Startliste Løb 1-37 VIBORG 
 
  Stævne navn  Herning Grand Prix 2019    Udskriftsdato  01 november 2019   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  07:52   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  08 december 2019         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  2:34.07   
653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  2:41.13   
 
Løb 2, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  2:16.23   
665  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  2:23.97   
647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  2:49.46   
656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  2:58.89   
655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  3:00.16   
 
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  29.11   
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  29.84   
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  30.46   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  30.87   
642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  32.94   
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  35.11   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  36.61   
658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  37.44   
653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  38.34   
 
Løb 4, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
667  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  29.69   
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  30.61   
666  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  30.64   
671  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  30.82   
641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  31.41   
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  32.85   
700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  34.48   
674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  35.11   
648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  37.03   
10  654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  39.14   
11  643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  41.02   
12  650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  41.32   
13  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  42.79   
14  647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  45.10   
15  638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  45.56   
16  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  46.78   
17  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  47.40   
18  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  53.45   
19  649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  55.51   
20  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
21  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
 
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  35.04   
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  35.56   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  36.52   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  40.51   
 
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  37.14   
664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  37.74   
641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  38.30   
674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  38.76   
666  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  40.62   
650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  42.62   
700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  43.82   
644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  44.93   
661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  46.30   
10  652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  47.01   
11  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  50.60   
12  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  1:02.33   
13  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
 
Løb 7, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  5:53.42   
642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m     
645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m     
 
Løb 8, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  6:39.64   
648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  6:49.08   
654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  6:58.17   
643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  7:22.51   
 
Løb 9, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  2:27.70   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  2:37.11   
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  2:37.81   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m     
 
Løb 10, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  2:31.74   
700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  2:54.00   
676  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  2:56.99   
651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  3:03.88   
643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  3:14.98   
652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  3:15.58   
659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m     
672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  26.14   
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  27.85   
670  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  31.53   
658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  32.51   
653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  33.56   
645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  33.97   
 
Løb 12, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
667  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  28.45   
664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  30.75   
674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  31.31   
654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  32.81   
644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  34.77   
647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  35.79   
661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  37.06   
660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  37.72   
650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  37.92   
10  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  39.27   
11  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  48.19   
12  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
 
Løb 13, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  1:07.78   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  1:15.92   
642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:16.10   
637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  1:29.01   
 
Løb 14, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  1:17.57   
700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  1:19.67   
665  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  1:20.29   
652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  1:25.40   
648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:25.67   
644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  1:27.06   
661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  1:28.04   
643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  1:32.89   
660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:36.49   
10  649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:40.13   
11  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  1:42.73   
12  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  1:55.04   
 
Løb 15, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  1:06.32   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:12.13   
645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:32.91   
 
Løb 16, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
666  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  1:09.64   
641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:11.03   
671  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  1:12.00   
651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:13.66   
648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:29.53   
676  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  1:34.31   
655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  2:01.91   
659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m     
 
Løb 17, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  3:11.84   
 
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  2:58.76   
674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  3:08.31   
638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  3:18.72   
650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  3:20.03   
644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  3:30.82   
647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  3:49.95   
659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  4:39.95   
 
Løb 19, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  31.26   
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  31.66   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  33.55   
663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  34.43   
658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  37.85   
637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  40.40   
645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  42.57   
 
Løb 20, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  31.26   
667  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  31.84   
666  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  33.61   
641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  34.68   
676  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  35.45   
671  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  35.78   
700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  37.62   
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  38.62   
652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  39.52   
10  661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  44.57   
11  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  45.28   
12  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  46.24   
13  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m     
14  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
 
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  4:56.13   
670  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  5:09.09   
642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  5:51.02   
637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  5:52.52   
653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m     
 
Løb 22, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
668  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  25 m  4:50.02   
665  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  5:14.58   
676  Nielsen Katrine Skyt  2003  VIBORG  0326BB  25 m  5:42.83   
654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  6:12.07   
638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  6:29.19   
656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m     
 
Løb 24, 1500m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m     
 
Løb 25, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  59.08   
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:01.72   
670  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  1:05.51   
637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  1:13.18   
645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:15.42   
653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  1:16.17   
658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  1:17.18   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
665  Heise Line  2003  VIBORG  0356AX  25 m  1:06.36   
651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:06.96   
700  Erdmann Cheyenne  2004  VIBORG  0482BA  25 m  1:08.32   
674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:08.91   
654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  1:13.25   
650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  1:15.90   
652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  1:18.19   
647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  1:19.96   
661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  1:21.43   
10  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  1:22.79   
11  643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  1:23.18   
12  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  1:24.41   
13  660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:25.34   
14  649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:33.33   
15  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  1:36.95   
16  662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m  1:48.64   
17  672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m  1:49.31   
18  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
 
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  1:11.36   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  1:12.26   
642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:19.87   
 
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  1:26.10   
648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:28.63   
660  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:37.34   
638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  1:39.02   
672  Fechter Mille  2008  VIBORG  0864AT  25 m     
 
Løb 29, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  2:27.15   
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  2:36.50   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  2:38.16   
639  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  2:40.92   
637  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  3:13.34   
653  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  3:15.22   
658  Therkildsen Jonas  2007  VIBORG  0783AI  25 m  3:17.12   
 
Løb 30, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  2:38.03   
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  2:40.13   
651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  2:53.04   
644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  3:09.54   
652  Mogensen Olivia Sehested  2006  VIBORG  0688AS  25 m  3:11.13   
638  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  3:12.40   
661  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  3:16.05   
654  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  3:17.43   
643  Liboriussen Mathilde D.  2007  VIBORG  0718AM  25 m  3:27.17   
10  650  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m  3:31.63   
11  647  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  3:44.94   
12  655  Dyrløv Klara Brinch  2006  VIBORG  0644AR  25 m  3:56.02   
13  656  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m  3:56.42   
14  659  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  4:04.68   
 
Løb 31, 800m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
670  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  11:18.14   
 
Løb 32, 800m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  14:21.82   
 
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
673  Riisgaard-Jensen Jens  2003  VIBORG  0369AF  25 m  1:16.49   
657  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:19.70   
646  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:21.87   
640  Hansen Magne Christian  2006  VIBORG  0615AK  25 m  1:22.51   
663  Forsbæk Johannes  2004  VIBORG  0483AP  25 m  1:25.36   
642  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  1:33.22   
645  Pedersen Aksel K.  2006  VIBORG  0635AL  25 m  1:38.90   
 
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
669  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  1:18.22   
664  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  1:23.47   
674  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:27.46   
641  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:31.21   
644  Pind Ida-Marie K.  2007  VIBORG  0778AR  25 m  1:36.09   
651  Mørch Olivia  2006  VIBORG  0688AO  25 m  1:41.45   
648  Stabel Emma  2006  VIBORG  0602AT  25 m  1:43.70   
649  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  1:52.30   
662  Melhedegaard Solvei Hjorth  2008  VIBORG  0866AT  25 m     
10  675  Johansen Trine Dahl  2003  VIBORG  0322BH  25 m     
 
Løb 37, 8x50 Mix Special 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
677  Viborg Mix 1  2003  VIBORG    25 m  3:51.44   
679  Viborg Mix 3  2006  VIBORG    25 m  4:38.16   
678  Viborg Mix 2  2003  VIBORG    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.12  Udskriftsdato  01 november 2019 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:52