Startliste Løb 1-36 VEJLE 
 
  Stævne navn  Herning Grand Prix 2019    Udskriftsdato  19 oktober 2019   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  09:37   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  08 december 2019         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  2:49.52   
631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  2:53.14   
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  2:55.17   
608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  2:57.54   
632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  3:14.77   
626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  3:16.90   
611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  3:19.98   
 
Løb 2, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  2:44.87   
599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  2:50.84   
603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  3:00.78   
628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  3:19.68   
614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  3:31.97   
602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  3:35.00   
621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  3:37.11   
617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m     
622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m     
 
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  38.21   
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  39.62   
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  40.25   
598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  44.30   
629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  46.59   
635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  53.16   
611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m     
616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 4, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  38.02   
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  39.44   
601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  39.59   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  41.68   
607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  44.97   
619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  45.56   
597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  48.09   
603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  49.87   
630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  52.43   
10  606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  53.02   
11  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  54.97   
12  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  55.38   
13  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  1:03.74   
14  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  1:04.39   
15  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  1:07.77   
16  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  1:08.62   
17  615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m     
18  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m     
 
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  46.80   
629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  47.08   
623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  50.42   
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  51.95   
632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  53.58   
631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  55.83   
611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  59.19   
598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:04.60   
626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:06.18   
10  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  45.43   
619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  46.58   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  46.95   
617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  47.70   
628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  49.22   
596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  49.23   
602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  50.84   
606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  50.89   
622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m  51.43   
10  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  51.71   
11  609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  51.99   
12  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  52.09   
13  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  53.15   
14  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  53.18   
15  615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  53.34   
16  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  54.07   
17  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  54.09   
18  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  56.49   
19  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  57.40   
20  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  58.04   
21  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  1:01.18   
22  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  1:02.44   
23  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  1:05.01   
24  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  1:09.75   
25  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  1:09.91   
 
Løb 8, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m     
 
Løb 9, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  3:11.74   
 
Løb 10, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  3:09.38   
604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  3:14.64   
596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  3:15.69   
617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  3:23.65   
618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  34.87   
623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  35.29   
632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  35.82   
608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  36.10   
610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  36.86   
635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  38.84   
598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  39.65   
616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m  50.66   
 
Løb 12, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  32.44   
609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  33.28   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  34.57   
615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  35.20   
619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  36.89   
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  37.01   
607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  38.26   
603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  39.03   
602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  40.75   
10  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  41.30   
11  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  43.95   
12  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  46.01   
13  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  46.77   
14  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  49.02   
15  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  50.71   
16  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  51.62   
17  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  53.20   
 
Løb 13, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:30.17   
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  1:30.72   
608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  1:30.81   
629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  1:31.80   
623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  1:32.57   
635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  1:37.73   
632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  1:39.85   
611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  1:40.92   
610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  1:41.26   
10  598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:42.20   
11  626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:43.65   
12  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 14, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  1:27.75   
599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  1:28.24   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:29.72   
615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  1:32.66   
604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  1:33.58   
622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m  1:33.63   
619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  1:34.61   
596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  1:35.04   
617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  1:36.80   
10  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:38.67   
11  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  1:42.64   
12  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:42.86   
13  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  1:43.13   
14  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  1:43.85   
15  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  1:44.03   
16  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  1:44.26   
17  606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  1:47.46   
18  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  1:48.41   
19  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  1:50.30   
20  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  1:59.71   
21  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  2:01.01   
22  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  2:02.55   
23  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:03.43   
24  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:08.84   
25  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  2:09.76   
26  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  2:11.83   
 
Løb 15, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:45.28   
631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  1:46.14   
 
Løb 16, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  1:34.99   
607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:40.33   
 
Løb 17, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  3:32.49   
632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  3:57.39   
626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  4:05.60   
629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  4:42.60   
635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m     
 
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  3:24.10   
628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  3:38.45   
617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  3:54.38   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  3:56.41   
621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  4:01.76   
625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  4:05.17   
604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  4:05.23   
614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  4:05.98   
606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  4:07.22   
10  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  4:08.16   
11  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  4:28.06   
12  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  4:57.82   
13  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m     
14  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m     
 
Løb 19, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  39.61   
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  40.15   
611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  42.38   
629  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  42.38   
632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  44.55   
610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  45.76   
598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  46.07   
 
Løb 20, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  39.39   
599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  39.87   
596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  40.32   
597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  43.74   
601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  44.57   
617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  45.29   
602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  47.24   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  50.03   
625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  51.24   
10  606  Kirstan Claramilla  2008  VEJLE  0896AE  25 m  51.69   
11  612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  51.95   
12  603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  52.76   
13  633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  53.27   
14  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  55.14   
15  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  55.68   
16  618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  57.48   
17  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  59.39   
18  622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m     
 
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  6:19.07   
626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  6:35.28   
608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  6:51.73   
611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  7:05.58   
 
Løb 22, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  6:31.88   
603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  6:40.30   
602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  7:27.87   
609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m     
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m     
619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m     
621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m     
628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m     
 
Løb 25, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  1:17.81   
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  1:19.14   
608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  1:19.24   
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:21.28   
632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  1:23.28   
631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  1:24.32   
626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:27.68   
598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:28.18   
610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  1:28.29   
10  611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  1:30.29   
11  635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  1:31.68   
12  616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 26, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  1:15.43   
609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  1:16.52   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:20.47   
622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m  1:20.75   
619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  1:24.04   
603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  1:24.35   
604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  1:24.52   
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  1:24.95   
615  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  1:25.92   
10  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:26.18   
11  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  1:29.44   
12  617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  1:32.52   
13  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:33.41   
14  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  1:34.69   
15  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  1:35.90   
16  621  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  1:37.37   
17  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  1:40.50   
18  627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  1:59.37   
19  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:04.64   
20  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:06.82   
 
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  1:30.08   
611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  1:36.07   
598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  1:39.40   
632  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m     
 
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  1:37.16   
628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:49.42   
633  Arlbjørn Svea  2009  VEJLE  0902AI  25 m  1:51.05   
612  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m  1:57.07   
600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:00.84   
624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:02.16   
618  Bull-Sørensen Kaya  2009  VEJLE  0922AI  25 m  2:02.52   
627  Svendsen Olivia Bækkegård  2009  VEJLE  0946AD  25 m  2:07.28   
 
Løb 29, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
608  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  3:11.59   
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  3:14.87   
636  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  3:17.28   
598  Breinholt Alexander  2008  VEJLE  0843AB  25 m  3:43.24   
611  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  3:43.99   
610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m     
 
Løb 30, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  3:13.20   
599  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  3:17.28   
619  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  3:23.74   
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  3:24.53   
604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  3:25.21   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  3:26.63   
596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  3:28.52   
617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  3:30.40   
603  Rasmussen Asta-Marie  2009  VEJLE  0964AA  25 m  3:39.60   
10  628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  3:46.39   
11  614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  3:46.40   
12  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  3:57.59   
13  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  4:19.31   
14  602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  4:30.35   
 
Løb 31, 800m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
623  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  12:39.87   
631  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  12:50.83   
 
Løb 32, 800m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
609  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m     
 
Løb 34, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
613  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  3:24.95   
 
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
634  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:38.92   
635  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  1:49.67   
610  Hansen Gustav  2008  VEJLE  0877AE  25 m  1:53.04   
626  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  1:59.31   
616  Sandal Jonas  2007  VEJLE  0747AP  25 m     
 
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
601  Stæhr Anne  2008  VEJLE  0862AK  25 m  1:36.45   
605  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:43.74   
628  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  1:44.14   
596  Andersen Alberte  2008  VEJLE  0892AL  25 m  1:46.36   
617  Rixen Karla Nøhr  2008  VEJLE  0844AC  25 m  1:47.93   
604  Hansen Astrid  2006  VEJLE  0678AU  25 m  1:51.51   
622  Ebel Liv  2006  VEJLE  0654AY  25 m  1:53.27   
602  Lauridsen Asta Sofia  2008  VEJLE  0818AE  25 m  1:53.38   
614  Jæger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m  1:53.76   
10  607  Andersen Emilia Daa  2008  VEJLE  0886AE  25 m  1:56.26   
11  597  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  1:58.67   
12  625  Nakatani Meiko  2010  VEJLE  1052AB  25 m  1:58.81   
13  630  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m  2:07.42   
14  600  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  2:10.90   
15  624  Bjerre Malou  2010  VEJLE  1036AE  25 m  2:22.44   
16  620  Mammen Lea H  2008  VEJLE  0840AS  25 m  2:28.26   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.12  Udskriftsdato  19 oktober 2019 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  09:37