  29.28   
13  441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  29.52   
14  464  Bjørn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  29.61   
15  583  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  25 m  29.71   
16  472  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  29.76   
17  405  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  29.84   
18  438  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  30.22   
19  491  Jensen Mette Aagesen  2004  IHF  0476AU  25 m  30.43   
20  569  Sørensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  30.46   
21  470  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  25 m  30.47   
22  536  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  30.57   
23  434  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  30.73   
24  664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  30.75   
25  469  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  30.78   
26  681  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  30.82   
27  562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  30.90   
28  590  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m  30.91   
29  674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  31.31   
30  380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  31.46   
31  451  Long Emmelina  2004  LYSENG  0406BE  25 m  31.59   
32  684  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  31.66   
33  409  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  31.84   
34  511  Pedersen Laura  2004  HERNING  0424AL  25 m  31.84   
35  446  Johansen Nanna Vestergård  2006  ODDER  0676AP  25 m  32.36   
36  599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  32.44   
37  459  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  32.45   
38  456  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  32.55   
39  467  Kristensen Ida  2004  IKAST  0412AR  25 m  32.59   
40  654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  32.81   
41  540  Jensen Nicoline Astrup  2006  HERNING  0608AP  25 m  32.82   
42  523  Winther Teresa Juel  2005  HERNING  0536AP  25 m  33.13   
43  609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  33.28   
44  412  Lauritzen Filucca Bing  2007  SILKEBORG  0754AI  25 m  33.37   
45  402  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  33.41   
46  406  Poulsen Elea Amalie  2006  SILKEBORG  0672AJ  25 m  33.43   
47  509  Nielsen Line Lindhardt  2004  HERNING  0426AO  25 m  33.51   
48  484  Moeskjær Amalie  2007  IKAST  0766AV  25 m  33.54   
49  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  33.63   
50  593  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m  33.63   
51  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  33.72   
52  696  Simmelkjær Cecilie  2007  VILDBJERG  0782AV  25 m  33.73   
53  407  Wittenhagen Laura  2006  SILKEBORG  0612AM  25 m  33.86   
54  447  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  33.87   
55  373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  33.93   
56  378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  33.97   
57  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  34.57   
58  580  Jacobsen Frederikke Wiese  2007  ST-NEPTUN  0726AP  25 m  34.60   
59  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  34.74   
60  644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  34.77   
61  530  Ovesen Ida Buur  2007  HERNING  0756AU  25 m  34.95   
62  421  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  35.01   
63  615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  35.20   
64  359  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  25 m  35.23   
65  529  Loeven Carlijn  2008  HERNING  0802AH  25 m  35.27   
66  533  Ovesen Klara Buur  2007  HERNING  0776AU  25 m  35.29   
67  489  Bolesen Frida  2004  IKAST  0402BE  25 m  35.61   
68  647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  35.79   
69  544  Salomonsen Stine Hornshøj  2006  HERNING  0618AP  25 m  35.80   
70  356  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  25 m  35.89   
71  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  36.20   
72  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  36.23   
73  545  Buhl Sofie Hedegaard  2006  HERNING  0652AS  25 m  36.25   
74  410  Jensen Sarah M.  2007  SILKEBORG  0728AI  25 m  36.55   
75  619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  36.89   
76  613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  37.01   
77  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  37.06   
78  690  Henriksen Silje Zobbe  2006  VILDBJERG  0622AU  25 m  37.18   
79  426  Stenholt Anna Friis  2009  SILKEBORG  0926AH  25 m  37.57   
80  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  37.72   
81  403  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m  37.84   
82  650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  37.92   
83  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  38.16   
84  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  38.26   
85  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  38.37   
86  358  Bach Elin Glassou  2008  STRUER  0808AN  25 m  38.46   
87  355  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  25 m  38.70   
88  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  39.03   
89  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  39.06   
90  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  39.27   
91  360  Olesen Frida  2008  STRUER  0828AN  25 m  39.28   
92  535  Kristensen Laura Fjord  2006  HERNING  0696AP  25 m  39.71   
93  429  Kristense Lærke Ljungberg  2007  SILKEBORG  0738AI  25 m  39.81   
94  695  Iversen Karoline  2008  VILDBJERG  0846AO  25 m  39.82   
95  439  Dindler Astrid  2009  ODDER  0988AD  25 m  39.91   
96  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  39.93   
97  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  40.02   
98  445  Petersen Marie V.  2006  ODDER  0656AP  25 m  40.14   
99  694  Frank Melanie  2008  VILDBJERG  0864AO  25 m  40.16   
100  493  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  40.19   
101  692  Eriksen Nanna B.  2007  VILDBJERG  0702AR  25 m  40.28   
102  488  Bæk Sofie  2007  IKAST  0766AW  25 m  40.34   
103  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  40.75   
104  592  Sørensen Anne  2008  GRINDSTED  0866AN  25 m  40.92   
105  416  Johansson Lærke Pilgaard  2009  SILKEBORG  0924AE  25 m  41.14   
106  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  41.30   
107  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  41.54   
108  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  43.95   
109  547  Frandsen Caroline R.  2009  HERNING  0918AC  25 m  44.02   
110  486  Laursen Anna Nesine  2007  IKAST  0764AW  25 m  44.39   
111  526  Geiger Johanne S.  2008  HERNING  0822AH  25 m  45.01   
112  521  Siggard Regitze Timm  2007  HERNING  0792AW  25 m  45.65   
113  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  46.01   
114  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  46.77   
115  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  48.19   
116  417  Hatting Dicte  2009  SILKEBORG  0914AF  25 m  48.46   
117  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  49.02   
118  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  50.71   
119  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  51.62   
120  414  Vilsen Sophia  2009  SILKEBORG  0968AJ  25 m  52.48   
121  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  53.20   
122  518  Pedersen Karoline  2009  HERNING  0906AJ  25 m  53.24   
123  693  Andersen Sille R.  2010  VILDBJERG  1046AD  25 m  54.66   
124  594  Lauridesn Hannah Egeberg  2008  GRINDSTED  0806AU  25 m  55.46   
125  524  Guldberg Victoria  2008  HERNING  0806AR  25 m     
126  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
 
Løb 13, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
418  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  1:05.63   
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  1:07.78   
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  1:08.32   
514  Mortensen Alexander  2004  HERNING  0487AB  25 m  1:09.78   
585  Fokkink Oliver  2003  GRINDSTED  0341AP  25 m  1:10.08   
543  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  1:10.91   
576  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  1:11.88   
400  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  25 m  1:13.34   
541  Bennetsen Oliver  2005  HERNING  0565AK  25 m  1:13.95   
10  584  Larsen Kasper  2002  GRINDSTED  0241AP  25 m  1:14.65   
11  572  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  1:14.79   
12  639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  1:15.92   
13  642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:16.10   
14  534  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  25 m  1:16.12   
15  579  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  1:16.43   
16  508  Brøste Oskar Wiwe  2004  HERNING  0459AO  25 m  1:17.08   
17  354  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  1:17.10   
18  370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:20.53   
19  577  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  1:22.07   
20  538  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  1:22.45   
21  415  Vilsen Zilas  2006  SILKEBORG  0649AL  25 m  1:22.59   
22  453  Viskum Tobias Tranberg  2006  LYSENG  0675AL  25 m  1:22.74   
23  442  Lisberg Kasper  2007  ODDER  0793AF  25 m  1:24.15   
24  432  Vejvad Frederik Rantzau  2007  SILKEBORG  0729AG  25 m  1:24.81   
25  436  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m  1:25.19   
26  507  Schou Laurits Romvig  2004  HERNING  0479AP  25 m  1:25.28   
27  430  Gaarde Simon  2007  SILKEBORG  0729AK  25 m  1:25.86   
28  368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  1:28.34   
29  475  Knudsen Bertram  2006  IKAST  0631AL  25 m  1:28.34   
30  411  Poulsen Laurits Winter  2007  SILKEBORG  0715AK  25 m  1:28.61   
31  588  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m  1:28.73   
32  637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  1:29.01   
33  591  Lauridsen Rasmus Egebjerg  2005  GRINDSTED  0585AP  25 m  1:29.26   
34  634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:30.17   
35  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  1:30.72   
36  608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  1:30.81   
37  506  Mortensen Michael F.  1994  HERNING  9495AP  25 m  1:31.62   
38  629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  1:31.80   
39  431  Vejvad Magnus Rantzau  2008  SILKEBORG  0811AF  25 m  1:31.94   
40  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  1:32.23   
41  623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  1:32.57   
42  481  Bjørn Zakarias L.  2008  IKAST  0879AH  25 m  1:33.54   
43  357  Dahl Simon Bjørkmann  2005  STRUER  0521AQ  25 m  1:34.63   
44  433  Jensen Aske T  2007  SILKEBORG  0739AG  25 m  1:35.46   
45  420  Bock Noah Bie  2008  SILKEBORG  0805AG  25 m  1:37.15   
46  437  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m  1:37.72   
47  635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  1:37.73   
48  487  Gadeberg Patrick  2007  IKAST  0719AO  25 m  1:38.27   
49  482  Holm Magnus Kjær  2008  IKAST  0825AI  25 m  1:38.75   
50  632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  1:39.85   
51  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  1:40.92   
52  610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  1:41.26   
53  477  Kristensen Daniel  2006  IKAST  0677AM  25 m  1:41.89   
54  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:42.20   
55  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  1:42.71   
56  563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  1:43.11   
57  626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:43.65   
58  587  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m  1:44.15   
59  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  1:44.66   
60  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  1:45.16   
61  495  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  1:46.55   
62  492  Nørgaard Christoffer  2006  JARL  0669AM  25 m  1:48.51   
63  522  Thygesen Sander  2009  HERNING  0949AB  25 m  1:52.33   
64  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  1:53.95   
65  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  1:54.10   
66  517  Lose Karl Emil Stæhr  2007  HERNING  0713AM  25 m  1:57.30   
67  519  Karlberg Magnus  2007  HERNING  0797AN  25 m  2:29.92   
68  490  Svendsen August  2009  IKAST  0951BB  25 m     
69  520  Thorsen Martin Kjær  2008  HERNING  0891AK  25 m     
70  525  Peca Emil Valters  2008  HERNING  0869AN  25 m     
71  546  Gotfreds Alexander Yung K  2008  HERNING  0887AK  25 m     
72  548  Gotfredsen Felix Yung K  2008  HERNING  0889AK  25 m     
73  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 14, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
404  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  1:10.62   
583  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  25 m  1:11.76   
443  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  1:12.61   
461  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:12.61   
444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  1:13.20   
441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  1:13.77   
462  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  1:14.44   
352  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  25 m  1:14.87   
536  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m  1:15.08   
10  586  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  1:15.51   
11  669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  1:17.57   
12  554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:18.58   
13  568  Ginnerup Liva  2004  ST-NEPTUN  0484AM  25 m  1:18.63   
14  513  Lauridsen Louise  2005  HERNING  0524AK  25 m  1:19.00   
15  473  Nielsen Emilie Væring  2005  IKAST  0592AU  25 m  1:19.06   
16  510  Ovesen Asta Buur  2004  HERNING  0442AJ  25 m  1:19.46   
17  573  Brøndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  1:19.65   
18  700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  1:19.67   
19  460  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  1:19.72   
20  685  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  1:19.96   
21  665  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  1:20.29   
22  574  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  1:21.98   
23  590  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m  1:23.02   
24  402  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  1:23.11   
25  684  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  1:23.58   
26  501  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  1:24.12   
27  567  Hornbæk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  1:24.17   
28  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  1:24.19   
29  419  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  1:24.29   
30  531  Geiger Ida Søndergaard  2006  HERNING  0642AS  25 m  1:24.55   
31  509  Nielsen Line Lindhardt  2004  HERNING  0426AO  25 m  1:24.73   
32  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  1:24.86   
33  427  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m  1:24.99   
34  557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  1:25.35   
35  652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  1:25.40   
36  648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:25.67   
37  457  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  1:26.27   
38  644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  1:27.06   
39  601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  1:27.75   
40  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  1:28.04   
41  454  Gad Sofia  2007  LYSENG  0748AE  25 m  1:28.10   
42  599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  1:28.24   
43  458  Ramer Julie Norman  2007  LYSENG  0708AK  25 m  1:28.27   
44  359  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  25 m  1:28.65   
45  578  Brøndum Maja  2006  ST-NEPTUN  0634AS  25 m  1:29.69   
46  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:29.72   
47  382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  1:29.81   
48  484  Moeskjær Amalie  2007  IKAST  0766AV  25 m  1:30.32   
49  478  Christiansen Mille  2006  IKAST  0664AS  25 m  1:30.53   
50  424  Nierop-Andersen Frida V.  2009  SILKEBORG  0902AD  25 m  1:30.68   
51  535  Kristensen Laura Fjord  2006  HERNING  0696AP  25 m  1:30.75   
52  410  Jensen Sarah M.  2007  SILKEBORG  0728AI  25 m  1:31.88   
53  615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  1:32.66   
54  545  Buhl Sofie Hedegaard  2006  HERNING  0652AS  25 m  1:32.80   
55  643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  1:32.89   
56  533  Ovesen Klara Buur  2007  HERNING  0776AU  25 m  1:33.15   
57  413  Jørgen Silke Sejr Elgaard  2007  SILKEBORG  0718AI  25 m  1:33.58   
58  604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  1:33.58   
59  622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m  1:33.63   
60  403  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m  1:33.88   
61  537  Jeppesen Louise  2008  HERNING  0886AG  25 m  1:34.07   
62  532  Jensen Isabell Thaison  2007  HERNING  0734AK  25 m  1:34.36   
63  619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  1:34.61   
64  489  Bolesen Frida  2004  IKAST  0402BE  25 m  1:34.80   
65  596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  1:35.04   
66  449  Søe Sarah Lyse  2007  ODDER  0764AB  25 m  1:35.29   
67  358  Bach Elin Glassou  2008  STRUER  0808AN  25 m  1:35.38   
68  356  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  25 m  1:35.59   
69  355  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  25 m  1:36.15   
70  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:36.49   
71  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  1:36.80   
72  425  Hansen Emma Kidmose  2007  SILKEBORG  0708AR  25 m  1:37.08   
73  474  Kjærsgaard Eline S. B.  2007  IKAST  0724AK  25 m  1:38.19   
74  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:38.67   
75  445  Petersen Marie V.  2006  ODDER  0656AP  25 m  1:39.14   
76  426  Stenholt Anna Friis  2009  SILKEBORG  0926AH  25 m  1:39.53   
77  649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:40.13   
78  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  1:40.29   
79  689  Dahl Laura  2007  VILDBJERG  0712AQ  25 m  1:40.31   
80  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  1:40.80   
81  439  Dindler Astrid  2009  ODDER  0988AD  25 m  1:41.10   
82  515  Klemmensen Asta  2008  HERNING  0872AI  25 m  1:41.53   
83  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  1:42.64   
84  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  1:42.73   
85  516  Jensen Freya  2009  HERNING  0914AJ  25 m  1:42.81   
86  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:42.86   
87  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  1:43.13   
88  493  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  1:43.19   
89  496  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  1:43.26   
90  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  1:43.85   
91  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  1:44.03   
92  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  1:44.26   
93  428  Jensen Anna Bang  2008  SILKEBORG  0846AK  25 m  1:44.55   
94  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  1:44.69   
95  488  Bæk Sofie  2007  IKAST  0766AW  25 m  1:45.08   
96  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m  1:46.53   
97  606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  1:47.46   
98  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  1:48.41   
99  499  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m  1:49.21   
100  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  1:50.01   
101  592  Sørensen Anne  2008  GRINDSTED  0866AN  25 m  1:50.01   
102  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  1:50.30   
103  360  Olesen Frida  2008  STRUER  0828AN  25 m  1:50.87   
104  526  Geiger Johanne S.  2008  HERNING  0822AH  25 m  1:51.09   
105  483  Lavrsen Marie Pind  2007  IKAST  0726AU  25 m  1:52.68   
106  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  1:55.04   
107  547  Frandsen Caroline R.  2009  HERNING  0918AC  25 m  1:56.38   
108  521  Siggard Regitze Timm  2007  HERNING  0792AW  25 m  1:56.52   
109  416  Johansson Lærke Pilgaard  2009  SILKEBORG  0924AE  25 m  1:56.97   
110  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  1:59.71   
111  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  2:01.01   
112  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  2:02.55   
113  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:03.43   
114  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:08.84   
115  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  2:09.76   
116  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  2:11.83   
117  414  Vilsen Sophia  2009  SILKEBORG  0968AJ  25 m     
118  417  Hatting Dicte  2009  SILKEBORG  0914AF  25 m     
119  524  Guldberg Victoria  2008  HERNING  0806AR  25 m     
120  594  Lauridesn Hannah Egeberg  2008  GRINDSTED  0806AU  25 m     
 
Løb 15, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  1:05.18   
575  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  1:05.71   
663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  1:06.32   
571  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  1:07.30   
468  Christiansen Anton  2004  IKAST  0493AL  25 m  1:08.99   
448  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  1:09.90   
397  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  25 m  1:10.59   
353  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  25 m  1:11.98   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:12.13   
10  682  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  1:12.49   
11  362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  1:13.50   
12  367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:14.23   
13  363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  1:15.85   
14  503  Nielsen Andreas Lindgaard  2005  HEI  0515AP  25 m  1:16.92   
15  504  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  1:17.77   
16  686  Gallacher Simon  2005  SKOVBAKKEN  0569AN  25 m  1:18.94   
17  436  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m  1:26.67   
18  645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:32.91   
19  476  Tange Kasper Lund  2004  IKAST  0437AQ  25 m  1:37.83   
20  357  Dahl Simon Bjørkmann  2005  STRUER  0521AQ  25 m  1:45.01   
21  634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:45.28   
22  631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  1:46.14   
23  517  Lose Karl Emil Stæhr  2007  HERNING  0713AM  25 m     
24  579  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m     
 
Løb 16, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
681  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  1:08.99   
470  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  25 m  1:09.64   
666  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  1:09.64   
461  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:10.45   
641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:11.03   
399  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  1:11.95   
671  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  1:12.00   
469  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  1:12.03   
651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:13.66   
10  505  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m  1:16.89   
11  452  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  1:18.00   
12  451  Long Emmelina  2004  LYSENG  0406BE  25 m  1:21.24   
13  471  Krogh Katrine  2005  IKAST  0526AQ  25 m  1:23.12   
14  438  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  1:23.49   
15  491  Jensen Mette Aagesen  2004  IHF  0476AU  25 m  1:23.81   
16  441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  1:24.97   
17  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  1:27.94   
18  648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:29.53   
19  566  Møller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  1:31.62   
20  419  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  1:34.14   
21  676  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  1:34.31   
22  613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  1:34.99   
23  540  Jensen Nicoline Astrup  2006  HERNING  0608AP  25 m  1:35.35   
24  544  Salomonsen Stine Hornshøj  2006  HERNING  0618AP  25 m  1:37.52   
25  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:40.33   
26  545  Buhl Sofie Hedegaard  2006  HERNING  0652AS  25 m  1:44.69   
27  446  Johansen Nanna Vestergård  2006  ODDER  0676AP  25 m  1:46.07   
28  515  Klemmensen Asta  2008  HERNING  0872AI  25 m  1:49.47   
29  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  2:01.91   
30  536  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m     
31  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m     
 
Løb 17, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
465  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  2:37.42   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:52.13   
576  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  2:52.92   
538  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  2:54.78   
350  Lønstrup Martin  1993  STRUER  9373AO  25 m  3:11.44   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  3:11.84   
528  Klausen Asger Schnieber  2005  HERNING  0557AG  25 m  3:15.53   
442  Lisberg Kasper  2007  ODDER  0793AF  25 m  3:23.81   
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  3:32.49   
10  475  Knudsen Bertram  2006  IKAST  0631AL  25 m  3:43.16   
11  477  Kristensen Daniel  2006  IKAST  0677AM  25 m  3:43.61   
12  632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  3:57.39   
13  589  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  25 m  3:57.51   
14  626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  4:05.60   
15  629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  4:42.60   
16  479  Olesen Albert  2008  IKAST  0841AE  25 m     
17  492  Nørgaard Christoffer  2006  JARL  0669AM  25 m     
18  520  Thorsen Martin Kjær  2008  HERNING  0891AK  25 m     
19  635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m     
 
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
398  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  2:41.17   
583  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  25 m  2:47.11   
511  Pedersen Laura  2004  HERNING  0424AL  25 m  2:55.81   
456  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  2:57.74   
664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  2:58.76   
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  2:59.30   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  3:00.60   
423  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  3:03.19   
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  3:04.32   
10  406  Poulsen Elea Amalie  2006  SILKEBORG  0672AJ  25 m  3:05.02   
11  473  Nielsen Emilie Væring  2005  IKAST  0592AU  25 m  3:05.10   
12  674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  3:08.31   
13  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  3:09.25   
14  502  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  3:10.73   
15  580  Jacobsen Frederikke Wiese  2007  ST-NEPTUN  0726AP  25 m  3:11.67   
16  459  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  3:14.01   
17  371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  3:16.41   
18  569  Sørensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  3:16.97   
19  568  Ginnerup Liva  2004  ST-NEPTUN  0484AM  25 m  3:17.06   
20  429  Kristense Lærke Ljungberg  2007  SILKEBORG  0738AI  25 m  3:17.68   
21  638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  3:18.72   
22  650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  3:20.03   
23  601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  3:24.10   
24  447  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  3:27.04   
25  373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  3:27.64   
26  644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  3:30.82   
27  403  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m  3:32.53   
28  684  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  3:32.66   
29  379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  3:33.90   
30  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  3:38.45   
31  358  Bach Elin Glassou  2008  STRUER  0808AN  25 m  3:39.55   
32  484  Moeskjær Amalie  2007  IKAST  0766AV  25 m  3:41.93   
33  488  Bæk Sofie  2007  IKAST  0766AW  25 m  3:45.96   
34  355  Ishøi Johanne  2008  STRUER  0898AK  25 m  3:46.26   
35  647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  3:49.95   
36  356  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  25 m  3:50.76   
37  537  Jeppesen Louise  2008  HERNING  0886AG  25 m  3:51.99   
38  445  Petersen Marie V.  2006  ODDER  0656AP  25 m  3:52.68   
39  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  3:54.38   
40  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  3:56.41   
41  360  Olesen Frida  2008  STRUER  0828AN  25 m  3:59.63   
42  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  4:01.76   
43  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  4:05.17   
44  604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  4:05.23   
45  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  4:05.98   
46  606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  4:07.22   
47  428  Jensen Anna Bang  2008  SILKEBORG  0846AK  25 m  4:07.86   
48  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  4:08.16   
49  493  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  4:17.50   
50  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  4:28.06   
51  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  4:39.95   
52  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  4:57.82   
53  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m     
54  499  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m     
55  518  Pedersen Karoline  2009  HERNING  0906AJ  25 m     
56  530  Ovesen Ida Buur  2007  HERNING  0756AU  25 m     
57  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m     
58  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m     
59  696  Simmelkjær Cecilie  2007  VILDBJERG  0782AV  25 m     
 
Løb 19, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
688  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  28.84   
512  Truelsen Ejnar  2002  HERNING  0259AK  25 m  28.94   
500  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  30.14   
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  30.29   
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  31.26   
418  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  31.55   
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  31.66   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  31.95   
585  Fokkink Oliver  2003  GRINDSTED  0341AP  25 m  32.33   
10  527  Thorsen Thomas Kjær  2004  HERNING  0473AR  25 m  32.36   
11  575  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  32.44   
12  351  Jørgensen Christian  2002  STRUER  0233AR  25 m  33.00   
13  657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  33.55   
14  584  Larsen Kasper  2002  GRINDSTED  0241AP  25 m  34.43   
15  663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  34.43   
16  366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  35.41   
17  504  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  36.16   
18  561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  36.18   
19  508  Brøste Oskar Wiwe  2004  HERNING  0459AO  25 m  36.29   
20  354  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m  36.30   
21  476  Tange Kasper Lund  2004  IKAST  0437AQ  25 m  36.56   
22  541  Bennetsen Oliver  2005  HERNING  0565AK  25 m  36.80   
23  542  Rasmussen Sebastian D.  2005  HERNING  0583AJ  25 m  37.00   
24  539  Mikkelsen Mikkel Kjær  2005  HERNING  0577AG  25 m  37.05   
25  534  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  25 m  37.38   
26  528  Klausen Asger Schnieber  2005  HERNING  0557AG  25 m  37.78   
27  658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  37.85   
28  591  Lauridsen Rasmus Egebjerg  2005  GRINDSTED  0585AP  25 m  38.13   
29  430  Gaarde Simon  2007  SILKEBORG  0729AK  25 m  38.36   
30  555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  38.54   
31  503  Nielsen Andreas Lindgaard  2005  HEI  0515AP  25 m  39.07   
32  370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  39.27   
33  682  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  39.31   
34  507  Schou Laurits Romvig  2004  HERNING  0479AP  25 m  39.49   
35  623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  39.61   
36  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  40.15   
37  637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  40.40   
38  556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  40.58   
39  479  Olesen Albert  2008  IKAST  0841AE  25 m  40.82   
40  368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  41.08   
41  481  Bjørn Zakarias L.  2008  IKAST  0879AH  25 m  41.86   
42  453  Viskum Tobias Tranberg  2006  LYSENG  0675AL  25 m  42.27   
43  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  42.38   
44  629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  42.38   
45  415  Vilsen Zilas  2006  SILKEBORG  0649AL  25 m  42.48   
46  645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  42.57   
47  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  42.58   
48  431  Vejvad Magnus Rantzau  2008  SILKEBORG  0811AF  25 m  42.89   
49  487  Gadeberg Patrick  2007  IKAST  0719AO  25 m  43.15   
50  411  Poulsen Laurits Winter  2007  SILKEBORG  0715AK  25 m  43.20   
51  577  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  43.29   
52  506  Mortensen Michael F.  1994  HERNING  9495AP  25 m  43.97   
53  520  Thorsen Martin Kjær  2008  HERNING  0891AK  25 m  44.23   
54  632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  44.55   
55  482  Holm Magnus Kjær  2008  IKAST  0825AI  25 m  45.69   
56  610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  45.76   
57  442  Lisberg Kasper  2007  ODDER  0793AF  25 m  45.99   
58  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  46.07   
59  522  Thygesen Sander  2009  HERNING  0949AB  25 m  46.68   
60  546  Gotfreds Alexander Yung K  2008  HERNING  0887AK  25 m  46.73   
61  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  47.51   
62  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  48.43   
63  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  49.15   
64  548  Gotfredsen Felix Yung K  2008  HERNING  0889AK  25 m  49.52   
65  563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  49.67   
66  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  50.80   
67  437  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m  51.57   
68  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  51.79   
69  699  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  53.16   
70  587  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m  56.67   
71  495  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  58.47   
72  422  Mensbjerg Luca Stammose  2009  SILKEBORG  0907BB  25 m     
73  485  Thomsen Liam  2009  IKAST  0949AG  25 m     
74  525  Peca Emil Valters  2008  HERNING  0869AN  25 m     
 
Løb 20, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
470  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  25 m  31.17   
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  31.26   
667  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  31.84   
462  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  32.26   
502  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  32.40   
463  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  32.55   
404  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  32.61   
441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  33.17   
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  33.45   
10  510  Ovesen Asta Buur  2004  HERNING  0442AJ  25 m  33.52   
11  444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  33.54   
12  666  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  33.61   
13  409  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  33.75   
14  352  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  25 m  33.99   
15  472  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  34.18   
16  464  Bjørn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  34.54   
17  641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  34.68   
18  554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  34.95   
19  573  Brøndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  35.26   
20  423  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  35.28   
21  676  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  35.45   
22  671  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  35.78   
23  590  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m  36.03   
24  419  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  36.05   
25  408  Pjengaard Silke Maria  2005  SILKEBORG  0578AR  25 m  36.08   
26  513  Lauridsen Louise  2005  HERNING  0524AK  25 m  36.16   
27  434  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  36.19   
28  446  Johansen Nanna Vestergård  2006  ODDER  0676AP  25 m  36.23   
29  457  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  36.54   
30  427  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m  36.73   
31  421  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  37.05   
32  460  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  37.20   
33  523  Winther Teresa Juel  2005  HERNING  0536AP  25 m  37.22   
34  467  Kristensen Ida  2004  IKAST  0412AR  25 m  37.24   
35  566  Møller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  37.39   
36  501  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  37.57   
37  700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  37.62   
38  578  Brøndum Maja  2006  ST-NEPTUN  0634AS  25 m  37.68   
39  407  Wittenhagen Laura  2006  SILKEBORG  0612AM  25 m  37.88   
40  680  Keller Dagmar  2006  SKOVBAKKEN  0672AS  25 m  38.24   
41  531  Geiger Ida Søndergaard  2006  HERNING  0642AS  25 m  38.31   
42  567  Hornbæk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  38.43   
43  412  Lauritzen Filucca Bing  2007  SILKEBORG  0754AI  25 m  38.53   
44  593  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m  38.54   
45  574  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  38.60   
46  669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  38.62   
47  459  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  39.14   
48  381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  39.33   
49  615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  39.39   
50  359  Jacobsen Caroline Borup  2006  STRUER  0608AW  25 m  39.45   
51  652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  39.52   
52  599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  39.87   
53  458  Ramer Julie Norman  2007  LYSENG  0708AK  25 m  40.13   
54  558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  40.21   
55  596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  40.32   
56  532  Jensen Isabell Thaison  2007  HERNING  0734AK  25 m  40.43   
57  478  Christiansen Mille  2006  IKAST  0664AS  25 m  40.93   
58  474  Kjærsgaard Eline S. B.  2007  IKAST  0724AK  25 m  41.09   
59  535  Kristensen Laura Fjord  2006  HERNING  0696AP  25 m  41.13   
60  378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  41.43   
61  447  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  41.43   
62  533  Ovesen Klara Buur  2007  HERNING  0776AU  25 m  41.77   
63  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  41.86   
64  683  Morthensen Freja Fogh  2006  SKOVBAKKEN  0698AT  25 m  41.94   
65  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  42.21   
66  690  Henriksen Silje Zobbe  2006  VILDBJERG  0622AU  25 m  42.87   
67  439  Dindler Astrid  2009  ODDER  0988AD  25 m  42.92   
68  424  Nierop-Andersen Frida V.  2009  SILKEBORG  0902AD  25 m  43.19   
69  489  Bolesen Frida  2004  IKAST  0402BE  25 m  43.20   
70  529  Loeven Carlijn  2008  HERNING  0802AH  25 m  43.26   
71  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  43.40   
72  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  43.43   
73  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  43.51   
74  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  43.74   
75  360  Olesen Frida  2008  STRUER  0828AN  25 m  44.16   
76  496  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  44.51   
77  545  Buhl Sofie Hedegaard  2006  HERNING  0652AS  25 m  44.51   
78  601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  44.57   
79  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  44.57   
80  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  44.84   
81  449  Søe Sarah Lyse  2007  ODDER  0764AB  25 m  44.87   
82  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  45.28   
83  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  45.29   
84  689  Dahl Laura  2007  VILDBJERG  0712AQ  25 m  45.68   
85  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m  46.00   
86  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  46.24   
87  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  46.24   
88  454  Gad Sofia  2007  LYSENG  0748AE  25 m  46.25   
89  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  46.67   
90  516  Jensen Freya  2009  HERNING  0914AJ  25 m  46.68   
91  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  47.24   
92  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  48.72   
93  547  Frandsen Caroline R.  2009  HERNING  0918AC  25 m  48.98   
94  521  Siggard Regitze Timm  2007  HERNING  0792AW  25 m  49.66   
95  526  Geiger Johanne S.  2008  HERNING  0822AH  25 m  49.73   
96  483  Lavrsen Marie Pind  2007  IKAST  0726AU  25 m  49.93   
97  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  50.03   
98  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  50.11   
99  695  Iversen Karoline  2008  VILDBJERG  0846AO  25 m  50.31   
100  486  Laursen Anna Nesine  2007  IKAST  0764AW  25 m  50.35   
101  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  51.24   
102  606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  51.69   
103  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  51.95   
104  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  52.76   
105  416  Johansson Lærke Pilgaard  2009  SILKEBORG  0924AE  25 m  52.94   
106  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  53.27   
107  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  55.14   
108  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  55.68   
109  692  Eriksen Nanna B.  2007  VILDBJERG  0702AR  25 m  55.85   
110  693  Andersen Sille R.  2010  VILDBJERG  1046AD  25 m  56.26   
111  594  Lauridesn Hannah Egeberg  2008  GRINDSTED  0806AU  25 m  56.92   
112  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  57.48   
113  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  59.39   
114  417  Hatting Dicte  2009  SILKEBORG  0914AF  25 m  1:00.10   
115  518  Pedersen Karoline  2009  HERNING  0906AJ  25 m  1:01.19   
116  694  Frank Melanie  2008  VILDBJERG  0864AO  25 m  1:03.72   
117  414  Vilsen Sophia  2009  SILKEBORG  0968AJ  25 m  1:08.20   
118  499  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m     
119  524  Guldberg Victoria  2008  HERNING  0806AR  25 m     
120  622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m     
121  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m     
122  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
 
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  4:41.32   
468  Christiansen Anton  2004  IKAST  0493AL  25 m  4:48.21   
543  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  4:50.67   
571  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  4:51.88   
400  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  25 m  4:52.64   
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  4:56.13   
396  Brendholdt Noah  2004  SKIVE  0415AI  25 m  4:57.89   
688  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  5:01.12   
448  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  5:02.54   
10  362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  5:07.69   
11  670  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  5:09.09   
12  364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  5:14.69   
13  542  Rasmussen Sebastian D.  2005  HERNING  0583AJ  25 m  5:14.77   
14  686  Gallacher Simon  2005  SKOVBAKKEN  0569AN  25 m  5:19.52   
15  367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  5:19.80   
16  687  Nielsen Mads Halfdan  2004  SKOVBAKKEN  0491AP  25 m  5:40.57   
17  642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  5:51.02   
18  637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  5:52.52   
19  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  6:19.07   
20  433  Jensen Aske T  2007  SILKEBORG  0739AG  25 m  6:34.81   
21  626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  6:35.28   
22  608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  6:51.73   
23  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  7:05.58   
24  357  Dahl Simon Bjørkmann  2005  STRUER  0521AQ  25 m     
25  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m     
26  587  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m     
27  588  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m     
28  589  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  25 m     
29  653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m     
 
Løb 22, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  4:47.73   
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  4:50.02   
444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  4:52.86   
399  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  4:54.61   
681  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  4:56.27   
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  5:00.59   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  5:08.91   
443  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  5:09.15   
665  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  5:14.58   
10  455  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  5:16.44   
11  469  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  5:18.33   
12  505  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m  5:20.97   
13  379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  5:33.61   
14  586  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  5:38.81   
15  509  Nielsen Line Lindhardt  2004  HERNING  0426AO  25 m  5:41.92   
16  676  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  5:42.83   
17  373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  6:08.21   
18  458  Ramer Julie Norman  2007  LYSENG  0708AK  25 m  6:08.24   
19  452  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  6:10.14   
20  654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  6:12.07   
21  413  Jørgen Silke Sejr Elgaard  2007  SILKEBORG  0718AI  25 m  6:16.13   
22  638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  6:29.19   
23  501  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  6:29.94   
24  604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  6:31.88   
25  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  6:40.30   
26  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  7:27.87   
27  425  Hansen Emma Kidmose  2007  SILKEBORG  0708AR  25 m  8:13.06   
28  356  Mathiasen Kathrine Bak  2008  STRUER  0832AL  25 m     
29  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m     
30  380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m     
31  381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m     
32  382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m     
33  557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m     
34  592  Sørensen Anne  2008  GRINDSTED  0866AN  25 m     
35  593  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m     
36  609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m     
37  613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m     
38  619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m     
39  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m     
40  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m     
41  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m     
 
Løb 23, 1500m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  18:22.16   
512  Truelsen Ejnar  2002  HERNING  0259AK  25 m  18:52.77   
353  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  25 m  19:48.43   
514  Mortensen Alexander  2004  HERNING  0487AB  25 m  20:13.23   
350  Lønstrup Martin  1993  STRUER  9373AO  25 m  23:58.54   
354  Mathiasen Frederik Bak  2006  STRUER  0655AJ  25 m     
436  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m     
 
Løb 24, 1500m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
553  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  17:59.15   
405  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  20:29.07   
540  Jensen Nicoline Astrup  2006  HERNING  0608AP  25 m  25:00.60   
408  Pjengaard Silke Maria  2005  SILKEBORG  0578AR  25 m     
438  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m     
649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m     
 
Løb 25, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  56.46   
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  56.76   
397  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  25 m  57.12   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  57.50   
565  Rasmussen Esben Røjkjær  2001  ST-NEPTUN  0139AJ  25 m  57.82   
418  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  58.10   
466  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  58.20   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  58.82   
400  Rytter Rasmus  2004  SKIVE  0453AK  25 m  58.85   
10  663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  59.08   
11  575  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  59.22   
12  585  Fokkink Oliver  2003  GRINDSTED  0341AP  25 m  59.22   
13  514  Mortensen Alexander  2004  HERNING  0487AB  25 m  59.41   
14  363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  59.60   
15  468  Christiansen Anton  2004  IKAST  0493AL  25 m  1:00.73   
16  543  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  1:01.37   
17  584  Larsen Kasper  2002  GRINDSTED  0241AP  25 m  1:01.41   
18  688  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  1:01.60   
19  646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:01.72   
20  500  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  1:02.07   
21  465  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  1:02.11   
22  572  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  1:04.15   
23  508  Brøste Oskar Wiwe  2004  HERNING  0459AO  25 m  1:04.66   
24  527  Thorsen Thomas Kjær  2004  HERNING  0473AR  25 m  1:04.97   
25  369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  1:05.21   
26  670  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  1:05.51   
27  365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:06.86   
28  476  Tange Kasper Lund  2004  IKAST  0437AQ  25 m  1:09.11   
29  541  Bennetsen Oliver  2005  HERNING  0565AK  25 m  1:09.88   
30  539  Mikkelsen Mikkel Kjær  2005  HERNING  0577AG  25 m  1:09.92   
31  534  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  25 m  1:09.93   
32  367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:10.07   
33  506  Mortensen Michael F.  1994  HERNING  9495AP  25 m  1:10.49   
34  528  Klausen Asger Schnieber  2005  HERNING  0557AG  25 m  1:11.04   
35  591  Lauridsen Rasmus Egebjerg  2005  GRINDSTED  0585AP  25 m  1:11.40   
36  577  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  1:11.58   
37  588  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m  1:12.65   
38  436  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m  1:12.70   
39  637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  1:13.18   
40  556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  1:14.46   
41  687  Nielsen Mads Halfdan  2004  SKOVBAKKEN  0491AP  25 m  1:14.47   
42  475  Knudsen Bertram  2006  IKAST  0631AL  25 m  1:14.61   
43  370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:14.62   
44  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  1:14.87   
45  555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  1:15.05   
46  645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:15.42   
47  480  Theisen Valdemar  2007  IKAST  0763AI  25 m  1:15.96   
48  653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  1:16.17   
49  658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  1:17.18   
50  479  Olesen Albert  2008  IKAST  0841AE  25 m  1:17.59   
51  623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  1:17.81   
52  587  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m  1:18.07   
53  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  1:19.14   
54  608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  1:19.24   
55  589  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  25 m  1:20.19   
56  634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:21.28   
57  481  Bjørn Zakarias L.  2008  IKAST  0879AH  25 m  1:21.80   
58  492  Nørgaard Christoffer  2006  JARL  0669AM  25 m  1:22.29   
59  431  Vejvad Magnus Rantzau  2008  SILKEBORG  0811AF  25 m  1:22.33   
60  482  Holm Magnus Kjær  2008  IKAST  0825AI  25 m  1:23.26   
61  632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  1:23.28   
62  631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  1:24.32   
63  437  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m  1:25.02   
64  626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:27.68   
65  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:28.18   
66  610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  1:28.29   
67  495  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m  1:28.53   
68  548  Gotfredsen Felix Yung K  2008  HERNING  0889AK  25 m  1:28.74   
69  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  1:28.77   
70  487  Gadeberg Patrick  2007  IKAST  0719AO  25 m  1:28.84   
71  546  Gotfreds Alexander Yung K  2008  HERNING  0887AK  25 m  1:28.90   
72  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  1:29.98   
73  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  1:30.29   
74  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  1:30.35   
75  522  Thygesen Sander  2009  HERNING  0949AB  25 m  1:30.40   
76  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  1:30.45   
77  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  1:30.81   
78  635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  1:31.68   
79  563  Sharaf Mazen  2003  BRÆDSTRUP  0333AT  25 m  1:33.01   
80  699  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  1:38.47   
81  517  Lose Karl Emil Stæhr  2007  HERNING  0713AM  25 m  1:41.82   
82  490  Svendsen August  2009  IKAST  0951BB  25 m  2:13.28   
83  485  Thomsen Liam  2009  IKAST  0949AG  25 m  2:36.69   
84  422  Mensbjerg Luca Stammose  2009  SILKEBORG  0907BB  25 m     
85  525  Peca Emil Valters  2008  HERNING  0869AN  25 m     
86  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 26, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  1:01.62   
461  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:02.58   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  1:02.93   
462  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  1:03.04   
399  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  1:03.25   
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  1:03.37   
586  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  1:03.77   
404  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  1:04.17   
443  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  1:04.44   
10  469  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  1:05.12   
11  464  Bjørn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  1:05.49   
12  463  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  1:05.62   
13  444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  1:05.81   
14  438  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  1:06.03   
15  455  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  1:06.21   
16  505  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m  1:06.35   
17  665  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  1:06.36   
18  441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  1:06.46   
19  583  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  25 m  1:06.47   
20  491  Jensen Mette Aagesen  2004  IHF  0476AU  25 m  1:06.76   
21  554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:06.81   
22  651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:06.96   
23  566  Møller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  1:07.10   
24  573  Brøndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  1:07.34   
25  568  Ginnerup Liva  2004  ST-NEPTUN  0484AM  25 m  1:08.00   
26  510  Ovesen Asta Buur  2004  HERNING  0442AJ  25 m  1:08.10   
27  700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  1:08.32   
28  674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:08.91   
29  451  Long Emmelina  2004  LYSENG  0406BE  25 m  1:09.19   
30  380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:09.43   
31  574  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  1:09.79   
32  590  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m  1:09.91   
33  569  Sørensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  1:10.33   
34  513  Lauridsen Louise  2005  HERNING  0524AK  25 m  1:10.78   
35  511  Pedersen Laura  2004  HERNING  0424AL  25 m  1:11.30   
36  452  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  1:11.49   
37  471  Krogh Katrine  2005  IKAST  0526AQ  25 m  1:11.57   
38  402  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  1:12.75   
39  473  Nielsen Emilie Væring  2005  IKAST  0592AU  25 m  1:12.91   
40  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  1:12.99   
41  654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  1:13.25   
42  557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  1:13.44   
43  593  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m  1:13.51   
44  540  Jensen Nicoline Astrup  2006  HERNING  0608AP  25 m  1:13.67   
45  373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  1:13.68   
46  509  Nielsen Line Lindhardt  2004  HERNING  0426AO  25 m  1:13.90   
47  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  1:14.36   
48  567  Hornbæk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  1:14.67   
49  685  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  1:14.78   
50  467  Kristensen Ida  2004  IKAST  0412AR  25 m  1:14.88   
51  381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  1:15.01   
52  599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  1:15.43   
53  650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  1:15.90   
54  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  1:16.35   
55  696  Simmelkjær Cecilie  2007  VILDBJERG  0782AV  25 m  1:16.44   
56  609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  1:16.52   
57  447  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  1:16.75   
58  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  1:17.00   
59  378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  1:17.05   
60  484  Moeskjær Amalie  2007  IKAST  0766AV  25 m  1:17.31   
61  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  1:17.89   
62  530  Ovesen Ida Buur  2007  HERNING  0756AU  25 m  1:18.10   
63  652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  1:18.19   
64  489  Bolesen Frida  2004  IKAST  0402BE  25 m  1:19.13   
65  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  1:19.26   
66  403  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m  1:19.76   
67  647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  1:19.96   
68  478  Christiansen Mille  2006  IKAST  0664AS  25 m  1:20.26   
69  529  Loeven Carlijn  2008  HERNING  0802AH  25 m  1:20.38   
70  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:20.47   
71  454  Gad Sofia  2007  LYSENG  0748AE  25 m  1:20.58   
72  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  1:20.72   
73  622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m  1:20.75   
74  683  Morthensen Freja Fogh  2006  SKOVBAKKEN  0698AT  25 m  1:20.80   
75  532  Jensen Isabell Thaison  2007  HERNING  0734AK  25 m  1:21.17   
76  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  1:21.43   
77  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  1:22.79   
78  544  Salomonsen Stine Hornshøj  2006  HERNING  0618AP  25 m  1:23.11   
79  643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  1:23.18   
80  424  Nierop-Andersen Frida V.  2009  SILKEBORG  0902AD  25 m  1:23.63   
81  619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  1:24.04   
82  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  1:24.35   
83  689  Dahl Laura  2007  VILDBJERG  0712AQ  25 m  1:24.39   
84  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  1:24.41   
85  604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  1:24.52   
86  613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  1:24.95   
87  496  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  1:24.99   
88  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:25.34   
89  474  Kjærsgaard Eline S. B.  2007  IKAST  0724AK  25 m  1:25.58   
90  690  Henriksen Silje Zobbe  2006  VILDBJERG  0622AU  25 m  1:25.65   
91  615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  1:25.92   
92  533  Ovesen Klara Buur  2007  HERNING  0776AU  25 m  1:25.94   
93  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:26.18   
94  535  Kristensen Laura Fjord  2006  HERNING  0696AP  25 m  1:28.11   
95  592  Sørensen Anne  2008  GRINDSTED  0866AN  25 m  1:28.40   
96  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  1:29.44   
97  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  1:29.64   
98  692  Eriksen Nanna B.  2007  VILDBJERG  0702AR  25 m  1:30.52   
99  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  1:30.79   
100  439  Dindler Astrid  2009  ODDER  0988AD  25 m  1:31.02   
101  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  1:31.12   
102  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  1:31.85   
103  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  1:31.86   
104  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m  1:32.48   
105  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  1:32.52   
106  695  Iversen Karoline  2008  VILDBJERG  0846AO  25 m  1:32.74   
107  649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:33.33   
108  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:33.41   
109  694  Frank Melanie  2008  VILDBJERG  0864AO  25 m  1:33.97   
110  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  1:34.69   
111  428  Jensen Anna Bang  2008  SILKEBORG  0846AK  25 m  1:34.72   
112  488  Bæk Sofie  2007  IKAST  0766AW  25 m  1:35.80   
113  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  1:35.90   
114  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  1:36.95   
115  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  1:37.37   
116  516  Jensen Freya  2009  HERNING  0914AJ  25 m  1:38.30   
117  499  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m  1:38.38   
118  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  1:40.50   
119  486  Laursen Anna Nesine  2007  IKAST  0764AW  25 m  1:41.10   
120  483  Lavrsen Marie Pind  2007  IKAST  0726AU  25 m  1:42.77   
121  521  Siggard Regitze Timm  2007  HERNING  0792AW  25 m  1:43.75   
122  547  Frandsen Caroline R.  2009  HERNING  0918AC  25 m  1:44.33   
123  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  1:48.64   
124  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  1:49.31   
125  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  1:59.37   
126  594  Lauridesn Hannah Egeberg  2008  GRINDSTED  0806AU  25 m  2:02.36   
127  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:04.64   
128  518  Pedersen Karoline  2009  HERNING  0906AJ  25 m  2:06.39   
129  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:06.82   
130  524  Guldberg Victoria  2008  HERNING  0806AR  25 m     
131  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
 
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  1:06.66   
500  Boest Casper Lind  2005  HEI  0585AK  25 m  1:07.18   
575  Laursen Mathias Nybro  2005  ST-NEPTUN  0503AN  25 m  1:08.54   
466  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  1:10.12   
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  1:11.36   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  1:12.26   
682  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  1:16.56   
542  Rasmussen Sebastian D.  2005  HERNING  0583AJ  25 m  1:18.40   
642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:19.87   
10  508  Brøste Oskar Wiwe  2004  HERNING  0459AO  25 m  1:21.04   
11  476  Tange Kasper Lund  2004  IKAST  0437AQ  25 m  1:22.78   
12  507  Schou Laurits Romvig  2004  HERNING  0479AP  25 m  1:23.08   
13  571  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  1:23.45   
14  432  Vejvad Frederik Rantzau  2007  SILKEBORG  0729AG  25 m  1:23.99   
15  362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  1:25.52   
16  368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  1:28.20   
17  479  Olesen Albert  2008  IKAST  0841AE  25 m  1:28.91   
18  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  1:30.08   
19  481  Bjørn Zakarias L.  2008  IKAST  0879AH  25 m  1:31.30   
20  487  Gadeberg Patrick  2007  IKAST  0719AO  25 m  1:33.63   
21  538  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  1:35.11   
22  477  Kristensen Daniel  2006  IKAST  0677AM  25 m  1:35.46   
23  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  1:36.07   
24  437  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m  1:37.35   
25  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:39.40   
26  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  1:39.68   
27  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  1:40.38   
28  482  Holm Magnus Kjær  2008  IKAST  0825AI  25 m  1:43.09   
29  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  1:45.13   
30  699  Jensen Mads Peter  2008  JARL  0883AG  25 m  1:49.85   
31  519  Karlberg Magnus  2007  HERNING  0797AN  25 m  1:56.99   
32  492  Nørgaard Christoffer  2006  JARL  0669AM  25 m  1:57.09   
33  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  2:00.37   
34  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m     
35  422  Mensbjerg Luca Stammose  2009  SILKEBORG  0907BB  25 m     
36  485  Thomsen Liam  2009  IKAST  0949AG  25 m     
37  498  Studsgaard Mikkel  2008  JARL  0875AM  25 m     
38  632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m     
 
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
502  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  1:09.79   
444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  1:10.82   
398  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  1:11.57   
472  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  1:13.36   
510  Ovesen Asta Buur  2004  HERNING  0442AJ  25 m  1:13.71   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  1:15.36   
573  Brøndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  1:15.56   
464  Bjørn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  1:15.80   
446  Johansen Nanna Vestergård  2006  ODDER  0676AP  25 m  1:16.78   
10  457  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  1:19.89   
11  371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  1:20.15   
12  380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:20.57   
13  523  Winther Teresa Juel  2005  HERNING  0536AP  25 m  1:21.07   
14  456  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  1:21.53   
15  460  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  1:21.81   
16  467  Kristensen Ida  2004  IKAST  0412AR  25 m  1:22.15   
17  566  Møller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  1:22.31   
18  531  Geiger Ida Søndergaard  2006  HERNING  0642AS  25 m  1:22.47   
19  491  Jensen Mette Aagesen  2004  IHF  0476AU  25 m  1:22.68   
20  567  Hornbæk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  1:23.16   
21  593  Bendixen Liv  2004  GRINDSTED  0404BD  25 m  1:24.23   
22  381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  1:25.31   
23  664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  1:26.10   
24  373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  1:28.51   
25  648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:28.63   
26  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  1:28.72   
27  382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  1:28.79   
28  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  1:31.00   
29  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  1:31.89   
30  478  Christiansen Mille  2006  IKAST  0664AS  25 m  1:32.51   
31  378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  1:32.90   
32  537  Jeppesen Louise  2008  HERNING  0886AG  25 m  1:35.21   
33  685  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  SKOVBAKKEN  0706AN  25 m  1:35.93   
34  439  Dindler Astrid  2009  ODDER  0988AD  25 m  1:36.10   
35  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  1:36.62   
36  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  1:36.70   
37  690  Henriksen Silje Zobbe  2006  VILDBJERG  0622AU  25 m  1:36.74   
38  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  1:37.16   
39  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:37.34   
40  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  1:37.36   
41  489  Bolesen Frida  2004  IKAST  0402BE  25 m  1:37.44   
42  410  Jensen Sarah M.  2007  SILKEBORG  0728AI  25 m  1:37.71   
43  445  Petersen Marie V.  2006  ODDER  0656AP  25 m  1:39.02   
44  638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  1:39.02   
45  425  Hansen Emma Kidmose  2007  SILKEBORG  0708AR  25 m  1:39.42   
46  496  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m  1:39.69   
47  578  Brøndum Maja  2006  ST-NEPTUN  0634AS  25 m  1:40.00   
48  689  Dahl Laura  2007  VILDBJERG  0712AQ  25 m  1:40.30   
49  416  Johansson Lærke Pilgaard  2009  SILKEBORG  0924AE  25 m  1:40.78   
50  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  1:42.03   
51  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  1:42.65   
52  426  Stenholt Anna Friis  2009  SILKEBORG  0926AH  25 m  1:43.31   
53  447  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  1:43.72   
54  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  1:46.40   
55  493  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  1:47.19   
56  486  Laursen Anna Nesine  2007  IKAST  0764AW  25 m  1:47.67   
57  526  Geiger Johanne S.  2008  HERNING  0822AH  25 m  1:48.42   
58  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:49.42   
59  428  Jensen Anna Bang  2008  SILKEBORG  0846AK  25 m  1:49.89   
60  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  1:51.05   
61  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  1:57.07   
62  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:00.84   
63  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:02.16   
64  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  2:02.52   
65  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  2:07.28   
66  518  Pedersen Karoline  2009  HERNING  0906AJ  25 m  2:22.55   
67  379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m     
68  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m     
69  488  Bæk Sofie  2007  IKAST  0766AW  25 m     
70  499  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m     
71  592  Sørensen Anne  2008  GRINDSTED  0866AN  25 m     
72  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
 
Løb 29, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
465  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  2:21.86   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:23.52   
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  2:27.15   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  2:27.21   
397  Poulsen Anton  2004  SKIVE  0483AH  25 m  2:28.68   
514  Mortensen Alexander  2004  HERNING  0487AB  25 m  2:30.35   
682  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  2:31.58   
468  Christiansen Anton  2004  IKAST  0493AL  25 m  2:31.63   
576  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  2:35.59   
10  448  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  2:36.23   
11  365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:36.28   
12  646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  2:36.50   
13  657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  2:38.16   
14  639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  2:40.92   
15  541  Bennetsen Oliver  2005  HERNING  0565AK  25 m  2:42.11   
16  369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:42.35   
17  503  Nielsen Andreas Lindgaard  2005  HEI  0515AP  25 m  2:44.76   
18  504  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m  2:45.18   
19  362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  2:45.39   
20  367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  2:46.33   
21  508  Brøste Oskar Wiwe  2004  HERNING  0459AO  25 m  2:46.71   
22  686  Gallacher Simon  2005  SKOVBAKKEN  0569AN  25 m  2:46.73   
23  534  Jørgensen Lasse Hjorth  2006  HERNING  0647AK  25 m  2:46.82   
24  579  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  2:53.79   
25  370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  2:56.32   
26  415  Vilsen Zilas  2006  SILKEBORG  0649AL  25 m  3:01.02   
27  430  Gaarde Simon  2007  SILKEBORG  0729AK  25 m  3:01.16   
28  436  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m  3:02.57   
29  432  Vejvad Frederik Rantzau  2007  SILKEBORG  0729AG  25 m  3:07.07   
30  453  Viskum Tobias Tranberg  2006  LYSENG  0675AL  25 m  3:09.80   
31  608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  3:11.59   
32  637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  3:13.34   
33  411  Poulsen Laurits Winter  2007  SILKEBORG  0715AK  25 m  3:13.66   
34  555  Andersen Magne  2007  BRÆDSTRUP  0787AD  25 m  3:14.22   
35  634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  3:14.87   
36  653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  3:15.22   
37  368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  3:16.17   
38  658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  3:17.12   
39  636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  3:17.28   
40  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  3:19.92   
41  572  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  3:20.56   
42  431  Vejvad Magnus Rantzau  2008  SILKEBORG  0811AF  25 m  3:22.96   
43  420  Bock Noah Bie  2008  SILKEBORG  0805AG  25 m  3:24.51   
44  433  Jensen Aske T  2007  SILKEBORG  0739AG  25 m  3:26.72   
45  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  3:39.77   
46  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  3:43.24   
47  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  3:43.93   
48  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  3:43.99   
49  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  3:50.15   
50  589  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  25 m  3:56.12   
51  522  Thygesen Sander  2009  HERNING  0949AB  25 m  4:09.06   
52  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  4:09.91   
53  517  Lose Karl Emil Stæhr  2007  HERNING  0713AM  25 m  4:12.03   
54  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  4:19.33   
55  495  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m     
56  519  Karlberg Magnus  2007  HERNING  0797AN  25 m     
57  520  Thorsen Martin Kjær  2008  HERNING  0891AK  25 m     
58  525  Peca Emil Valters  2008  HERNING  0869AN  25 m     
59  546  Gotfreds Alexander Yung K  2008  HERNING  0887AK  25 m     
60  548  Gotfredsen Felix Yung K  2008  HERNING  0889AK  25 m     
61  587  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m     
62  588  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m     
63  610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m     
 
Løb 30, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  2:36.91   
455  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  2:37.36   
641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  2:38.03   
502  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  2:38.84   
443  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  2:39.16   
404  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  2:39.69   
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  2:40.13   
462  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  2:40.25   
459  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  2:48.55   
10  438  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  2:48.64   
11  586  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  2:48.91   
12  473  Nielsen Emilie Væring  2005  IKAST  0592AU  25 m  2:50.55   
13  461  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  2:50.61   
14  471  Krogh Katrine  2005  IKAST  0526AQ  25 m  2:51.75   
15  562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  2:52.30   
16  651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  2:53.04   
17  554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  2:53.97   
18  379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  2:55.08   
19  451  Long Emmelina  2004  LYSENG  0406BE  25 m  2:55.12   
20  402  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  2:57.96   
21  452  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  2:58.12   
22  684  Thorsell Frida Damm  2007  SKOVBAKKEN  0716AN  25 m  2:59.29   
23  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  2:59.86   
24  680  Keller Dagmar  2006  SKOVBAKKEN  0672AS  25 m  3:01.69   
25  501  Gunnlaugsdóttir Júlía  2007  HEI  0754AM  25 m  3:05.18   
26  457  Jørgensen Clara Cavo  2007  LYSENG  0752AE  25 m  3:07.83   
27  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  3:09.25   
28  558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  3:09.27   
29  644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  3:09.54   
30  557  Klausen Simone Trekær  2007  BRÆDSTRUP  0764AC  25 m  3:09.94   
31  454  Gad Sofia  2007  LYSENG  0748AE  25 m  3:10.88   
32  652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  3:11.13   
33  683  Morthensen Freja Fogh  2006  SKOVBAKKEN  0698AT  25 m  3:11.18   
34  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  3:11.44   
35  638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  3:12.40   
36  601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  3:13.20   
37  382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  3:15.16   
38  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  3:16.05   
39  599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  3:17.28   
40  654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  3:17.43   
41  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  3:19.96   
42  484  Moeskjær Amalie  2007  IKAST  0766AV  25 m  3:20.03   
43  458  Ramer Julie Norman  2007  LYSENG  0708AK  25 m  3:22.01   
44  619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  3:23.74   
45  613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  3:24.53   
46  604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  3:25.21   
47  413  Jørgen Silke Sejr Elgaard  2007  SILKEBORG  0718AI  25 m  3:26.29   
48  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  3:26.63   
49  643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  3:27.17   
50  529  Loeven Carlijn  2008  HERNING  0802AH  25 m  3:27.21   
51  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  3:27.26   
52  410  Jensen Sarah M.  2007  SILKEBORG  0728AI  25 m  3:28.44   
53  596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  3:28.52   
54  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  3:30.40   
55  650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  3:31.63   
56  535  Kristensen Laura Fjord  2006  HERNING  0696AP  25 m  3:34.20   
57  493  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  3:35.45   
58  425  Hansen Emma Kidmose  2007  SILKEBORG  0708AR  25 m  3:35.99   
59  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  3:36.69   
60  516  Jensen Freya  2009  HERNING  0914AJ  25 m  3:37.28   
61  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  3:38.26   
62  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  3:39.60   
63  515  Klemmensen Asta  2008  HERNING  0872AI  25 m  3:41.13   
64  647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  3:44.94   
65  449  Søe Sarah Lyse  2007  ODDER  0764AB  25 m  3:45.92   
66  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  3:46.39   
67  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  3:46.40   
68  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  3:52.18   
69  580  Jacobsen Frederikke Wiese  2007  ST-NEPTUN  0726AP  25 m  3:52.54   
70  483  Lavrsen Marie Pind  2007  IKAST  0726AU  25 m  3:54.84   
71  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  3:56.02   
72  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  3:56.42   
73  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  3:57.59   
74  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  4:04.68   
75  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  4:19.31   
76  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  4:30.35   
77  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m     
78  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m     
79  416  Johansson Lærke Pilgaard  2009  SILKEBORG  0924AE  25 m     
80  439  Dindler Astrid  2009  ODDER  0988AD  25 m     
81  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m     
82  496  Andersen Eva  2006  JARL  0674AW  25 m     
83  521  Siggard Regitze Timm  2007  HERNING  0792AW  25 m     
84  524  Guldberg Victoria  2008  HERNING  0806AR  25 m     
85  547  Frandsen Caroline R.  2009  HERNING  0918AC  25 m     
 
Løb 31, 800m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
466  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  9:39.70   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  10:04.35   
512  Truelsen Ejnar  2002  HERNING  0259AK  25 m  10:09.71   
570  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  10:11.33   
507  Schou Laurits Romvig  2004  HERNING  0479AP  25 m  11:03.65   
670  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  11:18.14   
623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  12:39.87   
631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  12:50.83   
539  Mikkelsen Mikkel Kjær  2005  HERNING  0577AG  25 m  13:48.38   
10  396  Brendholdt Noah  2004  SKIVE  0415AI  25 m     
11  453  Viskum Tobias Tranberg  2006  LYSENG  0675AL  25 m     
12  687  Nielsen Mads Halfdan  2004  SKOVBAKKEN  0491AP  25 m     
 
Løb 32, 800m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
553  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  9:23.21   
444  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  10:00.67   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  10:49.02   
509  Nielsen Line Lindhardt  2004  HERNING  0426AO  25 m  11:26.35   
545  Buhl Sofie Hedegaard  2006  HERNING  0652AS  25 m  12:58.11   
691  Madsen Thea Dahl  2005  VILDBJERG  0586AY  25 m  13:03.48   
649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  14:21.82   
459  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m     
463  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m     
10  609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m     
 
Løb 33, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
571  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  2:36.34   
560  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  2:39.36   
688  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m  2:40.23   
448  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  2:55.95   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  3:10.77   
504  Staun Hjalte Nederby  2006  HEI  0629AO  25 m     
 
Løb 34, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
469  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  2:44.77   
399  Terp Anne  2004  SKIVE  0452AQ  25 m  2:44.79   
461  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  2:56.17   
559  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  2:59.32   
460  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  3:03.79   
438  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  3:19.15   
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  3:24.95   
578  Brøndum Maja  2006  ST-NEPTUN  0634AS  25 m  3:28.00   
540  Jensen Nicoline Astrup  2006  HERNING  0608AP  25 m  3:42.92   
10  537  Jeppesen Louise  2008  HERNING  0886AG  25 m  3:50.29   
11  515  Klemmensen Asta  2008  HERNING  0872AI  25 m  4:13.21   
12  536  Jørgensen Liv Hjorth  2007  HERNING  0754AK  25 m     
13  544  Salomonsen Stine Hornshøj  2006  HERNING  0618AP  25 m     
 
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
418  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  1:07.85   
465  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  1:11.94   
543  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  1:16.03   
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  1:16.49   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  1:17.39   
561  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  25 m  1:18.36   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:19.70   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:19.88   
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  1:20.14   
10  576  Brorson Johan H  2006  ST-NEPTUN  0631AM  25 m  1:20.14   
11  538  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  25 m  1:20.58   
12  646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:21.87   
13  366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  1:21.97   
14  363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  1:22.38   
15  640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  1:22.51   
16  541  Bennetsen Oliver  2005  HERNING  0565AK  25 m  1:24.21   
17  585  Fokkink Oliver  2003  GRINDSTED  0341AP  25 m  1:25.12   
18  663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  1:25.36   
19  367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:25.74   
20  686  Gallacher Simon  2005  SKOVBAKKEN  0569AN  25 m  1:26.95   
21  528  Klausen Asger Schnieber  2005  HERNING  0557AG  25 m  1:27.11   
22  362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  1:30.96   
23  506  Mortensen Michael F.  1994  HERNING  9495AP  25 m  1:31.06   
24  370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:31.58   
25  542  Rasmussen Sebastian D.  2005  HERNING  0583AJ  25 m  1:32.63   
26  584  Larsen Kasper  2002  GRINDSTED  0241AP  25 m  1:32.91   
27  642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:33.22   
28  430  Gaarde Simon  2007  SILKEBORG  0729AK  25 m  1:33.50   
29  503  Nielsen Andreas Lindgaard  2005  HEI  0515AP  25 m  1:33.96   
30  477  Kristensen Daniel  2006  IKAST  0677AM  25 m  1:38.54   
31  591  Lauridsen Rasmus Egebjerg  2005  GRINDSTED  0585AP  25 m  1:38.64   
32  645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:38.90   
33  634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:38.92   
34  475  Knudsen Bertram  2006  IKAST  0631AL  25 m  1:39.07   
35  436  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m  1:39.55   
36  415  Vilsen Zilas  2006  SILKEBORG  0649AL  25 m  1:41.44   
37  497  Beier Sebastian  2007  JARL  0735AM  25 m  1:43.53   
38  587  Bjerrum Niels  2005  GRINDSTED  0575AK  25 m  1:45.34   
39  368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  1:47.51   
40  556  Fevre Malthe Le  2008  BRÆDSTRUP  0869AE  25 m  1:47.81   
41  589  Sørensen Niels Peter E.  2007  GRINDSTED  0743AJ  25 m  1:49.42   
42  635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  1:49.67   
43  588  Holt Tobias  2006  GRINDSTED  0693AN  25 m  1:50.57   
44  480  Theisen Valdemar  2007  IKAST  0763AI  25 m  1:50.96   
45  411  Poulsen Laurits Winter  2007  SILKEBORG  0715AK  25 m  1:51.61   
46  610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  1:53.04   
47  626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:59.31   
48  433  Jensen Aske T  2007  SILKEBORG  0739AG  25 m     
49  437  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m     
50  492  Nørgaard Christoffer  2006  JARL  0669AM  25 m     
51  495  Engbjerg Oskar Kragh  2008  JARL  0805AH  25 m     
52  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
398  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  1:14.53   
583  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  25 m  1:16.32   
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  1:18.22   
511  Pedersen Laura  2004  HERNING  0424AL  25 m  1:20.69   
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:21.75   
562  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  1:22.05   
456  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  1:22.11   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  1:22.72   
664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  1:23.47   
10  472  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  1:24.00   
11  455  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  1:24.90   
12  375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  1:25.17   
13  473  Nielsen Emilie Væring  2005  IKAST  0592AU  25 m  1:25.39   
14  513  Lauridsen Louise  2005  HERNING  0524AK  25 m  1:26.33   
15  464  Bjørn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  1:26.56   
16  674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:27.46   
17  462  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  1:27.55   
18  441  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  1:27.69   
19  463  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  1:27.74   
20  586  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  1:28.03   
21  502  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  1:28.44   
22  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  1:28.88   
23  568  Ginnerup Liva  2004  ST-NEPTUN  0484AM  25 m  1:29.43   
24  569  Sørensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  1:29.50   
25  446  Johansen Nanna Vestergård  2006  ODDER  0676AP  25 m  1:30.42   
26  382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  1:30.67   
27  471  Krogh Katrine  2005  IKAST  0526AQ  25 m  1:30.90   
28  641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:31.21   
29  680  Keller Dagmar  2006  SKOVBAKKEN  0672AS  25 m  1:32.31   
30  580  Jacobsen Frederikke Wiese  2007  ST-NEPTUN  0726AP  25 m  1:32.42   
31  447  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  1:32.64   
32  531  Geiger Ida Søndergaard  2006  HERNING  0642AS  25 m  1:33.98   
33  371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  1:34.16   
34  379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  1:34.21   
35  554  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:34.56   
36  530  Ovesen Ida Buur  2007  HERNING  0756AU  25 m  1:34.90   
37  373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  1:35.74   
38  644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  1:36.09   
39  601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  1:36.45   
40  403  Ellebye Freya  2006  SKIVE  0612AW  25 m  1:37.66   
41  458  Ramer Julie Norman  2007  LYSENG  0708AK  25 m  1:37.75   
42  558  Augustesen Sille  2008  BRÆDSTRUP  0824AB  25 m  1:38.31   
43  424  Nierop-Andersen Frida V.  2009  SILKEBORG  0902AD  25 m  1:39.29   
44  454  Gad Sofia  2007  LYSENG  0748AE  25 m  1:41.10   
45  494  Nørgaard Benedicte  2004  JARL  0474BC  25 m  1:41.21   
46  651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:41.45   
47  544  Salomonsen Stine Hornshøj  2006  HERNING  0618AP  25 m  1:42.33   
48  648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:43.70   
49  605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:43.74   
50  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:44.14   
51  590  Bruijn Stephanie de  2005  GRINDSTED  0576AZ  25 m  1:45.02   
52  445  Petersen Marie V.  2006  ODDER  0656AP  25 m  1:45.79   
53  596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  1:46.36   
54  449  Søe Sarah Lyse  2007  ODDER  0764AB  25 m  1:47.55   
55  533  Ovesen Klara Buur  2007  HERNING  0776AU  25 m  1:47.82   
56  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  1:47.93   
57  413  Jørgen Silke Sejr Elgaard  2007  SILKEBORG  0718AI  25 m  1:48.03   
58  474  Kjærsgaard Eline S. B.  2007  IKAST  0724AK  25 m  1:48.30   
59  696  Simmelkjær Cecilie  2007  VILDBJERG  0782AV  25 m  1:48.62   
60  516  Jensen Freya  2009  HERNING  0914AJ  25 m  1:50.99   
61  692  Eriksen Nanna B.  2007  VILDBJERG  0702AR  25 m  1:51.03   
62  532  Jensen Isabell Thaison  2007  HERNING  0734AK  25 m  1:51.51   
63  604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  1:51.51   
64  649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:52.30   
65  440  Petersen Astrid V.  2009  ODDER  0908AC  25 m  1:52.68   
66  493  Primdahl Anne  2006  JARL  0612AT  25 m  1:52.77   
67  622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m  1:53.27   
68  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  1:53.38   
69  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  1:53.76   
70  489  Bolesen Frida  2004  IKAST  0402BE  25 m  1:53.99   
71  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:56.26   
72  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  1:58.67   
73  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  1:58.81   
74  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  2:07.42   
75  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:10.90   
76  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:22.44   
77  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  2:28.26   
78  416  Johansson Lærke Pilgaard  2009  SILKEBORG  0924AE  25 m     
79  417  Hatting Dicte  2009  SILKEBORG  0914AF  25 m     
80  426  Stenholt Anna Friis  2009  SILKEBORG  0926AH  25 m     
81  499  Hjorth Iben  2008  JARL  0836AT  25 m     
82  594  Lauridesn Hannah Egeberg  2008  GRINDSTED  0806AU  25 m     
83  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m     
84  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
85  695  Iversen Karoline  2008  VILDBJERG  0846AO  25 m     
 
Løb 37, 8x50 Mix Special 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
677  Viborg Mix 1  2003  VIBORG    25 m  3:51.44   
549  Lodahls Disciple  2002  HERNING    25 m  3:53.41   
697  Aarhus Swim Mix 1  2005  AAS    25 m  3:55.64   
595  Grindsted Mix  2002  GRINDSTED    25 m  3:57.46   
581  Tunmix 1  2003  ST-NEPTUN    25 m  3:59.18   
582  Tunmix 2  2001  ST-NEPTUN    25 m  4:02.98   
564  Bsk  2001  BRÆDSTRUP    25 m  4:04.43   
698  Aarhus Swim Mix 2  2004  AAS    25 m  4:13.47   
450  Odder Smileys  2004  ODDER    25 m  4:14.44   
10  552  Julia Og Victors Disciple  2005  HERNING    25 m  4:23.87   
11  435  Ssk Mix 1  2001  SILKEBORG    25 m  4:28.01   
12  679  Viborg Mix 3  2006  VIBORG    25 m  4:38.16   
13  551  Anders´ Disciple  2007  HERNING    25 m  5:29.42   
14  678  Viborg Mix 2  2003  VIBORG    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.12  Udskriftsdato  07 november 2019 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  20:37