Startliste Løb 1-36 SLAGELSE 
 
  Stævne navn  Herning Grand Prix 2019    Udskriftsdato  19 oktober 2019   
  Stævne by  Herning    Udskriftstidspunkt  09:34   
  Arrangør  Herning Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  08 december 2019         
 
 
Løb 1, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  2:05.26   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  2:10.29   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:11.52   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:22.35   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:24.79   
362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  2:26.38   
370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  2:40.66   
368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  3:07.92   
389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  3:21.83   
10  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  3:22.76   
11  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m     
12  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m     
13  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m     
 
Løb 2, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  2:15.67   
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  2:27.78   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  2:28.81   
379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  2:36.35   
377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  2:38.47   
373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  2:48.23   
394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  2:52.82   
382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  2:54.31   
395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  2:56.23   
10  392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  2:56.38   
11  381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  3:02.58   
12  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  3:05.43   
13  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  3:05.94   
14  378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  3:07.34   
15  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  3:10.37   
16  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  3:31.66   
17  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m     
18  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m     
19  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m     
 
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  28.84   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  31.76   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  32.36   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  33.21   
362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  33.42   
390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  45.52   
384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  49.47   
391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  59.33   
 
Løb 4, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  31.07   
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  34.69   
373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  37.46   
376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  38.64   
394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  42.97   
386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  46.22   
385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  51.62   
 
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  36.58   
383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  50.49   
389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  53.86   
 
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  37.34   
377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  41.60   
382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  42.08   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  42.26   
392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  42.64   
374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  44.13   
393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  45.72   
395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  48.21   
388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  1:01.63   
10  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  1:15.01   
 
Løb 7, 400m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  5:23.17   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  5:27.95   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  5:52.47   
370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  6:38.90   
368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  6:56.41   
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  7:14.68   
 
Løb 8, 400m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  5:38.10   
379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  6:18.32   
 
Løb 9, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:29.21   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  2:30.05   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:32.76   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:36.91   
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  2:48.44   
368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  3:04.44   
370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  3:06.28   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m     
 
Løb 10, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  2:29.21   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  2:45.12   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  2:52.28   
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  3:03.82   
379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  3:05.90   
381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  3:05.90   
395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  3:07.76   
382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  3:16.48   
394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  3:21.97   
10  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  3:40.17   
11  376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m     
12  377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m     
13  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  26.61   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  27.47   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  29.51   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  30.22   
362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  30.31   
390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  38.27   
389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  39.06   
383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  39.61   
384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  40.12   
10  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  40.91   
 
Løb 12, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  31.46   
392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  33.72   
373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  33.93   
378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  33.97   
376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  34.74   
395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  36.20   
394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  36.23   
374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  38.16   
386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  38.37   
10  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  39.06   
11  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  39.93   
12  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  40.02   
13  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  41.54   
 
Løb 13, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  1:08.32   
370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:20.53   
368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  1:28.34   
383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  1:42.71   
390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  1:44.66   
389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  1:45.16   
391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  1:53.95   
384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  1:54.10   
 
Løb 14, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  1:24.19   
392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  1:24.86   
382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  1:29.81   
386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  1:40.29   
388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  1:40.80   
385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  1:44.69   
387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  1:50.01   
 
Løb 15, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  1:13.50   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:14.23   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  1:15.85   
 
Løb 17, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:52.13   
 
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  3:00.60   
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  3:04.32   
377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  3:09.25   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  3:16.41   
373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  3:27.64   
379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  3:33.90   
 
Løb 19, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  30.29   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  31.95   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  35.41   
370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  39.27   
368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  41.08   
391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  47.51   
389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  48.43   
390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  49.15   
384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  50.80   
10  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  51.79   
 
Løb 20, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  39.33   
378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  41.43   
395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  41.86   
392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  42.21   
388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  43.43   
394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  43.51   
374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  44.84   
385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  46.24   
393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  46.67   
10  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  48.72   
11  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  50.11   
 
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  4:41.32   
362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  5:07.69   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  5:14.69   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  5:19.80   
 
Løb 22, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  4:47.73   
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  5:00.59   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  5:08.91   
379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  5:33.61   
373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  6:08.21   
376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m     
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m     
381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m     
382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m     
 
Løb 23, 1500m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  18:22.16   
 
Løb 25, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  57.50   
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  58.82   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  59.60   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  1:05.21   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:06.86   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:10.07   
370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:14.62   
389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  1:28.77   
384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  1:29.98   
10  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  1:30.35   
11  383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  1:30.45   
12  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  1:30.81   
 
Løb 26, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  1:02.93   
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  1:03.37   
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:09.43   
377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  1:12.99   
373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  1:13.68   
392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  1:14.36   
381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  1:15.01   
376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  1:17.00   
378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  1:17.05   
10  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  1:17.89   
11  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  1:19.26   
12  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  1:20.72   
13  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  1:29.64   
14  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  1:30.79   
15  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  1:31.12   
16  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  1:31.85   
17  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m  1:31.86   
 
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  1:06.66   
362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  1:25.52   
368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  1:28.20   
391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  1:39.68   
390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  1:40.38   
389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  1:45.13   
384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  2:00.37   
383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m     
 
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  1:15.36   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  1:20.15   
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:20.57   
381  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  1:25.31   
373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  1:28.51   
395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  1:28.72   
382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  1:28.79   
392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  1:31.00   
376  Knudsen Mathilde  2006  SLAGELSE  0646AU  25 m  1:31.89   
10  378  Lauritzen Ida  2006  SLAGELSE  0634AQ  25 m  1:32.90   
11  388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  1:36.62   
12  394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  1:36.70   
13  393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  1:37.36   
14  374  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  1:42.03   
15  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  1:42.65   
16  386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  1:46.40   
17  379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m     
18  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m     
 
Løb 29, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  2:23.52   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  2:27.21   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  2:36.28   
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  2:42.35   
362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  2:45.39   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  2:46.33   
370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  2:56.32   
368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  3:16.17   
383  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  3:39.77   
10  390  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  3:43.93   
11  389  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  3:50.15   
12  391  Nielsen Andreas Tobel  2008  SLAGELSE  0827AH  25 m  4:09.91   
13  384  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  4:19.33   
 
Løb 30, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  2:36.91   
379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  2:55.08   
377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  2:59.86   
392  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  3:09.25   
382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  3:15.16   
394  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  3:19.96   
388  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  3:27.26   
393  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  3:36.69   
386  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  3:38.26   
10  385  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  3:52.18   
11  387  Mouritzen Victoria Amalie  2009  SLAGELSE  0938AF  25 m     
12  395  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m     
 
Løb 31, 800m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  10:04.35   
 
Løb 32, 800m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  10:49.02   
 
Løb 33, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
369  Bønsøe Rasmus  2006  SLAGELSE  0669AG  25 m  3:10.77   
 
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
364  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  1:17.39   
365  Jepsen Christian Søe  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:19.88   
361  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  1:20.14   
366  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  1:21.97   
363  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  1:22.38   
367  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:25.74   
362  Johansen Frederik Schmidt  2002  SLAGELSE  0239AT  25 m  1:30.96   
370  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:31.58   
368  Larsen Jonas Nørmark  2005  SLAGELSE  0513AI  25 m  1:47.51   
 
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
380  Toft Annette  2006  SLAGELSE  0672AC  25 m  1:21.75   
372  Thornsen Elida  2005  SLAGELSE  0528AA  25 m  1:22.72   
375  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  1:25.17   
377  Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  1:28.88   
382  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  1:30.67   
371  Hejlesen Isabella  2004  SLAGELSE  0428AW  25 m  1:34.16   
379  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  1:34.21   
373  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  1:35.74   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.12  Udskriftsdato  19 oktober 2019 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  09:34