Klubskifter

På denne side offentliggøres klubskifter med den dato, hvor de er trådt i kraft. Klubskifter foretages i Svømmetider ved at svømmerens nye klub anmoder om et klubskifte via klubbernes administrationsmodul i Svømmetider. Når svømmerens tdiligere klub har accepteret klubskiftet, fremgår det af nedenstående liste.

Navn Årgang Ny klub Tidligere klub Dato
Camilla Hansen1997Svøm Slagelse KorsørSlagelse Svømmeklub2021-03-22
Christoffer Midtgaard2010Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2021-03-01
Mads Peter Hansen2004Vejle SvømmeklubViborg Svømme Klub2021-02-16
Laura Glerup Jensen1998Aalborg SvømmeklubViborg Svømme Klub2021-02-01
Gustav Midtgaard2008Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2021-02-01
Calvin Konge Neess2005Holbæk Svømme KlubDragsholm Svømmeklub2021-01-11
Emilie Meng2003GTI - GreveSvømmeklubben Kvik, Kastrup2021-01-07
Laura Mathilde Elkjær1998Agfs SvømmeafdelingVejle Svømmeklub2021-01-05
Mathias Knudsen2003Hobro SvømmeklubAalborg Svømmeklub2021-01-03
Marius Danielsen2005Holbæk Svømme KlubDragsholm Svømmeklub2021-01-01
Josefine Krumbak2004Næstved SvømmeklubKøge Svømmeklub2021-01-01
Ulrik Blach Petersen2001Hørsholm SvømmeforeningSigma Swim Birkerød2020-12-28
Josephine Kruse2002Svømmeklubben Triton BallerupSigma Swim Allerød2020-12-20
Jasmin Jespersen2002Silkeborg SvømmeklubVejle Svømmeklub2020-12-15
Magnus Østergaard Barslev2003Aabybro IdrætsforeningViborg Svømme Klub2020-12-10
Matti Andersen2005Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2020-12-09
Stella Harpøth2006Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2020-12-09
Katrine Stoltenhoff2006Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2020-12-09
Josephine Holm1999GTI - Tune I.F.Svømmeklubben Kvik, Kastrup2020-12-09
Ophelia Kronborg Jensen2005Aabybro IdrætsforeningSvømmeklubben Nord2020-12-01
Tobias Schwab2009Hobro SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2020-12-01
Katrine Hansen2006Holbæk Svømme KlubDragsholm Svømmeklub2020-11-02
William Balsby-Rolighed2008Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2020-11-02
Christina Kaas Elmgreen1996Hovedstadens SvømmeklubLyngby Svømmeklub2020-11-01
Cille Winskov Rasmussen2006Swim Team TaastrupRoskilde Svømning2020-10-26
Julian Vitus Pedersen2007Frem OdenseH2Odense2020-10-26
Line L. Antvorskov2007Farum SvømmeklubSigma Swim Allerød2020-10-22
Karoline Koch Juhl2009Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2020-10-21
Mathias Drygaard2008Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2020-10-21
Alessandro de Castro2002Hovedstadens SvømmeklubVest-Brøndby2020-10-20
Hubert Fosbøl2007Lyngby SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2020-10-19
Line Heise2003HGF SvømningViborg Svømme Klub2020-10-01
Carolina D. Agerbæk2002HGF SvømningIHF Svømning2020-10-01
Victoria Amalie Mouritzen2009Ringsted Svømme KlubSvøm Slagelse Korsør2020-10-01
Mette S. Køhler2001GTI - Tune I.F.Nyborg Svømmeklub2020-09-29
Katja Skovdal Lorentzen2003GTI - GreveSolrød Svømmeklub2020-09-28
Cheyenne Erdmann2004Bov IFViborg Svømme Klub2020-09-21
Freja Bjørn2005HOG-HinnerupVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2020-09-17
Alma Møller-Ern2006Vallensbæk IF Af 1939Svømmeklubben Kvik, Kastrup2020-09-14
Thor Nilsson Pedersen2000Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2020-09-12
William Lehn-Schiøler2000Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2020-09-12
Yannick Rasmussen1995Hovedstadens SvømmeklubRoskilde Svømning2020-09-12
Mathias Brændholt1996Hovedstadens SvømmeklubHerlev Svømning2020-09-12
Anna Brandt Nielsen1998Hovedstadens SvømmeklubLyngby Svømmeklub2020-09-12
Kathrine Jørgensen1983Hovedstadens SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2020-09-12
Vibe Toftte Jørgensen1999Rønne Svømme KlubA6 Svømmeklubben Laksen2020-09-11
Caroline Liboriussen2002Horsens SvømmeklubVejle Svømmeklub2020-09-11
Jens Riisgaard-Jensen2003Støvring Svømmeklub PingvinenViborg Svømme Klub2020-09-10
Matias Munkholm2004Swim Team TaastrupVallensbæk IF Af 19392020-09-10
Sarah Caroline Vibskov2002Swim Team TaastrupVærløse Svømmeklub2020-09-10
Zophia Henriks2004DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2020-09-10
Kirsten Detlef1986Horsens SvømmeklubDeltaSwim2020-09-09
Frederikke Dyrby Pedersen2007Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312020-09-09
Mark Dimon2006Solrød SvømmeklubGTI - Greve2020-09-08
Caroline Munkholm2009Holbæk Svømme KlubDragsholm Svømmeklub2020-09-08
Sille Freltoft2008Swim Team TaastrupVejle Svømmeklub2020-09-07
Ella Korre Stenholt2003Hovedstadens SvømmeklubLyngby Svømmeklub2020-09-05
Chris Christensen1988Ringsted Svømme KlubHolbæk Svømme Klub2020-09-02
Isabella Ludvigsen2005Farum SvømmeklubSigma Swim Allerød2020-09-02
Sofie Lund-Schierbeck2003Farum SvømmeklubVærløse Svømmeklub2020-09-02
Josefine Wohlfeld Hornbæk2004Viborg Svømme KlubSwim Team Neptun2020-09-02
Kristian Slott Rasmussen2004Viborg Svømme KlubRingsted Svømme Klub2020-09-02
Allan Thorup Svenningsen1972Aabybro IdrætsforeningSvømmeklubben Jet2020-09-01
Bianca Uhl2009Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2020-09-01
Cecilie Batz2003Kolding SKDeltaSwim2020-09-01
Linus Paustian2010Ringsted Svømme KlubHaslev Svømmeklub2020-09-01
Regitze Gotthard2002Svøm Slagelse KorsørSlagelse Svømmeklub2020-09-01
Laura Johansson2010Svøm Slagelse KorsørSlagelse Svømmeklub2020-09-01
Justine Keinicke2008Ringe Svømme KlubMunkebo Svømme- og kondiklub 722020-09-01
Frederik Siem Pedersen1991Vallensbæk IF Af 1939Herlev Svømning2020-09-01
Sebastian H. Petersen2003SvømmeKlubben SYDNakskov Svømme Klub2020-08-31
Signe Hofmann Petersen2006SvømmeKlubben SYDNakskov Svømme Klub2020-08-31
Philippa Mitchell2006Svømmeklubben Triton BallerupOrient Svømning2020-08-31
Magnus Østergaard Barslev2003Viborg Svømme KlubAabybro Idrætsforening2020-08-31
Dicte Skov Forsberg2004Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2020-08-31
Melanie Petersen2004Viborg Svømme KlubKolding SK2020-08-31
Laura Glerup Jensen1998Viborg Svømme KlubEsbjerg Svømmeklub2020-08-31
Christian Holm Jørgensen1999Viborg Svømme KlubEsbjerg Svømmeklub2020-08-31
Daniel Steen Andersen1995Agfs SvømmeafdelingHorsens Svømmeklub2020-08-31
Caleb Meyer2012Søllerød SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2020-08-23
Natalie Meyer2009Søllerød SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2020-08-23
Sofie Rasmussen1999Agfs SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682020-08-20
Cathrine Skau Hansen1999Kolding SKErritsø Gymnastik og IF2020-08-19
Mathias Ankersen2004Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-19
Julius Munk2000Helsingør SvømmeklubHerlev Svømning2020-08-19
Wilfred Hove Lasthein2002Agfs SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2020-08-18
Mikkel Mortensen2003Slagelse SvømmeklubKalundborg SK2020-08-17
Dagmar Boeck2004Svømmeklubben Triton BallerupFarum Svømmeklub2020-08-16
Lærke Schelde-Mollerup2003Svømmeklubben Triton BallerupA6 JGI-Swim2020-08-16
Hubert Nissen2011Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-14
Pernille Jensen1998Lyngby SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2020-08-14
Victoria Paulsen2006Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-13
Merle Blomberg Jensen2008Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-13
Ophelia Kronborg Jensen2005Svømmeklubben NordAabybro Idrætsforening2020-08-13
Laura Vedel Larsen2005Agfs SvømmeafdelingHobro Svømmeklub2020-08-11
Sylvester Wichmann Meisner2005Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Anja Munkebjerg2009Næstved SvømmeklubFrem Odense2020-08-11
David Kjeldgaard2009Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Emilie Jakobsen2010Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Line Silleborg2010Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Linus Sylvest Andersen2009Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Teodor Wichmann Meisner2009Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Augusta Johansen2008Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Cecilie Jakobsen2008Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Ellen-Sofie Jespersen2007Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Sara Rygaard Kaiser2007Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Sebastian Aunt2007Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Caroline Risager Strate2007Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-11
Monica Munkebjerg2006Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-10
Mads Knoblauch1993Svømmeklubben Kvik, KastrupH2Odense2020-08-10
Ida Kjærgaard2003Agfs SvømmeafdelingLyseng IF2020-08-08
Laura Fogh2003Agfs SvømmeafdelingHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2020-08-07
Tobias B. Bjerg1998Hørsholm SvømmeforeningAgfs Svømmeafdeling2020-08-07
Selma Birgisdóttir2009Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-07
Silke Frederikke Kellberg2008Skive Svømmeklub PoseidonVinderup GF Svømning2020-08-07
Emil Lejbølle2007Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-06
Aksel Bryde Jørgensen2005Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-06
Carli Mark2002Skive Svømmeklub PoseidonDurup IF2020-08-06
Amalie Søby Mortensen2001GTI - GreveHerning Svømmeklub2020-08-05
Malthe Le Fevre2008Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2020-08-04
Annemone Rasmussen2006Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2020-08-04
Nicoline Ingeman-Petersen2002GTI - GreveHerlev Svømning2020-08-03
Martin Duedahl1985Esbjerg SvømmeklubHerning Svømmeklub2020-08-01
Rune Friis Petersen1996Esbjerg SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2020-08-01
Laura Thomadsen2004Swim Team TaastrupAlbertslund IF2020-08-01
Mathilde P. Mathiesen2004Swim Team TaastrupAlbertslund IF2020-08-01
Christine Henriksen2003A6 JGI-SwimViborg Svømme Klub2020-08-01
Marie Munk2008Swim Team TaastrupAlbertslund IF2020-08-01
Stephanie de Bruijn2005Kolding SKSvømmeklubben Grindsted2020-08-01
Amalie Søby Mortensen2001Herning SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2020-08-01
Nicoline Dyrman2004Støvring Svømmeklub PingvinenVejle Svømmeklub2020-08-01
Mie Ankersen2006Køge SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Annika Køhn2005Swim Team TaastrupVallensbæk IF Af 19392020-08-01
Lærke Blond2003Swim Team TaastrupVallensbæk IF Af 19392020-08-01
Clara Hartvig-Olsen2004Swim Team TaastrupVallensbæk IF Af 19392020-08-01
Emilie Hartvig-Olsen2006Swim Team TaastrupVallensbæk IF Af 19392020-08-01
Andreas Hougaard2000Aalborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2020-08-01
Snæfridur Sol2000Aalborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2020-08-01
Aksel Skrydstrup2001Aalborg SvømmeklubVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2020-08-01
Freja Obert2006Horsens SvømmeklubOdder Svømmeklub2020-08-01
Rasmus Hatting Petersen2002Svømmeklubben MK31Swim Team Taastrup2020-08-01
Mathias Hatting Petersen2000Svømmeklubben MK31Swim Team Taastrup2020-08-01
Peter Vinge-Maigaard2003Svømmeklubben MK31Vallensbæk IF Af 19392020-08-01
Mads Ørsted Nielsen1999Svømmeklubben MK31Swim Team Taastrup2020-08-01
Josephine B. U. Danielsen2003Svømmeklubben MK31Swim Team Taastrup2020-08-01
Mathilda Hyldal Jung2004Svømmeklubben Triton BallerupA6 Slangerup Svømmeklub2020-08-01
Carlos Halawi2006Herlev SvømningSvømmeklubben MK312020-08-01
Rio Halawi2008Herlev SvømningSvømmeklubben MK312020-08-01
Nicholas Castella2007Herlev SvømningSvømmeklubben MK312020-08-01
Mads Tornow Rasmussen2000Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2020-08-01
Benjamin Svenningsen2009Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Filippa Stolholm Würfel2010Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Oliver Petersen2008Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Julie Holm Sørensen2008Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Sebastian Svenningsen2006Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Andrea Holm Sørensen2005Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Emilie Højen Meyer2004Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Laura Højen Meyer2006Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
August Høy2005Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Fanta O. Petersen2005Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Frederikke B. Hansen2005Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Silje Rud Pedersen2007Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2020-08-01
Matthias Hansen2001Køge SvømmeklubSlagelse Svømmeklub2020-08-01
Jonas Hansen2001Køge SvømmeklubSlagelse Svømmeklub2020-08-01
Gustav Jørgensen2000Køge SvømmeklubSlagelse Svømmeklub2020-08-01
Clara Kapke2006Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Sønderborg2020-08-01
Luccas Dam Brenner2001Sigma Swim BirkerødHerlev Svømning2020-08-01
Malthe Lindeblad2001Vejle SvømmeklubDeltaSwim2020-08-01
Matilde A. B. Buch2008Ringe Svømme KlubH2Odense2020-08-01
Mathilde P. Mathiesen2004Solrød SvømmeklubSwim Team Taastrup2020-08-01
Melanie Frank2008Herning SvømmeklubVildbjerg Svømmeklub2020-08-01
Caroline Leander Søltoft2010Sigma Swim AllerødHillerød Svømmeklub2020-08-01
Filip Nielsen2010Rønne Svømme KlubAlbertslund IF2020-07-17
Gabriel Elmedyb2004Hovedstadens SvømmeklubHerlev Svømning2020-07-15
Sofie Nielsen2001Hovedstadens SvømmeklubSlagelse Svømmeklub2020-07-15
Caroline Wiuff Jensen2004Hovedstadens SvømmeklubVest-Brøndby2020-07-15
Marie Loft Andersen2007Agfs SvømmeafdelingHarlev Idræts Klub2020-07-15
Ida Loft Andersen2007Agfs SvømmeafdelingHarlev Idræts Klub2020-07-15
Amanda Da Silva B. Madsen2005Gentofte Svømme KlubHerlev Svømning2020-07-02
Maria Bebe Hansen2004Vejle SvømmeklubNyborg Svømmeklub2020-07-01
Mads Stamholt2003Vejle SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2020-07-01
Rasmus Nickelsen2003Helsingør SvømmeklubHerlev Svømning2020-07-01
Tobias Dan Hansen2002Helsingør SvømmeklubHerlev Svømning2020-07-01
Frederik Møller2002Helsingør SvømmeklubHerlev Svømning2020-07-01
Nicklas Östman Pedersen2002Helsingør SvømmeklubHerlev Svømning2020-07-01
Mathilde Maria Thorsen2004Helsingør SvømmeklubHerlev Svømning2020-07-01
Anna Wrist-Elkjær2003Helsingør SvømmeklubHerlev Svømning2020-07-01
Frederik Gadegaard2005Agfs SvømmeafdelingHarlev Idræts Klub2020-06-27
Caroline Nymann Sørensen2002Svømmeklubben KoralHorsens Svømmeklub2020-06-23
Emilie Egerup2003Silkeborg SvømmeklubVejle Svømmeklub2020-06-20
Kasper Petersen2006Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2020-06-16
Peter Fritsdal Refer2001Frem OdenseH2Odense2020-06-16
Ebbe Als Olsen2007Kolding SKVamdrup I.F.s Svømmeafdeling2020-06-01
Monica Munkebjerg2006Herlufsholm SvømmeklubFrem Odense2020-05-09
Katrine Bukh Villesen2000Sigma Swim AllerødAalborg Svømmeklub2020-05-06
Esther Korsholm2008DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2020-04-07
Rebekka Elholm2009Ringe Svømme KlubH2Odense2020-04-01
Juliane Sarauw Lundsgaard2006Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2020-03-22
Elisabeth Ketelsen1943Swim Team TaastrupHovedstadens Svømmeklub2020-03-08
Anders Bo Pedersen1981Frem OdenseH2Odense2020-03-07
Anne-Sofie Pii1970Frem OdenseH2Odense2020-03-07
Niels Troldborg1978Roskilde SvømningKU Svømning og Vandpolo2020-03-05
Marina Heller Hansen1994Søllerød SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2020-02-20
Freja Søndergaard2004Vordingborg Svømme KlubVejle Svømmeklub2020-02-08
Josefine Mikkelsen2002Skanderborg SvømmeklubHorsens Svømmeklub2020-02-05
Astrid Kuijers Hostrup1972Swim Team TaastrupGTI - Ishøj2020-02-05
Zenia Maria Jakobsen2009Odder SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2020-02-03
Thor Jakobsen2007Odder SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2020-02-03
Bolette Thomsen1997KU Svømning og VandpoloSvømmeklubben Triton Ballerup2020-02-03
Kirsten Strange1944Hovedstadens SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2020-02-01
Martin Sander Pedersen1992Svømmeklubben Triton BallerupViborg Svømme Klub2020-01-31
Thea Sejr Hansen1984Gladsaxe SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2020-01-31
Grith Sigsgaard1972Svømmeklubben NordSvømmeklubben S 682020-01-29
Carolina D. Agerbæk2002IHF SvømningHGF Svømning2020-01-29
Dicte Lund2004Ebeltoft Svømme KlubVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2020-01-29
Marlene Reitan2003Agfs SvømmeafdelingVejle Svømmeklub2020-01-27
Nicholas Castella2007Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Triton Ballerup2020-01-21
Cathrine Oksholm1996KU Svømning og VandpoloSøllerød Svømmeklub2020-01-21
Ane Walmar2007Swim Team NeptunHobro Svømmeklub2020-01-17
Klaus Nissen1964Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2020-01-15
Kamilla From-Nielsen1992H2OdenseFaaborg Svømmeklub2020-01-15
Felina Noe2002Holbæk Svømme KlubDragsholm Svømmeklub2020-01-13
Camilla Taylor2000Hørsholm SvømmeforeningSigma Swim Allerød2020-01-11
Maj Howardsen1997Søllerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2020-01-11
Anders Møller1991Esbjerg SvømmeklubGentofte Svømme Klub2020-01-07
Simone Trekær Klausen2007Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2020-01-07
Thea Lund Petersen1998Esbjerg SvømmeklubNyborg Svømmeklub2020-01-07
Anne Terp2004Struer SvømmeklubSkive Svømmeklub Poseidon2020-01-06
Trine Kjøngerskov2000Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2020-01-06
Julie D. Hald1996Agfs SvømmeafdelingAalborg Svømmeklub2020-01-06
Lukas Jeppesen2001Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2020-01-05
Helena Hvid Hansen2001Søllerød SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2020-01-01
Julie Jepsen2007Hillerød SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2020-01-01
Maxemillian Pedersen1996Sigma Swim AllerødKU Svømning og Vandpolo2020-01-01
Rosa Marie Schousboe2005Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2020-01-01
Michelle Skjoldsøge1990Sigma Swim AllerødSvømmeklubben Kvik, Kastrup2020-01-01
Patrick Strandlyst1997Rødekro SvømmeklubSvømmeklubben Opnør2020-01-01
Sofia Nielsen2008Vejle SvømmeklubDeltaSwim2019-12-27
Timon Wedekind1996Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2019-12-23
Christoph Karow1984Hovedstadens SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2019-12-23
Emilie Staub Rasmussen2006IHF SvømningVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2019-12-18
Mads L. Skov Sørensen2001Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2019-12-18
Jonas Tornow Rasmussen2007A6 JGI-SwimA6 Slangerup Svømmeklub2019-12-15
Thor Brunsgaard2003Agfs SvømmeafdelingHobro Svømmeklub2019-12-15
Gustav Nissen2001Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2019-12-12
Magnus Løhr2001Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2019-12-12
Tobias Tranberg Viskum2006Odder SvømmeklubLyseng IF2019-12-12
Christian Alexander Nimb2006Gladsaxe SvømmeklubSigma Swim Birkerød2019-12-10
Elias Noe2004Holbæk Svømme KlubDragsholm Svømmeklub2019-12-05
Jacob Koch Larsen2006Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2019-12-05
Linus Noe2008Holbæk Svømme KlubDragsholm Svømmeklub2019-12-04
Mathilde Pugholm Hvid1990Silkeborg SvømmeklubAalborg Svømmeklub2019-12-02
Louie Uldall2005Helsinge SvømmeklubHillerød Svømmeklub2019-12-02
Victoria Broch2004Viborg Svømme KlubVejle Svømmeklub2019-12-01
Peter Gadsbøll1993Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben Nord2019-12-01
Emilie Stengel Vindekilde2009Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2019-11-29
Oliver Thor Sørensen2000Gladsaxe SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2019-11-28
Madoka Christensen1977Vordingborg Svømme KlubKøge Svømmeklub2019-11-23
Kristian Svenstrup1998Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2019-11-21
Mie Visler2006Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2019-11-18
Søren Rom1973Lyngby SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2019-11-18
Maila Anker2007Herlufsholm SvømmeklubRingsted Svømme Klub2019-11-18
Philip Krogh Brønnicke2000Swim Team TaastrupSvømmeklubben MK312019-11-17
Sofia Back2012Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2019-11-16
Molly Lassen2012Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2019-11-16
Magnus Hovgaard Sveen2012Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2019-11-16
Trine Guldberg1999Frem OdenseHerning Svømmeklub2019-11-16
Tenna Larsson1989Gladsaxe SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2019-11-15
Magnus Yde1996Brønderslev SK08Svømmeklubben S 682019-11-04
Maria Nybro Laursen2008Swim Team NeptunAuning Svømmeklub2019-11-04
Gustav Føgh2006Lyseng IFVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2019-11-02
Thyra Jørgensen2002Vordingborg Svømme KlubSvømmeKlubben SYD2019-11-01
Jon Riedel Pedersen1998Svendborg Svømme KlubSvømmeklubben MK312019-11-01
Silja Nøhr Mortensen2003Swim Team TaastrupAlbertslund IF2019-10-31
Marco Viveiros1990Kolding SKSvømmeklubben Sønderborg2019-10-24
Søren Emil Dahlgaard1984Sigma Swim AllerødAarhus Studenternes Svømmeafdeling2019-10-24
Agnes Dalgas Frederiksen2005Karlslunde TriKøge Svømmeklub2019-10-24
Alma Høj Andersen2007Karlslunde TriGTI - Ishøj2019-10-24
Alberte Crone Larsen2006Karlslunde TriGTI - Tune I.F.2019-10-24
Filippa Tvistholm Jørgensen2008Karlslunde TriSolrød Svømmeklub2019-10-24
Mia Wennecke1999KU Svømning og VandpoloHelsingør Svømmeklub2019-10-15
Michael Thomsen1960Gladsaxe SvømmeklubSigma Swim Allerød2019-10-10
Sara Krog Christoffersen1996Gentofte Svømme KlubSigma Swim Birkerød2019-10-08
Anders Møller1991Gentofte Svømme KlubEsbjerg Svømmeklub2019-10-08
Julie Krøyer Svendsen2002GTI - IshøjSvømmeklubben Kvik, Kastrup2019-10-08
Adrian Roed Schøning2000Gentofte Svømme KlubHillerød Svømmeklub2019-10-07
Lukas Holger Pihl Holst2004Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2019-10-07
Jakob Tietgen2002Munkebo Svømme- og kondiklub 72H2Odense2019-10-02
Elsebeth Møhl1959Swim Team TaastrupGTI - Ishøj2019-10-01
Anders Krygell1982Gladsaxe SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2019-10-01
Oliver Christiansen1999Hillerød SvømmeklubHelsinge Svømmeklub2019-10-01
Frederikke Lindharth2007Tommerup Svømme KlubFrem Odense2019-10-01
Stine Knudsen1999Kolding SKVejle Svømmeklub2019-09-28
Peter Schultz1976Gladsaxe SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2019-09-28
Magnus Tullberg2005Hørsholm SvømmeforeningSigma Swim Birkerød2019-09-26
Emilia C. R. Olsen2004Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312019-09-26
Freja Kruchow2008GTI - GreveKøge Svømmeklub2019-09-24
Josefine Palmø1997KU Svømning og VandpoloHolbæk Svømme Klub2019-09-22
Rikke Dehn1999KU Svømning og VandpoloHovedstadens Svømmeklub2019-09-22
Erik Sandberg Schiess1997KU Svømning og VandpoloVejle Svømmeklub Triton2019-09-22
Trine Rübner-Petersen1997KU Svømning og VandpoloSvømmeKlubben SYD2019-09-22
Rikke Heinemann1997KU Svømning og VandpoloVærløse Svømmeklub2019-09-22
Freja Kvist2006Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingEbeltoft Svømme Klub2019-09-19
Hubert Fosbøl2007Gladsaxe SvømmeklubLyngby Svømmeklub2019-09-17
Frederik Siem Pedersen1991Herlev SvømningFarum Svømmeklub2019-09-12
Noah Schou2005Gudme Svømme KlubNyborg Svømmeklub2019-09-11
Sofie Bolvig Christensen2006Gudme Svømme KlubSøløven Svømmeklub2019-09-11
Kasper V Hansen1996Svømmeklubben NordBrønderslev SK082019-09-09
Julius Munk2000Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2019-09-09
Pernille Petersen2006Støvring Svømmeklub PingvinenIdrætsforening Jarl, Arden2019-09-07
Briet Natalia Tomasdottir2004Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2019-09-06
Christian Pedersen2007Esbjerg SvømmeklubVejen Svømmeklub2019-09-05
Emil Klingberg1987Vordingborg Svømme KlubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2019-09-01
Óli Mortensen1996Svømmeklubben Kvik, KastrupHovedstadens Svømmeklub2019-09-01
Mette Bruun-Petersen2001Tommerup Svømme KlubNyborg Svømmeklub2019-09-01
Emma Lünell Bruhn2002Søllerød SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2019-09-01
Rasmus Larsen1997Agfs SvømmeafdelingEsbjerg Svømmeklub2019-09-01
Andreas Schiellerup1993Agfs SvømmeafdelingSigma Swim Birkerød2019-09-01
Wiktor G. Maagaard2006Holstebro Svømme ClubVildbjerg Svømmeklub2019-09-01
Nicole Damhøj Andersen2006Solrød SvømmeklubGTI - Greve2019-09-01
Kasper Bitzer2000Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2019-09-01
Jens Kristian Kristensen2000Svømmeklubben S 68Frederikshavn Svømmeklub2019-09-01
Thomas Jon Kristensen2000Svømmeklubben S 68Frederikshavn Svømmeklub2019-09-01
Anna Fiona Nybøll2007Vejle SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2019-08-30
Isabella Nørgaard2007Agfs SvømmeafdelingSolbjerg IF2019-08-30
Rasmus Nickelsen2003Herlev SvømningSvømmeklubben Kvik, Kastrup2019-08-28
Silas Lykke2003Ringsted Svømme KlubSlagelse Svømmeklub2019-08-28
Frederik Møller2002Herlev SvømningRingsted Svømme Klub2019-08-28
Mathilde Maria Thorsen2004Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2019-08-28
Karla Hebeltoft Olesen2007Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2019-08-27
Rosalina M. Postgaard2010Vallensbæk IF Af 1939Glostrup Svømmeklub2019-08-26
Jasmin Freja Hansen Ünal2007Swim Team TaastrupGTI - Greve2019-08-25
Mads Schelde Jensen2006Kolding SKVejen Svømmeklub2019-08-24
Anna Dora Bernsdorf2006DeltaSwimSvømmeklubben Delfinen2019-08-24
Sophie Møller Madsen2005DeltaSwimSvømmeklubben Delfinen2019-08-24
Mathias Møller Madsen2008DeltaSwimSvømmeklubben Delfinen2019-08-24
Kasper Johnsen2003Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2019-08-23
William Studsgaard2004Svømmeklubben Triton BallerupRønne Svømme Klub2019-08-23
Frans Johannessen1992Esbjerg SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2019-08-20
Arthur Dalén Ellegaard2001Sigma Swim AllerødLyngby Svømmeklub2019-08-19
Christian Alexander Nimb2006Sigma Swim BirkerødGentofte Svømme Klub2019-08-19
Eva Rosted1999Hørsholm SvømmeforeningSigma Swim Allerød2019-08-19
Mille Frydendahl2006Sigma Swim AllerødA6 Slangerup Svømmeklub2019-08-19
Liva Ginnerup2004Swim Team NeptunAuning Svømmeklub2019-08-18
Maise Kristensen2008Skanderborg SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2019-08-17
Mitzi D. Jensen2002Aalborg SvømmeklubVejle Svømmeklub2019-08-15
Viktoria Freja Sørensen2004Gladsaxe SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2019-08-14
Marius Danielsen2005Dragsholm SvømmeklubOdsherred Svømmeklub2019-08-14
Sophie Nielsen2006Dragsholm SvømmeklubOdsherred Svømmeklub2019-08-14
Noah Schou2005Nyborg SvømmeklubH2Odense2019-08-14
Jeppe Veise2004Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-13
Lucca Lundemoes2009Vest-BrøndbySvømmeklubben Kvik, Kastrup2019-08-13
Liv Salhauge2005Værløse SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2019-08-12
Ida Kjærgaard2003Lyseng IFSkanderborg Svømmeklub2019-08-12
Pernille Blume1994Sigma Swim BirkerødHolbæk Svømme Klub2019-08-12
Ida Lund Järund2003Helsinge SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2019-08-12
Victoria Bierre2000Herlev SvømningGladsaxe Svømmeklub2019-08-12
Vigga Londero2006H2OdenseFrem Odense2019-08-12
Maddie Evers Kokholm2008Frederiksværk SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2019-08-12
Gustav Hartig-Larsen2003Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Mathilde Knudsen2006Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Johanne Jensen-Mattebjerg2006Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Rasmus Bønsøe2006Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Jonas Nørmark Larsen2005Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Christian Quist2007Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Astamaja Rought2006Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Caroline Søe Jepsen2007Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Silje Mathiasen2006Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Konrad Clausen2005Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Tobias Rehder Knudsen2005Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Isabella Hejlesen2004Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Christian Søe Jepsen2005Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Tobias Wiegaard Hansen2004Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Elida Thornsen2005Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Viktoria Annabel Graulund2007Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Astrid Jensen-Mattebjerg2008Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Mikkel Prüsse-Olsen2009Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Mikkel Augustesen2008Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Rosa Sofie Wismarch Mørch2009Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Annette Toft2006Slagelse SvømmeklubKøge Svømmeklub2019-08-11
Naja-Amalie Hallengreen2008Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Signe W Kjær Larsen2008Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Frederik Schmidt Johansen2002Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Camilla Hansen1997Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2019-08-11
Zenia Maria Jakobsen2009Agfs SvømmeafdelingBeder-Malling IF2019-08-10
Thor Jakobsen2007Agfs SvømmeafdelingBeder-Malling IF2019-08-10
Martha Vitus Tversted2002Hørsholm SvømmeforeningSøllerød Svømmeklub2019-08-09
Jacob Lyse Søe2003Horsens SvømmeklubOdder Svømmeklub2019-08-08
Johan Bendixen Nissen2002Horsens SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2019-08-08
Stine Bendixen Nissen2004Horsens SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2019-08-08
Mathias Zander Rysgaard1998Hørsholm SvømmeforeningHolbæk Svømme Klub2019-08-06
William Bugge2008Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2019-08-06
Nynne Bugge2008Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2019-08-06
Klara Rasmussen2008Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2019-08-06
Smilla Hansson2008Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2019-08-06
Sebastian Emil F. Klicman2005H2OdenseFrem Odense2019-08-05
Christoffer Mejdal2005H2OdenseFrem Odense2019-08-05
Oliver Londero2004H2OdenseFrem Odense2019-08-05
Emma Nygaard2005H2OdenseFrem Odense2019-08-05
Nynne Jakobsen2004Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2019-08-01
Sofie Dyg Holme2005Vejle SvømmeklubIkast Svømmeklub2019-08-01
Amanda Liechti2008Køge SvømmeklubSolrød Svømmeklub2019-08-01
Victoria Broch2004Vejle SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2019-08-01
Caroline Gøttrup Bagge2003Vejle SvømmeklubKøge Svømmeklub2019-08-01
Nicoline Dyrman2004Vejle SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2019-08-01
Annika Hausgaard Godt2003Vejle SvømmeklubHolstebro Svømme Club2019-08-01
Kathrine Sofie Jensen2003Vejle SvømmeklubKøge Svømmeklub2019-08-01
Agnete Riis2003Vejle SvømmeklubIkast Svømmeklub2019-08-01
Louise Jensen2003Vejle SvømmeklubDeltaSwim2019-08-01
Freja Søndergaard2004Vejle SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2019-08-01
Marlene Reitan2003Vejle SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2019-08-01
Emilie Egerup2003Vejle SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2019-08-01
Amalie Nielsen2003Svømmeklubben Kvik, KastrupViborg Svømme Klub2019-08-01
Casper Mørkhøj Hartington2002Solrød SvømmeklubGTI - Greve2019-08-01
Mads Mørkhøj Hartington2006Solrød SvømmeklubGTI - Greve2019-08-01
Caroline P. Mathiesen2001Solrød SvømmeklubAlbertslund IF2019-08-01
Vincent Borup Schärer2006Solrød SvømmeklubGTI - Greve2019-08-01
Emma Stecher2003Svømmeklubben RaskHobro Svømmeklub2019-08-01
Katrine Skyt Nielsen2003Viborg Svømme KlubOdder Svømmeklub2019-08-01
Trine Johansen2002Viborg Svømme KlubRinge Svømme Klub2019-08-01
Filippa Skydsgaard Jensen2004Viborg Svømme KlubVildbjerg Svømmeklub2019-08-01
Line Heise2003Viborg Svømme KlubHGF Svømning2019-08-01
Julie Londorf2003Viborg Svømme KlubSkanderborg Svømmeklub2019-08-01
Sara Londorf2003Viborg Svømme KlubSkanderborg Svømmeklub2019-08-01
Cheyenne Erdmann2004Viborg Svømme KlubBov IF2019-08-01
Alberte Skov Forsberg2003Viborg Svømme KlubVejle Svømmeklub2019-08-01
Christine Henriksen2003Viborg Svømme KlubA6 JGI-Swim2019-08-01
Johannes Forsbæk2004Viborg Svømme KlubSVØM Korsør2019-08-01
Jens Riisgaard-Jensen2003Viborg Svømme KlubStøvring Svømmeklub Pingvinen2019-08-01
Clara Vestergaard2008Solrød SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2019-08-01
Malou Huss2006HOG-HinnerupAgfs Svømmeafdeling2019-08-01
Maja Stie Svensgaard2002Struer SvømmeklubViborg Svømme Klub2019-08-01
Trine Johansen2002Ringe Svømme KlubViborg Svømme Klub2019-08-01
Lasse Klint Nielsen2006Holstebro Svømme ClubStruer Svømmeklub2019-08-01
Sebastian Schmidt2008Blåvandshuk SvømmeklubVarde Svømmeklub2019-08-01
Jonas Rose2004Tommerup Svømme KlubVestfyns Svømmeklub2019-08-01
Aurelia Pedersen2004Vejle SvømmeklubH2Odense2019-07-22
Anne Terp2004Skive Svømmeklub PoseidonStruer Svømmeklub2019-07-19
Alfred Feldskov2003Ringe Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2019-07-15
Gustav Jørgensen2009Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2019-07-11
Alexander Oxenbøll2006Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2019-07-11
Maximilian Oxenbøll2010Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2019-07-11
Isabell Hansen2007Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2019-07-11
Rio Halawi2008Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Triton Ballerup2019-07-04
Kristian Jensen2004Aabybro IdrætsforeningSvømmeklubben Søhesten2019-07-01
Frederik Jensen2007Aabybro IdrætsforeningSvømmeklubben Søhesten2019-07-01
Jakob Bjerre Eriksen2000Hørsholm SvømmeforeningHillerød Svømmeklub2019-07-01
Julia Harpøth2002Horsens SvømmeklubViborg Svømme Klub2019-06-24
Melanie Eggertsen2002Esbjerg SvømmeklubNakskov Svømme Klub2019-06-23
Fenja Romanski2005Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2019-06-20
Freja Romanski2003Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2019-06-20
Anders Mosbæk Johannessen2005H2OdenseFrem Odense2019-06-13
Mathias M. Nielsen2002Ikast SvømmeklubVejle Svømmeklub2019-06-12
Frederikke Skau Hansen2002Kolding SKDeltaSwim2019-06-09
Mathias Lindberg Laursen2003Aalborg SvømmeklubHolstebro Svømme Club2019-06-03
Mathias Nybro Laursen2005Swim Team NeptunAuning Svømmeklub2019-06-02
Mads Rishøj1999Sigma Swim AllerødSvømmeklubben Triton Ballerup2019-06-01
Amanda Højberg1998Sigma Swim BirkerødGladsaxe Svømmeklub2019-06-01
Luna Holm Møller2004Kolding SKErritsø Gymnastik og IF2019-05-27
August Stamp Kirkeby1999HOG-HinnerupAgfs Svømmeafdeling2019-05-27
Kristoffer B. Holm1999HOG-HinnerupAgfs Svømmeafdeling2019-05-27
Lucca Bisgaard Rasmussen2004HOG-HinnerupAgfs Svømmeafdeling2019-05-27
Mathias Bech1996H2OdenseVejle Svømmeklub2019-05-27
Mads Holm1998Esbjerg SvømmeklubNakskov Svømme Klub2019-05-27
Oliver Berggren Smidt1997Søllerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2019-05-22
Magnus Ropdrup2005VIK-Skovbakken SvømmeafdelingHorsens Svømmeklub2019-05-21
Johanne Schleimann2007Agfs SvømmeafdelingHOG-Hinnerup2019-05-14
Malou Huss2006Agfs SvømmeafdelingHOG-Hinnerup2019-05-14
Jonas Gaur2005Agfs SvømmeafdelingHarlev Idræts Klub2019-05-14
Sara Kokholm2005Svømmeklubben S 68Frederikshavn Svømmeklub2019-05-13
Emma Ploug Rasmussen2005Svømmeklubben S 68Frederikshavn Svømmeklub2019-05-13
Lotte Zsigri Dyndgaard2003Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben MK312019-05-13
Jonas Gadegaard Hansen1998Agfs SvømmeafdelingVejle Svømmeklub2019-05-08
Line Grubak1996Agfs SvømmeafdelingSlagelse Svømmeklub2019-05-08
Emma Stecher2003Hobro SvømmeklubAalborg Svømmeklub2019-05-07
Robert Asfeldt1996Aalborg SvømmeklubHerning Svømmeklub2019-05-06
Marco Loughran1989Farum SvømmeklubSvømmeklubben MK312019-05-01
Anders Madsen1995GTI - IshøjKøge Svømmeklub2019-04-29
Mie Elliot Krog-Meyer2007Esbjerg SvømmeklubVarde Svømmeklub2019-04-29
Mads Holger From2004Roskilde SvømningA6 JGI-Swim2019-04-26
Mathilde Sofie Karmar2008Esbjerg SvømmeklubVarde Svømmeklub2019-04-26
Marcus Dan Hansen1999Herlev SvømningSvømmeklubben MK312019-04-26
Sofie Søgaard Sørensen2007Erritsø Gymnastik og IFSvømmeklubben Delfinen2019-04-25
Andreas Dyhr2007Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2019-04-24
Rasmus Steenberg2000Hørsholm SvømmeforeningGladsaxe Svømmeklub2019-04-24
Julie Preuss Nielsen2009Gladsaxe SvømmeklubHvidovre Svømmeklub2019-04-24
Anne Frølund-Grangaard1996KU Svømning og VandpoloLyngby Svømmeklub2019-04-24
Luka Kepser2007Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2019-04-24
Line Munthe1994KU Svømning og VandpoloSvømmeklubben Kvik, Kastrup2019-04-24
Magnus Wied1996KU Svømning og VandpoloGentofte Svømme Klub2019-04-24
Mette Hasemann1993KU Svømning og VandpoloSvømmeklubben Triton Ballerup2019-04-24
Jacob Hwaiz2007Hvidovre SvømmeklubVest-Brøndby2019-04-15
Alma Møller-Ern2006Svømmeklubben Kvik, KastrupVallensbæk IF Af 19392019-04-13
Laura Glerup Jensen1998Esbjerg SvømmeklubH2Odense2019-04-11
Caroline Lindberg2007Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2019-04-11
Laura Vedel Larsen2005Hobro SvømmeklubSwim Team Neptun2019-04-11
Marius Nørgaard2001Hobro SvømmeklubAalborg Svømmeklub2019-04-11
Emilie Stubben2003Kolding SKHaderslev Svømme Klub2019-03-27
Mark Rüdinger2006Kolding SKVamdrup I.F.s Svømmeafdeling2019-03-27
Philip Krogh Brønnicke2000Svømmeklubben MK31Køge Svømmeklub2019-03-20
Marike Nevermann2003Svømmeklubben Triton BallerupFarum Svømmeklub2019-03-20
Thor Brunsgaard2003Hobro SvømmeklubSwim Team Neptun2019-03-19
Katharina Nekhorochko2000Svømmeklubben Triton BallerupSigma Swim Allerød2019-03-18
Morten Sørensen1974Svømmeklubben Triton BallerupLyngby Svømmeklub2019-03-18
Maya Krogh Brønnicke2005Swim Team TaastrupKøge Svømmeklub2019-03-14
Wiktor Poznachowski1998Agfs SvømmeafdelingHorsens Svømmeklub2019-03-13
Silas Storm Nielsen2002Holbæk Svømme KlubDragsholm Svømmeklub2019-03-11
Dicte Lund2004VIK-Skovbakken SvømmeafdelingEbeltoft Svømme Klub2019-03-06
Juliane Bo Andersen2005A6 JGI-SwimRoskilde Svømning2019-03-04
Frederik Scheby Petersen2004Nakskov Svømme KlubKalundborg SK2019-03-01
Julie Langberg Olesen2005Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2019-03-01
Maria Jensen1992Svømmeklubben Triton BallerupA6 Slangerup Svømmeklub2019-03-01
Lauge Bruun1992Hovedstadens SvømmeklubRoskilde Svømning2019-03-01
Kristian Grønbech1977Grenaa SvømmeklubAarhus Studenternes Svømmeafdeling2019-03-01
Asbjørn Laksafoss Sparre1998Hørsholm SvømmeforeningHillerød Svømmeklub2019-02-26
Linda Lund Tietze1984Haslev SvømmeklubKøge Svømmeklub2019-02-26
Christian Stamholt1975Haderslev Svømme KlubAalborg Svømmeklub2019-02-23
Flemming Bertram1964H2OdenseFrem Odense2019-02-18
Morten Pedersen1964H2OdenseTommerup Svømme Klub2019-02-18
Freja Hamann Larsen1999Esbjerg SvømmeklubKolding SK2019-02-15
Emil Steenberg2002Hørsholm SvømmeforeningGladsaxe Svømmeklub2019-02-11
Caroline Liboriussen2002Vejle SvømmeklubHorsens Svømmeklub2019-02-10
Lukas Jeppesen2001DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2019-02-08
Olivia Funder2006H2OdenseSvendborg Svømme Klub2019-02-05
Jeanette Ottesen1987Farum SvømmeklubSvømmeklubben MK312019-02-03
Sarah Bro1996Farum SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2019-02-03
Kristine Heegaard2009Søllerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2019-02-01
Anders Møller1991Esbjerg SvømmeklubGentofte Svømme Klub2019-02-01
Mikkel Kirkegaard1999Agfs SvømmeafdelingSilkeborg Svømmeklub2019-02-01
Rasmus Hasemann1996Svømmeklubben Triton BallerupSvømmeklubben MK312019-02-01
Mark Vogel1970Gladsaxe SvømmeklubSigma Swim Birkerød2019-02-01
Tonni McNeese2001Hovedstadens SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2019-01-28
Louise Bast Aaby1998Swim Team NeptunLyseng IF2019-01-28
Marina Heller Hansen1994Hovedstadens SvømmeklubSigma Swim Allerød2019-01-25
Daniel Marcus Le2006Agfs SvømmeafdelingAarhus Idrætsforening Af 19002019-01-24
Karl Anton Kristensen2005Svømmeklubben S 68Frederikshavn Svømmeklub2019-01-24
Ida Jensen2006Svømmeklubben S 68Frederikshavn Svømmeklub2019-01-24
Alberte Fie Petersen2002Svømmeklubben Triton BallerupRoskilde Svømning2019-01-20
Torben Børsting1968Esbjerg SvømmeklubVejen Svømmeklub2019-01-15
Sophie Loft Kølbæk2004Skanderborg SvømmeklubHarlev Idræts Klub2019-01-13
Jon Kærsgaard1984Agfs SvømmeafdelingHorsens Svømmeklub2019-01-10
Natacha Munch2005Hvidovre SvømmeklubSolrød Svømmeklub2019-01-07
Frederik Jessen1998Thisted SvømmeklubLyseng IF2019-01-01
Femke Iris Keulen2005Esbjerg SvømmeklubVarde Svømmeklub2019-01-01
Roseline Løkkegaard2004Lyngby SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2019-01-01
Malou Soelberg2004Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2019-01-01
Mads Ingeman Hansen1997Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2019-01-01
Isabella Flach2008Sigma Swim AllerødHillerød Svømmeklub2019-01-01
Ida Jensdottir Fremming2002Svømmeklubben Triton BallerupHerlev Svømning2019-01-01
Mathilde Thy Asmussen2004DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2019-01-01
Silke Holtz2010Sigma Swim AllerødA6 Slangerup Svømmeklub2019-01-01
Simon Hasting Toft2006Solrød SvømmeklubGTI - Tune I.F.2019-01-01
Kristian Svenstrup1998Haslev SvømmeklubKøge Svømmeklub2019-01-01
Teodor Roed Schøning2005Søllerød SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2018-12-31
Jonathan Nejmann2004Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Mejse Vinther-Okholm2006Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Esther Ellegaard Nielsen2005Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Katrine Brolykke Madsen2003Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Anna Skovmand2003Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Mikkel Podiss Petersen2002Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Johan Siksne Kaalund2002Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Magnus Dolleris Schroll2002Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Gustav Stahl2002Alhedens IdrætsforeningH2Odense2018-12-18
Karoline Søe Axelsen2006Holstebro Svømme ClubVidebæk Svømme Club2018-12-14
Cecilie Batz2003DeltaSwimKolding SK2018-12-14
Aliyah Savannah Rasmussen2005Næstved SvømmeklubRingsted Svømme Klub2018-12-14
Rasmus Nickelsen2003Svømmeklubben Kvik, KastrupHerlev Svømning2018-12-14
Sarah Carugati2004VIK-Skovbakken SvømmeafdelingAgfs Svømmeafdeling2018-12-14
Mathias Persson2001Værløse SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2018-12-12
Antonio Tredanari1986Solrød SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2018-12-11
Johanne Terkelsen2007Svendborg Svømme KlubGudme Svømme Klub2018-12-08
Alexander Tullberg2003Hørsholm SvømmeforeningSigma Swim Birkerød2018-12-08
Rasmus Nickelsen2003Herlev SvømningSvømmeklubben Kvik, Kastrup2018-12-07
Ronja Friborg Johnsen2008Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2018-12-02
Aleks Danmark1977Hobro SvømmeklubHadsund Svømmeklub2018-12-02
Thor Nymark Pedersen2006Frem OdenseO.S.L.F.2018-12-01
Óli Mortensen1996Svømmeklubben Kvik, KastrupHovedstadens Svømmeklub2018-12-01
Anders Bantz2008A6 Svømmeklubben LaksenA6 JGI-Swim2018-11-26
Victor Abel Brandi2003Hobro SvømmeklubSvømmeklubben Nord2018-11-25
Lukas Aagaard Sørensen2006Haslev SvømmeklubSolrød Svømmeklub2018-11-25
Mie Bysand2007Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2018-11-25
Jimmy Nielsen2003Støvring Svømmeklub PingvinenIdrætsforening Jarl, Arden2018-11-25
Affou Adlouni2002Ringsted Svømme KlubRoskilde Svømning2018-11-24
Cecilie Davidsen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2018-11-23
Tia Sofie Majvig Mogensen2007Hillerød SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2018-11-18
Bjørn Andersen2006Farum SvømmeklubHerlev Svømning2018-11-18
Anne Sofie Devantier2004Hvidovre SvømmeklubVest-Brøndby2018-11-18
Theis Viborg Husum2009Frederikssund SvømmeklubA6 JGI-Swim2018-11-18
Benjamin Kofoed Thestrup2007GTI - Tune I.F.GTI - Ishøj2018-11-17
Iben Karlsmark2007Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2018-11-17
Cathrine Skau Hansen1999Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2018-11-17
Mattias Hansen2003Kolding SKVamdrup I.F.s Svømmeafdeling2018-11-16
Renata Sophia Ishøy2010Aalborg SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2018-11-11
Anne Føyn2002Hørsholm SvømmeforeningSigma Swim Birkerød2018-11-08
Isabell Gade Eriksen2004Søløven SvømmeklubSvendborg Svømme Klub2018-11-04
Louise Green Engberg1978Køge SvømmeklubRingsted Svømme Klub2018-11-03
Kristoffer B. Holm1999HOG-HinnerupAgfs Svømmeafdeling2018-11-03
Jens Halgreen1954Herlev SvømningRingsted Svømme Klub2018-11-03
Michelle Simonsen2001Viborg Svømme KlubNakskov Svømme Klub2018-10-27
Signe Møller Winther2002Svømmeklubben NordSvømmeklubben Søhesten2018-10-27
Sarah Brix2004Svømmeklubben NordSvømmeklubben Søhesten2018-10-27
Arendse Arrild Lyngfeldt2006Hillerød SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2018-10-27
Thor Majvig Mogensen2004Hillerød SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2018-10-27
Maja Stie Svensgaard2002Viborg Svømme KlubStruer Svømmeklub2018-10-27
Per Odrich2006Hobro SvømmeklubSwim Team Neptun2018-10-27
Nicolas Christiansen2007Holbæk Svømme KlubRoskilde Svømning2018-10-27
Luanna Russo2006Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Søhesten2018-10-27
Line L. Antvorskov2007Sigma Swim AllerødA6 Slangerup Svømmeklub2018-10-27
Lauritz Viborg Husum2007Frederikssund SvømmeklubA6 JGI-Swim2018-10-27
Nikolaj Mick Skovmose1985Viborg Svømme KlubHolstebro Svømme Club2018-10-27
Anders Vestergaard2001Brønderslev SK08Aalborg Svømmeklub2018-10-27
Christian Kornum2003Svømmeklubben SøhestenSvømmeklubben Nord2018-10-27
Emil Jøhnk Tramm2002H2OdenseOdense Svømme Klub2018-10-23
Erik Nørgaard1974KU Svømning og VandpoloHovedstadens Svømmeklub2018-10-13
Martina Husted Simonsen1991Hovedstadens SvømmeklubOdense Svømme Klub2018-10-12
Nicole Jensen1996Hovedstadens SvømmeklubHaslev Svømmeklub2018-10-12
Mathias Hatting Petersen2000Swim Team TaastrupSvømmeklubben MK312018-10-09
Mathias Hatting Petersen2000Svømmeklubben MK31Swim Team Taastrup2018-10-08
Mia Frimodt Kjærgaard2002Tommerup Svømme KlubDeltaSwim2018-10-07
Nynne Nørlem2002Gudme Svømme KlubHolbæk Svømme Klub2018-10-07
Flora Rebecca Profeta2008Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2018-10-06
Noah Schou2005H2OdenseMunkebo Svømme- og kondiklub 722018-10-06
Mikkeline Svanholm2007Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2018-10-06
Olivia Funder2006Svendborg Svømme KlubMunkebo Svømme- og kondiklub 722018-10-06
Monique Thorbech Hansen2007Svendborg Svømme KlubGudme Svømme Klub2018-10-06
Freja Funder2002Svendborg Svømme KlubMunkebo Svømme- og kondiklub 722018-10-06
Anika Rosén Andersen2007Orient SvømningVest-Brøndby2018-10-06
Frederikke Vesth2007Orient SvømningVest-Brøndby2018-10-06
Laura Kristensen2004Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2018-10-06
Philippa Mitchell2006Orient SvømningVest-Brøndby2018-10-06
William Mitchell2004Orient SvømningVest-Brøndby2018-10-06
Matias Buus Hansen2003Karlslunde TriGTI - Tune I.F.2018-10-06
Mikkel Krohn Olsen2006Karlslunde TriKøge Svømmeklub2018-10-06
Kornelia Eg2008Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2018-10-06
Tobias Tranberg Viskum2006Lyseng IFOdder Svømmeklub2018-10-06
Amalie Nielsen2003Viborg Svømme KlubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2018-10-05
Clara Skrydstrup2004Agfs SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2018-10-05
Julia Harpøth2002Viborg Svømme KlubBrædstrup Svømmeklub2018-10-05
Frida Saks Justesen2004Agfs SvømmeafdelingLyseng IF2018-10-05
Mikkel Podiss Petersen2002H2OdenseFrem Odense2018-10-05
Rune Friis Petersen1996Haderslev Svømme KlubHorsens Svømmeklub2018-09-30
Niklas Aagaard Sørensen2008Haslev SvømmeklubSolrød Svømmeklub2018-09-29
Lucca Bisgaard Rasmussen2004HOG-HinnerupAgfs Svømmeafdeling2018-09-29
August Stamp Kirkeby1999HOG-HinnerupAgfs Svømmeafdeling2018-09-29
Carsten Sommer1986H2OdenseOdense Svømme Klub2018-09-29
Magnus Alexandersen2002Holstebro Svømme ClubSkive Svømmeklub Poseidon2018-09-29
Mathias Vestergaard2001Gladsaxe SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2018-09-29
Mathias Knudsen2003Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2018-09-28
Astrid Marie Hassing2004Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2018-09-28
Nikolaj Rytger Knudsen2006Aars SvømmeklubSvømmeklubben Rask2018-09-23
Marcus Brandborg1997Hobro SvømmeklubAalborg Svømmeklub2018-09-23
Daniel Berg Wenk2000Svømmeklubben Triton BallerupRoskilde Svømning2018-09-22
Helena Berg Wenk2000Svømmeklubben Triton BallerupRoskilde Svømning2018-09-22
Lua Enevoldsen2010Køge SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2018-09-22
Kaare Asskildt2006Værløse SvømmeklubFarum Svømmeklub2018-09-22
Mads Emil Wohlfahrt2006Svømmeklubben Triton BallerupVordingborg Svømme Klub2018-09-22
Anna Bæch2009Ringsted Svømme KlubSlagelse Svømmeklub2018-09-22
Louie Hermansen2004Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2018-09-22
Margit Sørensen1972Køge SvømmeklubRingsted Svømme Klub2018-09-22
Elisabeth Roskær2004Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2018-09-22
Andrea Paaske2001A6 JGI-SwimRoskilde Svømning2018-09-22
Anna Aavang Brendstrup2000A6 JGI-SwimRoskilde Svømning2018-09-22
Ingrid Bo Andersen2001A6 JGI-SwimRoskilde Svømning2018-09-22
David Kristensen2003Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2018-09-22
Merle Asmussen2006Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2018-09-22
Nicoline B. Cederlund2007Frederikssund SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2018-09-22
Henrik Lagoni1991Agfs SvømmeafdelingHorsens Svømmeklub2018-09-22
Trine Dam2001Svømmeklubben KoralHorsens Svømmeklub2018-09-22
Storm Melgaard2007Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2018-09-21
Sofie Le Fevre2004Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2018-09-21
Nicklas B. Christensen2002Horsens SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2018-09-21
Asger Als Olsen2004Kolding SKVamdrup I.F.s Svømmeafdeling2018-09-21
Emilie Podiss Petersen2004H2OdenseFrem Odense2018-09-21
Alberte Skov Forsberg2003Vejle SvømmeklubSkive Svømmeklub Poseidon2018-09-21
Alexander L. Bjørn2003Vejle SvømmeklubIkast Svømmeklub2018-09-21
Philip Andersen Ravn2002Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Sønderborg2018-09-21
Mathias M. Nielsen2002Vejle SvømmeklubIkast Svømmeklub2018-09-21
Jasmin Jespersen2002Vejle SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2018-09-21
Magnus Dyg Holme2002Vejle SvømmeklubIkast Svømmeklub2018-09-21
Matthias Bach Mikkelsen2000Vejle SvømmeklubKolding SK2018-09-21
Sofie Trekær Klausen2003Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2018-09-21
Johanne A. Andersson2003H2OdenseFrem Odense2018-09-21
Alexander Jensen1999Horsens SvømmeklubOdder Svømmeklub2018-09-21
Emil Knudsen1999Horsens SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2018-09-21
Mitzi D. Jensen2002Vejle SvømmeklubAalborg Svømmeklub2018-09-21
Alexander Sørensen2006Esbjerg SvømmeklubBlåvandshuk Svømmeklub2018-09-19
Anna Powers2007Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2018-09-16
Simon Hasting Toft2006Solrød SvømmeklubGTI - Tune I.F.2018-09-16
Jonathan Nejmann2004H2OdenseMunkebo Svømme- og kondiklub 722018-09-15
Magnus Tranekjer2005H2OdenseMunkebo Svømme- og kondiklub 722018-09-15
Sandy Ngoc Hoang Tran2005H2OdenseFrem Odense2018-09-15
Asta Højberg2005Sigma Swim BirkerødLyngby Svømmeklub2018-09-15
Emilie Krog2002Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2018-09-14
Magnus Carstensen1999Hovedstadens SvømmeklubRingsted Svømme Klub2018-09-14
Sille Lindberg2003Svømmeklubben S 68Aabybro Idrætsforening2018-09-08
Aia Caroline Abel2006Svømmeklubben NordSvømmeklubben Søhesten2018-09-08
Ida Troldborg2003Svømmeklubben NordAabybro Idrætsforening2018-09-08
Mikkel Møller1988Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2018-09-08
Aksel Munksgaard-Ottosen2001Svømmeklubben SønderborgVejle Svømmeklub2018-09-08
Lasse Dall1997Esbjerg SvømmeklubOdder Svømmeklub2018-09-07
Rasmus Nickelsen2003Svømmeklubben Kvik, KastrupLyngby Svømmeklub2018-09-05
Elisabeth Ketelsen1943Hovedstadens SvømmeklubSwim Team Taastrup2018-09-02
Lærke Nørvig2007Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2018-09-01
Ida-Marie Madsen2008Agfs SvømmeafdelingVest-Brøndby2018-09-01
Thilde Hjortshøj2006Hørsholm SvømmeforeningGentofte Svømme Klub2018-09-01
Sofia Ingeberg2002Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2018-09-01
Marie Christensen2002Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2018-09-01
Cecilie Lykke Hansen1999Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2018-09-01
Freja Bjørn2005VIK-Skovbakken SvømmeafdelingAgfs Svømmeafdeling2018-09-01
Louise Jensen2003DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2018-08-31
Rune Friis Petersen1996Haderslev Svømme KlubHorsens Svømmeklub2018-08-01
Kaya Fjeldsted Kristensen2002A6 JGI-SwimRoskilde Svømning2018-07-29
Maiken Hougaard2002Agfs SvømmeafdelingAuning Svømmeklub2018-07-05
Alfred Højberg2002Sigma Swim BirkerødLyngby Svømmeklub2018-07-05
Christian Thorhauge2005Hobro SvømmeklubSwim Team Neptun2018-06-30
Rikke Møller Pedersen1989Kolding SKHolbæk Svømme Klub2018-06-29
Jonas Mathiasen2006Esbjerg SvømmeklubBlåvandshuk Svømmeklub2018-06-23
Katrine Feld1993Gentofte Svømme KlubSolrød Svømmeklub2018-06-17
Adrian Roed Schøning2000Hillerød SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2018-06-16
Rikke Møller Nicolaisen1980Hillerød SvømmeklubEsbjerg Svømmeklub2018-06-15
Frederik Rindshøj1999Sigma Swim AllerødLyngby Svømmeklub2018-06-09
Josefine Møller Jeppesen1995Nyborg SvømmeklubOdense Svømme Klub2018-06-07
Niclas Bro Sørensen1994Hobro SvømmeklubAalborg Svømmeklub2018-06-03
Annabelle Grønbech Ladik1997Svømmeklubben Triton BallerupRingsted Svømme Klub2018-06-02
Katja Skovdal Lorentzen2003Solrød SvømmeklubKøge Svømmeklub2018-06-02
Anna Brogaard Krogh2008Agfs SvømmeafdelingLyseng IF2018-06-01
Charlotte Berner1972Aarhus 1900 TriathlonAarhus Studenternes Svømmeafdeling2018-06-01
Anne-Sofie P. Clausen2002Ringsted Svømme KlubNæstved Svømmeklub2018-05-28
Sebastian Merrildgaard1995Svømmeklubben Triton BallerupA6 Svømmeklubben Laksen2018-05-27
Mikkel Munkholm2006Dragsholm SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2018-05-26
Jeanette Ottesen1987Svømmeklubben MK31Vejle Svømmeklub2018-05-25
Oliver Degn1996Aalborg SvømmeklubOdder Svømmeklub2018-05-19
Stine Mejdahl2005Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Søhesten2018-05-18
Jens Mejdahl2003Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Søhesten2018-05-18
Line Lambert Andersen1991Esbjerg SvømmeklubRødekro Svømmeklub2018-05-12
Mai Hjelmgaard1994Esbjerg SvømmeklubVallensbæk IF Af 19392018-05-12
Alex Fogt2004H2OdenseBogense Svømmeklub2018-05-11
Maja Bech Færløv Andersen2005Svømmeklubben SMUT TerndrupHadsund Svømmeklub2018-05-11
Nicoline Ingeman-Petersen2002Herlev SvømningGladsaxe Svømmeklub2018-05-11
Mette Flaskager1999Holstebro Svømme ClubIkast Svømmeklub2018-05-11
Zophia Henriks2004Erritsø Gymnastik og IFSvømmeklubben Delfinen2018-05-06
Mathilde Bennetzen2004Hvidovre SvømmeklubVest-Brøndby2018-05-05
Nicolai Wiuff2002A6 JGI-SwimHerlev Svømning2018-05-04
Xenia Juhl Leiszner2005Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2018-04-22
Sille Ibsen2001Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2018-04-22
Ian Højrup1986Svømmeklubben SøhestenAalborg Svømmeklub2018-04-14
Selma V Studnitz Andersen2005Slagelse SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2018-04-14
René Rebsdorf1990Svømmeklubben SøhestenStøvring Svømmeklub Pingvinen2018-04-14
Martha Bødker Thomsen2005Værløse SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2018-04-13
Ella Bødker Thomsen2005Værløse SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2018-04-13
Andrea M. Lang Bolvig2000Søllerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2018-04-13
Emil Møhl1994Svømmeklubben Triton BallerupGTI - Ishøj2018-04-13
Michelle Borgstrøm1989Svømmeklubben Triton BallerupA6 Svømmeklubben Laksen2018-04-13
Natascha Laigaard2002Farum SvømmeklubHillerød Svømmeklub2018-04-13
Sebastian Emil Thomsen2002Svømmeklubben SøhestenBrønderslev SK082018-04-07
Ditte Juhl Mogensen1992KU Svømning og VandpoloHørsholm Svømmeforening2018-04-07
Henrik Jeppesen1966KU Svømning og VandpoloHelsinge Svømmeklub2018-04-07
Kirsten Vedsted2008Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312018-03-18
Anne Dybro Nielsen2003Herning SvømmeklubIkast Svømmeklub2018-03-16
Amalie Vinther1995Lyseng IFThisted Svømmeklub2018-03-16
Pernille Rasmussen1996Agfs SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682018-03-16
Gritt Celina Aasted2004Munkebo Svømme- og kondiklub 72Nyborg Svømmeklub2018-03-15
Ella Persson2006Værløse SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2018-03-10
Pernille Blume1994Holbæk Svømme KlubGladsaxe Svømmeklub2018-03-10
Kris Wesselink1990Esbjerg SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2018-03-10
Younus Khan2005Sigma Swim AllerødFarum Svømmeklub2018-03-09
Christina Markussen2005Aars SvømmeklubSvømmeklubben Rask2018-03-04
Jannick Hansen2001Søllerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2018-03-03
Malthe Lindquist1996Svømmeklubben NordErritsø Gymnastik og IF2018-03-03
Sophie Amalie Schøn1999Farum SvømmeklubLyngby Svømmeklub2018-03-03
Nadja Joy Tønnesen1987SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2018-03-02
Mie Trothe1998Lyseng IFErritsø Gymnastik og IF2018-03-02
Selma Fogh Rubenius2002Svømmeklubben DelfinenErritsø Gymnastik og IF2018-03-02
Tonni McNeese2001Hovedstadens SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2018-03-01
Gitte Nautrup Pedersen1972HOG-HinnerupIHF Svømning2018-02-25
Marianne Friis-Olsen1952SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2018-02-24
Hans Larsen1943SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2018-02-24
Sigurd Christiansen1989Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2018-02-24
Andreas Haugaard1993SVØM KorsørSlagelse Svømmeklub2018-02-24
Annelise Madsen1945H2OdenseOdense Svømme Klub2018-02-24
Karsten Schütt1991Esbjerg SvømmeklubBov IF2018-02-24
Steffan Hansen1990Esbjerg SvømmeklubMultiatleterne Esbjerg2018-02-24
Pernille Hansen1991SVØM KorsørKU Svømning og Vandpolo2018-02-24
Jacob Holst1991H2OdenseKøge Svømmeklub2018-02-24
Oliver Phil Langsted1999Ringe Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2018-02-24
Ida Marie Frederiksen2008Sigma Swim BirkerødHerlev Svømning2018-02-03
Flora Fogh Rubenius2005Svømmeklubben DelfinenErritsø Gymnastik og IF2018-02-03
Mille Kjær Jensen2004VIK-Skovbakken SvømmeafdelingLyseng IF2018-02-02
Luca Buthke2003Aarhus 1900 TriathlonAgfs Svømmeafdeling2018-01-28
Isak Nielsen2005Maribo SvømmeforeningNakskov Svømme Klub2018-01-28
Helene Lavrsen2008Svømmeklubben NordFrederikshavn Svømmeklub2018-01-27
Emilie Knudsen2002Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2018-01-27
Trine Kjøngerskov2000Odder SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2018-01-26
Cecilie Wiuff2000A6 JGI-SwimHerlev Svømning2018-01-26
Frederik Høgh2008Horsens SvømmeklubSolbjerg IF2018-01-21
Cecilie Sørensen2003Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2018-01-21
Jasmin Kjærsgaard2006A6 Slangerup SvømmeklubHillerød Svømmeklub2018-01-20
Mathilde F Handberg2005Hvidovre SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2018-01-19
Morten Raahauge Jørgensen1979H2OdenseO.S.L.F.2018-01-19
Patricia Petersen2005Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2018-01-19
Esther Else Grubert2003Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2018-01-19
Lisbeth Olsen1959H2OdenseOdense Svømme Klub2018-01-19
Grethe Vang Nielsen1950H2OdenseOdense Svømme Klub2018-01-19
Amalie Fisker Sørensen1997H2OdenseOdense Svømme Klub2018-01-19
Jens Højbjerg Wanscher1977H2OdenseOdense Svømme Klub2018-01-19
Mette Danielsen1975Auning SvømmeklubSwim Team Neptun2018-01-13
Cecilie Høgfeldt2002Swim Team NeptunAuning Svømmeklub2018-01-13
Alens Daugelis2002Holbæk Svømme KlubFarum Svømmeklub2018-01-13
Wilma Anker2004Ringsted Svømme KlubHerlufsholm Svømmeklub2018-01-12
Maila Anker2007Ringsted Svømme KlubHerlufsholm Svømmeklub2018-01-12
Oliver Vang1994Svømmeklubben Triton BallerupNæstved Svømmeklub2018-01-12
Selma Ganci Frederiksen2008Næstved SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2018-01-12
Ester Ganci Frederiksen2009Næstved SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2018-01-12
Zander Finsen2007Frem OdenseH2Odense2018-01-06
Emil Ramshøj2007Frem OdenseNyborg Svømmeklub2018-01-06
Matthias Guldbæk2003Idrætsforening Jarl, ArdenSvømmeklubben SMUT Terndrup2018-01-06
Luanna Russo2006Svømmeklubben SøhestenSæby Svømmeklub2018-01-06
Isabella Victoria Nimb2004Sigma Swim BirkerødGentofte Svømme Klub2018-01-05
Anna Wermuth1996Hovedstadens SvømmeklubH2Odense2017-12-13
Matilde Schrøder1996Berns Swim TeamH2Odense2017-12-13
Noah Schou2005Munkebo Svømme- og kondiklub 72Nyborg Svømmeklub2017-12-09
Josefine Krumbak2004Køge SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2017-12-09
Sidse M. Ø. Engsbro2004GTI - GreveGTI - Tune I.F.2017-12-09
Mikkel Quaade2003Helsingør SvømmeklubLyngby Svømmeklub2017-12-08
Birita Debes1995Aalborg SvømmeklubEsbjerg Svømmeklub2017-12-08
Anna Tørnæs1994Horsens SvømmeklubHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2017-12-08
Silja Ösp Logadottir2001H2OdenseO.S.L.F.2017-12-05
Lotte Zsigri Dyndgaard2003Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben MK312017-12-03
Villads Kruse2003Sigma Swim AllerødHillerød Svømmeklub2017-12-02
Frederik Rindshøj1999Lyngby SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2017-12-02
Mads Glæsner1988Hvidovre SvømmeklubSigma Swim Allerød2017-12-02
Kirsten Detlef1986DeltaSwimVejle Svømmeklub Triton2017-12-01
Amanda Carlé1996Værløse SvømmeklubRingsted Svømme Klub2017-11-29
Simon Nielsen2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-11-25
Lærke Aistrup Andersen2005Herlev SvømningGladsaxe Svømmeklub2017-11-25
Mathilde Syberg Glud2004Helsingør SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2017-11-23
Lenette Nielsen1997Hobro SvømmeklubAalborg Svømmeklub2017-11-19
Johan Lisberg1986Hobro SvømmeklubAalborg Svømmeklub2017-11-19
Celina Bruhn Kyhnæb2006Swim Team TaastrupGTI - Tune I.F.2017-11-18
Mie Trothe1998Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2017-11-16
Emilia Juhl Leiszner2002Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2017-11-12
Frederik Juhl Leiszner1999Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2017-11-12
Patrick Sønderskov2005H2OdenseOdense Svømme Klub2017-11-11
Jonas Mathiesen1998Svømmeklubben DelfinenDeltaSwim2017-11-11
Rita Hauge1965Aarhus Studenternes SvømmeafdelingAgfs Svømmeafdeling2017-11-11
Jacob Moos Larsen1993Aarhus Studenternes SvømmeafdelingViborg Svømme Klub2017-11-11
Louise Lysgaard1988Viborg Svømme KlubStruer Svømmeklub2017-11-11
Mads Juul1997Aalborg SvømmeklubVejle Svømmeklub2017-11-11
Mathilde Pugholm Hvid1990Aalborg SvømmeklubAarhus 1900 Triathlon2017-11-11
Thomas Sønderskov1974Horsens SvømmeklubHobro Svømmeklub2017-11-11
Holly Lønne Turner2003DeltaSwimVejle Svømmeklub2017-11-10
Joakim Brønnum1997Sigma Swim AllerødHolbæk Svømme Klub2017-11-09
Mathias Immerkjær1999Vest-BrøndbySwim Team Taastrup2017-11-09
Lone Tolstrup Karlby1976Sigma Swim BirkerødBrønshøj Akademiske Svømmeklub2017-11-04
Jakob Andkjær1985KU Svømning og VandpoloVallensbæk IF Af 19392017-11-04
Johannes Kjærgaard1998HOG-HinnerupAgfs Svømmeafdeling2017-11-04
Winnie Vadmand1953SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-11-04
Nikolai Ammekilde1990Svømmeklubben Kvik, KastrupFarum Svømmeklub2017-11-04
Iben Fjord Kjærsgaard1995KU Svømning og VandpoloKøge Svømmeklub2017-11-04
Josefine Børthy Petersen1993KU Svømning og VandpoloHelsingør Svømmeklub2017-11-04
Nina Rudkjær Frandsen1985Sigma Swim AllerødGentofte Svømme Klub2017-11-04
Linea Hasager1991KU Svømning og VandpoloHillerød Svømmeklub2017-11-04
Siri Vulpius1995KU Svømning og VandpoloLyngby Svømmeklub2017-11-04
Christian Berg1988KU Svømning og VandpoloHvidovre Svømmeklub2017-11-04
Henrik Frandsen1980Sigma Swim AllerødGentofte Svømme Klub2017-11-04
Tilde Juul1974Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2017-11-04
Kasper Larsen2002Svømmeklubben GrindstedØlgod Svømmeklub2017-11-03
Alberte Kjærsgaard2001A6 Slangerup SvømmeklubHillerød Svømmeklub2017-11-02
Victor Abel Brandi2003Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2017-10-28
Bianca Skjerning2001Ringe Svømme KlubSøløven Svømmeklub2017-10-28
Antoinette Zafra2005Roskilde SvømningGlostrup Svømmeklub2017-10-28
Johan Schrøder2008Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2017-10-08
Linus Jarmark2008Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2017-10-08
Daniel Berg Wenk2000Roskilde SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2017-10-07
Stephanie Hansen1996KU Svømning og VandpoloSigma Swim Allerød2017-10-07
Silas Folke Drigsdahl2004Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2017-10-07
Julie Oxenvad1997Agfs SvømmeafdelingHaderslev Svømme Klub2017-10-07
Christian Blom Jensen1994Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-10-07
Maxemillian Pedersen1996KU Svømning og VandpoloSigma Swim Allerød2017-10-07
Helen Haas1968Horsens SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2017-10-07
Emil Müller1995KU Svømning og VandpoloSvømmeKlubben SYD2017-10-07
Louise B. Dalgaard1990Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2017-10-07
Kasper Blomsterberg1992Gladsaxe SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2017-10-07
Tilde Juul1974Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2017-10-06
Henrik Schramm Rasmussen1967Swim Team TaastrupLyngby Svømmeklub2017-10-06
Kit Ballegaard1988Swim Team TaastrupHerlufsholm Svømmeklub2017-10-06
Ane Andersen1990Sigma Swim BirkerødSøllerød Svømmeklub2017-10-06
Zacharias H. Svendsen2002Rødding SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2017-10-01
Liv Skov-Petersen2005Rødding SvømmeklubRibe Svømmeklub2017-10-01
Niklas Børsmose Simony2001Rødding SvømmeklubRibe Svømmeklub2017-10-01
Olivia Steenstrup2000Rødding SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2017-10-01
Svend Matzen1999Rødding SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2017-10-01
Anna Skovmand2003H2OdenseFrem Odense2017-10-01
Pernille Pedersen2004Varde SvømmeklubØlgod Svømmeklub2017-09-30
Freja Kruse2004Svømmeklubben GrindstedØlgod Svømmeklub2017-09-30
Melani Jesse2008Helsinge SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2017-09-30
Markus Jessen2003Esbjerg SvømmeklubBlåvandshuk Svømmeklub2017-09-30
Sebastian N Andersen2004H2OdenseOdense Svømme Klub2017-09-30
Laura Thomadsen2004Albertslund IFGlostrup Svømmeklub2017-09-30
Sofie Vegener2002Harlev Idræts KlubAuning Svømmeklub2017-09-30
Thorbjørn Udby Hansen2000Harlev Idræts KlubAuning Svømmeklub2017-09-30
Maria Hall2003Svømmeklubben GrindstedVejle Svømmeklub2017-09-30
Oliver Fenger2003Vejle SvømmeklubHorsens Svømmeklub2017-09-29
Sofie Skovgaard Sørensen2004Swim Team NeptunOdder Svømmeklub2017-09-23
Marcus Munkholm2001Swim Team TaastrupVallensbæk IF Af 19392017-09-23
Emma Anne Ljungstrøm1999Holbæk Svømme KlubSvømmeklubben Triton Ballerup2017-09-23
Amalie Søby Mortensen2001Holbæk Svømme KlubHolstebro Svømme Club2017-09-23
Eva Olsen2000GTI - IshøjGladsaxe Svømmeklub2017-09-23
Maja Johansen2002DeltaSwimVejle Svømmeklub2017-09-22
Freja Elling-Enevoldsen2002Herning SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2017-09-22
Asbjørn Floor-Bøjden2002Vest-BrøndbySwim Team Taastrup2017-09-22
Victoria Bang2001H2OdenseSvendborg Svømme Klub2017-09-22
Gustav Friberg1997Sigma Swim BirkerødRingsted Svømme Klub2017-09-22
Alexander Aslak Nørgaard2000Sigma Swim BirkerødSøllerød Svømmeklub2017-09-22
Rasmus Jørgensen1996Agfs SvømmeafdelingViborg Svømme Klub2017-09-22
Frederik Jessen1998Lyseng IFThisted Svømmeklub2017-09-22
Freja Nicholas2000H2OdenseFrem Odense2017-09-22
Fenja Romanski2005Støvring Svømmeklub PingvinenSvømmeklubben SMUT Terndrup2017-09-17
Freja Romanski2003Støvring Svømmeklub PingvinenSvømmeklubben SMUT Terndrup2017-09-17
Celina Lindholm Hansen2006Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2017-09-16
Volena Dimitrova1999Svømmeklubben Triton BallerupVordingborg Svømme Klub2017-09-16
Aliyah Savannah Rasmussen2005Ringsted Svømme KlubVordingborg Svømme Klub2017-09-16
Selma Ganci Frederiksen2008Vordingborg Svømme KlubHerlufsholm Svømmeklub2017-09-16
Ester Ganci Frederiksen2009Vordingborg Svømme KlubHerlufsholm Svømmeklub2017-09-16
Thorbjørn Jari Ikkala2002Frederiksværk SvømmeklubHillerød Svømmeklub2017-09-16
Annette Toft2006Køge SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2017-09-15
Hjalte Lildballe Møller2007Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2017-09-15
Amalie Wichmann Larsen2005Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2017-09-15
Mejse Jakobsen2007Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2017-09-15
Anna Dicte Bøgeskov2007Gladsaxe SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2017-09-10
Frederik Riedel Lentz2001Gladsaxe SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2017-09-10
Camilla Rask1999Farum SvømmeklubH2Odense2017-09-10
Mikkel Thagaard Jakobsen2000Holstebro Svømme ClubVejle Svømmeklub2017-09-09
Elias Bach-Jensen2006Sigma Swim BirkerødSvømmeklubben MK312017-09-09
Astrid Jensen2005Svømmeklubben NordSvømmeklubben SMUT Terndrup2017-09-09
Matilde Thirup2005Svømmeklubben S 68Svømmeklubben Nejst2017-09-09
Cecilie Michaelsen2005Svømmeklubben S 68Svømmeklubben Nejst2017-09-09
Matilde Iversen2003Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2017-09-09
Caroline Nymann Sørensen2002Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2017-09-09
Krestian Gelmark-Sørensen2001Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2017-09-09
Nikoline V Gallop2003Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2017-09-09
Mille C. Berg2001Horsens SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2017-09-09
Ruben Nørgaard2002Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2017-09-09
Mads L. Werther2000Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2017-09-09
Marie Voigt Lauridsen1995Hovedstadens SvømmeklubEsbjerg Svømmeklub2017-09-09
Anders Sanggaard2005Agfs SvømmeafdelingHOG-Hinnerup2017-09-02
Signe Villumsen2001Agfs SvømmeafdelingAalborg Svømmeklub2017-09-02
Jeppe Vestergaard Jensen2001Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Sønderborg2017-09-02
Nicklas Rasmussen1997Agfs SvømmeafdelingVejle Svømmeklub2017-09-02
Aksel Munksgaard-Ottosen2001Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Sønderborg2017-09-02
Andreas Hougaard2000Agfs SvømmeafdelingAuning Svømmeklub2017-09-02
Cæcilie Buchholt Johansen2001Hovedstadens SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2017-08-28
Victoria Vorm2001Hovedstadens SvømmeklubVallensbæk IF Af 19392017-08-28
Liva Buchholt Johansen2003Hovedstadens SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2017-08-28
Marcus Mantzius Mosegaard2001Svømmeklubben Kvik, KastrupSlagelse Svømmeklub2017-08-28
Jon Kærsgaard1984Horsens SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2017-08-20
Signe Bro1999Svømmeklubben Triton BallerupLyngby Svømmeklub2017-07-25
Magnus Yde1996Agfs SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682017-07-06
Rasmus Nickelsen2003Lyngby SvømmeklubHerlev Svømning2017-06-25
Benjamin Mads Andresen2000H2OdenseOdense Svømme Klub2017-06-25
Camilla Hougaard2002Svømmeklubben Triton BallerupSwim Team Taastrup2017-06-25
Emil Kruse Enemærke2005Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2017-06-24
Snæfridur Sol2000Agfs SvømmeafdelingHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2017-06-24
Mads Ejdrup Hansen1999Lyngby SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2017-06-24
Ida Emilie Hindberg2005Agfs SvømmeafdelingHornslet Svømmeklub2017-06-17
Nicklas Luplau1989Køge SvømmeklubWest Swim Esbjerg2017-06-17
Dion Drejer Delaney2003Støvring Svømmeklub PingvinenIdrætsforening Jarl, Arden2017-06-11
Frederik P. Michaelsen2003Svømmeklubben S 68Svømmeklubben Nejst2017-06-10
Jeppe Egholm2003Svømmeklubben S 68Svømmeklubben Nejst2017-06-10
Klaus Christensen1993Odder SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2017-06-10
Andreas Vestergaard1999Vest-BrøndbyHovedstadens Svømmeklub2017-06-10
Sofie Hertzberg2002Svømmeklubben Triton BallerupVallensbæk IF Af 19392017-06-06
Stephanie Hansen2004Esbjerg SvømmeklubØlgod Svømmeklub2017-05-26
Victoria Hansen2003Esbjerg SvømmeklubØlgod Svømmeklub2017-05-26
Mille Nymark2004Svømmeklubben SøhestenFrederikshavn Svømmeklub2017-05-20
Camilla Ottesen2000Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2017-05-20
Cecilie Holten1996Værløse SvømmeklubSvømmeklubben MK312017-05-20
Julija Bliucukis2006H2OdenseOdense Svømme Klub2017-05-19
Casper Koch Henriksen2002Lyngby SvømmeklubVallensbæk IF Af 19392017-05-19
Amalie Schou2003Gentofte Svømme KlubGladsaxe Svømmeklub2017-05-19
K-Lee Hansen2007A6 JGI-SwimFrederikssund Svømmeklub2017-05-07
Helena Berg Wenk2000Roskilde SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2017-05-06
Claus Hansen1995Svømmeklubben Triton BallerupRingsted Svømme Klub2017-05-06
Keanu Hansen2007A6 JGI-SwimFrederikssund Svømmeklub2017-05-06
Rose Dysted2004Holbæk Svømme KlubRingsted Svømme Klub2017-05-02
Laust Nielsen1979Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2017-04-30
Annika Toft Rasmussen2004Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2017-04-29
Thomas Schmidt2002Svømmeklubben OpnørBov IF2017-04-28
Rasmus Antonsen2002Brædstrup SvømmeklubHorsens Svømmeklub2017-04-22
Jeppe Moeslund Lausen2006Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2017-04-08
Jonas Himmelstrup1995KU Svømning og VandpoloSigma Swim Allerød2017-04-08
Camilla Hansen1995KU Svømning og VandpoloSvømmeKlubben SYD2017-04-08
Maiken Steen-Andersen1992KU Svømning og VandpoloHillerød Svømmeklub2017-04-08
Rasmus Nickelsen2003Herlev SvømningVallensbæk IF Af 19392017-04-02
Jakob Schmidt1999Holbæk Svømme KlubSvømmeklubben Triton Ballerup2017-04-01
Ingrid Bo Andersen2001Roskilde SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2017-04-01
Alexander Fenger1999Vejle SvømmeklubHorsens Svømmeklub2017-04-01
Anna Powers2007Svømmeklubben Triton BallerupHerlev Svømning2017-03-31
Christian Justesen1994Herning SvømmeklubSkive Svømmeklub Poseidon2017-03-31
Ida T Mose2002Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2017-03-26
Ida Jensdottir Fremming2002Herlev SvømningVallensbæk IF Af 19392017-03-26
Tobias Dan Hansen2002Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2017-03-26
Anna Wrist-Elkjær2003Herlev SvømningSwim Team Taastrup2017-03-26
Amalie Kruse Enemærke2003Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2017-03-26
Nikolaj Køhli1993Frem OdenseVejen Svømmeklub2017-03-25
Signe Vestergaard Jensen2005Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2017-03-18
Malene Gjermandsen2003Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2017-03-18
Liv Kousgaard2003Esbjerg SvømmeklubBlåvandshuk Svømmeklub2017-03-17
Nikolai Sander2003Svømmeklubben NordSvømmeklubben SMUT Terndrup2017-03-17
Pál Joensen1990Svømmeklubben Kvik, KastrupAalborg Svømmeklub2017-03-15
Victor Bjørneborg2007GTI - GreveHvidovre Svømmeklub2017-03-12
Michael Filus1950SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-03-12
Martin Utiger Sørensen1977Esbjerg SvømmeklubHillerød Svømmeklub2017-03-11
Frank Olesen1973Hvidovre SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2017-03-11
Karen Mikkelsen1986H2OdenseOdense Svømme Klub2017-03-11
Henry Lykke Stokholm1969Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2017-03-11
Julie Schmidt1995KU Svømning og VandpoloHelsinge Svømmeklub2017-03-11
Kasper Graversen1981Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-03-11
Christian Graversen1978Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-03-11
Kasper Graversen1981Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-03-11
Frederikke Meisner From2004Roskilde SvømningA6 JGI-Swim2017-03-11
Mads Krogsgaard Juhl2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-03-05
Laura Weinreich1998Frederiksværk SvømmeklubRingsted Svømme Klub2017-03-04
Amalije Kristensen2002Svømmeklubben S 68Brønderslev SK082017-03-03
Isabel Mass1998A6 JGI-SwimA6 Slangerup Svømmeklub2017-03-03
Mathias Bech1996Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-03-03
Gustav Jørgensen2000Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2017-03-03
Anders Bo Pedersen1981H2OdenseO.S.L.F.2017-02-25
Kirsten Povlsen1978H2OdenseO.S.L.F.2017-02-25
Susanne Diemer1975SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-02-25
Pernille Juul Jensen2003H2OdenseO.S.L.F.2017-02-25
Signe Juul Grønning2001H2OdenseOdense Svømme Klub2017-02-25
Mette S. Køhler2001Nyborg SvømmeklubGTI - Tune I.F.2017-02-25
Anne-Sofie Pii1970H2OdenseOdense Svømme Klub2017-02-25
Magnus Damkier1999H2OdenseO.S.L.F.2017-02-25
Annie Metzsch1945H2OdenseOdense Svømme Klub2017-02-25
Tone Laksafoss Sparre1996Aarhus Studenternes SvømmeafdelingSigma Swim Allerød2017-02-25
Sidsel Nissen1994Aarhus Studenternes SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682017-02-25
Mark Wulff1972H2OdenseOdense Svømme Klub2017-02-25
Andreas Bui2000H2OdenseO.S.L.F.2017-02-25
Kirsten Jensen1971H2OdenseOdense Svømme Klub2017-02-25
Johanne Jonstrup Liisberg2003Holbæk Svømme KlubOdsherred Svømmeklub2017-02-24
Janne Frimodt1972Haderslev Svømme KlubHaderslev Tri 20002017-02-23
Clara Carlquist2003Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2017-02-03
Asta-Marie Rasmussen2009Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-01-29
Ida Kjær Nordstrøm2008Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-01-29
Julie Guldmann Møller2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-01-29
Alexander Breinholt2008Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-01-29
Gabrielle Haahr Uhd2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2017-01-29
Alex Rosfeldt2007A6 Svømmeklubben LaksenRoskilde Svømning2017-01-28
Besian Selaci2007H2OdenseO.S.L.F.2017-01-28
Niklas Bay Rasmussen2007H2OdenseO.S.L.F.2017-01-28
Christoffer Banke2005H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-28
Mathilde Løyche2002Durup IFThisted Svømmeklub2017-01-28
Christoffer R.S. Pedersen2004H2OdenseO.S.L.F.2017-01-28
Kristian Høgenhaug1991Aarhus 1900 TriathlonHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2017-01-28
Peter Højberg1996Gladsaxe SvømmeklubHobro Svømmeklub2017-01-28
Simon Brixner2000Holbæk Svømme KlubVejle Svømmeklub2017-01-28
Lisa Frost Rainer2002Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2017-01-27
Karoline Iversen2005Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2017-01-22
Tom Døi1993Svømmeklubben NordLyngby Svømmeklub2017-01-22
Karen Krogh Lund1996Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2017-01-22
Freja Elling-Enevoldsen2002Silkeborg SvømmeklubIkast Svømmeklub2017-01-20
Elea Amalie Poulsen2006Silkeborg SvømmeklubHerning Svømmeklub2017-01-20
Sarah Froberg Pedersen2006Silkeborg SvømmeklubHerning Svømmeklub2017-01-20
Trine Lundø Michaelsen2006Silkeborg SvømmeklubHerning Svømmeklub2017-01-20
Michel Michelsen1994KU Svømning og VandpoloGladsaxe Svømmeklub2017-01-14
Samuel Veje2005Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2017-01-14
Casper Bang Clausen2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-14
Anna Wermuth1996H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-14
Joe Tani Fohlmann2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-14
Cecilie Baraviec2000H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-14
Malthe Burgaard2000H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-14
Victor Nygaard2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-14
Christian V. Rasmussen1996H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-14
Kaare Fisker Larsen1998H2OdenseO.S.L.F.2017-01-14
Camilla Rask1999H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-14
Camilla Dufour1996Sigma Swim AllerødSvømmeklubben Triton Ballerup2017-01-13
Matilde Schrøder1996H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Naja Færgemann2006H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
August B Bjerregaard2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Josefine S Jørgensen2004H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Nikoline Andersen2003H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
My Phuong Bui2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Mia T. Klüver-Kristensen2004H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Mathias Munch Pedersen2003H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Maibritt Skjoldborg2002H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Iben Lindal Overgaard2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Christine Krogh2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Agnete Habermann2005H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Ida Juul Grønning2004H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Amalie Ringkvist2002H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Marianne Petersen1998H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Oliver Hallenborg2002H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Alma Burgaard2003H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Kaya Yang Eisensee2004H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Karen Hazell Brink2002H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Aurelia Pedersen2004H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Lukas Stæhr Bentsen2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Katrine Brolykke Madsen2003H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Anna Broe2002H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Simon Juul Henriksen2001H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Mads Juul Henriksen2004H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Johan Siksne Kaalund2002H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Josefine Risum Jørgensen2004H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Marie Lund Henriksen2001H2OdenseO.S.L.F.2017-01-08
Magnus Dolleris Schroll2002H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Gustav Stahl2002H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-08
Lars Peter Flarup2007H2OdenseO.S.L.F.2017-01-07
Dagmar Stahl2007H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-07
Zenia Nielsen1976SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-01-07
Alexander R. S. Pedersen2006H2OdenseO.S.L.F.2017-01-07
Gustav Halle2007H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-07
Nicolai Wium1991Køge SvømmeklubSvømmeklubben SHS Stevns2017-01-07
Victor Dolleris Schroll2005H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-07
Vitus F P Sørensen2007H2OdenseO.S.L.F.2017-01-07
Noah Dalager2006H2OdenseO.S.L.F.2017-01-07
Cecilie Terp2005H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-07
Matilde Baraviec2006H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-07
Ludvig L. Møller2006H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-07
Cecilie Drud Astrup2005H2OdenseO.S.L.F.2017-01-07
Julian Vitus Pedersen2007H2OdenseO.S.L.F.2017-01-07
Marius Dyrgaard Tholstrup2005H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-07
Valdemar Stahl2004H2OdenseOdense Svømme Klub2017-01-07
Mia Andersen2002H2OdenseO.S.L.F.2017-01-07
Kirsten Haugaard1965SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-01-07
Jørn Birch1959SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-01-07
Amanda Højberg1998Gladsaxe SvømmeklubLyngby Svømmeklub2017-01-07
Gerhard Deneken1963SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-01-07
Joachim Raahauge1996SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-01-07
Bente Sørensen1947SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-01-07
Esther Ellegaard Nielsen2005H2OdenseO.S.L.F.2017-01-07
Hanne Klausen1960SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2017-01-07
Victoria Christoffersen2002Slagelse SvømmeklubSVØM Korsør2017-01-07
Johanne A. Christiansen2000Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-12-19
Mai Heilmann2000Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-12-19
Bolette Schjønning1993KU Svømning og VandpoloHelsingør Svømmeklub2016-12-18
Mads Tuxen1992KU Svømning og VandpoloSøllerød Svømmeklub2016-12-17
Alexander Mundt1994Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2016-12-17
Kalinka T. Mogensen1995Agfs SvømmeafdelingSilkeborg Svømmeklub2016-12-17
Karim Møller1994Nyborg SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2016-12-17
Julie Schmidt1995Helsinge SvømmeklubSigma Swim Allerød2016-12-17
Frederik A. Mariegaard1994Viborg Svømme KlubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2016-12-17
Frederik Frederiksen1992Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2016-12-10
Eskil Jensen Kraack2004Svømmeklubben SønderborgBov IF2016-12-04
Axel Føns Voss2005Vest-BrøndbyHovedstadens Svømmeklub2016-12-04
Theodor Møller2005Vest-BrøndbyHerlev Svømning2016-12-04
Julie Høegh-Jørgensen2000SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-12-04
Carl S. Sørensen2006Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312016-12-03
Lenette Nielsen1997Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2016-11-26
Zara Wendel2002Holbæk Svømme KlubOdsherred Svømmeklub2016-11-26
Astrid Katrine Andersen2002Holbæk Svømme KlubOdsherred Svømmeklub2016-11-26
Astrid Marie Hassing2004Svømmeklubben NordSvømmeklubben Søhesten2016-11-25
Linea Theilgaard Knudsen2003Auning SvømmeklubSwim Team Neptun2016-11-20
Seamus Rought2007SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-11-19
Carmen Marie Lademann2005SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-11-19
Sebastian R. Bjerg2007Søllerød SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2016-11-19
Willads Johannes Holm2006SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-11-19
Mathias Toftager2003SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-11-19
Christian Quist2007SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-11-19
Gustav Hartig-Larsen2003SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-11-19
Julie Harreboe2002SVØM KorsørSlagelse Svømmeklub2016-11-19
Patrick Kjelgaard2004SVØM KorsørSlagelse Svømmeklub2016-11-19
Jacob Thomsen2003Ringe Svømme KlubNyborg Svømmeklub2016-11-19
Nico Jensen2004SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-11-19
Lasse Kjær Rasmussen2006Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-11-18
Simone Heilmann2007Kolding SKSvømmeklubben Tempo2016-11-18
Victor Qvist Jensen2006Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-11-18
Frida Høj Foldager2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-11-18
Sofia Altoft1998Farum SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2016-11-18
Isak Nielsen2005Nakskov Svømme KlubMaribo Svømmeforening2016-11-18
Lærke Toft Ruby1999A6 JGI-SwimA6 Svømmeklubben Laksen2016-11-17
Louise Fiskaali Gammelmark1981Aarhus Studenternes SvømmeafdelingAgfs Svømmeafdeling2016-11-12
Anders Kjær Pedersen1995Aalborg SvømmeklubVejen Svømmeklub2016-11-12
Anna Carolina Nielsen1990Aalborg SvømmeklubSigma Swim Allerød2016-11-12
Katarina S. Thomsen1991Aalborg SvømmeklubHolstebro Svømme Club2016-11-12
Claus Holst Fischer1992Aarhus Studenternes SvømmeafdelingAgfs Svømmeafdeling2016-11-12
Mads Møller1991Aarhus Studenternes SvømmeafdelingHerning Svømmeklub2016-11-12
Nina Severinsen1982Svømmeklubben S 68Svømmeklubben Nord2016-11-12
Mick Schmidt1985Randers Freja TriathlonHobro Svømmeklub2016-11-12
Gustav Jørgensen2000SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-11-10
Christina Larsen1998Svendborg Svømme KlubTommerup Svømme Klub2016-11-06
Nicoline Dyrman2004Støvring Svømmeklub PingvinenAars Svømmeklub2016-11-06
Jens Riisgaard-Jensen2003Støvring Svømmeklub PingvinenAars Svømmeklub2016-11-06
Lars Riisgaard-Jensen2004Støvring Svømmeklub PingvinenAars Svømmeklub2016-11-06
William Broe Dalsgaard2005Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-11-05
Mathilde Willumsen2006GTI - GreveGTI - Tune I.F.2016-11-05
Anders Olesen2003Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-11-05
Rémi Maguet1986Hørsholm SvømmeforeningHovedstadens Svømmeklub2016-11-05
Anine Bonvig Mariegaard2001Frederikshavn SvømmeklubSkagen Svømmeklub2016-11-05
Rasmus Kvorning Mikkelsen2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-11-05
Peter Kvorning Mikkelsen2004Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-11-05
Benjamin Jørgensen1996Aabybro IdrætsforeningSkagen Svømmeklub2016-11-05
Tenna Olin1991Sigma Swim BirkerødGentofte Svømme Klub2016-11-05
Emil Holm Kristiansen1993KU Svømning og VandpoloGI-40 Hermes2016-11-05
Antonio Tredanari1986Hovedstadens SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2016-11-05
Anne-Mette L. Pedersen1960Hovedstadens SvømmeklubBrønshøj Akademiske Svømmeklub2016-11-05
Mads Buch Jensen2003Silkeborg SvømmeklubStruer Svømmeklub2016-11-04
Viktor Stage2002Idrætsforening Jarl, ArdenAalborg Svømmeklub2016-11-04
Mette Flaskager1999Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2016-11-02
Kasper Aagaard Nielsen2005Varde SvømmeklubBlåvandshuk Svømmeklub2016-10-30
David Johannes Dahl2006Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2016-10-29
Anna Kaarill2002Gudme Svømme KlubMunkebo Svømme- og kondiklub 722016-10-29
Maja Marie Elmgreen2003Helsinge SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2016-10-29
Nicklas Andersen2001Helsinge SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2016-10-29
Mikkel Fogelberg Handberg1998Svømmeklubben Triton BallerupSvømmeklubben Kvik, Kastrup2016-10-29
Lasse Pittioni1995Lyngby SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2016-10-28
Mikkel Thagaard Jakobsen2000Vejle SvømmeklubStruer Svømmeklub2016-10-28
Christian Juul Jensen2000Svømmeklubben S 68Horsens Svømmeklub2016-10-28
Johann Kristian Møller2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-10-28
Anders Dam Frandsen2000Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-28
Andreas Hansen2000Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-10-28
Kasper Schultz1995Agfs SvømmeafdelingHolstebro Svømme Club2016-10-28
Emma D. Rasmussen1996Agfs SvømmeafdelingHolstebro Svømme Club2016-10-28
Ingrid Bo Andersen2001Svømmeklubben Triton BallerupRoskilde Svømning2016-10-28
Simon Brixner2000Vejle SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2016-10-28
Casper Jacobsen2007SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-23
Naja-Amalie Hallengreen2008SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-23
Emil Vester Nielsen2008SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-23
Alexandar Eliassen2008SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-23
Vanessa Mocek2006SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-23
Emilie Krog2002Svømmeklubben Triton BallerupDurup IF2016-10-21
Markus Joensen1996Lyngby SvømmeklubSwim Team Taastrup2016-10-15
Frederik S. Løwe2001Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-10
Mille Nymark2004Frederikshavn SvømmeklubSæby Svømmeklub2016-10-09
Storm Jensen2007Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2016-10-09
Casper Juul Jensen2007Svømmeklubben S 68Horsens Svømmeklub2016-10-09
Emil Ramlau2000Aabybro IdrætsforeningHobro Svømmeklub2016-10-09
Thomas Gosvig1999Frederikshavn SvømmeklubSkagen Svømmeklub2016-10-09
Gustav K Kjeldsen2004Holstebro Svømme ClubViborg Svømme Klub2016-10-08
Amalie Mikkelsen1997Gladsaxe SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2016-10-08
Sarah Bro1996Holbæk Svømme KlubGentofte Svømme Klub2016-10-08
Karoline Weltz Jørgensen2002DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2016-10-05
Sebastian R. Petersen2005Lyngby SvømmeklubRingsted Svømme Klub2016-10-04
Christoph Karow1984KU Svømning og VandpoloLyngby Svømmeklub2016-10-03
Benedichte Hallengreen2005SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-02
Laura Kroman2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-02
Nicklas Plank2004GTI - Tune I.F.A6 Svømmeklubben Laksen2016-10-02
Freja Møller2006SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-02
Lukas Kjeldsholm Knudsen2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-02
Casper Pedersen2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-01
Johannes Forsbæk2004SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-01
Astamaja Rought2006SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-01
Rasmus Bønsøe2006SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-01
Jonas Nørmark Larsen2005SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-01
Asta Marie Boye2006SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-01
Oliver Schou Krogsgaard2003SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-10-01
Christian Søe Jepsen2005SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-01
Sofie Frimer2004Hornslet SvømmeklubAuning Svømmeklub2016-10-01
Julie Frimer2004Hornslet SvømmeklubAuning Svømmeklub2016-10-01
Isabella Jacobsen2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-01
Jeppe Veise2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-01
Benjamin Jørgensen2005SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-10-01
Emilie Larsen2001Vest-BrøndbyGTI - Tune I.F.2016-10-01
Karl-Emil Rohr2001Vest-BrøndbyVallensbæk IF Af 19392016-10-01
Julie Silberg2002Solrød SvømmeklubGTI - Tune I.F.2016-10-01
Sofia Levisen2002Solrød SvømmeklubGTI - Ishøj2016-10-01
Frederik Bendix1995Hornslet SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2016-10-01
Catherina Juul Jensen2003Svømmeklubben S 68Horsens Svømmeklub2016-09-30
Amalie Søby Mortensen2001Holstebro Svømme ClubHerning Svømmeklub2016-09-30
Sascha Lausten2002Holstebro Svømme ClubHerning Svømmeklub2016-09-30
Christian Kornum2003Svømmeklubben NordSvømmeklubben Søhesten2016-09-30
Rasmus Hasemann1996Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Triton Ballerup2016-09-26
Karla Nøhr Rixen2008Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-25
Tristan Bjerre2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-25
Astrid Hartmann2008Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-25
Mille Holmberg2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-25
Maria Caroline Krumbak2000Herlufsholm SvømmeklubKøge Svømmeklub2016-09-25
Mads Lind2002Hvidovre SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2016-09-24
Alma Ehrenreich-Birn2008Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Valdemar Berggren Boisen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Ea Gram Møller2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Isabella Hejlesen2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Lucas Leal2001SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Gustav Mørk Rasmussen2005Holbæk Svømme KlubHerning Svømmeklub2016-09-24
Martin Christensen2006Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-24
Ida Thomsen2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Andrea Højbjerg2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Olivia Kjølby2007Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-24
Sebastian Holt Poulsen2007Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-24
Anders Bank Hansen2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Mathilde Mørk Hansen2004SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Caroline Christensen2000SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Simon Juel2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Silje Mathiasen2006SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Noah Olsson2003SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Noah Vester Nielsen2004SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Kathrine Jensen-Mattebjer2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Magnus Ravn Borch2003Svømmeklubben Triton BallerupVærløse Svømmeklub2016-09-24
Josephine Nørmark Larsen2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Konrad Clausen2005SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Tobias Holt Poulsen2005Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-24
Kristoffer Koch Pedersen2001SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Viktor Holst Rasmussen2003SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Sebastian Neesgaard2004Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Frej Zachariasen2005Herlufsholm SvømmeklubSigma Swim Birkerød2016-09-24
Tobias Wiegaard Hansen2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Mikala Ravn Borch2003Svømmeklubben Triton BallerupVærløse Svømmeklub2016-09-24
Tobias Rehder Knudsen2005SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Nicolai Quist2003SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Alexander Ravn Borch2001Svømmeklubben Triton BallerupVærløse Svømmeklub2016-09-24
Lucca Rademakers2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Sofie Ølgaard Hansen2004SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Emil Mosegaard2001SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Ella Christiansen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Caroline Bjørn Hvilsom2005SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Elias Rought2003Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Mille Trier Pedersen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Alexander Kragesand1999SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Frederikke Echardt2002Svømmeklubben Triton BallerupRoskilde Svømning2016-09-24
Emmely Andersen2001Haslev SvømmeklubSvømmeklubben SHS Stevns2016-09-24
Matthias Hansen2001Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Jonas Hansen2001Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Maja Wiegaard Hansen2002SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Jonas Gadegaard Hansen1998Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-24
Frans Johannessen1992Svømmeklubben Triton BallerupEsbjerg Svømmeklub2016-09-24
Jonathan Müller1997Hovedstadens SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2016-09-24
Madeleine Thornsen2001SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Victoria Christoffersen2002SVØM KorsørTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2016-09-24
Elida Thornsen2005SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Mathias Persson2001Svømmeklubben Triton BallerupVærløse Svømmeklub2016-09-24
Jonathan Bos1998Haderslev Svømme KlubVejen Svømmeklub2016-09-24
Malene Gjermandsen2003SVØM KorsørKorsør Sv & Livr. Klub2016-09-24
Victor Enemark Cruse2004Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2016-09-24
Mads Ingeman Hansen1997Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2016-09-24
Liva Palmund2002Svømmeklubben Triton BallerupRoskilde Svømning2016-09-24
Maja Johansen2002Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
August Ancker2003Agfs SvømmeafdelingLyseng IF2016-09-23
Sophie Kronborg2005Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Ida Damsbo2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Benjamin Dahl Kristensen2005Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Mette Barfoot2005Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Sofus Funder2005Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Eline Sofie K. Rasmussen2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Lærke Jervelund2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Mads Emil Schwartz2008Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Sebastian K Eriksen2005Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Sarah Laursen2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Nikolai Uekermann Olsen2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Andreas Lang Lassen2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Simon Sandal2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Andreas Kronborg2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Tobias Sjørup Jensen2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Thor Majgård2005Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Christian Roed2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Simon Hülsen2005Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Marius Toustrup Elkjær2007Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Marlene Reitan2003Agfs SvømmeafdelingTST Svømning2016-09-23
Sophia Jochumsen2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Maria Mehlsen2003Agfs SvømmeafdelingTST Svømning2016-09-23
Christoffer Juul Jensen2001Svømmeklubben S 68Horsens Svømmeklub2016-09-23
Ann-Katrine Windfeld2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Pipaluk Selbo2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Silke Bruun Svensen2005Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Cecilie Erbo Kjær2006Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Marie Jæger2003Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Laura Frost Rainer2005Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Rosa Emilie Hansen2005Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Emilie Moberg2005Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Kathrine Erbo Kjær2004Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Johanne Heilmann2005Kolding SKSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Frederik Kjølby2004Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Andrea Legaard Stelman2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Malthe Elias Wolgast2006Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Varjan Sivakumar2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Max Venborg Kromann2005Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Moritz Hartmann2007Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Emma Phaff Steen2005Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Magnus T. M. Jensen2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Laura Damgaard2002Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Kristoffer Erbo Kjær2001Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Mia Hvarre2004Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Signe Schwartz2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Maja Nielsen2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Marie Egeskjold Bruun2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Ea Pakula Jepsen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Sune Schaarup2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Kim Doan Nguyen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Daniel Damsbo2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Sophia Keren-Klaris2004Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Emilie Johanna Bülow2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Lauritz Baad Ellekjær2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Malthe Elkjær2003Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Cecilie Hingebjerg2004Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Alberte Ehrenreich-Birn2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Casper Brinch2002Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Sofie Theophil Petersen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Natasja Muncrief2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Andrea Schulz Mikkelsen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Svava Kj. Gregersen2004Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Emil Kragh2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Clara Støttrup2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Magnus Funder2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Kristine Hülsen2002Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Jakob Juul2000Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Signe Ilskov Pedersen2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Mads Sørensen2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Anders Rasmussen2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Line J. V. Hededal2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Christina Christensen2000Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Mathilde Hansen1998Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Andreas Sehested1996Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Eik Panduro1998Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Agnes Astrup Christiansen1997Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Tais Andkjær Kristensen1999Horsens SvømmeklubNyborg Svømmeklub2016-09-23
Ralf Dalby1995Agfs SvømmeafdelingSilkeborg Svømmeklub2016-09-23
Holly Lønne Turner2003Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Emil Kamuk Frederiksen1995Agfs SvømmeafdelingVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Stine Knudsen1999Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Mads Juul1997Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Cecilie B. Andersen2001Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Nicklas Rasmussen1997Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Andreas Blaaberg2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Louise Sjørup Jensen2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Laura Vibe Hansen2006Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Freja Hamann Larsen1999Kolding SKEsbjerg Svømmeklub2016-09-23
Mette Baack2000Agfs SvømmeafdelingHobro Svømmeklub2016-09-23
Laura Mathilde Elkjær1998Vejle SvømmeklubSvømmeklubben Tempo2016-09-23
Maria Hall2003Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Anton Leth2002Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-09-23
Sofie Tuxen2007Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2016-09-18
Naya Østergaard2006Helsinge SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2016-09-18
Sofie Lind2006Hvidovre SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2016-09-18
Laura Sonne Steen2004Hvidovre SvømmeklubVallensbæk IF Af 19392016-09-17
Peter Guldberg1996Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2016-09-17
Alvi Hjelm1996Hovedstadens SvømmeklubEsbjerg Svømmeklub2016-09-17
Katrine Bukh Villesen2000Aalborg SvømmeklubThisted Svømmeklub2016-09-17
Lawrence Langley2001Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2016-09-17
Sine Johansen2000Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Søhesten2016-09-17
Nina Toft2000Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2016-09-16
Cecilie G. Mortensen2005Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2016-09-16
Josefine Søgaard Andresen2000Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2016-09-16
August Weilguny2001Herlev SvømningHovedstadens Svømmeklub2016-09-16
Cornelius Olsen2005Farum SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2016-09-11
Marike Nevermann2003Farum SvømmeklubFrederikssund Svømmeklub2016-09-11
Flora Rebecca Profeta2008Svømmeklubben Kvik, KastrupHovedstadens Svømmeklub2016-09-10
Emmely Strandbygaard2007Søllerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2016-09-10
Eva Olsen2000Gladsaxe SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2016-09-10
Emilie Hørlykke1998Gladsaxe SvømmeklubLyngby Svømmeklub2016-09-10
Timon Wedekind1996Gladsaxe SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2016-09-10
Joakim Køhn2003Svømmeklubben Kvik, KastrupVallensbæk IF Af 19392016-09-09
Mikkel Jørgensen2003Svømmeklubben Kvik, KastrupVallensbæk IF Af 19392016-09-09
Johan Bragason1999Svømmeklubben Kvik, KastrupVallensbæk IF Af 19392016-09-09
Anne-Sofie Lindblad1997Svømmeklubben Kvik, KastrupVallensbæk IF Af 19392016-09-09
Emma Ulka Bech Petersen2002Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2016-08-20
Julie Gerner Knudsen2002Swim Team TaastrupAlbertslund IF2016-08-20
Merete Brixen Lomholt2001Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2016-08-20
Karl-Emil Jøker1997Holbæk Svømme KlubAalborg Svømmeklub2016-08-20
Trine Dam2001Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2016-08-20
Kirstine Mørk Rasmussen2003Holbæk Svømme KlubHerning Svømmeklub2016-08-19
Mathias Zander Rysgaard1998Holbæk Svømme KlubKalundborg SK2016-08-19
Bjarke Sanbeck1968Gentofte Svømme KlubSigma Swim Birkerød2016-08-15
Jeanette Ottesen1987Vejle SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2016-08-06
Teodor Roed Schøning2005Helsingør SvømmeklubFarum Svømmeklub2016-07-01
Magnus Andersen1995Sigma Swim AllerødRoskilde Svømning2016-06-30
Julie Bak1997Svømmeklubben Triton BallerupHvidovre Svømmeklub2016-06-30
Peter Rude Torp1989Pan Idræt - MermatesGentofte Svømme Klub2016-06-30
Markus Toft2003Agfs SvømmeafdelingTST Svømning2016-06-26
Mille Kjær Jensen2004Lyseng IFAgfs Svømmeafdeling2016-06-26
Trine Kjøngerskov2000Agfs SvømmeafdelingHerning Svømmeklub2016-06-25
Silas Lykke2003Slagelse SvømmeklubRingsted Svømme Klub2016-06-25
Mia Borgensgaard2003Agfs SvømmeafdelingTST Svømning2016-06-25
Jon Riedel Pedersen1998Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2016-06-25
Frederik O. Møller1999Hovedstadens SvømmeklubGentofte Svømme Klub2016-06-25
Magnus Fallesen1998Agfs SvømmeafdelingHerning Svømmeklub2016-06-25
Jim Louis Thomsen2005Svendborg Svømme KlubSøløven Svømmeklub2016-06-05
Cecilie B. Andersen2001Vejle Svømmeklub TritonHorsens Svømmeklub2016-06-05
Ronnie Dalsgaard1983Gladsaxe SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2016-05-29
Andreas Nørgård Overbeck1983Gladsaxe SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2016-05-29
Michelle Kjærsgaard1969Næstved SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2016-05-29
Emilie Dommer2007Hørsholm SvømmeforeningSøllerød Svømmeklub2016-05-28
Isabella Grønborg2003Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2016-05-28
Anders Kilen1975Gladsaxe SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2016-05-26
Maja Østergaard1998Roskilde SvømningA6 Svømmeklubben Laksen2016-05-21
Henrik Jeppesen1966Helsinge SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2016-05-21
Viktor Dalsgaard Pedersen2007Durup IFSkive Svømmeklub Poseidon2016-05-14
Louise B. Dalgaard1990Støvring Svømmeklub PingvinenAalborg Svømmeklub2016-05-07
Oliver Lystlund2003Holbæk Svømme KlubRoskilde Svømning2016-05-07
Frederikke Møller Pedersen2002Esbjerg SvømmeklubBlåvandshuk Svømmeklub2016-05-06
Nicolas Christiansen2007Roskilde SvømningHolbæk Svømme Klub2016-05-06
Elina Lynge Wagner1996Svømmeklubben Triton BallerupHvidovre Svømmeklub2016-05-02
Stella Krogh Lund2000Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2016-05-01
Adam Hansen1998Søllerød SvømmeklubGentofte Svømme Klub2016-04-29
Christoffer P. Voldbjerg2005Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2016-04-17
Ben Howells2001Aarhus 1900 TriathlonAgfs Svømmeafdeling2016-04-17
Celina Kaarup2004Aarhus 1900 TriathlonAgfs Svømmeafdeling2016-04-17
Katrine Jørgensen2000Aarhus 1900 TriathlonLyseng IF2016-04-17
Keanu Hansen2007Frederikssund SvømmeklubA6 JGI-Swim2016-04-17
K-Lee Hansen2007Frederikssund SvømmeklubA6 JGI-Swim2016-04-17
Mathilde Pugholm Hvid1990Aarhus 1900 TriathlonAalborg Svømmeklub2016-04-17
August Hertz Bugge2000Svømmeklubben MK31Hovedstadens Svømmeklub2016-04-15
Sif Salomonsen2000Svømmeklubben MK31Hovedstadens Svømmeklub2016-04-15
Jens Frederik Vittrup1996Frem OdenseHerlev Svømning2016-04-09
Marius Nørgaard2001Aalborg SvømmeklubHobro Svømmeklub2016-04-08
Cille Winskov Rasmussen2006Roskilde SvømningHolbæk Svømme Klub2016-04-03
Linette Hansen1995Svømmeklubben SømærketBrønderslev SK082016-04-03
Marianne Duijm1993KU Svømning og VandpoloLyngby Svømmeklub2016-04-02
Signe Kaas2003Tommerup Svømme KlubO.S.L.F.2016-04-02
Hilal Bagci2001Munkebo Svømme- og kondiklub 72Frem Odense2016-04-02
Anders T. Rasmussen1993KU Svømning og VandpoloSilkeborg Svømmeklub2016-04-02
Camilla Lillebæk1993KU Svømning og VandpoloVarde Svømmeklub2016-04-02
Jacob Holst1991Køge SvømmeklubNyborg Svømmeklub2016-03-18
Jonas Nibe Klit1994Svendborg Svømme KlubNyborg Svømmeklub2016-03-18
Jimmy Dahl Christiansen1975Vest-BrøndbyBrønshøj Akademiske Svømmeklub2016-03-13
Line Præst Lauridsen1989KU Svømning og VandpoloEsbjerg Svømmeklub2016-03-12
Frederik Luca Lamprecht2006GTI - IshøjA6 Slangerup Svømmeklub2016-03-12
Magnus Dalsgaard Pedersen2004Durup IFSkive Svømmeklub Poseidon2016-03-12
Sidsel Rytter Løschenkohl1991Hovedstadens SvømmeklubGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2016-03-12
Signe B. Thomasen1996Aalborg SvømmeklubHorsens Svømmeklub2016-03-12
Tenna Olin1991Gentofte Svømme KlubKU Svømning og Vandpolo2016-03-12
Cecilie Lagerbon1991Svømmeklubben Triton BallerupFarum Svømmeklub2016-03-12
Nikolaj Kirketerp-Møller1990KU Svømning og VandpoloLyngby Svømmeklub2016-03-12
Magnus Rundstrøm2001Esbjerg SvømmeklubVejen Svømmeklub2016-03-11
Sofie Lind2006A6 Svømmeklubben LaksenFrederikssund Svømmeklub2016-03-09
Christine Mardov-Johansen2003A6 Svømmeklubben LaksenFrederikssund Svømmeklub2016-03-09
Oliver Sørensen1996Svømmeklubben TempoErritsø Gymnastik og IF2016-03-06
Mads Lind2002A6 Svømmeklubben LaksenFrederikssund Svømmeklub2016-03-05
Rosa Gundersen2001Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingAarhus Idrætsforening Af 19002016-03-05
Natasha Børsting2004VIK-Skovbakken SvømmeafdelingAgfs Svømmeafdeling2016-03-05
Thomas Birkkjær1996Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2016-03-04
Thea Pontoppidan1999DeltaSwimHorsens Svømmeklub2016-03-04
Emily Brophy1999Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2016-03-04
Vibe Toftte Jørgensen1999A6 Svømmeklubben LaksenRønne Svømme Klub2016-03-04
Thea M Wilken Nielsen2003Holstebro Svømme ClubAgfs Svømmeafdeling2016-02-27
Magnus Villemoes2005Frem OdenseOdense Svømme Klub2016-02-27
Nicklas Stølegaard2001Haderslev Svømme KlubVejen Svømmeklub2016-02-25
Marie Albæk2005Støvring Svømmeklub PingvinenAalborg Svømmeklub2016-02-13
Peter Svenningsen1976Pan Idræt - MermatesKU Svømning og Vandpolo2016-02-13
Rasmus Skinnerup1993Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2016-02-13
Katja Skovdal Lorentzen2003Køge SvømmeklubGTI - Greve2016-02-06
Ida Hebeltoft2003Herlev SvømningHovedstadens Svømmeklub2016-02-06
Marie-Louise Stentved2000Herlev SvømningGladsaxe Svømmeklub2016-01-30
Andrés Bregenhøj2005Søllerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2016-01-23
Ella Mittún Peltonen2001Lyngby SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2016-01-22
Dennis Arreborg Hansen1988Hørsholm SvømmeforeningLyngby Svømmeklub2016-01-17
Casper Skov1989Hvidovre SvømmeklubHillerød Svømmeklub2016-01-16
Oliver Fenger2003Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2016-01-16
Stinne Holst Gregersen2003Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2016-01-16
Bertil Frøbjerg Hellum2007Roskilde SvømningHolbæk Svømme Klub2016-01-16
Simone Ehlers1987KU Svømning og VandpoloBrønshøj Akademiske Svømmeklub2016-01-16
Mads L. Skov Sørensen2001Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2016-01-16
Jakob Deleuran1998Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2016-01-16
Negar Latifi Barding1990KU Svømning og VandpoloHørsholm Svømmeforening2016-01-16
Madoka Christensen1977Køge SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2016-01-16
Susanne Rübner-Petersen1994KU Svømning og VandpoloSvømmeKlubben SYD2016-01-16
Marie Elster2006Lyngby SvømmeklubSigma Swim Birkerød2016-01-10
Marie Reno Bernack2003Orient SvømningHvidovre Svømmeklub2016-01-10
Marcus Højengaard1999Orient SvømningHovedstadens Svømmeklub2016-01-10
Mathilde Syberg Glud2004Hørsholm SvømmeforeningHelsingør Svømmeklub2016-01-10
Serkan Bagci2004Odense Svømme KlubFrem Odense2016-01-09
Emma Viborg Larsen2001Aabybro IdrætsforeningBrønderslev SK082016-01-09
Andreas Nørgaard1999Agfs SvømmeafdelingSilkeborg Svømmeklub2016-01-09
Josephine Wismann2002Ringsted Svømme KlubHolbæk Svømme Klub2016-01-04
Cathrine Wismann2002Ringsted Svømme KlubHolbæk Svømme Klub2016-01-04
Laura Weinreich1998Ringsted Svømme KlubHolbæk Svømme Klub2016-01-04
Cecilie Holten1996Svømmeklubben MK31Herlev Svømning2015-12-20
Søren Holm1993Svømmeklubben Kvik, KastrupVest-Brøndby2015-12-19
Line Petersen1991Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2015-12-19
Simon Noesgaard Nielsen1998Odder SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2015-12-18
Leonardo Da Silva2004Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2015-12-13
Tobias N Sandager1993KU Svømning og VandpoloGI-40 Hermes2015-12-06
Johan Peen1988Herlev SvømningO.S.L.F.2015-12-06
Eva Landstrøm1986Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2015-12-05
Jasmin Jepsen2004Søløven SvømmeklubSvendborg Svømme Klub2015-12-05
Katrine Kjærsgaard Larsen2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2015-12-05
Amanda Holm Halling2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2015-12-05
Mia Eger Schrøder2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2015-12-05
Emma Vilstrup1994KU Svømning og VandpoloNæstved Svømmeklub2015-12-05
Monika Laugesen1992KU Svømning og VandpoloVejle Svømmeklub Triton2015-12-05
Isabella Kjeldsen1993KU Svømning og VandpoloSilkeborg Svømmeklub2015-12-05
Nicolai Graae Hansen1988KU Svømning og VandpoloWest Swim Esbjerg2015-12-05
Line Jensen1993KU Svømning og VandpoloHolbæk Svømme Klub2015-12-05
Mathilde Schwartz1988KU Svømning og VandpoloSilkeborg Svømmeklub2015-12-05
Rene Kortegaard1966A6 JGI-SwimA6 Svømmeklubben Laksen2015-12-03
Mia Rindshøj2003Gentofte Svømme KlubGladsaxe Svømmeklub2015-11-28
Aleksander Grøn Skovgaard2004Roskilde SvømningA6 JGI-Swim2015-11-28
Emilie Viemose Larsen2000A6 Svømmeklubben LaksenA6 Slangerup Svømmeklub2015-11-23
Olga Cermak2006Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2015-11-22
Anders Lund Holgersen2000Gudme Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2015-11-21
Katja Thesbjerg2001Erritsø Gymnastik og IFNNGU - Team Blaabjerg2015-11-19
Milena Christensen1999Svømmeklubben KoralBjerre Herreds Svømmeklub2015-11-19
Oliver Sørensen1996Erritsø Gymnastik og IFVejle Svømmeklub Triton2015-11-19
Linda Strunge2000Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2015-11-18
Bent Andersen1964Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2015-11-18
Anette Damsgaard1996Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2015-11-15
Sebastian Magnus Schøn2003Søllerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2015-11-08
Kristoffer L Madsen2001Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2015-11-08
Thea Pontoppidan1999Horsens SvømmeklubDeltaSwim2015-11-07
Maja G. Pedersen2002Skive Svømmeklub PoseidonVinderup GF Svømning2015-11-07
Camilla Puk Jensen1998Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2015-11-07
Michael Nielsen1985Sigma Swim BirkerødSøllerød Svømmeklub2015-11-07
Anette Vickery1976Glostrup SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2015-11-07
Natascha Laigaard2002Hillerød SvømmeklubHerlev Svømning2015-11-07
Thomas Lianee1985Sigma Swim BirkerødSøllerød Svømmeklub2015-11-07
Josephine Kruse2002Sigma Swim AllerødSøllerød Svømmeklub2015-11-06
Cecilie Hansen1995Svømmeklubben SMUT TerndrupAalborg Svømmeklub2015-11-01
Fenja Romanski2005Svømmeklubben SMUT TerndrupAalborg Svømmeklub2015-11-01
Freja Romanski2003Svømmeklubben SMUT TerndrupAalborg Svømmeklub2015-11-01
Valdemar Kudsk Rasmussen2004Skive Svømmeklub PoseidonDurup IF2015-10-31
Amalie Østerlund2005Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2015-10-31
Andrea Holm Sørensen2005Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2015-10-31
Frederikke B. Hansen2005Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2015-10-31
Maya Krogh Brønnicke2005Køge SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2015-10-31
Oliver Nielsen1993Gentofte Svømme KlubKalundborg SK2015-10-31
Ellen Mølbak Petersen2004GTI - GreveGTI - Tune I.F.2015-10-31
Kristian Ranghøj1995Lyseng IFSwim Team Neptun2015-10-30
Jacob Schelde Jensen2001Kolding SKVejen Svømmeklub2015-10-26
Jens-Kristian D. Jensen2004Frederikshavn SvømmeklubSæby Svømmeklub2015-10-25
Anton Pedersen2003Esbjerg SvømmeklubNNGU - Team Blaabjerg2015-10-25
Mathias Frahm Feldtmose2004Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2015-10-25
Mathilde Bødtker Hyldahl2007Sigma Swim AllerødSigma Swim Birkerød2015-10-25
Danilo Møller2004Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2015-10-25
Rikke Møller Pedersen1989Holbæk Svømme KlubKolding SK2015-10-25
Joshua P. Sidebotham2003Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben MK312015-10-24
Clara Jepsen2002Swim Team NeptunRanders GF Neptun2015-10-24
Christian Stender1999Gudme Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2015-10-24
Philip Krogh Brønnicke2000Køge SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2015-10-24
Mathilde Bang Madsen2001DeltaSwimSvømmeklubben Tempo2015-10-09
Jesper Roed1953DeltaSwimAgfs Svømmeafdeling2015-10-02
Mads Maj1989Holstebro Svømme ClubSwim Team Djursland2015-10-02
Line Eske1967Swim Team NeptunRanders GF Neptun2015-09-27
Kajsa Salomonsen2005Svømmeklubben MK31Hovedstadens Svømmeklub2015-09-26
Cecilie Ravn Jensen1994Ikast SvømmeklubHolstebro Svømme Club2015-09-26
Katharina N Møller2001Vest-BrøndbyHerlev Svømning2015-09-26
Frida Hausting Jørgensen2001Søllerød SvømmeklubGentofte Svømme Klub2015-09-26
Elisabeth Augusta Englev2006GTI - GreveSolrød Svømmeklub2015-09-26
Silke Meyer1998Gentofte Svømme KlubNyborg Svømmeklub2015-09-25
Laura Vibe Hansen2006Svømmeklubben TempoVejle Svømmeklub Triton2015-09-25
Marcus Albæk2004Støvring Svømmeklub PingvinenAalborg Svømmeklub2015-09-20
Tobias Frederiksen2006Helsinge SvømmeklubHillerød Svømmeklub2015-09-20
Lukas Frederiksen2004Helsinge SvømmeklubHillerød Svømmeklub2015-09-20
Riyan Salem1998Roskilde SvømningSolrød Svømmeklub2015-09-19
Jonas B. Sørensen1993Roskilde SvømningRingsted Svømme Klub2015-09-19
Minna Juul2001Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2015-09-19
Laura Vedel Larsen2005Swim Team NeptunAuning Svømmeklub2015-09-19
Gry Emilie Kudsk Olsen2005Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2015-09-19
Amalie Jensen2005Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2015-09-19
Amalie-Victoria Kaae2005Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2015-09-19
Anna Leopold Brandt2004Svømmeklubben Triton BallerupHovedstadens Svømmeklub2015-09-19
Inge-Marie Ørneborg2003Værløse SvømmeklubHerlev Svømning2015-09-19
Mathilde Emilie K. Larsen2002Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2015-09-19
Mikkel Kronborg Riis2002Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2015-09-19
Amalie Frederiksen2001Slagelse SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2015-09-19
Anton Bromer1995Aalborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2015-09-19
Daniel Rønne Nielsen1986Værløse SvømmeklubFarum Svømmeklub2015-09-19
Selma V Studnitz Andersen2005Herlufsholm SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2015-09-19
Katrine Langholm Jensen2004Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2015-09-19
Maja Nykjær2003Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2015-09-19
Tim Damsgaard1994Bjerre Herreds SvømmeklubHorsens Svømmeklub2015-09-19
Thorbjørn Jari Ikkala2002Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2015-09-19
Kenneth Dalsgaard2002Swim Team NeptunSvømmeklubben Opnør2015-09-18
Nina Toft2000Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2015-09-14
Oliver Berggren Smidt1997Lyngby SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2015-09-14
Signe Bro1999Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2015-09-14
Emilie Hørlykke1998Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2015-09-14
Alma Gotfredsen2005Gladsaxe SvømmeklubVest-Brøndby2015-09-13
Malou Nielsen2005Farum SvømmeklubHvidovre Svømmeklub2015-09-13
Josefine Staudt2005Gladsaxe SvømmeklubVest-Brøndby2015-09-13
Elias Marius Elsgaard2004Esbjerg SvømmeklubVejen Svømmeklub2015-09-13
Sarah Holm Clausen2004Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2015-09-13
Lea Moesgaard1998Viborg Svømme KlubHerning Svømmeklub2015-09-13
Morten Bak Hansen1995Gladsaxe SvømmeklubA6 JGI-Swim2015-09-13
Anne Føns1992Farum SvømmeklubHerlev Svømning2015-09-13
Tobias Boström2002Esbjerg SvømmeklubNNGU - Team Blaabjerg2015-09-13
Anton Christiansen2004Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2015-09-12
Michelle Kramer Andersen2003Esbjerg SvømmeklubNNGU - Team Blaabjerg2015-09-12
Kasandra Isager2000Esbjerg SvømmeklubNNGU - Team Blaabjerg2015-09-12
Alberte Sommerlund Peders2002Esbjerg SvømmeklubNNGU - Team Blaabjerg2015-09-12
Ellen Nielsen2001Esbjerg SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2015-09-12
Astrid Nielsen2002Esbjerg SvømmeklubVejle Svømmeklub Triton2015-09-12
Lukas Stæhr Bentsen2003O.S.L.F.Nyborg Svømmeklub2015-09-12
Anders Bruun-Petersen1999Nyborg SvømmeklubOdense Svømme Klub2015-09-12
Mette Bruun-Petersen2001Nyborg SvømmeklubOdense Svømme Klub2015-09-12
Magnus Steen Andersen2006Hovedstadens SvømmeklubVest-Brøndby2015-09-05
Gustav Steen Andersen2006Hovedstadens SvømmeklubVest-Brøndby2015-09-05
Melissa Furman1999Agfs SvømmeafdelingSwim Team Djursland2015-09-05
David Kristensen2003Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben S 682015-09-04
Josefine Mikkelsen2002Horsens SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2015-08-22
Emilie Knudsen2002Herning SvømmeklubIkast Svømmeklub2015-08-22
Rikke Møller Pedersen1989Kolding SKHerning Svømmeklub2015-08-03
Mette Flaskager1999Herning SvømmeklubIkast Svømmeklub2015-07-04
Michael Terp Olesen1999Esbjerg SvømmeklubStruer Svømmeklub2015-06-27
Josefine Boisen1996Roskilde SvømningKøge Svømmeklub2015-06-27
Sascha Lausten2002Herning SvømmeklubIkast Svømmeklub2015-06-27
Magnus Alexandersen2002Skive Svømmeklub PoseidonVinderup GF Svømning2015-06-21
Karen Schmieg Toft2000Skive Svømmeklub PoseidonVinderup GF Svømning2015-06-20
Lærke Cassøe Alexandersen2001Skive Svømmeklub PoseidonVinderup GF Svømning2015-06-20
Anne Bøjstrup Bertelsen2002Aalborg SvømmeklubBrønderslev SK082015-06-20
Cecilie Christiansen1990Odense Svømme KlubHaarby Svømmeklub2015-06-13
Inge-Lise Damberg1957Swim Team TaastrupGTI - Ishøj2015-06-13
Britta Sørensen1959Swim Team TaastrupLyngby Svømmeklub2015-06-13
Tommas Salomonsen1979Haderslev Tri 2000Haderslev Svømme Klub2015-06-13
Maria Bastiansen1995Søllerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2015-06-13
Nicolai Uhrenholdt1995Svendborg Svømme KlubFrem Odense2015-06-07
Emilia Clara Lindberg2005Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2015-06-06
Nanna Udby Laugesen2004Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2015-06-06
Cathrine Ørneborg2005Værløse SvømmeklubHerlev Svømning2015-06-06
Jannik Broch Thielemann1990Aabybro IdrætsforeningHørsholm Svømmeforening2015-06-06
Aske Sommerlund Pedersen2003Esbjerg SvømmeklubNNGU - Team Blaabjerg2015-05-30
Freja Hamann Larsen1999Esbjerg SvømmeklubKolding SK2015-05-15
Helena Skovboel2003Farum SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2015-05-08
Thyra Jørgensen2002SvømmeKlubben SYDGTI - Greve2015-04-28
Riyan Salem1998Solrød SvømmeklubKøge Svømmeklub2015-04-25
Jonatan Balladone1997Odder SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2015-04-25
Gustav Fløche Fuglsang2002Silkeborg SvømmeklubViborg Svømme Klub2015-04-24
Signe Brandt2001Svømmeklubben Triton BallerupGlostrup Svømmeklub2015-04-24
Jonas Gadegaard Hansen1998Vejle Svømmeklub TritonKolding SK2015-04-24
Ida Rønhoff Nielsen1991GTI - GreveHvidovre Svømmeklub2015-04-24
Johanne Carr1999Nyborg SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2015-04-24
Laura Andersen1997GTI - IshøjKøge Svømmeklub2015-04-24
Anna Andersen2001GTI - IshøjKøge Svømmeklub2015-04-24
Natascha Laigaard2002Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2015-04-18
Anders Vestergaard2001Aalborg SvømmeklubBrønderslev SK082015-04-11
Chris Johansen1996Farum SvømmeklubHerlev Svømning2015-03-28
Jonas Nibe Klit1994Nyborg SvømmeklubRinge Svømme Klub2015-03-28
Amanda Mangelsen1999Gudme Svømme KlubMunkebo Svømme- og kondiklub 722015-03-28
Marie Primdahl2003Idrætsforening Jarl, ArdenHobro Svømmeklub2015-03-22
Emilia Nielsen2000Idrætsforening Jarl, ArdenSvømmeklubben SMUT Terndrup2015-03-22
Teodor Roed Schøning2005Farum SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2015-03-22
Stine Knudsen1999Vejle Svømmeklub TritonKolding SK2015-03-20
Jimmy Nielsen2003Idrætsforening Jarl, ArdenSvømmeklubben SMUT Terndrup2015-03-15
Louise Laurent2002Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2015-03-14
Delphine Møller1999Vest-BrøndbyHerlev Svømning2015-03-14
Søren Boldsen1984Horsens SvømmeklubRanders GF Neptun2015-03-08
Jonas Sørensen1990Glostrup SvømmeklubHerlev Svømning2015-03-07
Julie Aglund Lauridsen1996Svømmeklubben Triton BallerupSigma Swim Allerød2015-03-07
Helena Bang Nielsen2002Svømmeklubben S 68Svømmeklubben Nejst2015-03-07
Christinna Baden1990Multiatleterne EsbjergSwim Team Esbjerg2015-03-07
Kasper Aaberg1997Lyngby SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2015-03-07
Flemming Bertram1964Odense Svømme KlubFrem Odense2015-03-07
Laura Smidt Hansen1992KU Svømning og VandpoloVest-Brøndby2015-03-07
Clara Lindecrona1993KU Svømning og VandpoloHvidovre Svømmeklub2015-03-07
Pernille Blume1994Gladsaxe SvømmeklubSigma Swim Birkerød2015-03-07
Steffan Hansen1990Multiatleterne EsbjergEsbjerg Svømmeklub2015-03-07
Kasper Linddal1986Gentofte Svømme KlubNyborg Svømmeklub2015-03-07
Rasmus Carlson1975Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2015-03-07
Mathias Hvid1994KU Svømning og VandpoloHovedstadens Svømmeklub2015-03-07
Kasper Vitten1995Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2015-03-07
Simon Hermansen2002Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2015-03-07
Magnus Jákupsson1994Farum SvømmeklubSigma Swim Allerød2015-03-06
Matilde Fuglsang2000Silkeborg SvømmeklubViborg Svømme Klub2015-02-28
Andreas Mårtensson1997Sigma Swim AllerødA6 JGI-Swim2015-02-27
Mikkel Møller-Jensen1995Hvidovre SvømmeklubVest-Brøndby2015-02-27
Jesper Stilling Julius1993Agfs SvømmeafdelingSwim Team Neptun2015-02-27
Signe Tolstrup1995Herning SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2015-02-27
Enzo Sorgini2003Helsingør SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2015-02-22
Mikkel Nissen2002Nyborg SvømmeklubFrem Odense2015-02-21
Freja Winkler2001Esbjerg SvømmeklubNNGU - Team Blaabjerg2015-02-21
Kaya Yang Eisensee2004Odense Svømme KlubO.S.L.F.2015-02-21
Dorthe Lundin1990Aarhus Studenternes SvømmeafdelingBov IF2015-02-07
Vilhelm Hørring Riegels2003Swim Team TaastrupAlbertslund IF2015-02-01
Athena Haugsted Pihl2006Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2015-01-31
Rebecca Haahr Pallesen2000Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2015-01-31
Valdemar Wichmann2003Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2015-01-24
Cecilie Lykke Hansen1999Odder SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2015-01-24
Liv Lyngbye2002Swim Team NeptunRanders GF Neptun2015-01-17
Emil Teis Sietam1999Haarby SvømmeklubO.S.L.F.2015-01-17
Mille Moeslund Lausen2002Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2015-01-16
Markus Julian Lange2000Herlev SvømningVærløse Svømmeklub2015-01-16
Victoria Haahr Pallesen2002Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2015-01-16
Mikkel Prahl Jagd1999Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubSlagelse Svømmeklub2015-01-11
Mette Baack2000Hobro SvømmeklubSwim Team Neptun2015-01-11
Steffen L. Nielsen1993Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2015-01-11
Maiken Jakobsen1999Orient SvømningHerlev Svømning2015-01-11
Bjørn Starcke1963Hillerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2015-01-10
Emil Rahbek1999Svømmeklubben SømærketSvømmeklubben S 682015-01-03
Elene Skytte1966Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2015-01-02
Laura Frandsen1993Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2015-01-02
Kirstine Frandsen2001Støvring Svømmeklub PingvinenSwim Team Neptun2014-12-16
Mads Christensen1994Svendborg Svømme KlubEsbjerg Svømmeklub2014-12-14
Sofie Amalie J. Bisgaard2000Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2014-12-13
Nicki Kjellerup Andersen2002Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2014-12-13
Mark Kjellerup Andersen1997Ikast SvømmeklubHerning Svømmeklub2014-12-13
Christoffer Ravn1992Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingAgfs Svømmeafdeling2014-12-13
Augusta Marie Christensen2000Hillerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2014-12-13
Cecilie Berg Jensen2001Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2014-12-12
Sofie Hovgaard Hansen2001Bogense SvømmeklubDeltaSwim2014-12-06
Kaare Veng Basse2000Bogense SvømmeklubDeltaSwim2014-12-06
Thea Veng Basse2002Bogense SvømmeklubDeltaSwim2014-12-06
Caroline Hovgaard Hansen1999Bogense SvømmeklubDeltaSwim2014-12-06
Alexander Fenger1999Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2014-12-05
Caroline Mathilde Bang2006Sigma Swim AllerødLyngby Svømmeklub2014-11-30
Linea Bruun Jørgensen2000Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2014-11-29
Kasper Stendorff1996Gladsaxe SvømmeklubGTI - Greve2014-11-29
Mikael Olsen1992Munkebo Svømme- og kondiklub 72Svendborg Svømme Klub2014-11-29
Mohammed Ghizzaui2003Vallensbæk IF Af 1939Glostrup Svømmeklub2014-11-22
Jonas B. Jørgensen1998Agfs SvømmeafdelingLyseng IF2014-11-20
Lotte Friis1988Gentofte Svømme KlubSigma Swim Allerød2014-11-20
Mathilde Rømer2006Farum SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2014-11-16
Cecilie Pihl2004Hillerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2014-11-16
Pia Nicolaisen1994Odense Svømme KlubKalundborg SK2014-11-15
Michael de Bruijn1977Aalborg Triathlon KlubThisted Svømmeklub2014-11-15
Alexander Rosager1991Svømmeklubben NordHerning Svømmeklub2014-11-15
Pernille L Christensen1990Aalborg Triathlon KlubAalborg Svømmeklub2014-11-15
Marianne Vinum1992Aalborg SvømmeklubNakskov Svømme Klub2014-11-15
Mia Duedahl1988Aalborg SvømmeklubHolstebro Svømme Club2014-11-15
Niklas Dreyer1991KU Svømning og VandpoloGlostrup Svømmeklub2014-11-15
Mark Knudsen1984Svømmeklubben S 68Lyngby Svømmeklub2014-11-15
Kristian Qvistgaard1984Aalborg Triathlon KlubAalborg Svømmeklub2014-11-15
Johan Seistrup1989Aalborg SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2014-11-15
Cecilie M. Pedersen1993Aalborg SvømmeklubEsbjerg Svømmeklub2014-11-15
Aleks Danmark1977Hadsund SvømmeklubAalborg Svømmeklub2014-11-15
Jacob Brink Quaade1987Kolding SKSvømmeklubben MK312014-11-08
Mikkel Hemmingsen2002Vest-BrøndbyGlostrup Svømmeklub2014-11-01
Helene Christensen1999Odsherred SvømmeklubDragsholm Svømmeklub2014-11-01
Thomas Eriksen1975Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2014-11-01
Nicklas Östman Pedersen2002Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2014-11-01
Helle Hartmann1985Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2014-11-01
Henrik Pedersen1965Sigma Swim BirkerødKU Svømning og Vandpolo2014-11-01
Villads Krarup2000Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2014-11-01
Kasper Blomsterberg1992KU Svømning og VandpoloHillerød Svømmeklub2014-11-01
Nikolaj Borup1997Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2014-11-01
Michelle V. Riishede2000Brædstrup SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2014-10-31
Nete Lund Madsen2001Aalborg SvømmeklubSæby Svømmeklub2014-10-31
Caroline Liboriussen2002Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2014-10-31
Nanna Sofie Rask Kralund2003Struer SvømmeklubOdense Svømme Klub2014-10-31
Cornelius Olsen2005Hovedstadens SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2014-10-26
Jeanette Ottesen1987Vejle Svømmeklub TritonLyngby Svømmeklub2014-10-24
Rebecca Heimer2004DeltaSwimSvømmeklubben Tempo2014-10-11
Markus Bötschi2000Svømmeklubben GrindstedHelle Svømmeklub2014-10-11
Jakob Bötschi2002Svømmeklubben GrindstedHelle Svømmeklub2014-10-11
Cecilie Kappel2002Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2014-10-11
August Laursen1999Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-10-11
Elisabeth Ralov Andersen1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2014-10-05
Malte Hjalholt2003Swim Team TaastrupGTI - Tune I.F.2014-10-05
Amalie W. Olsen2001Herlufsholm SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2014-10-04
Thea Blomsterberg2002Sigma Swim BirkerødHillerød Svømmeklub2014-10-04
Sine Johansen2000Svømmeklubben SøhestenAalborg Svømmeklub2014-10-04
Marcus Olesen1995Farum SvømmeklubHerlev Svømning2014-10-03
Laurits Kenskov2001Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2014-10-03
Natasja Kepp2000Lyngby SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2014-10-01
Frederik Emil Bækgaard2002Vest-BrøndbyGlostrup Svømmeklub2014-09-27
Carl Magnus Krievs2002Vest-BrøndbyGlostrup Svømmeklub2014-09-27
Amalie V. Sørensen2002Vest-BrøndbyGlostrup Svømmeklub2014-09-27
Naya Modin Thomsen2003Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2014-09-27
Andreas L. Damgård2000Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2014-09-27
Rebekka Gustafson1997Hillerød SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2014-09-27
Julie Liv Madsen2006GTI - GreveGladsaxe Svømmeklub2014-09-27
Sarah Bro1996Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2014-09-27
Alex Martin1990Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2014-09-26
Hector Jakobsen2002Gentofte Svømme KlubHillerød Svømmeklub2014-09-26
Lærke Schelde-Mollerup2003A6 Svømmeklubben LaksenFrederikssund Svømmeklub2014-09-26
Louise Bach Andersen2001Aalborg SvømmeklubBrønderslev SK082014-09-26
Cassandra Thimmer1999Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2014-09-26
Sara Tang-Holbek2000Lyngby SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2014-09-26
Julie Cederholm Iversen2003Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2014-09-24
Signe Rosendal2000Støvring Svømmeklub PingvinenAalborg Svømmeklub2014-09-21
Ida-Marie Andersen2001Herlev SvømningVallensbæk IF Af 19392014-09-21
Camilla Outzen2000Støvring Svømmeklub PingvinenAalborg Svømmeklub2014-09-21
Iben Helstrup Jensen1996Herlev SvømningGladsaxe Svømmeklub2014-09-21
Silje Krarup1998Herlev SvømningHelsingør Svømmeklub2014-09-21
Lawrence Langley2001Støvring Svømmeklub PingvinenSvømmeklubben SMUT Terndrup2014-09-21
Wilma Anker2004Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2014-09-20
Mie Ankersen2006Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2014-09-20
Emilie Højen Meyer2004Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2014-09-20
Lukas Christensen2002Herlufsholm SvømmeklubVordingborg Svømme Klub2014-09-20
Mathias Ankersen2004Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2014-09-20
Jazmin Jensen2005Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2014-09-20
Sofie Mosegaard2002Svømmeklubben Triton BallerupGlostrup Svømmeklub2014-09-20
Camilla Dufour1996Svømmeklubben Triton BallerupLyngby Svømmeklub2014-09-20
Isabella Rosenberg2003Svømmeklubben MK31Hovedstadens Svømmeklub2014-09-20
Elida Thornsen2005Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2014-09-20
Josefine Krumbak2004Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2014-09-20
Christoffer Bing Madsen1994Aalborg SvømmeklubNæstved Svømmeklub2014-09-20
Lotte Zsigri Dyndgaard2003Svømmeklubben MK31Hovedstadens Svømmeklub2014-09-20
Amalie Kroll Mathiassen1999Horsens SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2014-09-19
Kirstine Feldinger1996Agfs SvømmeafdelingHorsens Svømmeklub2014-09-19
Astrid Nielsen2002Vejle Svømmeklub TritonVejen Svømmeklub2014-09-19
Marcus Højengaard1999Hovedstadens SvømmeklubOrient Svømning2014-09-19
Carl-Johan Bødtker2003Hørsholm SvømmeforeningSøllerød Svømmeklub2014-09-14
Sophia Winther2001Farum SvømmeklubSigma Swim Allerød2014-09-14
Melissa Damsgaard2001O.S.L.F.Tommerup Svømme Klub2014-09-13
Emil Frydenholm2002Esbjerg SvømmeklubVejen Svømmeklub2014-09-13
Alexander Platzer2002Søllerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2014-09-13
Jonathan Bos1998Vejen SvømmeklubRibe Svømmeklub2014-09-13
Anna Broe2002O.S.L.F.Tommerup Svømme Klub2014-09-13
Frederik Bendix1995Agfs SvømmeafdelingSwim Team Djursland2014-09-06
Jonas Nibe Klit1994Ringe Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2014-09-06
Karoline Nielsen1997Svømmeklubben NordSkagen Svømmeklub2014-08-31
Patrick Levisen1984Svømmeklubben NordSvømmeklubben S 682014-08-31
Mads Lillelund1998Silkeborg SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2014-08-22
Phoebe Linde Atkins2000Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312014-08-22
Sebastian Ovesen1994Svømmeklubben Kvik, KastrupSlagelse Svømmeklub2014-08-22
Ulrikke Veje2002Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2014-06-22
Jeppe Dall2002Odder SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2014-06-21
Esben F. Buchwaldt2002Esbjerg SvømmeklubSvømmeklubben Grindsted2014-06-20
Jonas Vilhelmsen1995Svømmeklubben SMUT TerndrupAalborg Svømmeklub2014-06-15
Nadja Brinckmann2002Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-06-14
Mathias Lindgaard2004Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2014-06-14
Theodor Møller2005Herlev SvømningSwim Team Taastrup2014-06-14
Katja Skovdal Lorentzen2003GTI - GreveSolrød Svømmeklub2014-06-14
Alexander Marcus Englev2004GTI - GreveSolrød Svømmeklub2014-06-14
Julie Dahlstrøm Larsen1999Brædstrup SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2014-06-14
Christina Madsen1983Nyborg SvømmeklubOdense Svømme Klub2014-06-03
Christian Rasmussen1993Esbjerg SvømmeklubSvømmeklubben Grindsted2014-05-30
Karsten Schütt1991Bov IFEsbjerg Svømmeklub2014-05-25
Eva Olsen2000Hovedstadens SvømmeklubGTI - Ishøj2014-05-23
Julie Lee Clausen1979Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2014-05-10
Sander van der Pool2002Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2014-05-10
Katrine Leth-Espensen1990KU Svømning og VandpoloGI-40 Hermes2014-05-10
Camilla Fischer1992Aalborg SvømmeklubNakskov Svømme Klub2014-05-10
Stine Dahl Vest1994KU Svømning og VandpoloGentofte Svømme Klub2014-05-10
Thea Pontoppidan1999DeltaSwimSvømmeklubben Tempo2014-05-04
Kris Wesselink1990Svømmeklubben TempoSwim Team Esbjerg2014-05-03
Natacha Munch2005Solrød SvømmeklubGTI - Tune I.F.2014-04-27
Maja Svenstrup2002Haslev SvømmeklubKøge Svømmeklub2014-04-26
Emma Stecher2003Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Rask2014-04-25
Christian Bonde2001Aalborg SvømmeklubAabybro Idrætsforening2014-04-25
Jens Søndergaard1999Svømmeklubben NordBrønderslev SK082014-04-25
Kirstine Frandsen2001Swim Team NeptunHobro Svømmeklub2014-04-25
Mette Lund Hansen1993Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2014-04-06
Joachim Mortensen1995Brønderslev SK08Aalborg Svømmeklub2014-04-06
Nicole Møller1993Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2014-04-05
Peter Gadsbøll1993Svømmeklubben NordSigma Swim Allerød2014-04-05
Karen Thisted1985KU Svømning og VandpoloSigma Swim Allerød2014-04-05
Martin T. Nielsen1990O.S.L.F.Frem Odense2014-04-05
Martin Hersom Hansen1986GTI - IshøjHvidovre Svømmeklub2014-04-05
Simone Kyllebæk1988KU Svømning og VandpoloVallensbæk IF Af 19392014-04-05
Thomas Vestergaard1989KU Svømning og VandpoloAarhus Studenternes Svømmeafdeling2014-04-05
Morten Suhr1993GTI - IshøjRingsted Svømme Klub2014-04-05
Delphine Møller1999Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2014-04-05
Susan Hansen1987Ringsted Svømme KlubMaribo Svømmeforening2014-03-29
Josephine Ahlm2002Helsinge SvømmeklubHillerød Svømmeklub2014-03-23
Mark Nielsen2002Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-03-23
Sara Klit2002IHF SvømningVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2014-03-22
Line Klit2002IHF SvømningVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2014-03-22
Ida Marie Platzer2005Søllerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2014-03-15
Signe Dam1999Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-03-15
Lærke Meyer2000Ikast SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2014-03-15
Mette Baack2000Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-03-15
Thyra Jørgensen2002GTI - GreveVordingborg Svømme Klub2014-03-14
Mette Krogstrup Madsen2000Aars SvømmeklubSkals Gymnastikforening2014-03-09
Anders Bo Pedersen1981O.S.L.F.Lyngby Svømmeklub2014-03-08
Susanne Kielsholm1979Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2014-03-08
Søren Schebel Steg1992Agfs SvømmeafdelingHolstebro Svømme Club2014-03-08
Line Rødgaard1982Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2014-03-08
Jan Dalgaard Farving1970Silkeborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2014-03-08
Mike Torsland Pedersen1991Agfs SvømmeafdelingHolstebro Svømme Club2014-03-08
Karina Daarbak1989Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2014-03-08
Ida Jensdottir Fremming2002Vallensbæk IF Af 1939Swim Team Taastrup2014-03-08
Flemming Nielsen1954Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2014-03-08
Jan Kragerup1952Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2014-03-08
Johan Lisberg1986Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2014-03-08
Thomas Sønderskov1974Hobro SvømmeklubRanders GF Neptun2014-03-08
Martin Sander Pedersen1992Viborg Svømme KlubEsbjerg Svømmeklub2014-02-28
Katrine Lund Hansen1999Agfs SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2014-02-28
Christian Skouboe1993Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Lau Norborg Christensen2004Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Mathilde Skjøth-Rasmussen2003Helsingør SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2014-02-23
Jacob Harboe1998Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Nina Hjort Hansen1996Auning SvømmeklubHornslet Svømmeklub2014-02-23
Celina G Winther1999Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Jonas Sørensen1995Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Laura Blendstrup1999Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Sofie Møller Sørensen1998Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Marie Eske1999Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Niclas Henriksen1997Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Jonas Rasmussen1997Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Mikkel Strand1997Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Nina Lærke Mortensen2000Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Christine Skouboe1997Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Jesper Stilling Julius1993Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Per Odrich2006Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Kristian Ranghøj1995Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-02-23
Simone Kronborg Riis1997Sigma Swim BirkerødHillerød Svømmeklub2014-02-22
Flemming Holm Mikkelsen1957Lyseng IFSvømmeklubben Nord2014-02-15
Line Højberg1993Aarhus Studenternes SvømmeafdelingHobro Svømmeklub2014-02-15
Christian Therkelsen1987Aarhus Studenternes SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682014-02-15
Mikkel Rasmussen1992Aarhus Studenternes SvømmeafdelingOdsherred Svømmeklub2014-02-15
Nanna Weye1992Aarhus Studenternes SvømmeafdelingSvømmeklubben Triton Ballerup2014-02-15
Trine Fredsø Rasmussen1989Aarhus Studenternes SvømmeafdelingLyseng IF2014-02-15
Anne Dalgaard Farving1979Silkeborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2014-02-15
Louise Laurent2002Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2014-02-08
Mads Sune Rasmussen1990Farum SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2014-02-02
Amalie Gotthard1999Slagelse SvømmeklubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2014-01-25
Regitze Gotthard2002Slagelse SvømmeklubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2014-01-25
Mads Juul Henriksen2004Odense Svømme KlubFrem Odense2014-01-25
Frederik A. Mariegaard1994Svømmeklubben Kvik, KastrupSwim Team Taastrup2014-01-24
Camilla Dufour1996Lyngby SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2014-01-24
Johannes E. Mariegaard1997Svømmeklubben Kvik, KastrupSwim Team Taastrup2014-01-24
Annemette Schmidt1999Svømmeklubben OpnørBov IF2014-01-19
Mia Sommer Johansen2002Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Josefine Wohlfeld Hornbæk2004Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Mie-Olise Kjærbo Jacobsen2003Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Andreas Rasmussen1999Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Mathilde Skak Thomsen2003Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Freja Røjkjær Rasmussen2004Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Mathilde Møller2004Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Alberte Kempel Christense2004Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Johannes W Nielsen2001Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Andreas Skak Thomsen2001Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Esben Røjkjær Rasmussen2001Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Niclas Frandsen1999Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Rasmus Lund1999Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Ditte Røjkjær Rasmussen1998Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Christina Nielsen1997Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Josefine Knudsen1998Swim Team NeptunRanders GF Neptun2014-01-18
Lukas Adeler2001Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2014-01-12
Mads Frydenholm2001Esbjerg SvømmeklubVejen Svømmeklub2014-01-11
Mathias Lund Hansen2002Agfs SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2014-01-11
Anne Roslyng1983Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2014-01-11
Pia Brandt Danborg1976Swim Team TaastrupAlbertslund IF2014-01-11
Carola Pedersen1989Hovedstadens SvømmeklubAabybro Idrætsforening2014-01-11
Mark Wulff1972Odense Svømme KlubSvømmeklubben Nord2014-01-11
Jimmy Dahl Christiansen1975Brønshøj Akademiske SvømmeklubVest-Brøndby2014-01-11
Maria Caroline Krumbak2000Køge SvømmeklubNæstved Svømmeklub2014-01-10
Stefan S. Sørensen1993Aabybro IdrætsforeningSkagen Svømmeklub2014-01-04
Christina Dahl1989Hals SvømmeklubSwim Team Esbjerg2014-01-04
Eliana Jørgensen1993Herlev SvømningSvømmeklubben MK312013-12-17
Anastacia Halken2001Søllerød SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2013-12-14
Alexander Lollike1993KU Svømning og VandpoloSøllerød Svømmeklub2013-12-14
Line Krog Rose2006Sigma Swim AllerødA6 Slangerup Svømmeklub2013-12-08
Maria Holst2003Orient SvømningGladsaxe Svømmeklub2013-12-08
Victor Arendt Skytte2002Sigma Swim BirkerødSigma Swim Allerød2013-12-08
Minna Külachi-Andersen2006Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2013-12-07
Sarah Bryld Jensen2001Esbjerg SvømmeklubEgvad Svømmeklub2013-12-07
Kenneth Nielsen1991Roskilde SvømningRingsted Svømme Klub2013-12-07
Claus Winberg Rolsted1980Kolding SKSwim Team Esbjerg2013-12-07
Emma Beyer2000Slagelse SvømmeklubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2013-12-07
Madeleine Thornsen2001Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2013-12-07
Nikolaj Kirketerp-Møller1990Lyngby SvømmeklubEsbjerg Svømmeklub2013-12-07
Maria Krog Gejl1984Hvidovre SvømmeklubHerlev Svømning2013-12-03
Marie Martens Christensen2004Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2013-12-01
David Hjort2000Agfs SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2013-11-30
Daniel Haahr Pallesen1998Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2013-11-29
Julie Christensen2001Erritsø Gymnastik og IFVidebæk Svømme Club2013-11-23
Annika Goldbach2002Svømmeklubben SHS StevnsKøge Svømmeklub2013-11-23
Klara Tetzschner Madsen1997Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-11-23
Jeremy Jensen1994Hornslet SvømmeklubVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2013-11-16
Stine Godtfredsen2000Tommerup Svømme KlubO.S.L.F.2013-11-10
Cecilie Andersen2001Odense Svømme KlubOdsherred Svømmeklub2013-11-10
Anna Broe2002Tommerup Svømme KlubO.S.L.F.2013-11-10
Johanne Bak1981KU Svømning og VandpoloBrønshøj Akademiske Svømmeklub2013-11-09
Jens Pallesen1984KU Svømning og VandpoloGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2013-11-09
Frederik Højholt1990Aalborg SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2013-11-09
Inge Noringriis1991KU Svømning og VandpoloKolding SK2013-11-09
Louise Uglebjerg1994KU Svømning og VandpoloKalundborg SK2013-11-09
Hansotto Kristiansen1992KU Svømning og VandpoloSlagelse Svømmeklub2013-11-09
Henriette S. Jørgensen1989KU Svømning og VandpoloAgfs Svømmeafdeling2013-11-09
Julie Jepsen1994Svømmeklubben OpnørAgfs Svømmeafdeling2013-11-08
Cecilie Lagerbon1991Farum SvømmeklubHillerød Svømmeklub2013-11-03
Zara Wendel2002Odsherred SvømmeklubDragsholm Svømmeklub2013-11-02
Emma D. Jensen2002Odsherred SvømmeklubDragsholm Svømmeklub2013-11-02
Klara Lea Haugegaard2000Helsingør SvømmeklubHelsinge Svømmeklub2013-11-02
Anders Lindegaard Laursen1964Brønshøj Akademiske SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2013-11-02
Frederik Vahle1998Swim Team DjurslandGrenaa Svømmeklub2013-11-02
Lotte Bay Smidt1974Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-11-02
Jens Jakobsen1966Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2013-11-02
Linda Lund Tietze1984Køge SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2013-11-02
Simone Friis1991Roskilde SvømningIHF Svømning2013-11-02
Martin Kollerup1995Swim Team DjurslandSvømmeklubben Nord2013-11-01
Mille Moeslund Lausen2002Svømmeklubben SMUT TerndrupStøvring Svømmeklub Pingvinen2013-11-01
Naja Skaarup Jensen1996Silkeborg SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2013-11-01
Sigurd Kehlet1993Esbjerg SvømmeklubVarde Svømmeklub2013-11-01
Emil Ruben Kjær1994Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2013-11-01
Lawrence Langley2001Svømmeklubben SMUT TerndrupStøvring Svømmeklub Pingvinen2013-11-01
Sara Sofia Benzarti1997Brædstrup SvømmeklubHorsens Svømmeklub2013-11-01
Olivia Andersen1998Swim Team DjurslandEbeltoft Svømme Klub2013-10-27
Kirstine Andersen1997Swim Team TaastrupVallensbæk IF Af 19392013-10-27
Vibeke Mikkelsen1996Swim Team DjurslandGrenaa Svømmeklub2013-10-27
Josephine Gjern1998Swim Team DjurslandGrenaa Svømmeklub2013-10-27
Natasja Furman1996Swim Team DjurslandGrenaa Svømmeklub2013-10-27
Emma Katballe1999Swim Team DjurslandGrenaa Svømmeklub2013-10-27
Elisabeth Katballe1997Swim Team DjurslandGrenaa Svømmeklub2013-10-27
Morten Kilhof2000Solrød SvømmeklubGTI - Tune I.F.2013-10-27
Elena Furman1994Swim Team DjurslandGrenaa Svømmeklub2013-10-27
Mona Gyldenvang1995Swim Team DjurslandGrenaa Svømmeklub2013-10-27
Julie Dahl Schneider1998Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2013-10-27
Mads Maj1989Swim Team DjurslandKronjylland Svømmeklub2013-10-27
Frederik Bendix1995Swim Team DjurslandKronjylland Svømmeklub2013-10-27
Mathilde E. Petersen1998Svømmeklubben MK31Hovedstadens Svømmeklub2013-10-26
Martha G. Overbye2000Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2013-10-26
Julie Leth-Espensen1992Lyngby SvømmeklubGI-40 Hermes2013-10-26
Mikkel Johansen1994Herlev SvømningVallensbæk IF Af 19392013-10-25
Astrid Foldarskarð1994Swim Team TaastrupSvømmeklubben MK312013-10-25
Markus Joensen1996Swim Team TaastrupSvømmeklubben MK312013-10-25
Marcus Brandborg1997Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2013-10-25
Rikke Møller Pedersen1989Herning SvømmeklubFrem Odense2013-10-20
Magnus Jákupsson1994Sigma Swim AllerødSvømmeklubben MK312013-10-19
Casper Krohn2001Agfs SvømmeafdelingRanders GF Neptun2013-10-05
Martin Mathiesen1994Hovedstadens SvømmeklubHillerød Svømmeklub2013-10-05
Maria Cleman Hatting2001Holstebro Svømme ClubStruer Svømmeklub2013-10-05
Kim Schilling1966Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-10-04
Mikkel-Emil Rosenbom1999Lyngby SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2013-10-02
Julie Nelkop2004Roskilde SvømningSwim Team Taastrup2013-09-29
Beatrice Ricci2001Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2013-09-29
Erik Pallesen1971Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2013-09-29
Ian Højrup1986Aalborg SvømmeklubFarum Svømmeklub2013-09-29
Kerstin Andreassen2004O.S.L.F.Nyborg Svømmeklub2013-09-28
Frederik Bøgebjerg1992DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2013-09-28
Cathrine Stapelfeld1997Holstebro Svømme ClubDeltaSwim2013-09-28
Victor Nygaard2003O.S.L.F.Frem Odense2013-09-28
Natasja Kepp2000Søllerød SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2013-09-28
Alma Kondrup Hansen2002Hvidovre SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2013-09-28
Sarah Bro1996Lyngby SvømmeklubSigma Swim Allerød2013-09-28
Josefine Risum Jørgensen2004Odense Svømme KlubFrem Odense2013-09-28
Emma Gaardsted Andersen1998Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2013-09-27
Alexander Rinder2003Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2013-09-27
Christoffer Hald2003Frem OdenseRinge Svømme Klub2013-09-27
Victor Rappenborg2001Vest-BrøndbyHvidovre Svømmeklub2013-09-27
Oliver Gravgaard2000DeltaSwimVejle Svømmeklub Triton2013-09-27
Marius Møldrup1999Svømmeklubben Triton BallerupSvømmeklubben MK312013-09-27
Helene Seegert1994Svømmeklubben NordHerlufsholm Svømmeklub2013-09-27
Isabella K. Sørensen1994Aalborg SvømmeklubHobro Svømmeklub2013-09-27
Julie Lunau1995Lyngby SvømmeklubA6 JGI-Swim2013-09-27
Frida Hausting Jørgensen2001Gentofte Svømme KlubSøllerød Svømmeklub2013-09-27
Karl-Emil Rohr2001Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2013-09-27
Tine Christensen1996Svømmeklubben SMUT TerndrupAalborg Svømmeklub2013-09-22
Mathilde Boesgaard Weber2004Herlev SvømningGladsaxe Svømmeklub2013-09-22
Amalie Leth-Nissen2004Herlev SvømningGladsaxe Svømmeklub2013-09-22
Mads-Emil Gabelgaard1999Farum SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2013-09-22
Steffen Skipper Petersen1996Svømmeklubben SønderborgBov IF2013-09-22
Katharina N Møller2001Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2013-09-22
Viktor Lei Lamberg2004VIK-Skovbakken SvømmeafdelingOdense Svømme Klub2013-09-21
Kristoffer Moos1996Aalborg SvømmeklubThisted Svømmeklub2013-09-21
Mathilde Pugholm Hvid1990Aalborg SvømmeklubEsbjerg Svømmeklub2013-09-21
Katrine Bukh Villesen2000Thisted SvømmeklubDurup IF2013-09-21
Oliver Lystlund2003Roskilde SvømningGlostrup Svømmeklub2013-09-21
Andreas Rasmussen2000Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-09-20
Mathias Dalsgaard2000Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Koral2013-09-20
Silke Victoria Stege Geil2003Hørsholm SvømmeforeningSigma Swim Birkerød2013-09-20
Josefine Bladt Wichmann2000Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2013-09-20
Laura Rimmer Hansen1998Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2013-09-20
Morten Børre1996Hovedstadens SvømmeklubKøge Svømmeklub2013-09-20
Albert Grann-Frankild1996Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2013-09-20
Josefine Due2001Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-09-20
Marianne Duijm1993Lyngby SvømmeklubA6 JGI-Swim2013-09-15
Sara Christensen2001Tommerup Svømme KlubSvømmeklubben Rask2013-09-15
Magnus Yde1996Svømmeklubben S 68Aalborg Svømmeklub2013-09-15
Lasse Pittioni1995Gladsaxe SvømmeklubA6 JGI-Swim2013-09-14
Matilde Schrøder1996O.S.L.F.Ringe Svømme Klub2013-09-14
Anders Trab1995O.S.L.F.Frem Odense2013-09-14
Kristina Louise Molberg2000Gladsaxe SvømmeklubGentofte Svømme Klub2013-09-14
Julie Henriksen2000Esbjerg SvømmeklubBlåvandshuk Svømmeklub2013-09-14
Sofie A. Pedersen1999Odense Svømme KlubRinge Svømme Klub2013-09-14
Sofie Hald1999Frem OdenseRinge Svømme Klub2013-09-14
Lasse Dall1997Odder SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2013-09-07
Julie Lange Jørgensen2000Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2013-09-07
Mette Dyrhauge Winther1998Odder SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2013-09-07
Clara Holst1999Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2013-09-07
Nanna Bæhrenz Damgaard1998Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2013-09-07
Amalie Østrup1997Agfs SvømmeafdelingHorsens Svømmeklub2013-09-07
Simon Hermansen2002VIK-Skovbakken SvømmeafdelingHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2013-09-07
Emilie Trolle Pedersen1999Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2013-09-06
Roar Andersen2001Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312013-09-06
My Weitling2000Hillerød SvømmeklubA6 JGI-Swim2013-09-06
Sanne Vinther Andersen2003Frederikssund SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2013-09-05
Mathias Kleffel2002Frederikssund SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2013-09-05
Sofie Hong Yu Grøndal1999Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2013-09-05
Christine Mardov-Johansen2003Frederikssund SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2013-09-05
Sebastian Langhorn1998Farum SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2013-08-31
Kevin Witt Christensen1995Farum SvømmeklubHovedstadens Svømmeklub2013-08-30
Sara Krell Refn1999Farum SvømmeklubLyngby Svømmeklub2013-08-30
Lukas Lindstrøm1998Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-08-25
Rune Friis Petersen1996Horsens SvømmeklubSvømmeklubben Opnør2013-08-24
Esther Flø2001Silkeborg SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2013-08-24
Rasmus Udbye2000Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-08-24
Victor Kjær Eskildsen1997Horsens SvømmeklubOdder Svømmeklub2013-08-24
Nicolaj Løth Andersen2001Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-08-24
Regitze Munch Nielsen2000Svømmeklubben MK31Albertslund IF2013-08-24
Maja Sandholm Pedersen1998Holstebro Svømme ClubStruer Svømmeklub2013-08-24
Tobias M. Kristensen1996Holstebro Svømme ClubStruer Svømmeklub2013-08-24
Lars Emil Villa1997Svømmeklubben MK31Glostrup Svømmeklub2013-08-24
Karen Krogh Lund1996Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-08-24
Anette Damsgaard1996Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-08-24
Tim Damsgaard1994Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-08-24
Sille Ibsen2001Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-08-24
Jeanette Ottesen1987Lyngby SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2013-08-07
Andreas Levin Pedersen1995Holstebro Svømme ClubSilkeborg Svømmeklub2013-07-02
Eliana Jørgensen1993Svømmeklubben MK31Glostrup Svømmeklub2013-07-02
Regitze Munch Nielsen2000Svømmeklubben MK31Albertslund IF2013-07-01
Morten Klarskov1992Svømmeklubben MK31Albertslund IF2013-07-01
Nicklas Kramer Andersen2001NNGU - Team BlaabjergVarde Svømmeklub2013-06-22
Giulia Hettwer2001Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2013-06-15
Theodor Møller2005Swim Team TaastrupGlostrup Svømmeklub2013-06-15
Ellen Nielsen2001Vejle Svømmeklub TritonVejen Svømmeklub2013-06-15
Jens Riisgaard-Jensen2003Aars SvømmeklubSvømmeklubben Rask2013-06-09
Lars Riisgaard-Jensen2004Aars SvømmeklubSvømmeklubben Rask2013-06-09
Olivia Ane Frey1994Gentofte Svømme KlubHovedstadens Svømmeklub2013-06-09
Liv Strømkjær1996Svendborg Svømme KlubO.S.L.F.2013-06-09
Jeppe Borup1998Hals SvømmeklubSvømmeklubben Nord2013-06-08
Anne Bøjstrup Bertelsen2002Brønderslev SK08Svømmeklubben Sømærket2013-06-08
Christian Galsøe2002Hillerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2013-06-01
Ida Cornelius Østergaard1998Agfs SvømmeafdelingLyseng IF2013-05-31
Cecilie Wiuff2000Herlev SvømningAlbertslund IF2013-05-31
Nicolai Wiuff2002Herlev SvømningAlbertslund IF2013-05-31
Johanne Krogh Lund1995Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2013-05-31
Marius Møldrup1999Svømmeklubben MK31Albertslund IF2013-05-24
Laura Christensen1999Svømmeklubben MK31Glostrup Svømmeklub2013-05-24
Regitze Gaard2001Svømmeklubben Kvik, KastrupVallensbæk IF Af 19392013-05-24
Mathias Kjær2003Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2013-05-18
Isabella Dalum2001Bjerringbro SvømmeklubViborg Svømme Klub2013-05-18
Mia Møller Kristiansen2000Skals GymnastikforeningViborg Svømme Klub2013-05-18
Pia Belza1998Bjerringbro SvømmeklubViborg Svømme Klub2013-05-18
Lasse Belza2000Bjerringbro SvømmeklubViborg Svømme Klub2013-05-18
Amalie Emma Thomsen1994Hørsholm SvømmeforeningEsbjerg Svømmeklub2013-05-18
Mette Krogstrup Madsen2000Skals GymnastikforeningViborg Svømme Klub2013-05-18
Louise Kronborg Frandsen1999Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2013-05-10
Christopher Kristiansen2000Svømmeklubben SønderborgNord-Als Svømmeklub2013-05-05
Line Helene Jensen2001Slagelse SvømmeklubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2013-05-04
Mark Juel Haagh1997Slagelse SvømmeklubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2013-05-04
Stephanie Hansen1996Sigma Swim AllerødHillerød Svømmeklub2013-05-03
William Bech Hindborg2000Skanderborg SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2013-04-30
Simon Juul Henriksen2001Odense Svømme KlubFrem Odense2013-04-20
Anders Bruun-Petersen1999Odense Svømme KlubTommerup Svømme Klub2013-04-13
Jacob Holst1991Nyborg SvømmeklubFrem Odense2013-04-09
Martin Madsen1990Nyborg SvømmeklubOdense Svømme Klub2013-04-07
Marie Philipsen1992Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2013-04-07
Tobias Boström2002NNGU - Team BlaabjergEsbjerg Svømmeklub2013-04-07
Katja Holm1994Holstebro Svømme ClubA6 Slangerup Svømmeklub2013-04-06
Astrid Starup2000Swim Team TaastrupFHI SvømmeKlub2013-04-06
Mia Egholm Andersen1996Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2013-04-06
Patrick Ulrich Sommer1988Holstebro Svømme ClubA6 Slangerup Svømmeklub2013-04-06
Martin Collignon1992Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-04-06
Jeppe Jensen1992KU Svømning og VandpoloSøllerød Svømmeklub2013-04-06
Sara Ambjørn1992KU Svømning og VandpoloHillerød Svømmeklub2013-04-06
Camilla Pedersen1983Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2013-04-06
Søren Berg1985KU Svømning og VandpoloNæstved Svømmeklub2013-04-06
Jonas Andersen1992Odense Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2013-04-06
Thomas Hindborg Petersen1991Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2013-04-06
Mie Lønne1992KU Svømning og VandpoloHolbæk Svømme Klub2013-04-06
Sissel Ørts Gadgaard1990Hovedstadens SvømmeklubGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2013-04-06
Dina Mønsted1991Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-04-06
Marcus Orloff Søemod1991Gentofte Svømme KlubWest Swim Esbjerg2013-04-06
Martin Hersom Hansen1986Hvidovre SvømmeklubLyngby Svømmeklub2013-04-06
Laura Brink Pedersen1992Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2013-04-06
Ida Skaanning-Norris1991Hovedstadens SvømmeklubGentofte Svømme Klub2013-04-06
Christina H. Nielsen1993Søllerød SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2013-04-06
Siff Ørts Gadgaard1991Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2013-04-06
Mathias Hvid1994Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-04-06
Josefine Due2001Bjerre Herreds SvømmeklubSvømmeklubben Koral2013-04-06
Freja Romanski2003Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2013-04-06
Rasmus Schmidt Sørensen1992Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2013-04-06
Henrik Lagoni1991Horsens SvømmeklubHerning Svømmeklub2013-04-06
Jon Thonesen1986SvømmeKlubben SYDSøllerød Svømmeklub2013-04-06
Cornelius Moulvad1989Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-04-06
Christian Rasmussen1989Hovedstadens SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2013-04-06
Nikolaj Mick Skovmose1985Holstebro Svømme ClubWest Swim Esbjerg2013-04-06
Thea Vanggård1985Søllerød SvømmeklubWest Swim Esbjerg2013-04-06
Line Aamann1993Randers GF NeptunAgfs Svømmeafdeling2013-04-06
Petrine Stryhn1998DeltaSwimTommerup Svømme Klub2013-03-27
Olivia Burmester1993Herlev SvømningFarum Svømmeklub2013-03-27
Mads Møller1991Herning SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2013-03-26
Emil Ackermann2004Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2013-03-17
Emil Teis Sietam1999O.S.L.F.Haarby Svømmeklub2013-03-16
Jes Molbæk1975Aalborg SvømmeklubBrønshøj Akademiske Svømmeklub2013-03-15
Finn Hyllested1944Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Jan Andersen1970Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2013-03-09
Jimmy Nielsen1965Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Rikke Birkel1986Agfs SvømmeafdelingGladsaxe Svømmeklub2013-03-09
Bo Jacobsen1967Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2013-03-09
Kasper Graversen1981Vejle Svømmeklub TritonKolding SK2013-03-09
Jan Boier Pedersen1983Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Tine Broksø1971Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Majken Johansen1958Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Bo Hyllested1949Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Tina D. Poulsen1973Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Louise Winsley1998Kolding SKA6 JGI-Swim2013-03-09
Pia Vibe Petersen1964Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Erik Kjær1935Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2013-03-09
Jon Kærsgaard1984Agfs SvømmeafdelingSilkeborg Svømmeklub2013-03-09
Maiken Jakobsen1999Herlev SvømningOrient Svømning2013-03-09
Keith Mortensen1988IF For Handicappede, AalborgSvømmeklubben Nord2013-03-08
Jacob Carstensen1978Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2013-03-02
Cecilie F. Jensen1998Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2013-03-01
Johanne Carr1999Korsør Sv & Livr. KlubNyborg Svømmeklub2013-03-01
Christian Skouboe1993Randers GF NeptunKronjylland Svømmeklub2013-02-24
Camilla di Leva2003VIK-Skovbakken SvømmeafdelingHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2013-02-24
Christine Skouboe1997Randers GF NeptunKronjylland Svømmeklub2013-02-24
Jesper Stilling Julius1993Randers GF NeptunKronjylland Svømmeklub2013-02-24
Nikolaj Sørensen1990Odense Svømme KlubDurup IF2013-02-23
Ieva Zelca1988Aarhus Studenternes SvømmeafdelingGlostrup Svømmeklub2013-02-23
Bolette Schjønning1993Helsingør SvømmeklubHelsinge Svømmeklub2013-02-23
Adrian Roed Schøning2000Helsingør SvømmeklubHillerød Svømmeklub2013-02-12
Sophie Lund Møller1998O.S.L.F.Odense Svømme Klub2013-01-27
Julie Hansen1991O.S.L.F.Svendborg Svømme Klub2013-01-27
Carli Mark2002Durup IFSkive Svømmeklub Poseidon2013-01-26
Iben Damsgaard2000Durup IFSkive Svømmeklub Poseidon2013-01-26
Kristian Avnskov Pedersen1999Durup IFSkive Svømmeklub Poseidon2013-01-26
Lasse K. Hansen1989Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2013-01-26
Sofie Brøndum Bossen1996Støvring Svømmeklub PingvinenAalborg Svømmeklub2013-01-26
Cecilie Holten1996Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2013-01-25
Line Andersen1991Svømmeklubben OpnørBov IF2013-01-19
Julie Levisen1997Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2013-01-19
Nadja Joy Tønnesen1987Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubHaslev Svømmeklub2013-01-12
Pil Nicolajsen2000Holbæk Svømme KlubRoskilde Svømning2013-01-12
Rasmus Liestmann1998Varde SvømmeklubSwim Team Esbjerg2013-01-12
Aurelia Pedersen2004Odense Svømme KlubFrem Odense2013-01-12
Laura Andersen1997Køge SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2013-01-11
Anna Andersen2001Køge SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2013-01-11
Alberte Pedersen1998DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2013-01-09
Karsten Winther Jensen1987Haderslev Svømme KlubAgfs Svømmeafdeling2013-01-05
Nicoline Bredahl2000Silkeborg SvømmeklubSkanderborg Svømmeklub2013-01-04
Laura Skovbæk1999Sigma Swim AllerødSøllerød Svømmeklub2013-01-04
Ida Tronier Thomasberg2000Sigma Swim AllerødHillerød Svømmeklub2013-01-04
Sophia Winther2001Sigma Swim AllerødSvømmeklubben København2013-01-04
Mads Glæsner1988Sigma Swim AllerødVallensbæk IF Af 19392012-12-16
Peter Bendtsen1996AIA-TranbjergSolbjerg IF2012-12-15
Sebastian Veile2003Durup IFSkive Svømmeklub Poseidon2012-12-15
Mikkel Märcher1982Haarby SvømmeklubSvømmeklubben Nord2012-12-15
Rene Kortegaard1966A6 Svømmeklubben LaksenRoskilde Svømning2012-12-12
Kenneth Aaberg1995DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2012-12-12
Michelle Borgstrøm1989A6 Svømmeklubben LaksenGlostrup Svømmeklub2012-12-12
Nikolaj Borup1997DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2012-12-12
Alberte Kjærsgaard2001Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2012-12-04
Stine Kromann1999Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-12-04
Mathias Jensen1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-12-04
Alexander Høyer Pichner1999A6 Slangerup SvømmeklubHillerød Svømmeklub2012-12-04
Luis Velasquez2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-12-04
Tobias Fosgau1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-12-04
Nanna Hansen1998Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-12-04
Victor Kjærsgaard1998Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2012-12-04
Rasmus Mouridsen1997Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-12-04
Mads Christensen1994Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-12-04
Anders Røgh1999Vejen SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2012-12-03
Benjamin Wagenvoort1999Herlufsholm SvømmeklubHobro Svømmeklub2012-12-01
Jochem Wagenvoort1995Herlufsholm SvømmeklubHobro Svømmeklub2012-12-01
Julie Jonasson1998Vordingborg Svømme KlubSvømmeKlubben SYD2012-11-30
Line Præst Lauridsen1989Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-11-29
Patricia Aschan1994Esbjerg SvømmeklubElite Svøm Esbjerg2012-11-29
Nikolaj Kirketerp-Møller1990Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-11-29
Karoline F. Lynderup1999Viborg Svømme KlubSkals Gymnastikforening2012-11-24
Asger Mølgaard Andreasen1990KU Svømning og VandpoloRingsted Svømme Klub2012-11-24
Simon Jakobsen1988KU Svømning og VandpoloKøge Svømmeklub2012-11-24
Katrine Dyhl Nielsen1990KU Svømning og VandpoloVallensbæk IF Af 19392012-11-24
Christine Larsen1998Erritsø Gymnastik og IFKolding SK2012-11-22
Gro Grinda Rasmussen2003Gladsaxe SvømmeklubGentofte Svømme Klub2012-11-18
Jacob Starcke2001Sigma Swim BirkerødLyngby Svømmeklub2012-11-18
Lea Hansen2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-11-17
Kathrinne Holst Hahn2004Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-11-17
Carl-Anton Drauschke2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-11-17
Ejnar Truelsen2002Herning SvømmeklubVidebæk Svømme Club2012-11-16
Sebastian Andersen2003Herlev SvømningFarum Svømmeklub2012-11-11
Emma Hald2001Herlev SvømningSvømmeklubben Triton Ballerup2012-11-11
Nikoline Leth Jepsen1995Svømmeklubben SMUT TerndrupAalborg Svømmeklub2012-11-11
Camilla Munk1994Svømmeklubben SMUT TerndrupAalborg Svømmeklub2012-11-11
Casper Skov1989Hillerød SvømmeklubVallensbæk IF Af 19392012-11-10
Vibe Ravnsbæk2000Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2012-11-09
Parsa Hosini2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-11-04
Freja Rold Nielsen1999Svømmeklubben SøhestenHvidovre Svømmeklub2012-11-04
Jan Råsø Rasmussen1962Swim Team TaastrupBrønshøj Akademiske Svømmeklub2012-11-03
Laura Mathilde Hansen2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-11-03
Asta Andersen2003Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2012-11-03
Kirstine Theilgaard1997Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-11-03
Martin F Carlsen1967Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-11-03
Janus Bang Olsen1983Svømmeklubben Kvik, KastrupVest-Brøndby2012-11-03
Steffan Hansen1990Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-11-03
Hanne Møller1958Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-11-03
Else Møller1958Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-11-03
Thea Friis Skifte2002Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2012-11-03
Klaus Nygård Jensen1964Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-11-03
Ali El-Atbi1998Svømmeklubben MK31Nyborg Svømmeklub2012-11-03
Rares Oprescu1999Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-11-02
Anes Jahic1998Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-11-02
Ian Cumming1995Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-11-02
Vithushan Amir2000Ebeltoft Svømme KlubAuning Svømmeklub2012-10-28
Jeppe Rosborg Stenholt1996Kronjylland SvømmeklubHGF Svømning2012-10-28
Oliver Westphalen1999Solrød SvømmeklubKøge Svømmeklub2012-10-28
Victor Salmansen2003Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2012-10-28
Elisabeth C. Dam Hoffmann2005Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-27
Laura Vangkilde2004Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-27
Kristoffer Sandfeld2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-27
Mads Guldborg Knudsen2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-27
Louise Just2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-10-27
Katrine Brahtz1995Herlev SvømningAlbertslund IF2012-10-27
Mads Christian Sandager1998Sigma Swim BirkerødGI-40 Hermes2012-10-26
Morten Lundby Pedersen1994Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-10-26
Cecilie Forsberg Adolfsen1998Hillerød SvømmeklubViborg Svømme Klub2012-10-26
Anna Maria Svanbergsson1993Herlev SvømningVallensbæk IF Af 19392012-10-26
Cathrine Stapelfeld1997DeltaSwimSilkeborg Svømmeklub2012-10-26
Christian Christensen1991KU Svømning og VandpoloGI-40 Hermes2012-10-26
Camilla Rasmussen1991Vejle Svømmeklub TritonHerning Svømmeklub2012-10-26
Louise Sørensen Gosvig1997Sigma Swim AllerødHillerød Svømmeklub2012-10-26
Karina Sørensen Gosvig1996Sigma Swim AllerødHillerød Svømmeklub2012-10-26
Sarah Bro1996Sigma Swim AllerødLyngby Svømmeklub2012-10-20
August Ancker2003Lyseng IFOdder Svømmeklub2012-10-13
Rasmus Ditlefsen2004Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-10-13
Cecilie Biltoft2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-10-13
Andreas Jytzler2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-10-13
Sofie Haahr2000Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-10-13
Victoria MacArtney2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-10-13
Line Bæk Thulin2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-10-13
Lotte Friis1988Sigma Swim AllerødHerlev Svømning2012-10-13
Marie Meyer Have2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-07
Thomas Desrues-Brytygier2001Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-10-07
Lea Overgård Olesen2002Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-10-06
Asta Holmegaard2002Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-10-06
Marcus Malberg2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Silke Siff Larsson2002Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-10-06
Alfred Klarskov2002Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-10-06
Bertram Dreyer Riis2002Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-10-06
Jens Bomgaard2002Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-10-06
Luna Gammelgaard2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Ditte Burmeister2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Noah Koefoed Weiss2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Harry Juel Jensen2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Carl Emil Hertz Bugge2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Valdemar Brøns2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Mia Lindberg2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Aleksandar Pesic2001Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Kiran Koch-Mathews2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Nora Hertel2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Frede Meincke2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Sofie Maagøe2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Rasmus Nickelsen2003Vallensbæk IF Af 1939Swim Team Taastrup2012-10-06
Alma Kondrup Hansen2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Isabella Rosenberg2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Ida Hebeltoft2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Timon Wedekind1996Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Lotte Zsigri Dyndgaard2003Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-06
Anna-Marie Christiansen1990Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-10-05
Demir Kaan Er2000Glostrup SvømmeklubGTI - Ishøj2012-09-30
Søren Dahl1993Herlev SvømningSwim Team Taastrup2012-09-29
Jonas Sørensen1990Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2012-09-29
Mathias Brændholt1996Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2012-09-29
Jesper Christensen1998Vest-BrøndbyVallensbæk IF Af 19392012-09-29
Christine Pedersen1993Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2012-09-29
Bjørn H. Bremholm Hansen1996Herlev SvømningAlbertslund IF2012-09-29
Cecilie Christensen1997Herlev SvømningSvømmeklubben MK312012-09-29
Martin Sander Pedersen1992Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-28
Viktor B. Bromer1993Aalborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2012-09-28
Jacob Lindeman Holm1994Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-28
Katrine Holm Sørensen1992Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-28
Michael R. Olesen1995Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben S 682012-09-28
Sidse Kehlet1996Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-28
Mathilde Riis Sørensen1988Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-28
Emma Jørgensen2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Kristine la Cour Hjelholt2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Mathilde Sofie Sørensen2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Freya Scholz-Rasmussen2004Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Ester Helth Møller2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Louise Thulstrup2002Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-26
Freja Bidstrup Sørensen2002Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-26
Lea Brink Strandmark2002Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-26
Cathleen Møller Nielsen2000Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-26
Alexander Olesen2002Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-26
Julie Stig Olsen2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Oliver Mølby2001Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-26
Anders Eenberg2001Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-26
Oliver Kjærgaard2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Maria Guldager Jensen2004Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-26
Caroline Lindquist2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Victor Hou Fredenhardt2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Freja Maack Lykke2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Tobias Boström2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-26
Christoffer Timm2002Gentofte Svømme KlubGladsaxe Svømmeklub2012-09-22
Sif Nikoline Madsen2001Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben København2012-09-21
Simon Sønderriis1997Lyseng IFAIA-Tranbjerg2012-09-21
Sofie West2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-21
Nanette Nikolajsen2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-21
Jasmin Koefoed Jacobsen1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-21
Michael Petersen1994Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-21
Mathilde Stærk1990Lyseng IFKolding SK2012-09-21
Villads Krarup2000Helsingør SvømmeklubHillerød Svømmeklub2012-09-21
Thilde Timmermand2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Lizette Nikolajsen2003Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Asger Elbæk Hansen2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Christian Heide Nielsen2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Jonas Riis Wyrzykowski2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Jonas Krammer Knudsen2003Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Morten Kaul2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Alexander Poulsen2002Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-16
Mathilde Lundgaard2001Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-16
Christina M. Glargaard2004Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-16
Magnus Lundgaard2000Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-16
Tenna Knigge2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Carina Bro2001Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-16
Lise Fjord Hounisen2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Katharina Schmidt Madsen2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Martin H. Abel2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Oliver Frøsig2000Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-16
Jakob Mose2000Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-16
Jonas Kjær2003Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-16
Jakob Grene2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-16
Andreas Blaaberg2002Vejle Svømmeklub TritonSvømmeklubben Tempo2012-09-16
Katrine Hvid1998Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-16
Louise Sjørup Jensen2003Vejle Svømmeklub TritonA6 Slangerup Svømmeklub2012-09-16
August Weilguny2001Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-16
Tatjana Hansen1997Esbjerg SvømmeklubSvømmeklubben Sønderborg2012-09-15
Hannibal Steenfos1996Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Bjarke Stevnsborg1990Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Kevin Witt Christensen1995Hovedstadens SvømmeklubHerlev Svømning2012-09-15
Sørin Martin Johannessen1991Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Robert Poulsen1996Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Mathilde Kiilgaard2001Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-09-15
Rud Sejr Oxenvad2001Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-09-15
Olivia Klarskov Vidovic1999Gladsaxe SvømmeklubSvømmeklubben København2012-09-15
Côme Basile Receveur2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Kajsa G. Christensen2004Sigma Swim BirkerødHillerød Svømmeklub2012-09-15
Jannie Eickhardt2001Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Julie Gadgaard2001Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Charlotte Malberg2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Signe Fich Hansen2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Emilie Bast2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Iben Nielsen1994Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Mikkel Sandberg Andersen1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Julie Stampe2002Sigma Swim AllerødHørsholm Svømmeforening2012-09-15
Marcus Skøtt Haslev2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Nicolai Grene1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Camilla Heide Nielsen2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Isabella Guldager Jensen2001Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Maria Møller Glargaard2001Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Sissel L. Madsen1999Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Linus Koefoed Weiss1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Johanne Hingebjerg2002Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Anna C. Lange1998Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Oliver Christensen2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Luna Donde Feilberg2000Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Vera Staun Hansen1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Casper Eickhardt1999Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Lea Alberte Olsen2000Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Josefine Strand Nielsen2000Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Anna Fixdahl1997Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Nicolai Bruun Thomsen1997Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Mie Kirstine Nikolajsen1999Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Anne-Katrine Kiilgaard1999Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-09-15
Sofia Cathrine Doni1999Hovedstadens SvømmeklubSvømmeklubben København2012-09-15
Sofie Thunø Rasmussen2000Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Rasmus Krogh Løvschal2000Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Mathilde Hager2001Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Giano Grillo1998Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Benedikte Dam Hoffmann2001Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Mads Munk Sørensen1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Natasja Schultz1998Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Daniel Højme1997Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Mathias Holdrup1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Ida Sophie Ahm2001Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Emma Maagøe1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Emil D. Nielsen1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Christine Greisen2000Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Nina Leisted Bertelsen2000Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Kasper Leisted Bertelsen1997Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Line Larsen2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Julie Schmidt1997Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Simon Maahn Christensen1997Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Christian Kaul1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Simone H. Lauridsen1999Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Rikke Dehn1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Merle F. V. Christensen1998Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Mathias W.B. Christiansen1998Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Sabrina H. Lauridsen1996Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Kristian Hermiz1998Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Ella Turin1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Shanna Armstrong1998Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Cecilie Knudsen1997Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Jonas Bruun Sleiman1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Anders Bjørn Fries1996Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Jesper Frost Thomsen1997Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Peter Lund Hansen1992Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Mikkel Gadgaard1999Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Simon Vingolf Larsen1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Mikkel Rathschau Sørensen1996Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Simon Lundby Pedersen1998Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Kim Dirk Kürten1993Frem OdenseOdense Svømme Klub2012-09-15
Mads Knoblauch1993Odense Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2012-09-15
Anders Lund Hansen1994Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Mathilde Huss-Hansen1994Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Mathilde Leth-Espensen1995Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Henrik Rathschau Sørensen1993Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Karsten Schütt1991Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Martin Madsen1990Odense Svømme KlubKøge Svømmeklub2012-09-15
Frans Johannessen1992Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Amalie Mikkelsen1997Hovedstadens SvømmeklubGentofte Svømme Klub2012-09-15
Mathilde Pugholm Hvid1990Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Amalie Emma Thomsen1994Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Amalie H. Falck-Schmith1989Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Simon Juhl Schmidt1997Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-15
Marie Voigt Lauridsen1995Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Isak Lichi1997Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Line Nielsen1999Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Nadia Nørskov Vogt2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Mathias Vestergaard2001Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Noa Turin2000Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Peter Gjerulff1996Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Cecilie M. Pedersen1993Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-09-15
Kasper Vitten1995Hovedstadens SvømmeklubGentofte Svømme Klub2012-09-15
Isabel Brylov1994Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Olivia Ane Frey1994Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Julie F. V. Christensen1995Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Anja Rytter Hansen1997Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Tenna Jensen1998Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Jonas Nibe Klit1994Svendborg Svømme KlubOdense Svømme Klub2012-09-15
Ane Wildenschild2000Esbjerg SvømmeklubVejen Svømmeklub2012-09-15
Andreas Vestergaard1999Hovedstadens SvømmeklubGI-40 Hermes2012-09-15
Pernille H. Gravgaard1997DeltaSwimVejle Svømmeklub Triton2012-09-05
Kasper Zysek1994Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-04
Emil Rahbek1999Svømmeklubben S 68Svømmeklubben Sømærket2012-09-02
Mikkel Asmussen1993Esbjerg SvømmeklubSwim Team Esbjerg2012-09-01
Annelouise Dolleris1995Farum SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2012-09-01
Nicoline Rosenkilde1999Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2012-08-25
Signe Rosenlund Ditlefsen2002Esbjerg SvømmeklubWest Swim Esbjerg2012-08-25
Michelle Franow2001Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2012-08-25
Simeon Franow2000Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2012-08-25
Benjamin Ørnebjerg Larsen2000Køge SvømmeklubGTI - Greve2012-08-25
Stella Krogh Lund2000Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2012-08-25
Magnus Lundgren1996Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2012-07-10
Lenette Nielsen1997Svømmeklubben SMUT TerndrupIdrætsforening Jarl, Arden2012-06-24
Caroline Høst Lorenzen1999Helsingør SvømmeklubHillerød Svømmeklub2012-06-19
Lærke Højbjerg1999Kolding SKVejen Svømmeklub2012-06-16
Julie Bojesen2001A6 JGI-SwimA6 Slangerup Svømmeklub2012-06-16
Michelle Kjærsgaard1969Agfs SvømmeafdelingNæstved Svømmeklub2012-06-11
Niklas Brix1985Svømmeklubben NordHelsingør Svømmeklub2012-06-10
Lasse Søndergaard2001Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2012-06-02
Kristoffer Weber Larsen1993Svømmeklubben Kvik, KastrupGI-40 Hermes2012-06-01
Christine Skouboe1997Kronjylland SvømmeklubHGF Svømning2012-06-01
Rikke Nielsen1996Vordingborg Svømme KlubSvømmeKlubben SYD2012-05-26
Silje Krarup1998Helsingør SvømmeklubHillerød Svømmeklub2012-05-26
Patrick Laursen2004Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2012-05-22
Lucas T. Birkkjær2002Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2012-05-19
Julie Bojesen2001A6 Slangerup SvømmeklubA6 JGI-Swim2012-05-19
Anders Ellehauge Ganderup1992Svømmeklubben KoralNord-Als Svømmeklub2012-05-13
Kenneth Krog1986Køge SvømmeklubRoskilde Svømning2012-05-12
Magnus Bladt Wichmann1997Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2012-05-11
Carl Emil Lønborg2002Gentofte Svømme KlubRoskilde Svømning2012-05-06
Jeppe Abildgaard1991Swim Team TaastrupAlbertslund IF2012-04-28
Augusta Marie Christensen2000Sigma Swim BirkerødHillerød Svømmeklub2012-04-28
Elizabeth May1983Farum SvømmeklubLyngby Svømmeklub2012-04-27
Daniel Jakobsen1980O.S.L.F.Frem Odense2012-04-21
Mette Bruun-Petersen2001Odense Svømme KlubHaarby Svømmeklub2012-04-21
Mads Kildholt1994GTI - GreveGTI - Tune I.F.2012-04-16
Martha Vitus Tversted2002Søllerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2012-04-14
Mikkel Salmansen2000Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2012-04-14
Thomas Vestergaard1989Aarhus Studenternes SvømmeafdelingOdense Svømme Klub2012-04-14
Magnus Yde1996Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben S 682012-04-14
Carl-Chr. Vitus Tversted2000Søllerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2012-04-14
Johan Vitus Tversted2000Søllerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2012-04-14
Victor Kristensen1999Haderslev Svømme KlubRødding Svømmeklub2012-04-13
Sidse Juhl Schmidt2000Haderslev Svømme KlubRødding Svømmeklub2012-04-13
Kasper Petersen2000Haderslev Svømme KlubRødding Svømmeklub2012-04-13
Jacob Jensen1998DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2012-04-13
Karen Nielsen1990Søllerød SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2012-04-01
Sarah Lisby Andersen1998Glostrup SvømmeklubAlbertslund IF2012-03-31
Patrick Svendsen1997Glostrup SvømmeklubAlbertslund IF2012-03-31
Tobias Roldgaard1998Glostrup SvømmeklubAlbertslund IF2012-03-31
Camilla Thomsen1988Søllerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2012-03-31
Johan Ørskov Ipsen1989Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2012-03-31
Mie Borg Damgaard1991Søllerød SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2012-03-31
Maja Mattsson1986Søllerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2012-03-31
Allan Søtoft1984Hillerød SvømmeklubGentofte Svømme Klub2012-03-31
Pernille Hansen1991KU Svømning og VandpoloSøllerød Svømmeklub2012-03-31
Johan Seistrup1989Haderslev Svømme KlubDeltaSwim2012-03-31
Christian Skouboe1993Kronjylland SvømmeklubHGF Svømning2012-03-25
Maja Lund1998AIA-TranbjergAgfs Svømmeafdeling2012-03-25
Nathalie Lindborg1991Farum SvømmeklubLyngby Svømmeklub2012-03-22
Ida Lindborg1994Farum SvømmeklubLyngby Svømmeklub2012-03-22
Hannah Mariner2003Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2012-03-17
Simon Hjort Hammergaard1999Brædstrup SvømmeklubHorsens Svømmeklub2012-03-17
Henrik Brink Quaade1989Svømmeklubben MK31Helsinge Svømmeklub2012-03-17
Søren Smidt Bonnesen1992Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Sønderborg2012-03-17
Jacob Brink Quaade1987Svømmeklubben MK31Helsinge Svømmeklub2012-03-17
Tino Mandrup Vennike1990Frem OdenseHerlev Svømning2012-03-17
Kasper Christensen1990Randers GF NeptunHorsens Svømmeklub2012-03-11
Thomas Hansen1993Brønderslev SK08Aalborg Svømmeklub2012-03-11
Laura Petersson2001Swim Team TaastrupAlbertslund IF2012-03-10
Nikoline Victoria Sass1999Solrød SvømmeklubGTI - Ishøj2012-03-10
Vibeke Søgaard1989Aarhus Studenternes SvømmeafdelingSvømmeklubben Kvik, Kastrup2012-03-10
Jonas Kirkegaard1987Aarhus Studenternes SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682012-03-10
Nicklas Uttrup Pedersen1987Aarhus Studenternes SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682012-03-10
Heidi L. Thranum1987Aarhus Studenternes SvømmeafdelingAalborg Svømmeklub2012-03-10
Henry Tøndering1975Odense Svømme KlubSvømmeklubben Nord2012-03-10
Yannick Hougaard1988Aarhus Studenternes SvømmeafdelingIHF Svømning2012-03-10
Maria Cleman Hatting2001Struer SvømmeklubHolstebro Svømme Club2012-03-10
Julie Lunau1995A6 JGI-SwimA6 Slangerup Svømmeklub2012-03-02
Lasse Pittioni1995A6 JGI-SwimA6 Svømmeklubben Laksen2012-03-02
Cecilie Høgskilde1999Sigma Swim BirkerødVallensbæk IF Af 19392012-03-02
Magnus Nielsen2001Skals GymnastikforeningViborg Svømme Klub2012-02-04
Kenneth Jensen1999Skals GymnastikforeningViborg Svømme Klub2012-02-04
Amalie Bøgebjerg1995DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2012-02-01
Victoria Hansen2001Frederiksværk SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2012-01-29
Christine H. Hammergaard1996Brædstrup SvømmeklubHorsens Svømmeklub2012-01-29
Johanne Krogh Lund1995Bjerre Herreds SvømmeklubVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2012-01-29
Victor Moritz1996Agfs SvømmeafdelingHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2012-01-28
Kasper Knuthsen1990Odense Svømme KlubTommerup Svømme Klub2012-01-28
Jonas Helbo Beck1994Lyseng IFAIA-Tranbjerg2012-01-28
Emil Kamuk Frederiksen1995Vejle Svømmeklub TritonSvømmeklubben Tempo2012-01-28
Jesper Bang1995Søllerød SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2012-01-27
William Hagemann1994Gentofte Svømme KlubGladsaxe Svømmeklub2012-01-27
Caroline Dam-Hansen1998FHI SvømmeKlubSwim Team Taastrup2012-01-22
Pernille Christiansen1995Køge SvømmeklubGTI - Greve2012-01-22
Christina Blaaberg1998Vejle Svømmeklub TritonSvømmeklubben Tempo2012-01-20
Andreas Norup1999Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2012-01-15
Ulla Petersen1958Farum SvømmeklubLyngby Svømmeklub2012-01-15
Julie-Sofie Hemdorff1991Farum SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2012-01-15
Janni Martinussen2001Munkebo Svømme- og kondiklub 72Frem Odense2012-01-14
Julie Martinussen1997Munkebo Svømme- og kondiklub 72Frem Odense2012-01-14
Jesper Stilling Julius1993Kronjylland SvømmeklubHGF Svømning2012-01-14
Anna Bengtson1999Sigma Swim BirkerødFarum Svømmeklub2012-01-07
Sebastian Bak2002O.S.L.F.Frem Odense2012-01-07
Amanda Sandager1995Vallensbæk IF Af 1939GI-40 Hermes2011-12-28
Nicole Vaabengaard2002Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2011-12-11
Natalie Vaabengaard2002Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2011-12-11
Thomas Bech1998Farum SvømmeklubVærløse Svømmeklub2011-12-11
Julie Høegh-Jørgensen2000Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-12-11
Simon Underlien1995Odder SvømmeklubHorsens Svømmeklub2011-12-11
Laurits Kenskov2001Glostrup SvømmeklubHerlev Svømning2011-12-11
Lea Fauerholdt Saarde2000A6 Slangerup SvømmeklubHillerød Svømmeklub2011-12-09
Gustav Pedersen1997Helsingør SvømmeklubHelsinge Svømmeklub2011-12-09
Christian Rudow1985A6 Slangerup SvømmeklubA6 JGI-Swim2011-12-07
Sofie Krogsgaard1999A6 JGI-SwimA6 Svømmeklubben Laksen2011-12-05
Sofie B. Nielsen1995Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2011-12-02
Clara Blohm Clemmensen1996Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2011-12-02
Charina Arent Sørensen1997Kronjylland SvømmeklubRanders GF Neptun2011-11-26
Louise Hedmann Jacobsen1996A6 JGI-SwimA6 Slangerup Svømmeklub2011-11-24
Julie Lunau1995A6 JGI-SwimA6 Slangerup Svømmeklub2011-11-24
Cecilie Christensen1997Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2011-11-24
Heine Brunø1978Svømmeklubben NordIkast Svømmeklub2011-11-19
Katrine Christiansen1996Swim Team TaastrupAlbertslund IF2011-11-19
Nina Grumsen1989KU Svømning og VandpoloHørsholm Svømmeforening2011-11-19
Jesper Damgaard1988KU Svømning og VandpoloGladsaxe Svømmeklub2011-11-19
Alexander Adamsen1988KU Svømning og VandpoloOdsherred Svømmeklub2011-11-19
Ida Bertelsen1986KU Svømning og VandpoloFarum Svømmeklub2011-11-19
Magnus Mouritsen1992KU Svømning og VandpoloGTI - Greve2011-11-19
Christian Damgaard1991KU Svømning og VandpoloGladsaxe Svømmeklub2011-11-19
Thomas Schultz Nielsen1996Ringe Svømme KlubSwim Team Esbjerg2011-11-19
Nina Severinsen1982Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2011-11-19
Camilla Theut Severinsen1988KU Svømning og VandpoloOdense Svømme Klub2011-11-19
Oliver Lystlund2003Glostrup SvømmeklubHerlev Svømning2011-11-19
Christian Møller1997Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-11-13
Anna Enevoldsen2002Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-11-13
Mai Falk Mikkelsen1997Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-11-13
Kasper Bisgaard1991Herning SvømmeklubHorsens Svømmeklub2011-11-13
Markus B. Hajdu2000Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2011-11-12
Halfdan H. Mørch2000Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2011-11-12
Signe Hauch1998Helsingør SvømmeklubHillerød Svømmeklub2011-11-12
Sara Gustafson1997Helsingør SvømmeklubHillerød Svømmeklub2011-11-12
Katrine Bentin Riis1999Svømmeklubben OpnørSvømmeklubben Sønderborg2011-11-11
Kartikey Nandgave1998Odense Svømme KlubAalborg Svømmeklub2011-11-09
Nicoline Møller1995Glostrup SvømmeklubVallensbæk IF Af 19392011-11-06
Katrine V. Sørensen1996Vest-BrøndbyGlostrup Svømmeklub2011-11-05
Peter Holmsteen1963Sigma Swim BirkerødLyngby Svømmeklub2011-11-05
Morten Christensen1967Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-11-05
Peter Roll1963Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-11-05
Lasse Laier1986Svendborg Svømme KlubGentofte Svømme Klub2011-11-05
Bjarne Erichsen1985Brønshøj Akademiske SvømmeklubAlbertslund IF2011-11-05
Mikkel Møller-Jensen1995Vest-BrøndbyGlostrup Svømmeklub2011-11-05
Pauliina Gregersen1977Gentofte Svømme KlubOdense Svømme Klub2011-11-05
Søren Mikkelsen1991Lyseng IFSvømmeklubben Nord2011-11-04
Lise Norgil Damgaard1997Gentofte Svømme KlubGTI - Tune I.F.2011-11-03
Ida Skaanning-Norris1991Gentofte Svømme KlubGladsaxe Svømmeklub2011-11-03
Simon Juhl Schmidt1997Swim Team EsbjergRødding Svømmeklub2011-11-02
Rasmus Andersen1998SvømmeKlubben SYDVordingborg Svømme Klub2011-11-01
Ida Rønhoff Nielsen1991Hvidovre SvømmeklubGTI - Greve2011-11-01
Laura Andersen1997SvømmeKlubben SYDVordingborg Svømme Klub2011-11-01
Anna Andersen2001SvømmeKlubben SYDVordingborg Svømme Klub2011-11-01
Kasper Sørensen1994Svømmeklubben SøhestenAalborg Svømmeklub2011-10-30
Katja Holm1994A6 Slangerup SvømmeklubWest Swim Esbjerg2011-10-28
Patrick Ulrich Sommer1988A6 Slangerup SvømmeklubDragør Svømmeklub2011-10-28
Rebekka Gustafson1997Helsingør SvømmeklubHillerød Svømmeklub2011-10-28
Joachim Mortensen1995Aalborg SvømmeklubHerning Svømmeklub2011-10-28
Lotte Friis1988Herlev SvømningGentofte Svømme Klub2011-10-22
Asger Dam1999Randers GF NeptunSpentrup Svømmeklub2011-10-15
Emil Frovin Enevoldsen2000Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-10-08
Siri Christensen1997GI-40 HermesGladsaxe Svømmeklub2011-10-08
Klara Tetzschner Madsen1997GI-40 HermesGladsaxe Svømmeklub2011-10-08
Katrine Hvid1998GI-40 HermesGladsaxe Svømmeklub2011-10-08
Freja Maack Lykke2000West Swim EsbjergSwim Team Esbjerg2011-10-08
Olivia Ane Frey1994GI-40 HermesGentofte Svømme Klub2011-10-08
Kaare Fisker Larsen1998O.S.L.F.Munkebo Svømme- og kondiklub 722011-10-08
Emilie Pil Rasmussen1995Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2011-10-07
Josefine Bentzen2000Hørsholm SvømmeforeningFrederiksværk Svømmeklub2011-10-03
Dennis Graversen1983KU Svømning og VandpoloAarhus Studenternes Svømmeafdeling2011-10-01
Cille Arnecke1999Solrød SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2011-10-01
Emma Brogaard2001Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2011-10-01
Frederik Bille1973Brønshøj Akademiske SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2011-10-01
Harald Hannerz1961Brønshøj Akademiske SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2011-10-01
Tanja Rosenberg Nielsen1990KU Svømning og VandpoloSvømmeklubben København2011-10-01
Kristian Qvistgaard1984Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Søhesten2011-10-01
Lærke Dideriksen1984Farum SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2011-09-30
Stine Lyngby1982Sigma Swim BirkerødKøge Svømmeklub2011-09-30
Trine Gudnitz1987KU Svømning og VandpoloHelsingør Svømmeklub2011-09-30
Lennart Marmetschke1966Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-30
Tenna Olin1991KU Svømning og VandpoloVest-Brøndby2011-09-30
Amalie Emma Thomsen1994Swim Team EsbjergAlbertslund IF2011-09-30
Henriette S. Jørgensen1989Agfs SvømmeafdelingGladsaxe Svømmeklub2011-09-30
Heidi L. Thranum1987Aalborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2011-09-30
Anne Dalgaard Farving1979Agfs SvømmeafdelingKU Svømning og Vandpolo2011-09-30
Martin Mathiesen1994Hillerød SvømmeklubFrederikssund Svømmeklub2011-09-27
Anders Trab1995Frem OdenseTommerup Svømme Klub2011-09-24
Lasse Jagd-Nygaard2001Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2011-09-24
Esben Norup1996Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2011-09-24
Mia Søgaard2001Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2011-09-24
Rikke Heinemann1997Værløse SvømmeklubFarum Svømmeklub2011-09-24
Sarah Mariner1998Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2011-09-24
Andreas Johansson1998Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2011-09-24
Hasse Reinholdt Nielsen1994Frem OdenseTommerup Svømme Klub2011-09-24
Mie Astrup Dresler1996Hillerød SvømmeklubFrederikssund Svømmeklub2011-09-24
Gustav Krøll1996Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2011-09-24
Lea Søgaard1998Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2011-09-24
Nina Lærke Mortensen2000Randers GF NeptunSpentrup Svømmeklub2011-09-24
Jonas Nibe Klit1994Odense Svømme KlubTommerup Svømme Klub2011-09-24
Thor Kræmmer2002Gentofte Svømme KlubGladsaxe Svømmeklub2011-09-23
Ditte Mathilde Pedersen2001Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Julie Jørnvil Nielsen2001Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Beate Kristine Rasmussen2003Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Nikolaj Troest2000Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Anika Hedegaard2002Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Ellen Kjærgaard2002Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Eline Victoria Rasmussen2000Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Elissa Dresdner2000Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Sofie Brøgger2000Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Emil Hedegaard1999Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Mick Schmidt1985Hobro SvømmeklubOdder Svømmeklub2011-09-18
Thea Friis Skifte2002Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-09-18
Jens Bach1997Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2011-09-17
Louise B. Dalgaard1990Aalborg SvømmeklubHolstebro Svømme Club2011-09-17
Line Nielsen1999West Swim EsbjergVarde Svømmeklub2011-09-16
Nadia Nørskov Vogt2000West Swim EsbjergVarde Svømmeklub2011-09-16
Julie Nielsen1998Nyborg SvømmeklubOdense Svømme Klub2011-09-16
Anette Mulvad Veng1996Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingHornslet Svømmeklub2011-09-10
Gitte Raagaard1970Helsingør SvømmeklubHelsinge Svømmeklub2011-09-05
Ingo Svare1961Helsingør SvømmeklubGI-40 Hermes2011-09-05
Elisabeth Ketelsen1943Swim Team TaastrupLyngby Svømmeklub2011-09-05
Martha Andersen1999Vejle Svømmeklub TritonDeltaSwim2011-09-02
Morten Bak Hansen1995A6 JGI-SwimA6 Svømmeklubben Laksen2011-07-25
Lotte Friis1988Gentofte Svømme KlubSigma Swim Allerød2011-07-24
Julie Langhorn1994A6 Svømmeklubben LaksenA6 Slangerup Svømmeklub2011-06-28
Tania Berry1998Hørsholm SvømmeforeningDragør Svømmeklub2011-06-26
Frederik Nerving1997Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-06-25
Erik Kjærgaard1999Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-06-25
Rasmus Gutfelt Skalbo1998Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-06-25
Magnus Troest1997Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-06-18
Helena Rasmussen1998Herning SvømmeklubIkast Svømmeklub2011-06-18
Mads Maj1989Kronjylland SvømmeklubEbeltoft Svømme Klub2011-06-18
Anders Back Laursen1996Kronjylland SvømmeklubRanders GF Neptun2011-06-18
Johanne Krogh Lund1995VIK-Skovbakken SvømmeafdelingBjerre Herreds Svømmeklub2011-06-18
Sebastian Langhorn1998A6 Svømmeklubben LaksenA6 Slangerup Svømmeklub2011-06-17
Emma Beyer2000Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-05-21
Lasse Pittioni1995A6 Svømmeklubben LaksenGTI - Ishøj2011-05-14
Sebastian Merrildgaard1995A6 Svømmeklubben LaksenGTI - Tune I.F.2011-05-14
Helena M. S. Sørensen2001Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2011-05-14
Marie Balle1999Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2011-05-14
Casper S. Korch1994Farum SvømmeklubSigma Swim Allerød2011-05-14
Albert Grann-Frankild1996Odder SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2011-05-09
Didde Haslund1989Aarhus Studenternes SvømmeafdelingVejen Svømmeklub2011-05-07
Hanne Klausen1960Korsør Sv & Livr. KlubSlagelse Svømmeklub2011-05-07
Sarah Brejnholt1996Kronjylland SvømmeklubRanders GF Neptun2011-05-06
Victoria Laursen1997Svømmeklubben MK31GI-40 Hermes2011-05-06
Christina Arent Sørensen1994Kronjylland SvømmeklubRanders GF Neptun2011-05-06
Oliver Sørensen1996Vejle Svømmeklub TritonDeltaSwim2011-05-06
Frederik Bendix1995Kronjylland SvømmeklubRanders GF Neptun2011-05-06
Walther Hagemann1999Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2011-04-30
Elisabeth Halkjær Kotmark1997Hvidovre SvømmeklubGTI - Greve2011-04-30
Kristian Brink1995Rishøj IFFHI SvømmeKlub2011-04-30
Nicklas Steen Hansen1999Horsens SvømmeklubBjerre Herreds Svømmeklub2011-04-29
Christoffer Bing Madsen1994Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2011-04-29
Jeremy Jensen1994VIK-Skovbakken SvømmeafdelingHornslet Svømmeklub2011-04-27
Villads Krarup2000Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2011-04-12
Charlotte Lorentzen1987GTI - GreveHvidovre Svømmeklub2011-04-10
Magnus Krygell1982Hørsholm SvømmeforeningHelsingør Svømmeklub2011-04-09
Natasha Gottschalck1987Hørsholm SvømmeforeningHelsingør Svømmeklub2011-04-09
Lærke Smidt Gasbjerg1988KU Svømning og VandpoloVest-Brøndby2011-04-09
Iben T. Johansen1989Kolding SKHaderslev Svømme Klub2011-04-09
Katja Løje1993Søllerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2011-04-09
Rikke Lønne1988KU Svømning og VandpoloHolbæk Svømme Klub2011-04-09
Pernille Hansen1991Søllerød SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2011-04-09
Jacob Dahl Andersen1994Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2011-04-09
Cornelius Moulvad1989GI-40 HermesSvømmeklubben MK312011-04-09
Liva Stehr Nielsen2002Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-04-02
Natasja Simonsen1995O.S.L.F.Tommerup Svømme Klub2011-04-02
Ali El-Atbi1998Nyborg SvømmeklubGI-40 Hermes2011-03-26
Liva Palmund2002Roskilde SvømningGTI - Tune I.F.2011-03-26
Adam Jørgensen1997Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-20
Louise Bruun1990Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-20
Kåre Axelsen1989Agfs SvømmeafdelingSilkeborg Svømmeklub2011-03-20
Morten Willer1984Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingAgfs Svømmeafdeling2011-03-20
Mark Juel Haagh1997Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubSlagelse Svømmeklub2011-03-20
Amalie Gotthard1999Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-19
Miriam Jørgensen2001Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-19
Marcus Dam Enkebølle1998Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-19
Karoline Jetsmark Geiker1999Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-19
Jacob Hunsballe1997Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-19
Jens Elkjær Nielsen1998Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-19
Oliver Wetterstein1996Swim Team TaastrupFHI SvømmeKlub2011-03-19
Mads Jensen2002Frem OdenseOdense Svømme Klub2011-03-19
Lasse Schwertfeger2001Frem OdenseO.S.L.F.2011-03-19
Tom Abildgaard1988Frem OdenseO.S.L.F.2011-03-19
Morten Jørgensen1993Frem OdenseO.S.L.F.2011-03-19
Emil Kamuk Frederiksen1995Svømmeklubben TempoDeltaSwim2011-03-19
Rami Ifaoui1990Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2011-03-19
Regitze Gotthard2002Tårnborg-Vemmelev SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-03-19
Julie Dahlstrøm Larsen1999Skanderborg SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2011-03-19
Jacob Jensen1998Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2011-03-19
Nikolaj Bertelsen1996Vest-BrøndbyVallensbæk IF Af 19392011-03-17
Christoffer Daugbjerg2001Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2011-03-13
Jeppe Skov Jensen1999Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2011-03-13
Emilie H. Witte2000Frederiksværk SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2011-03-13
Andreas Helbo Beck1989Lyseng IFAIA-Tranbjerg2011-03-12
Nicolai Uhrenholdt1995Frem OdenseSvendborg Svømme Klub2011-03-12
Anna Olsen1997Swim Team TaastrupAlbertslund IF2011-03-10
Stine Valentiner Nielsen1991Swim Team TaastrupSvømmeklubben Triton Ballerup2011-03-10
Jan Andersen1966Sigma Swim BirkerødSvømmeklubben Kvik, Kastrup2011-03-05
Zara Bjørnholt1988Agfs SvømmeafdelingSilkeborg Svømmeklub2011-03-05
Zean Madsen1990Multiatleterne EsbjergSwim Team Esbjerg2011-03-05
Lea Søgaard1998Dragør SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2011-03-05
Jon Thonesen1986Søllerød SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2011-03-05
Matilde Schrøder1996Ringe Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2011-03-04
Stephanie Hansen1996Hillerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2011-03-04
Søren Dahl1993Swim Team TaastrupAgfs Svømmeafdeling2011-03-04
Morten Møller Jensen1992Vest-BrøndbyGlostrup Svømmeklub2011-03-04
Isabella Wedel Hansen1996Hillerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2011-03-04
Morten Steen Christensen1992Holstebro Svømme ClubStruer Svømmeklub2011-03-04
Ditte Johansen1994Lyngby SvømmeklubRønne Svømme Klub2011-03-04
Henrik Kingo1991Odense Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2011-03-04
Camilla Rasmussen1991Herning SvømmeklubSvømmeklubben Grindsted2011-03-04
Maria Pedersen1995Aalborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2011-03-04
Liv Strømkjær1996O.S.L.F.Svendborg Svømme Klub2011-03-04
Kasper Emil Nielsen1995Søllerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2011-02-27
Celinn M. T. Larsen1998Hørsholm SvømmeforeningHelsingør Svømmeklub2011-02-07
Henriette Haugaard1997Svømmeklubben KoralVejle Svømmeklub Triton2011-01-29
Mia Steen Duus2001Sigma Swim BirkerødFarum Svømmeklub2011-01-29
Enida Sabanovic1996Odense Svømme KlubFrem Odense2011-01-29
Marina Heller Hansen1994Sigma Swim AllerødFarum Svømmeklub2011-01-29
Rasmus Dufour1993Holbæk Svømme KlubGTI - Tune I.F.2011-01-29
Anna Kirketerp Krusell1994Agfs SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2011-01-28
Anna-Marie Christiansen1990GI-40 HermesFarum Svømmeklub2011-01-28
Morten Suhr1993Ringsted Svømme KlubKøge Svømmeklub2011-01-28
Mads Sune Rasmussen1990Gladsaxe SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2011-01-28
Sarah Bro1996Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2011-01-28
Rasmus Birkelund Rahe1994Hørsholm SvømmeforeningHelsingør Svømmeklub2011-01-28
Belinda Jakobsen1990Svømmeklubben SHS StevnsGTI - Greve2011-01-22
Madeline Lou1995Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2011-01-21
Andrea Reich1998Sigma Swim BirkerødFarum Svømmeklub2011-01-21
Cæcilie Schade Cantby1998Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2011-01-21
Helena Daugbjerg1997Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2011-01-21
Christian Erichsen1990Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2011-01-21
Nicoline Møller1995Vallensbæk IF Af 1939Glostrup Svømmeklub2011-01-21
Thomas Birkkjær1996Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2011-01-15
Lise L. Nielsen1996Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2011-01-15
Laura Jeppesen1995Kolding SKErritsø Gymnastik og IF2011-01-14
Mathilde Stærk1990Kolding SKVejle Svømmeklub Triton2011-01-14
Camilla Clausen1997Frem OdenseO.S.L.F.2011-01-09
Emil Kamuk Frederiksen1995DeltaSwimSvømmeklubben Tempo2010-12-17
Katrine Lund Hansen1999VIK-Skovbakken SvømmeafdelingHornslet Svømmeklub2010-12-13
Armin Sabanovic1999Odense Svømme KlubFrem Odense2010-12-11
Josephine Rasmussen2000Rishøj IFKøge Svømmeklub2010-12-05
Peter Bugstrup1997Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2010-12-05
Rebecca Jerlev1998Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2010-12-05
Martin Kollerup1995Svømmeklubben NordIF For Handicappede, Aalborg2010-12-03
Patrick Ulrich Sommer1988Dragør SvømmeklubWest Swim Esbjerg2010-12-02
Mikkel la Cour2000Tommerup Svømme KlubO.S.L.F.2010-11-27
Laura R. Pedersen1997Dragsholm SvømmeklubOdsherred Svømmeklub2010-11-27
Tenna Olin1991Vest-BrøndbyKalundborg SK2010-11-27
Nicole Jensen1996Haslev SvømmeklubKøge Svømmeklub2010-11-27
Line Nadia Hansen1994Odder SvømmeklubHorsens Svømmeklub2010-11-26
Kasper Graversen1981Kolding SKAarhus Studenternes Svømmeafdeling2010-11-26
Sebastian Nordly2001Roskilde SvømningA6 JGI-Swim2010-11-20
Marius Næraa-Nicolajsen1997Roskilde SvømningFHI SvømmeKlub2010-11-20
Mark Jensen1989KU Svømning og VandpoloVarde Svømmeklub2010-11-20
Morten Packert Hebert1990KU Svømning og VandpoloGladsaxe Svømmeklub2010-11-20
Magnus Vinjebo1999Roskilde SvømningKøge Svømmeklub2010-11-20
Hannibal Steenfos1996GI-40 HermesSvømmeklubben MK312010-11-13
Laura Zilstorff2002GTI - IshøjGTI - Greve2010-11-13
Mads Karise Væhrens2002GTI - IshøjGTI - Greve2010-11-13
Thomas Conrad1999Sigma Swim BirkerødFarum Svømmeklub2010-11-13
Carl-Chr. Vitus Tversted2000Lyngby SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2010-11-13
Johan Vitus Tversted2000Lyngby SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2010-11-13
Alexander N. Sørensen1990GTI - IshøjGTI - Greve2010-11-12
Sarah Hvass de Gang2000Hvidovre SvømmeklubGTI - Ishøj2010-11-09
Dan Krume2001Sigma Swim AllerødFarum Svømmeklub2010-11-07
Charlotte Nielsen1996Odense Svømme KlubFrem Odense2010-11-06
Signe Hvingel Christensen1999O.S.L.F.Frem Odense2010-11-06
Anne Sofie Jørgensen1998Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2010-11-06
Lea Vestergaard-Lund1998Odense Svømme KlubFrem Odense2010-11-06
Glen Voss1973Brønshøj Akademiske SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2010-11-06
Julie Damberg1992GTI - IshøjGTI - Greve2010-11-06
Julie Nielsen1998Odense Svømme KlubFrem Odense2010-11-06
Maria Bjørnbak1997Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2010-11-05
Katja Holm1994West Swim EsbjergSvømmeklubben Koral2010-11-05
Kathrine Øgendahl1991West Swim EsbjergHaderslev Svømme Klub2010-11-03
Daniel Starup Falck1999Frederikssund SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2010-10-31
Kasper Enevoldsen1986Svømmeklubben S 68Sindal Svømmeforening2010-10-31
Diana Jacobsen1998Svømmeklubben Triton BallerupFHI SvømmeKlub2010-10-31
Nicholai Halborg1990Grenaa SvømmeklubHerning Svømmeklub2010-10-31
Mille Rask Sander1999Svømmeklubben MK31GI-40 Hermes2010-10-30
Erika Tuvike1991Svømmeklubben Kvik, KastrupFrem Odense2010-10-30
Anja Rytter Hansen1997GI-40 HermesSvømmeklubben MK312010-10-30
Tenna Jensen1998GI-40 HermesSvømmeklubben MK312010-10-30
Amalie Emma Thomsen1994Albertslund IFSigma Swim Allerød2010-10-29
Pernille Hansen1991Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeKlubben SYD2010-10-29
Henrik Lagoni1991Herning SvømmeklubHorsens Svømmeklub2010-10-29
Josephina Bartela1994Svømmeklubben Kvik, KastrupAgfs Svømmeafdeling2010-10-29
Sarah Brejnholt1996Randers GF NeptunHGF Svømning2010-10-16
Anders Back Laursen1996Randers GF NeptunEbeltoft Svømme Klub2010-10-16
Karoline Haenschke1999GTI - Tune I.F.GTI - Greve2010-10-09
Anders Søndermann1998Swim Team TaastrupAlbertslund IF2010-10-09
Rikke Voss1997Roskilde SvømningSolrød Svømmeklub2010-10-09
Katrine Olsen1997Swim Team TaastrupFHI SvømmeKlub2010-10-09
Rasmine Birn-Rydder1997IHF SvømningAarhus Idrætsforening Af 19002010-10-09
Adrian Roed Schøning2000Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2010-10-09
Emma Lykke Kallesøe1999Frem OdenseOdense Svømme Klub2010-10-03
Frida Berg Jappe1998Dragør SvømmeklubSvømmeklubben MK312010-10-03
Andreas Bitzer1999Dragør SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2010-10-03
Morten Børre1996Køge SvømmeklubRoskilde Svømning2010-10-03
Karen Hazell Brink2002O.S.L.F.Frem Odense2010-10-03
Maja Svenstrup2002Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2010-10-03
Anders Husted1997Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2010-10-02
Viktor Højgaard Hinzel1998Lyseng IFAarhus Idrætsforening Af 19002010-10-02
Michael Fack Sørensen1995Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2010-10-02
Cecilie S. Pedersen1996Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2010-10-02
Natalie Løwe Legind1998Svømmeklubben Triton BallerupA6 Svømmeklubben Laksen2010-10-01
Marianne Andersen1958Nakskov Masters- og MotionNakskov Svømme Klub2010-10-01
Charlotte K. Jakobsen1996Svømmeklubben S 68Brønderslev SK082010-10-01
Sofie Brøndum Bossen1996Aalborg SvømmeklubBrønderslev SK082010-10-01
Emil Jensen1994Svømmeklubben SønderborgNord-Als Svømmeklub2010-09-26
Isak Lichi1997GI-40 HermesSvømmeklubben MK312010-09-26
Amina Glibo1995Frem OdenseO.S.L.F.2010-09-25
Laura Falk1998Odense Svømme KlubFrem Odense2010-09-25
Thorbjørn H. Christensen1989O.S.L.F.Gladsaxe Svømmeklub2010-09-25
Emily Luo2000Lyngby SvømmeklubGI-40 Hermes2010-09-24
Magnus Nygaard2000Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2010-09-19
Freya Bloch Johnson2000Hobro SvømmeklubAlbertslund IF2010-09-19
René Rebsdorf1990Støvring Svømmeklub PingvinenSvømmeklubben Søhesten2010-09-19
Natalia Rasmussen1998Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2010-09-18
Emil Houlborg1998Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2010-09-18
Mads Kvistgaard1992Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2010-09-18
Mads Hansen1995Nakskov Svømme KlubMaribo Svømmeforening2010-09-18
Emil Dall-Nielsen1984Gladsaxe SvømmeklubSigma Swim Allerød2010-09-18
Clara Albek1996GI-40 HermesSvømmeklubben MK312010-09-18
Jonas Lagerbon Olsson1995Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2010-09-18
Christian Christensen1991GI-40 HermesSvømmeklubben MK312010-09-18
Amalie H. Falck-Schmith1989GI-40 HermesFrem Odense2010-09-18
Mathias Hvid1994GI-40 HermesGladsaxe Svømmeklub2010-09-18
Louise Sørensen Gosvig1997Hillerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2010-09-18
Karina Sørensen Gosvig1996Hillerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2010-09-18
Isabel Brylov1994GI-40 HermesSvømmeklubben MK312010-09-18
Simone Kronborg Riis1997Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2010-09-18
Mathilde Sørensen1996Vejle Svømmeklub TritonSvømmeklubben Koral2010-09-17
Mads Christensen1994West Swim EsbjergSvendborg Svømme Klub2010-09-17
Patrick Hesselberg1991Gladsaxe SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2010-09-15
Anna Wermuth1996Odense Svømme KlubFrem Odense2010-09-15
Charlotte Jensen1992Gladsaxe SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2010-09-15
Emma Hansen1999Odense Svømme KlubFrem Odense2010-09-15
Katrine Ejby1998Odense Svømme KlubFrem Odense2010-09-15
Kristian Ejby1998Odense Svømme KlubFrem Odense2010-09-15
Sofie Seheim1991Gladsaxe SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2010-09-15
Lasse Skovning Schmidt1998Odense Svømme KlubFrem Odense2010-09-15
Magnus Høvsgaard1997Odense Svømme KlubFrem Odense2010-09-15
Kristina Thomsen1991Gladsaxe SvømmeklubA6 JGI-Swim2010-09-15
Louise Heiberg1998Aabybro IdrætsforeningSvømmeklubben Jet2010-09-12
Frederikke Nedergaard1996Randers GF NeptunAgfs Svømmeafdeling2010-09-12
Frederik Bendix1995Randers GF NeptunEbeltoft Svømme Klub2010-09-12
Sofie Bendix Thostrup1997Lyseng IFAgfs Svømmeafdeling2010-09-11
Sofie Schriver Bjerrehuus1997Lyseng IFAgfs Svømmeafdeling2010-09-11
Marie Juhl Jensen1996Lyseng IFAgfs Svømmeafdeling2010-09-11
Ralf Fagerstrøm1996Aabybro IdrætsforeningSvømmeklubben Jet2010-09-05
Cecilie Kjærgaard1996Svømmeklubben GrindstedBillund IF2010-08-21
Gustav Emil Lings1996Agfs SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2010-08-21
Jesper Jensen1996Agfs SvømmeafdelingAIA-Tranbjerg2010-08-21
Sebastian Friis1995Agfs SvømmeafdelingIHF Svømning2010-08-21
Cathrine Stapelfeld1997Silkeborg SvømmeklubIkast Svømmeklub2010-08-21
Laila Rye Fonager1958GI-40 HermesLyngby Svømmeklub2010-08-02
Line Ekander1981Agfs SvømmeafdelingIHF Svømning2010-08-02
Harald Welling1993Lyngby SvømmeklubGentofte Svømme Klub2010-07-09
Silje Krarup1998Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2010-06-29
Pernille Højland Jensen1994Ikast SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2010-06-12
Mads Maj1989Ebeltoft Svømme KlubAgfs Svømmeafdeling2010-06-12
Frederikke Hall1992Lyngby SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2010-06-11
Sabrina Fussing1997Solrød SvømmeklubStartfællesskabet GTI2010-06-05
Michael Flarup1982Gladsaxe SvømmeklubGI-40 Hermes2010-05-29
Rikke Legaard Madsen1996Lyseng IFOdder Svømmeklub2010-05-28
Isabella V. Knudsen1998Hvidovre SvømmeklubVest-Brøndby2010-05-25
Rasmus Klarskov1993Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2010-05-25
Mikkel Asmussen1993Swim Team EsbjergVarde Svømmeklub2010-05-22
Louise Hedmann Jacobsen1996A6 Slangerup SvømmeklubHillerød Svømmeklub2010-05-22
Nicolai Vad Kruse1999Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2010-05-21
Rasmus Hørmann1996Dragør SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2010-05-21
Emma H. Christiansen1999Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2010-05-16
Cilla Gregersen1997Glostrup SvømmeklubAlbertslund IF2010-05-14
Frederik Frederiksen1992Glostrup SvømmeklubHvidovre Svømmeklub2010-05-14
Jan Råsø Rasmussen1962Brønshøj Akademiske SvømmeklubSwim Team Taastrup2010-05-08
Pernille Nislev1998Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2010-05-08
Niels Simanis1960GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2010-05-08
Jon Hansen1978Brønshøj Akademiske SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2010-05-08
Andreas Mortensen1988Brønshøj Akademiske SvømmeklubGTI - Tune I.F.2010-05-08
Tina Wessel1965Brønshøj Akademiske SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2010-05-08
Klaus Bak1959Brønshøj Akademiske SvømmeklubLyngby Svømmeklub2010-05-08
Tim Molbæk1971Brønshøj Akademiske SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2010-05-08
Katja Kousgard1974Svømmeklubben Triton BallerupSwim Team Taastrup2010-05-08
Jes Molbæk1975Brønshøj Akademiske SvømmeklubAalborg Svømmeklub2010-05-08
Anne-Mette L. Pedersen1960Brønshøj Akademiske SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2010-05-08
Cecilie Lykke Hansen1999Agfs SvømmeafdelingHorsens Svømmeklub2010-04-30
Henriette Hemmingsen1998Sigma Swim AllerødA6 Slangerup Svømmeklub2010-04-24
Jesper Hansen1989Frederikssund SvømmeklubFarum Svømmeklub2010-04-11
Christian Hansen1986Frederikssund SvømmeklubFarum Svømmeklub2010-04-11
Tine Christensen1996Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2010-04-10
Michael Nielsen1985Søllerød SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2010-04-10
Emil Dalgård1986O.S.L.F.West Swim Esbjerg2010-04-10
Ørn Arnarson1981Roskilde SvømningAalborg Svømmeklub2010-04-10
Tim Olsen1986KU Svømning og VandpoloHerlufsholm Svømmeklub2010-04-10
Jeppe Christensen1988Aarhus Idrætsforening Af 1900Herning Svømmeklub2010-04-10
Morten Hansen1989SvømmeKlubben SYDNakskov Svømme Klub2010-04-10
Kristine Skou1988Søllerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2010-04-10
Asta Kristine Baden1989Søllerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2010-04-10
Kim Hansen1987Helsingør SvømmeklubHerning Svømmeklub2010-04-10
Trine Nørgård Kruse1987KU Svømning og VandpoloVejle Svømmeklub Triton2010-04-10
Maria Rolighed1986KU Svømning og VandpoloNakskov Svømme Klub2010-04-10
Johnas Johansen1986Hørsholm SvømmeforeningHelsingør Svømmeklub2010-04-10
Allan Søtoft1984Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben MK312010-04-10
Niklas Brix1985Helsingør SvømmeklubSvømmeklubben MK312010-04-10
Grith Sigsgaard1972Svømmeklubben S 68Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2010-04-10
Cecilie M. Pedersen1993West Swim EsbjergDeltaSwim2010-03-27
Emily Luo2000GI-40 HermesViborg Svømme Klub2010-03-20
Mikkel Märcher1982Svømmeklubben NordOdense Svømme Klub2010-03-14
Henry Tøndering1975Svømmeklubben NordOdense Svømme Klub2010-03-14
Nicky Drewsen1999Bov IFKalundborg SK2010-03-13
Julie Thaarup Wulff2000Holbæk Svømme KlubKalundborg SK2010-03-13
Amanda Leweson1999Erritsø Gymnastik og IFGI-40 Hermes2010-03-13
Christian V. Rasmussen1996Odense Svømme KlubTommerup Svømme Klub2010-03-13
Stefan Popplewell1994Odense Svømme KlubHaarby Svømmeklub2010-03-12
Sara Sofia Benzarti1997Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2010-03-12
Anna Haugsted Pihl2003Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2010-03-07
Maja Østergaard Olesen1994Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2010-03-07
Daniel Luo1996GI-40 HermesViborg Svømme Klub2010-03-07
Patrick Levisen1984Svømmeklubben S 68GTI - Greve2010-03-07
Henrik Schwertfeger1968Frem OdenseO.S.L.F.2010-03-06
Ulla Nielsen1979Gentofte Svømme KlubAarhus Studenternes Svømmeafdeling2010-03-06
Jan Boier Pedersen1983GI-40 HermesLyngby Svømmeklub2010-03-06
Camilla Theut Severinsen1988Odense Svømme KlubRønne Svømme Klub2010-03-06
Michael Schulz Andersen1987Aalborg SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2010-02-26
Line Hedmann Jacobsen1993A6 Slangerup SvømmeklubHillerød Svømmeklub2010-02-26
Stine Poulsen1990Vallensbæk IF Af 1939GTI - Ishøj2010-02-24
Christoffer R. Jensen1993Vallensbæk IF Af 1939GTI - Ishøj2010-02-24
Lærke Dideriksen1984KU Svømning og VandpoloNakskov Svømme Klub2010-02-13
Rebecca Ilsøe1987KU Svømning og VandpoloHørsholm Svømmeforening2010-02-08
Mikkel Jensen1985Svømmeklubben KoralHorsens Svømmeklub2010-02-06
Mathias Sørensen1996Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingIHF Svømning2010-02-06
Johan Peen1988O.S.L.F.Sigma Swim Birkerød2010-02-03
Anders Madsen1995Køge SvømmeklubGTI - Greve2010-01-30
Caroline Struwe Bødker1986Odense Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2010-01-30
Nils Just Andersen1992Agfs SvømmeafdelingLyseng IF2010-01-29
Ida Schwertfeger1997Frem OdenseO.S.L.F.2010-01-17
Aschwin Wildeboer1986Sigma Swim BirkerødFarum Svømmeklub2010-01-16
Marie Louise Bank1991DeltaSwimAalborg Svømmeklub2010-01-15
Laura Skovby1997Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingIHF Svømning2010-01-09
Kasper Mertz Borum1999Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingIHF Svømning2010-01-09
Mathilde Thusgaard1996Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingIHF Svømning2010-01-09
Katrine M. Borum1996Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingIHF Svømning2010-01-09
Emma Klitnæs1996Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingIHF Svømning2010-01-09
Sophie Nordkild1994Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2009-12-18
Katja Holm1994Svømmeklubben KoralAgfs Svømmeafdeling2009-12-18
Anders Bjørn Pedersen1990Durup IFSilkeborg Svømmeklub2009-12-15
Narek Khalatjan1996Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2009-12-12
Celina Dreisig1991Frederikssund SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2009-12-10
Mads Glæsner1988Vallensbæk IF Af 1939Sigma Swim Allerød2009-12-10
Ane Andersen1990Søllerød SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2009-12-08
Marco Viveiros1990Svømmeklubben SønderborgHaderslev Svømme Klub2009-12-07
Katrine Hansen1994Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2009-12-05
Bjarne Jakobsen1978Viborg Svømme KlubAIA-Tranbjerg2009-12-05
Christina Vangsø1987Brønderslev SK08Aalborg Svømmeklub2009-12-04
Kristian R. Afzelius1994VIK-Skovbakken SvømmeafdelingGentofte Svømme Klub2009-12-04
Caroline S. Korch1996Farum SvømmeklubSigma Swim Allerød2009-11-29
Michel Michelsen1994Gladsaxe SvømmeklubGI-40 Hermes2009-11-28
Steffen Poulsen1994GTI - Tune I.F.Glostrup Svømmeklub2009-11-28
Thomas Lianee1985Søllerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2009-11-28
Sofie Brøndum Bossen1996Brønderslev SK08Støvring Svømmeklub Pingvinen2009-11-28
Steffen Lamp1991Kolding SKSwim Team Esbjerg2009-11-27
Mathias Halvorsen1996Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2009-11-22
Niels Fristrup1984KU Svømning og VandpoloGTI - Ishøj2009-11-21
Thomas Ibsen Nielsen1986KU Svømning og VandpoloAgfs Svømmeafdeling2009-11-21
Mathias Mozart Thomsen1997Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2009-11-20
Rasmus William Kuus1996Svømmeklubben OpnørSvømmeklubben Sønderborg2009-11-20
Andreas Hermansen1997Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingIHF Svømning2009-11-14
Leif Madsen1949Randers Freja TriathlonHobro Svømmeklub2009-11-14
Mikkel Helbo1999Horsens SvømmeklubOdder Svømmeklub2009-11-13
Jacob Meyland1983KU Svømning og VandpoloHerlev Svømning2009-11-13
Christian Sunke1990Vallensbæk IF Af 1939Swim Team Taastrup2009-11-13
Kristina Karstad1984KU Svømning og VandpoloHerlev Svømning2009-11-13
Camilla Cheung Petersen1990Vallensbæk IF Af 1939GTI - Ishøj2009-11-13
Louise Madegaard1986KU Svømning og VandpoloSvømmeklubben Nykøbing Falster2009-11-13
Nicky Bringskov1989Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2009-11-13
Josephine Uhrbrand1991Vallensbæk IF Af 1939Gentofte Svømme Klub2009-11-13
Kirstine Frandsen2001Hobro SvømmeklubSvømmeklubben SMUT Terndrup2009-11-08
Lone Tolstrup Karlby1976Brønshøj Akademiske SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2009-11-07
Stephan Jensen1991Gudme Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2009-11-07
Klaus Nissen1964Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2009-11-07
Jacob Berg Jørgensen1977Brønshøj Akademiske SvømmeklubKU Svømning og Vandpolo2009-11-07
Jeppe Skov Jensen1999Sigma Swim BirkerødGentofte Svømme Klub2009-11-07
Simon Noesgaard Nielsen1998Agfs SvømmeafdelingAarhus Idrætsforening Af 19002009-11-03
Lærke Hjort1996Solrød SvømmeklubKøge Svømmeklub2009-11-01
Anastasia Mortensen1996Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2009-10-25
Rasmus Liestmann1998Swim Team EsbjergVarde Svømmeklub2009-10-25
Sandra Rune2000Gladsaxe SvømmeklubEgegård Skole2009-10-24
Julius Strax Nielsen1999Gladsaxe SvømmeklubEgegård Skole2009-10-24
Louise Andersen1994Erritsø Gymnastik og IFDeltaSwim2009-10-24
Johannes E. Mariegaard1997Swim Team TaastrupGTI - Ishøj2009-10-24
Nathja Larsen1995Hvidovre SvømmeklubOrient Svømning2009-10-23
Anne Bredegaard1995Svømmeklubben GrindstedDragør Svømmeklub2009-10-10
Anna Nielsen1997Hvidovre SvømmeklubVest-Brøndby2009-10-06
Søren Toft1956Glostrup SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2009-10-04
Keith Mortensen1988Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2009-10-02
Rasmus Henckel Leth1999Dragør SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2009-09-27
Daniel Bitzer1997Dragør SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2009-09-27
Jacob Dahl Andersen1994DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2009-09-27
Trine Munkholm1995Swim Team TaastrupFHI SvømmeKlub2009-09-26
Mads Albæk Sørensen1993Roskilde SvømningGTI - Greve2009-09-26
Christoffer Ravn1992Agfs SvømmeafdelingHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-26
Kasper Emil Nielsen1995Farum SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2009-09-26
Simon Sønderup Jensen1988Farum SvømmeklubAalborg Svømmeklub2009-09-25
Mikkel Knudsen1990Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben S 682009-09-25
Marie Lensbjerg1991Farum SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2009-09-25
Martin Wagner1991Farum SvømmeklubGladsaxe Svømmeklub2009-09-25
Marina Heller Hansen1994Farum SvømmeklubFrederikssund Svømmeklub2009-09-25
Katja Løje1993Lyngby SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2009-09-25
Jacob Holst1991Frem OdenseNyborg Svømmeklub2009-09-25
Rasmus Dufour1993GTI - Tune I.F.Holbæk Svømme Klub2009-09-25
Kris Wesselink1990Swim Team EsbjergRødding Svømmeklub2009-09-25
Palle Gordon1987Hobro SvømmeklubAalborg Svømmeklub2009-09-20
Astrid Koch1994Ringe Svømme KlubFrem Odense2009-09-19
Nikolaj Mick Skovmose1985West Swim EsbjergKøge Svømmeklub2009-09-19
Julie Jepsen1994Agfs SvømmeafdelingSvømmeklubben Opnør2009-09-12
Martin Madsen1990Køge SvømmeklubGTI - Greve2009-09-12
Jeppe Birn-Rydder1995IHF SvømningAarhus Idrætsforening Af 19002009-09-12
Kristian Broløs1995Agfs SvømmeafdelingHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-12
Simone Friis1991IHF SvømningAgfs Svømmeafdeling2009-09-12
Rebekka Gustafson1997Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2009-09-12
Sara Gustafson1997Hillerød SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2009-09-12
Kristoffer Buus Langkilde1999Lyngby SvømmeklubSøllerød Svømmeklub2009-09-11
Signe B. Thomasen1996Horsens SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub2009-09-11
Julie Sundahl Jakobsen1995Aalborg SvømmeklubBrønderslev SK082009-09-05
Laura Skovby1997IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-05
Andreas Hermansen1997IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-05
Mathilde Thusgaard1996IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-05
Kasper Mertz Borum1999IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-05
Mathias Sørensen1996IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-05
Katrine M. Borum1996IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-05
Emma Klitnæs1996IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2009-09-05
Jess Reese Jacobsen1982Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2009-09-05
Lasse Schrøder Jakobsen1993Aalborg SvømmeklubHadsund Svømmeklub2009-09-05
William Hagemann1994Gladsaxe SvømmeklubLyngby Svømmeklub2009-09-04
Line Helbo1996Horsens SvømmeklubOdder Svømmeklub2009-08-22
Mathilde Pugholm Hvid1990West Swim EsbjergHolstebro Svømme Club2009-08-22
Jon Kærsgaard1984Silkeborg SvømmeklubHorsens Svømmeklub2009-08-22
Simon Underlien1995Horsens SvømmeklubOdder Svømmeklub2009-08-22
Micha Østergaard1987Vallensbæk IF Af 1939West Swim Esbjerg2009-07-26
Liv Jensen2001Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2009-06-20
Maria Hauch2003Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2009-06-20
Tomas Kræmer1994Idrætsforening Jarl, ArdenHobro Svømmeklub2009-06-12
Olivia Burmester1993Farum SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2009-06-05
Kristian Ranghøj1995Randers GF NeptunSpentrup Svømmeklub2009-05-22
Anja Bøjesen1986Næstved SvømmeklubHerning Svømmeklub2009-05-17
Cecilie Lagerbon1991Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2009-05-17
Niklas Dreyer1991Glostrup SvømmeklubSwim Team Taastrup2009-05-15
Magnus Christensen1995Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2009-04-25
Belinda Jakobsen1990GTI - GreveKøge Svømmeklub2009-04-25
Christina H. Nielsen1993Svømmeklubben Triton BallerupVest-Brøndby2009-04-19
Manon Kristensen1994Vest-BrøndbyGI-40 Hermes2009-04-18
Katrine Høg Hansen1986KU Svømning og VandpoloVordingborg Svømme Klub2009-04-18
Nina Vestergaard1992DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2009-04-18
Signe-Marie Bay Andersen1986Svømmeklubben MK31Sigma Swim Allerød2009-04-18
Marie Louise Madsen1989Nyborg SvømmeklubSvendborg Svømme Klub2009-04-18
Frederik Jarfelt1992Hillerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2009-04-18
Lasse Tiedemann1989Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2009-04-18
Camilla Møllebæk1990DeltaSwimKolding SK2009-04-18
Iben T. Johansen1989Haderslev Svømme KlubAalborg Svømmeklub2009-04-18
Katrine Dyhl Nielsen1990Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2009-04-18
Mads Sune Rasmussen1990Svømmeklubben Triton BallerupHerlev Svømning2009-04-18
Anders Frahm1983Swim Team TaastrupSigma Swim Birkerød2009-04-18
Josefine Møller Jeppesen1995Odense Svømme KlubRinge Svømme Klub2009-04-15
Marc Kræmer1987Idrætsforening Jarl, ArdenStøvring Svømmeklub Pingvinen2009-03-29
Mads Pedersen1994Vejle Svømmeklub TritonHørsholm Svømmeforening2009-03-28
Selma S Thorsteinsson1997Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2009-03-14
Michael Nielsen1982Aabybro IdrætsforeningBrønderslev Svømmeklub2009-03-08
Kim Jessing Pedersen1971Swim Team TaastrupTIK-Svømning VAT2009-03-07
Phillip Bay Kiertzner1998Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2009-03-07
Poul Erik Tarp1950Nakskov Svømme KlubMorsø Svømmeklub2009-03-07
Jannick Andreasen1998Hvidovre SvømmeklubVest-Brøndby2009-03-07
Kim Skou Hansen1981Svømmeklubben Triton BallerupO.S.L.F.2009-03-07
Anders Yttesen1996Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2009-03-07
Kaj Aagaard1946Vordingborg Svømme KlubTIK-Svømning VAT2009-03-07
Karsten Winther Jensen1987Agfs SvømmeafdelingDeltaSwim2009-03-07
Rasmus Lyngby Kristensen1989Svømmeklubben NordHørsholm Svømmeforening2009-02-27
Rebecca Ilsøe1987Hørsholm SvømmeforeningNæstved Svømmeklub2009-02-25
Camilla Stewart1987VIK-Skovbakken SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682009-02-22
Maria Møller Hansen1988Odense Svømme KlubSvendborg Svømme Klub2009-01-31
Nina Højris Jørgensen1992Lyseng IFAarhus Idrætsforening Af 19002009-01-31
Thomas Vestergaard1989Odense Svømme KlubErritsø Gymnastik og IF2009-01-31
Tobias N Sandager1993GI-40 HermesVest-Brøndby2009-01-31
Rasmus Birkelund Rahe1994Helsingør SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2009-01-31
Joachim Mortensen1995Herning SvømmeklubSvømmeklubben S 682009-01-30
Mikkel Gaardbo1996Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2009-01-27
Frederik Vestergaard1997Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2009-01-27
Mathias Gjerløv Pedersen1997Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2009-01-27
Frederik Andersen1995Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2009-01-27
Christoffer Back Petersen1995Roskilde SvømningSolrød Svømmeklub2009-01-24
Carina Hoffmann Nielsen1994Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2009-01-18
Susanne Møller1988Rønne Svømme KlubStruer Svømmeklub2009-01-17
Stephan Junggren1988Odense Svømme KlubNæstved Svømmeklub2009-01-17
Jan Boier Pedersen1983Lyngby SvømmeklubAalborg Svømmeklub2009-01-17
Katja Kousgard1974Swim Team TaastrupRoskilde Svømning2009-01-17
Nina Cawley1994Helsingør SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2009-01-16
Simone Martinsen1994SvømmeKlubben SYDVejle Svømmeklub Triton2009-01-13
Mads Christian Sandager1998GI-40 HermesVest-Brøndby2009-01-11
Amanda Sandager1995GI-40 HermesVest-Brøndby2009-01-11
Hannah Strunge Nissen1997Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312009-01-10
Rasmus Aavang Jensen1998Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2009-01-10
Kasper Holst Hansen1997Kalundborg SKNæstved Svømmeklub2009-01-10
Iben Grundtvig1997Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312009-01-10
Hansotto Kristiansen1992Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2009-01-10
Linda Lund Tietze1984Svømmeklubben Kvik, KastrupKøge Svømmeklub2009-01-10
Jensjakob Kristiansen1994Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2009-01-10
Frederik Aavang Jensen1994Slagelse SvømmeklubKorsør Sv & Livr. Klub2009-01-10
Camilla Lillebæk1993Varde SvømmeklubBlåvandshuk Svømmeklub2009-01-03
Victor Pedersen1997Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2008-12-13
Magnus B. Pedersen1994Agfs SvømmeafdelingAarhus Idrætsforening Af 19002008-12-13
Sofie Pedersen1995Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2008-12-13
Jonas Christensen1992SvømmeKlubben SYDVordingborg Svømme Klub2008-12-09
Daniel Gynthersen1986Svendborg Svømme KlubWest Swim Esbjerg2008-12-07
Rasmus Rothausen1994Odder SvømmeklubBeder-Malling IF2008-12-06
Viola Ward Museth1997Farum SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2008-11-30
Christian Vennerstrøm1988Svømmeklubben TempoDeltaSwim2008-11-29
Ronja Arp1997A6 JGI-SwimA6 Svømmeklubben Laksen2008-11-28
Clara Franck1999Haderslev Svømme KlubSvømmeklubben Opnør2008-11-24
Andrea Franck1999Haderslev Svømme KlubSvømmeklubben Opnør2008-11-24
Mette Iversen1989Haderslev Svømme KlubBov IF2008-11-24
Anne Gorm Hansen1988Kalundborg SKWest Swim Esbjerg2008-11-22
Jonas Juul Lethenborg1998Roskilde SvømningA6 JGI-Swim2008-11-22
Henriette Holst Hansen1987KU Svømning og VandpoloHerlev Svømning2008-11-22
Sara Gollander1985KU Svømning og VandpoloKøge Svømmeklub2008-11-22
Christoffer Harms-Tefke1992Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2008-11-22
Kim Simonsen1984Korsør Sv & Livr. KlubKalundborg SK2008-11-22
Christian Oldenburg1983KU Svømning og VandpoloSigma Swim Birkerød2008-11-22
Andreas Rosing1985KU Svømning og VandpoloDragør Svømmeklub2008-11-22
Ronnie Dalsgaard1983KU Svømning og VandpoloSvømmeklubben Kvik, Kastrup2008-11-22
Kasper Blomsterberg1992Hillerød SvømmeklubSigma Swim Birkerød2008-11-22
Louise Koch Perry1984Agfs SvømmeafdelingBrædstrup Svømmeklub2008-11-15
Espen Drath Bøjesen1987Aarhus Studenternes SvømmeafdelingBov IF2008-11-15
Pauliina Gregersen1977Odense Svømme KlubGentofte Svømme Klub2008-11-15
Kirsten Jensen1971Odense Svømme KlubAarhus Studenternes Svømmeafdeling2008-11-15
Claus Buus1983Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2008-11-08
Cecilie Wiuff2000Albertslund IFKøge Svømmeklub2008-11-02
Michelle Christensen1979Gentofte Svømme KlubKU Svømning og Vandpolo2008-11-01
Vita Stenberg1934Helsinge SvømmeklubSigma Swim Allerød2008-11-01
Allan Hansen1966GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-11-01
Jonas Andersen1994Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-10-26
Jacob Cordes1996Svendborg Svømme KlubNyborg Svømmeklub2008-10-25
Frederikke Mariager1997Nyborg SvømmeklubFrem Odense2008-10-25
Klara Herlyng1995Orient SvømningVest-Brøndby2008-10-25
Ann-Sofie K Mariager1995Nyborg SvømmeklubFrem Odense2008-10-25
Sofie Olsen1995Farum SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2008-10-25
Thea Vanggård1985West Swim EsbjergGlostrup Svømmeklub2008-10-25
Emil Klingberg1987Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeKlubben SYD2008-10-23
Sisse Grubak Simonsen1996Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-10-11
Peter Hein Flodgaard1995Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-10-11
Oliver Elsgaard1994Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-10-11
Jonas Aagaard1994Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-10-11
Michelle Friis-Pedersen1994Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-10-11
Charlotte K. Jakobsen1996Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-10-11
Rikke Munkholm1998Swim Team TaastrupFHI SvømmeKlub2008-10-05
Josephine Christensen1995Haslev SvømmeklubRingsted Svømme Klub2008-10-04
Regitze Madsen1994Svømmeklubben NordAabybro Idrætsforening2008-10-03
Kristina Vasiliauskaite1979Gentofte Svømme KlubAlbertslund IF2008-10-03
Grith Sigsgaard1972Hjortshøj-Egå IF SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682008-10-03
Piet Jon Vidkjær1995Swim Team TaastrupRoskilde Svømning2008-09-30
Tatjana Hansen1997Svømmeklubben SønderborgSvømmeklubben Opnør2008-09-28
Jonathan Harbak1995Aars SvømmeklubIHF Svømning2008-09-28
Pernille Ravn1990Svømmeklubben SMUT TerndrupStøvring Svømmeklub Pingvinen2008-09-28
Mads Jensen1990Kolding SKHorsens Svømmeklub2008-09-28
Thomas Øst-Jacobsen1988Hvidovre SvømmeklubRoskilde Svømning2008-09-26
Pernille Blume1994Sigma Swim BirkerødGladsaxe Svømmeklub2008-09-26
Mathilde Riis Sørensen1988West Swim EsbjergKøge Svømmeklub2008-09-26
Kristian Outinen1983Vallensbæk IF Af 1939Helsingør Svømmeklub2008-09-26
Christian Blach1986Glostrup SvømmeklubAlbertslund IF2008-09-21
Jens Dyreborg Nielsen1995Farum SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2008-09-20
Linda Aaen1996Svømmeklubben Triton BallerupHerlev Svømning2008-09-20
Andreas Marker Pedersen1992Orient SvømningVest-Brøndby2008-09-20
Daniel Hinchely1994Gladsaxe SvømmeklubGI-40 Hermes2008-09-20
Line Nielsen1992Orient SvømningGI-40 Hermes2008-09-20
Nadia Krogager Carlsson1986Ringsted Svømme KlubKorsør Sv & Livr. Klub2008-09-13
Teis Mogensen1993Vejen SvømmeklubHobro Svømmeklub2008-09-13
Mads Riisager1995Vejen SvømmeklubDeltaSwim2008-09-13
Rami Ifaoui1990Dragør SvømmeklubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2008-09-13
Thomas Hansen1993Aalborg SvømmeklubBrønderslev Svømmeklub2008-09-13
Steffen L. Nielsen1993Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2008-09-13
Julie Sundahl Jakobsen1995Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Nicolai Voetmann1995Aalborg SvømmeklubKolding SK2008-09-07
Matilde Madsen1997Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Katrine Kjær Kjølby1997Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Anders Fly1995Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Jakob Poulsen1996Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Mette Hansen1996Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Kasper V Hansen1996Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Kristian Poulsen1994Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Michael K. Jakobsen1992Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Kristian M. Kristensen1993Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Nanna Bie1994Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Ida Elvira Jensen1995Brønderslev SK08Brønderslev Svømmeklub2008-09-07
Mark Knudsen1984Lyngby SvømmeklubAalborg Svømmeklub2008-09-07
Daniela Wiking1990Lyngby SvømmeklubKøge Svømmeklub2008-09-06
Anders Birkbak1991Svendborg Svømme KlubSilkeborg Svømmeklub2008-09-06
Dennis Arreborg Hansen1988Lyngby SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2008-09-06
Pernille Hansen1991SvømmeKlubben SYDNakskov Svømme Klub2008-09-03
Bjarke Stevnsborg1990West Swim EsbjergKøge Svømmeklub2008-08-30
Eik Skafte1998Odense Svømme KlubRinge Svømme Klub2008-08-30
Anton B. Pedersen1993Agfs SvømmeafdelingAarhus Idrætsforening Af 19002008-08-30
Malene B. Schmidt1991Svømmeklubben OpnørBov IF2008-08-30
Helle Ahrenkiel1993Svømmeklubben OpnørBov IF2008-08-30
Marie Voigt Lauridsen1995West Swim EsbjergVarde Svømmeklub2008-08-30
Albert Grann-Frankild1996Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2008-08-30
Nicklas Luplau1989West Swim EsbjergKøge Svømmeklub2008-08-30
Nikolaj Kirketerp-Møller1990West Swim EsbjergKøge Svømmeklub2008-08-30
Frederikke Nedergaard1996Agfs SvømmeafdelingRanders GF Neptun2008-08-30
Marie Philipsen1992West Swim EsbjergDeltaSwim2008-07-02
Emil Skovfoged Gregersen1992Aalborg SvømmeklubHobro Svømmeklub2008-07-01
Michael Hedegaard Nielsen1998Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2008-06-21
Martin Hedegaard Nielsen1995Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2008-06-21
Christian Maigaard1993Silkeborg SvømmeklubErritsø Gymnastik og IF2008-06-21
Karsten Schütt1991West Swim EsbjergBov IF2008-06-17
Martin Sander Pedersen1992West Swim EsbjergNæstved Svømmeklub2008-06-13
Laura Brink Pedersen1992Gladsaxe SvømmeklubSwim Team Esbjerg2008-06-07
Laura Brink Pedersen1992Swim Team EsbjergGladsaxe Svømmeklub2008-06-06
Stine Juul Routhe1993Svømmeklubben NordSvømmeklubben SMUT Terndrup2008-05-30
Maria Pedersen1995Agfs SvømmeafdelingRanders GF Neptun2008-05-30
Jeanne Lehmann1994Vejen SvømmeklubAabybro Idrætsforening2008-05-28
Stine Valentiner Nielsen1991Svømmeklubben Triton BallerupSwim Team Taastrup2008-05-23
Christine Saggau1992Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2008-05-16
Sara Mogensen1995Agfs SvømmeafdelingRanders GF Neptun2008-05-15
Mark Vogel1970Gentofte Svømme KlubFarum Svømmeklub2008-05-10
Benny Petersen1937GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-05-10
Majken Johansen1958GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-05-10
Daniel Dueholm1993Kolding SKBillund IF2008-05-09
Bjørn Bang Larsen1985GTI - GreveGlostrup Svømmeklub2008-05-03
Magnus H. Sundgreen1992GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-05-02
Kasper Fiil Frandsen1994Agfs SvømmeafdelingRanders GF Neptun2008-04-26
Marianne Bertore1986Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben Triton Ballerup2008-04-26
Line Aamann1993Agfs SvømmeafdelingRanders GF Neptun2008-04-24
Sidse Kehlet1996West Swim EsbjergVarde Svømmeklub2008-04-12
Steffen Skipper Petersen1996Bov IFNord-Als Svømmeklub2008-03-30
Julie Halby1986Holbæk Svømme KlubVest-Brøndby2008-03-29
Christine Stougaard1987KU Svømning og VandpoloFarum Svømmeklub2008-03-29
Nicklas Ø. Jensen1991Swim Team EsbjergWest Swim Esbjerg2008-03-29
Kasper Linddal1986Nyborg SvømmeklubOdense Svømme Klub2008-03-29
Anders Krygell1982KU Svømning og VandpoloHelsingør Svømmeklub2008-03-29
Bobby William Gray1986Hillerød SvømmeklubRoskilde Svømning2008-03-29
Alexander Westh1982Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2008-03-29
Louise Buhl Borg1987KU Svømning og VandpoloHelsingør Svømmeklub2008-03-29
Magnus Andersen1985Hillerød SvømmeklubSigma Swim Allerød2008-03-29
Carl Emil Reith1986SvømmeKlubben SYDOdense Svømme Klub2008-03-29
Steffen Lamp1991Swim Team EsbjergKolding SK2008-03-29
Kaare Fisker Larsen1998Munkebo Svømme- og kondiklub 72Frem Odense2008-03-29
Dorthe Mathiesen1967Næstved SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2008-03-09
Finn Hyllested1944GI-40 HermesDragør Svømmeklub2008-03-08
Maria Brynald1994Hvidovre SvømmeklubVest-Brøndby2008-03-08
Dorethe Elm Jørgensen1978GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-03-08
Søren Winther Larsen1957Agfs SvømmeafdelingOdder Svømmeklub2008-03-08
Kirsten Detlef1986Vejle Svømmeklub TritonSvømmeklubben Tempo2008-03-08
Kasper Graversen1981Aarhus Studenternes SvømmeafdelingRinge Svømme Klub2008-03-08
Jan Kragerup1952GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-03-08
Aleks Danmark1977Aalborg SvømmeklubHadsund Svømmeklub2008-03-08
Klaus Nygård Jensen1964GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-03-08
Nikolaj Martins1981Vordingborg Svømme KlubSvømmeklubben Nykøbing Falster2008-03-01
Anders Stampe1982Vordingborg Svømme KlubSwim Team Esbjerg2008-03-01
Madoka Christensen1977Vordingborg Svømme KlubSvømmeKlubben SYD2008-03-01
Mia Nielsen1990Lyseng IFAgfs Svømmeafdeling2008-03-01
Joan Dahlstrøm1964Vordingborg Svømme KlubSvømmeKlubben SYD2008-03-01
Jakob Kornmaaler1995Agfs SvømmeafdelingAIA-Tranbjerg2008-02-17
Solvej Mathiasen1994Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2008-02-16
Peter Kragelund1993AIA-TranbjergAgfs Svømmeafdeling2008-02-16
Cecilie Christiansen1990Haarby SvømmeklubWest Swim Esbjerg2008-02-09
Michelle Lesler1994Herning SvømmeklubIkast Svømmeklub2008-02-02
Max Hørdum1992Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2008-02-02
Aske Colding Ekman1996Orient SvømningVest-Brøndby2008-02-02
Josephina Bartela1994Agfs SvømmeafdelingRanders GF Neptun2008-02-01
Christian Thor1992IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2008-01-28
Charlotte Thor1995IHF SvømningHjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling2008-01-28
Katri Vainio-Pedersen1990Odense Svømme KlubO.S.L.F.2008-01-26
Anders Gade1992Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben København2008-01-26
Søren Christensen1984Odense Svømme KlubHaderslev Svømme Klub2008-01-26
Nikita Bay1999Køge SvømmeklubSvømmeklubben SHS Stevns2008-01-25
Michael Christiansen1982Kolding SKSvømmeklubben Grindsted2008-01-25
Josephine Uhrbrand1991Gentofte Svømme KlubGladsaxe Svømmeklub2008-01-25
Catrine Olsen1992GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-01-23
Peter Hammer Sørensen1970GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-01-19
Tine Broksø1971GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-01-19
Flemming Nielsen1954GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-01-19
Tina D. Poulsen1973GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-01-19
Erik Kjær1935GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2008-01-19
Maiken Steen-Andersen1992Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2008-01-18
Niklas Brix1985Svømmeklubben MK31West Swim Esbjerg2008-01-18
Mikkel Asmussen1993Varde SvømmeklubSwim Team Esbjerg2008-01-13
Jacob Fanth1988Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2008-01-13
Tomas Kræmer1994Hobro SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2008-01-13
Christine Eilertsen1988Gentofte Svømme KlubNyborg Svømmeklub2008-01-12
Mette Friis-Olsen1985KU Svømning og VandpoloSvømmeklubben København2008-01-12
Mikkel Fischer Larsen1995Herlufsholm SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2008-01-06
Nathalie Pørneki1994Herlufsholm SvømmeklubNæstved Svømmeklub2008-01-06
Caroline Fischer Larsen1997Herlufsholm SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2008-01-06
Viktor Christensen1995Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2007-12-15
Heine Brunø1978Ikast SvømmeklubSvømmeklubben Nord2007-12-08
Rebekka Nørsøller1994Holstebro Svømme ClubMunkebo Svømme- og kondiklub 722007-12-01
Barbara Bøgh1996Holstebro Svømme ClubSkive Svømmeklub Poseidon2007-12-01
Mathias Pastwa1992Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2007-11-25
Jeannie Jensen1993Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2007-11-24
Alexander Skov Andersen1993Swim Team TaastrupRoskilde Svømning2007-11-24
Louise Koch Rasmussen1987Søllerød SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2007-11-22
Kim Natlie Frederiksen1994Hillerød SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2007-11-17
Nicole Przyvylski1996SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-11-11
Endri Sopa1996Albertslund IFAalborg Svømmeklub2007-11-04
Joachim Hermansen1998A6 JGI-SwimSvømmeklubben Triton Ballerup2007-11-04
Elisabeth Pfingstl1995Søllerød SvømmeklubGentofte Svømme Klub2007-11-04
Ulrich Garde1991Helsinge SvømmeklubFrederikssund Svømmeklub2007-11-04
Gitte Raagaard1970Helsinge SvømmeklubLyngby Svømmeklub2007-11-03
Klaus Lindegaard1962Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben Jet2007-11-03
Ulrik Keimling1970GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-11-03
Jeppe Søndergaard1989Brønderslev SvømmeklubSvømmeklubben Sømærket2007-11-03
Michael Thomsen1960Sigma Swim AllerødHelsingør Svømmeklub2007-11-03
Kiki Juhler1996A6 Svømmeklubben LaksenSvømmeklubben Triton Ballerup2007-11-03
Jef Sølvsteen1961Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben Jet2007-11-03
Kasper Graversen1981Ringe Svømme KlubAgfs Svømmeafdeling2007-11-03
Hanne Møller1958GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-11-03
Else Møller1958GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-11-03
Rasmus Carlson1975GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-11-03
Bo Hyllested1949GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-11-03
Joachim Mortensen1995Svømmeklubben S 68Brønderslev Svømmeklub2007-11-03
Pia Vibe Petersen1964GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-11-03
Dorthea Hauch2000Hillerød SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2007-10-28
Jakob Blomsterberg1994Sigma Swim AllerødHillerød Svømmeklub2007-10-28
Kristian Qvistgaard1984Svømmeklubben SøhestenSvømmeklubben S 682007-10-28
Thea Holm Kristiansen1997GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-10-27
Markus Dideriksen1994Vordingborg Svømme KlubKøge Svømmeklub2007-10-27
Jeppe Christensen1994Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-10-27
Josephine Christensen1995Ringsted Svømme KlubHaslev Svømmeklub2007-10-27
Niklas Ruprecht1993Holbæk Svømme KlubRoskilde Svømning2007-10-26
Frederik A. Mariegaard1994Swim Team TaastrupGTI - Ishøj2007-10-26
Carl Emil Reith1986Odense Svømme KlubSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-10-26
Jason V. Christensen1985GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-10-26
Jesper Kristensen1982Lyngby SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2007-10-25
Rebecca Ilsøe1987Næstved SvømmeklubRønne Svømme Klub2007-10-17
Lasse Lauridsen1992Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2007-10-13
Nadja Joy Tønnesen1987Haslev SvømmeklubNæstved Svømmeklub2007-10-07
Steffan Christiansen1997Svømmeklubben Kvik, KastrupSvømmeklubben MK312007-10-07
Emil Holm Kristiansen1993GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-10-07
Frida Webster Fessel1996GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-10-06
Amalie Agger-Nielsen1995Hobro SvømmeklubKnudsker IF2007-10-06
Anne Agger-Nielsen1997Hobro SvømmeklubKnudsker IF2007-10-06
Malene Koktved1991Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2007-10-05
Lise L. Nielsen1996Svømmeklubben NordAabybro Idrætsforening2007-10-05
Michael Junker Madsen1995Haderslev Svømme KlubAgerskov Sogns Ungdomsforening2007-09-30
Anna Munk Heuer1997GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-30
Nikolaj Junker Madsen1993Haderslev Svømme KlubAgerskov Sogns Ungdomsforening2007-09-30
Camille L. Cederberg1996GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-29
Katla Maria D. Schmidt1998Hørsholm SvømmeforeningLyngby Svømmeklub2007-09-29
Simon Iversen1995GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-29
Thomas Lønstrup Bonde1995Hørsholm SvømmeforeningLyngby Svømmeklub2007-09-29
Emil Hermind1992GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-29
Michelle Nielsen1994GTI - GreveKøge Svømmeklub2007-09-29
Philip Nielsen1991Værløse SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2007-09-29
Cathrine Oksholm1996Søllerød SvømmeklubHørsholm Svømmeforening2007-09-29
Anja Dam-Nielsen1992Værløse SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2007-09-29
Christian Christensen1991Svømmeklubben MK31Svømmeklubben Kvik, Kastrup2007-09-29
Peter Gjerulff1996GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-29
Julie F. V. Christensen1995GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-29
Eva Jacobsen1993GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-29
Celina Dreisig1991A6 Svømmeklubben LaksenFrederikssund Svømmeklub2007-09-28
Josephine Uhrbrand1991Gladsaxe SvømmeklubHelsingør Svømmeklub2007-09-28
Louise Fleron1990GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-28
Miriam Stupak Møller1994GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-28
Victor G. Ludvigsen1992GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-28
Sune Thonesen1983Lyngby SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2007-09-28
Emilie Koors Hoff1991Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2007-09-28
Patrick Hesselberg1991A6 Svømmeklubben LaksenFrederikssund Svømmeklub2007-09-28
Mathilde Riis Sørensen1988Køge SvømmeklubWest Swim Esbjerg2007-09-28
Martin Hersom Hansen1986Lyngby SvømmeklubSvømmeKlubben SYD2007-09-28
Lea Nielsen1996GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-23
Benjamin Holten1994Svømmeklubben Triton BallerupHelsinge Svømmeklub2007-09-23
Christine Hermind1996GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-23
Cecilie Holten1996Svømmeklubben Triton BallerupHelsinge Svømmeklub2007-09-23
Nanna Holmager1996Swim Team EsbjergWest Swim Esbjerg2007-09-22
Jacqueline L. Jensen1997Swim Team EsbjergWest Swim Esbjerg2007-09-17
Oliver H. Andersen1999Kalundborg SKDragsholm Svømmeklub2007-09-16
Sebastian H. Andersen1997Kalundborg SKDragsholm Svømmeklub2007-09-16
Thomas Pastwa1995Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2007-09-16
Mikkel Olsson1993Vest-BrøndbyLyngby Svømmeklub2007-09-16
Jakob H. Andersen1993Kalundborg SKDragsholm Svømmeklub2007-09-16
Mikkel H. Andersen1991Kalundborg SKDragsholm Svømmeklub2007-09-16
Sara Mogensen1995Randers GF NeptunHGF Svømning2007-09-15
Louise Ring Hansen1994Randers GF NeptunHGF Svømning2007-09-15
Karina Krog1988Aalborg SvømmeklubSvendborg Svømme Klub2007-09-15
Marcus Orloff Søemod1991West Swim EsbjergGentofte Svømme Klub2007-09-15
Mark Knudsen1984Aalborg SvømmeklubHerning Svømmeklub2007-09-15
Rasmus Schmidt Sørensen1992West Swim EsbjergSvømmeklubben Grindsted2007-09-15
Andreas S. Andersen1991DeltaSwimErritsø Gymnastik og IF2007-09-14
Camilla Frederiksen1989Vest-BrøndbyAlbertslund IF2007-09-13
Karsten Bach Olesen1986Svømmeklubben SøhestenSkagen Svømmeklub2007-09-09
Morten Suhr1993Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2007-09-09
Kasper Sørensen1994Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Søhesten2007-09-09
Manon Kristensen1994GI-40 HermesGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-09-08
Morten Reinholt Hansen1969Vordingborg Svømme KlubSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-09-02
Jonas Dideriksen1992Vordingborg Svømme KlubKøge Svømmeklub2007-09-02
Sandra Semberlund1994Vordingborg Svømme KlubDragør Svømmeklub2007-09-02
Henriette K. Andersen1996Herning SvømmeklubEgvad Svømmeklub2007-08-25
Frederik Christensen1992Køge SvømmeklubHaslev Svømmeklub2007-08-25
Daniel Svane Halkjær1991Aalborg SvømmeklubHobro Svømmeklub2007-08-25
Anders Birkbak1991Silkeborg SvømmeklubSvendborg Svømme Klub2007-08-25
Anders Krogh Christiansen1991Silkeborg SvømmeklubViborg Svømme Klub2007-08-25
Pernille Balser1991Silkeborg SvømmeklubSvømmeklubben Nord2007-08-25
Jamilla Damborg1997SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-06-22
Astrid Saunte1998SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-06-22
Marie Müller2000SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-06-22
Katrine Nielsen1990SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-06-22
Emil Bøgh1992Holstebro Svømme ClubSkive Svømmeklub Poseidon2007-06-17
Signe Tolstrup1995Silkeborg SvømmeklubFarum Svømmeklub2007-06-16
Rasmus Olesen1996Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-06-09
Aja Borg Østergaard1992Varde SvømmeklubEgvad Svømmeklub2007-06-09
Sune Kokholm1996Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-06-09
Mikkel Rasmus Hansen1994Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-06-09
Jacob Schiøtt1992Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-06-09
Stine Gensø1994Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-06-09
Hansotto Kristiansen1992Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-06-09
Jensjakob Kristiansen1994Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-06-09
Frederik Aavang Jensen1994Korsør Sv & Livr. KlubTårnborg-Vemmelev Svømmeklub2007-06-09
Michael Poulsen1981Silkeborg SvømmeklubHaderslev Svømme Klub2007-06-03
Aleks Danmark1977Hadsund SvømmeklubAarhus Studenternes Svømmeafdeling2007-06-03
Martin Jacobsen1979Swim Team EsbjergRingsted Svømme Klub2007-06-02
Anna Munk Andersen1991Nakskov Svømme KlubWest Swim Esbjerg2007-05-18
Diana Madsen1996West Swim EsbjergSwim Team Esbjerg2007-05-18
Ann-Sofie Kjøller1996Rønne Svømme KlubKnudsker IF2007-05-12
Nicklas Erlandsen1994Swim Team EsbjergWest Swim Esbjerg2007-05-12
Sebastian Strandberg1994Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2007-05-12
Mathias Kjøller1992Rønne Svømme KlubKnudsker IF2007-05-12
Ann-Louise Nielsen1993Aalborg SvømmeklubSvømmeklubben Søhesten2007-05-12
Mie Refn1993Farum SvømmeklubLyngby Svømmeklub2007-05-11
Mads Sune Rasmussen1990Herlev SvømningFarum Svømmeklub2007-05-11
Julie Brøggler1993Næstved SvømmeklubSolrød Svømmeklub2007-04-28
Steffen Folkvardsen1987Korsør Sv & Livr. KlubSvømmeklubben Kvik, Kastrup2007-04-28
Michelle Rem1986Glostrup SvømmeklubGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-04-28
Kristian Høj1985Glostrup SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2007-04-28
Alexander Beyer Mortensen1994GI-40 HermesSvømmeklubben København2007-04-28
Kristian Erlendsson1978KU Svømning og VandpoloVallensbæk IF Af 19392007-04-28
Eva Jacobsen1993Gymnastik- og Svømmeforeningen HermesSvømmeklubben København2007-04-28
Jens Christian Jørsboe1993SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-04-24
Kristoffer Saunte1992SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-04-24
Jonathan Müller1997SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-04-24
Frederikke R. Mortensen1997Søllerød SvømmeklubGentofte Svømme Klub2007-04-21
Kasper Graversen1981Agfs SvømmeafdelingAarhus Studenternes Svømmeafdeling2007-04-19
Marius Costan1985Holstebro Svømme ClubAalborg Svømmeklub2007-04-15
Nanna Jensen1983KU Svømning og VandpoloSwim Team Taastrup2007-04-15
Annemette Christensen1982IHF SvømningHaderslev Svømme Klub2007-04-15
Philip Lou1989Vallensbæk IF Af 1939Albertslund IF2007-04-15
Josephine Uhrbrand1991Helsingør SvømmeklubLyngby Svømmeklub2007-04-15
Anna Munk Andersen1991West Swim EsbjergNakskov Svømme Klub2007-04-14
Eva Landstrøm1986Helsingør SvømmeklubLyngby Svømmeklub2007-04-14
Rikke Lønne1988Holbæk Svømme KlubO.S.L.F.2007-04-14
Frederik Bøg1990Ringe Svømme KlubO.S.L.F.2007-04-14
Martin Bach1978Gymnastik- og Svømmeforeningen HermesGI-40 Hermes2007-04-14
Lea Rueløkke1992Helsingør SvømmeklubLyngby Svømmeklub2007-04-14
Rasmus Ahlfors1980Søllerød SvømmeklubSvendborg Svømme Klub2007-04-14
Camilla Barsdal1991Vallensbæk IF Af 1939Svømmeklubben MK312007-04-14
Klaus Nielsen1986IHF SvømningLyseng IF2007-04-14
Caroline Haugaard1990Søllerød SvømmeklubLyngby Svømmeklub2007-04-14
Signe Nyby1984Ringe Svømme KlubHolstebro Svømme Club2007-04-14
Stine Sørensen1984Kolding SKSvømmeklubben Tempo2007-04-14
Simon Spon1987Vest-BrøndbyGlostrup Svømmeklub2007-04-14
Brian Lagoni1985Horsens SvømmeklubHolstebro Svømme Club2007-04-14
Martin Johansson1988Søllerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2007-04-14
Rene Hjorth1985Helsingør SvømmeklubLyngby Svømmeklub2007-04-14
Daniel Pape1988GTI - IshøjKøge Svømmeklub2007-04-14
Kristian Outinen1983Helsingør SvømmeklubLyngby Svømmeklub2007-04-14
Anders Stampe1982Swim Team EsbjergSvømmeklubben Kvik, Kastrup2007-04-14
Allan Søtoft1984Svømmeklubben MK31Sigma Swim Allerød2007-04-14
Jason V. Christensen1985Gymnastik- og Svømmeforeningen HermesLyngby Svømmeklub2007-04-14
Mark Knudsen1984Herning SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2007-03-31
Sarah Helena Kristensen1987Svømmeklubben MK31Lyngby Svømmeklub2007-03-25
Martin Utiger Sørensen1977Hillerød SvømmeklubFarum Svømmeklub2007-03-24
Stig Neumann1984KU Svømning og VandpoloGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-03-24
Morten Hinnerup1980KU Svømning og VandpoloDurup IF2007-03-24
Maiken Ziebell1981KU Svømning og VandpoloSvømmeklubben Triton Ballerup2007-03-24
Rasmus Bogh1985Aarhus Studenternes SvømmeafdelingBov IF2007-03-24
Kristoffer Bohmann1971Aalborg SvømmeklubStøvring Svømmeklub Pingvinen2007-03-24
Stig Jarl Jensen1970Agfs SvømmeafdelingLyngby Svømmeklub2007-03-24
Joan Dahlstrøm1964SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-03-24
Dorthe Mathiesen1967SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-03-24
Andreas Nørgård Overbeck1983KU Svømning og VandpoloLyngby Svømmeklub2007-03-24
Thea Vanggård1985Glostrup SvømmeklubHolbæk Svømme Klub2007-03-24
Morten Willer1984Agfs SvømmeafdelingAIA-Tranbjerg2007-03-03
Amalie Emma Thomsen1994Sigma Swim AllerødHelsingør Svømmeklub2007-03-02
Jeppe Winther Petersen1992Varde SvømmeklubEgvad Svømmeklub2007-02-24
Amalie Lynggård Hansen1996Swim Team TaastrupAlbertslund IF2007-02-24
Ida Lau1986Roskilde SvømningKøge Svømmeklub2007-02-24
Rasmus Simonsen1996SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-02-20
Michael Danø1994Kolding SKVejle Svømmeklub Triton2007-02-03
Peter Emil Andersen1996SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-30
Johannes Rose1993SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-30
Mads Saunte1994SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-30
Emil Müller1995SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-30
Susanne Rübner-Petersen1994SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-30
Line Borch Thams1990Haderslev Svømme KlubSvømmeklubben Opnør2007-01-26
Pernille Jalsøe1993Svømmeklubben Kvik, KastrupGI-40 Hermes2007-01-26
Laura Brink Pedersen1992Gladsaxe SvømmeklubHerlev Svømning2007-01-26
Tino Mandrup Vennike1990Herlev SvømningGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-01-26
Siff Ørts Gadgaard1991Gladsaxe SvømmeklubGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-01-26
Christian Rasmussen1989Gladsaxe SvømmeklubGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2007-01-26
Kevin Witt Christensen1995Herlev SvømningGlostrup Svømmeklub2007-01-14
Martin Hersom Hansen1986SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Signe Kvistberg1993SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Morten Rasmussen1989SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Daniel Lauritsen1994SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Cecilie Franck1991SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Marc Routhe1992SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Nanna-Katrine Lange1992SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Nikolaj Pedersen1995SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Piet Løje1991SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Cecilie Vander-Ploeg1992SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Tine Routhe1995SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Morten Pedersen1990SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Anne Sofie M. Rasmussen1989SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Kim Brun Larsen1993SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Mikkel Fischer Larsen1995SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Madoka Christensen1977SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Karen Nielsen1990SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Rikke Nielsen1996SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Katja Løje1993SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Emil Klingberg1987SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Caroline Fischer Larsen1997SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2007-01-14
Belinda Jakobsen1990Køge SvømmeklubSvømmeklubben SHS Stevns2007-01-14
Stefanie Saggau1994Glostrup SvømmeklubAlbertslund IF2007-01-12
Patrick Ulrich Sommer1988West Swim EsbjergDragør Svømmeklub2007-01-07
Thomas Schultz Nielsen1996Swim Team EsbjergWest Swim Esbjerg2007-01-07
Stine Kiss1994Haarby SvømmeklubTommerup Svømme Klub2007-01-06
Jens Bertelsen1979Herning SvømmeklubSkive Svømmeklub Poseidon2006-12-11
Jacob Bonne Larsen1986Lyngby SvømmeklubA6 Slangerup Svømmeklub2006-12-10
Jesper Stilling Julius1993HGF SvømningSvømmeklubben Sønderborg2006-12-09
Patrick Rugaard Mathiesen1990Frederikssund SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2006-12-07
Nicole Scott Brown1993SvømmeKlubben SYDLyngby Svømmeklub2006-12-05
Bjørg Winther Larsen1990Odder SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2006-12-03
Kathrine Øgendahl1991Haderslev Svømme KlubSvømmeklubben Opnør2006-12-03
Mikkel Giehm-Reese1987Viborg Svømme KlubAIA-Tranbjerg2006-12-02
Sabrina Christensen1993Viborg Svømme KlubAIA-Tranbjerg2006-12-02
Caroline Erichsen1998Sigma Swim BirkerødFarum Svømmeklub2006-12-01
Florian Hoffmeister1984Svømmeklubben SønderborgSvømmeklubben Opnør2006-11-25
Henriette Stuhr1996GTI - Tune I.F.GTI - Greve2006-11-25
Line Greve1994Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben København2006-11-23
Sarah Sannung1996Gladsaxe SvømmeklubSvømmeklubben København2006-11-19
Katarina Vogel1997Sigma Swim AllerødA6 Slangerup Svømmeklub2006-11-19
Kennet Kjeldsen1984Svømmeklubben NordAabybro Idrætsforening2006-11-10
Julie Schmidt1995Sigma Swim AllerødHørsholm Svømmeforening2006-11-05
Henriette Stuhr1996GTI - GreveGTI - Tune I.F.2006-11-04
Mathias Elkjær1991Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2006-11-04
Sisse G. Egeborg1984Albertslund IFGladsaxe Svømmeklub2006-11-04
Kasper Frank Larsen1990Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2006-11-04
Huan Houng1993Svømmeklubben MK31Gymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2006-10-29
Kirsten Detlef1986Svømmeklubben TempoDeltaSwim2006-10-29
Melizza Petersen1994A6 Svømmeklubben LaksenA6 Slangerup Svømmeklub2006-10-28
Christoffer M. Lorentzen1992Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben København2006-10-28
Lene Knudsen1977Svømmeklubben MK31Lyngby Svømmeklub2006-10-28
Megan Forslund Hansen1997Svømmeklubben Triton BallerupGentofte Svømme Klub2006-10-28
Nicklas Nørgaard Poulsen1986Gymnastik- og Svømmeforeningen HermesSvømmeKlubben SYD2006-10-28
Alexander Garly1993Gladsaxe SvømmeklubSvømmeklubben København2006-10-28
Clara Petersen1994Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2006-10-28
Line Andersen1992Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2006-10-28
Emma Petersen1992Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2006-10-28
Niklas Dreyer1991Swim Team TaastrupSvømmeklubben Kvik, Kastrup2006-10-28
Mark Vogel1970Farum SvømmeklubLyngby Svømmeklub2006-10-27
Johan Gjedde-Nielsen1991Gladsaxe SvømmeklubSvømmeklubben København2006-10-27
Christian Hansen1986Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2006-10-26
Thomas Ibsen Nielsen1986Agfs SvømmeafdelingSvømmeklubben S 682006-10-26
Maria Lassen1984Hvidovre SvømmeklubGlostrup Svømmeklub2006-10-14
Thomas Lund1980Glostrup SvømmeklubA6 Svømmeklubben Laksen2006-10-14
Line Larsen1988Glostrup SvømmeklubRingsted Svømme Klub2006-10-08
Lene Rødshagen1967Swim Team TaastrupTIK-Svømning VAT2006-10-07
Lars Nielsen1981Agfs SvømmeafdelingSwim Team Esbjerg2006-10-07
Ellen Garne1965Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2006-10-07
Pauliina Gregersen1977Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2006-10-07
Pernille Balser1991Svømmeklubben NordAalborg Svømmeklub2006-10-06
Tobias Heide Jensen1995Svømmeklubben Nykøbing FalsterSvømmeKlubben SYD2006-10-03
Mathilde Søndergaard1995Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2006-10-01
Andrea Munck1994Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2006-10-01
Caroline Strandgaard1995Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2006-10-01
Maria Brinkkjær1992Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben København2006-10-01
Tobias Jacobsen1987Holstebro Svømme ClubDurup IF2006-09-30
Jesper Hansen1989Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2006-09-29
Camilla Frederiksen1989Albertslund IFGentofte Svømme Klub2006-09-29
Marcus Bak1991Sigma Swim AllerødGentofte Svømme Klub2006-09-29
Rasmus Sefeld1989Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2006-09-29
Michelle B. Strandskov1991Sigma Swim BirkerødSvømmeklubben Triton Ballerup2006-09-29
Julie Larsen1990Glostrup SvømmeklubHerlev Svømning2006-09-29
Laura Brink Pedersen1992Herlev SvømningGI-40 Hermes2006-09-29
Simone Kyllebæk1988Vallensbæk IF Af 1939Lyngby Svømmeklub2006-09-29
Mads Sune Rasmussen1990Farum SvømmeklubSigma Swim Birkerød2006-09-29
Anders Frahm1983Sigma Swim BirkerødLyngby Svømmeklub2006-09-29
Desirée Kalum1995Gentofte Svømme KlubLyngby Svømmeklub2006-09-24
Charlotte Christiansen1989Svømmeklubben NordAabybro Idrætsforening2006-09-22
Cecilie Modin1994Hillerød SvømmeklubSvømmeklubben Triton Ballerup2006-09-16
Morten Aadorf1988GTI - IshøjHvidovre Svømmeklub2006-09-16
Christian Vennerstrøm1988DeltaSwimSvømmeklubben Tempo2006-09-16
Maria Greve Bevan1990Gladsaxe SvømmeklubGymnastik- og Svømmeforeningen Hermes2006-09-10
Simone Løvenskjold1991Gladsaxe SvømmeklubHerlev Svømning2006-09-10
Steffen L. Nielsen1993Svømmeklubben NordAabybro Idrætsforening2006-09-10
Theis Ballegaard1993Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2006-09-09
David Jakobsen1990Agfs SvømmeafdelingSkanderborg Svømmeklub2006-09-09
Kim Morgaine Lohse1991Agfs SvømmeafdelingSilkeborg Svømmeklub2006-09-09
Mia Nielsen1990Agfs SvømmeafdelingVIK-Skovbakken Svømmeafdeling2006-09-09
Nathalie Pørneki1994Næstved SvømmeklubHerlufsholm Svømmeklub2006-09-09
Peter Kragelund1993Agfs SvømmeafdelingAIA-Tranbjerg2006-09-09
Yannick Hougaard1988IHF SvømningAgfs Svømmeafdeling2006-09-09
Camilla Stilby1987Gymnastik- og Svømmeforeningen HermesLyngby Svømmeklub2006-09-08
Ulrich Garde1991Frederikssund SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2006-09-07
Marie Louise Bank1991Aalborg SvømmeklubKolding SK2006-08-26
Mia Rasmussen1988Aalborg SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2006-08-26
Mads Olesen1990Silkeborg SvømmeklubAabybro Idrætsforening2006-08-26
Anne-Sophie Loft1991Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2006-08-26
Anne Schulz1989Herning SvømmeklubSilkeborg Svømmeklub2006-08-26
Emil Sainis1992Svømmeklubben Kvik, KastrupDragør Svømmeklub2006-08-26
Cecilie Brygger1991Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2006-08-26
Helene Holm1987Svømmeklubben MK31Dragør Svømmeklub2006-08-26
Anders Bjørn Pedersen1990Silkeborg SvømmeklubDurup IF2006-08-26
Emil Loftheim1995Gentofte Svømme KlubSvømmeklubben København2006-06-24
Henrik Frandsen1980Gentofte Svømme KlubA6 Svømmeklubben Laksen2006-06-24
Sisse Munk1992Grenaa SvømmeklubAgfs Svømmeafdeling2006-06-10
Line Lyngsø Sterring1994Viborg Svømme KlubSkive Svømmeklub Poseidon2006-06-10
Anders Krogh Christiansen1991Viborg Svømme KlubAIA-Tranbjerg2006-06-10
Tobias Heide Jensen1995SvømmeKlubben SYDSvømmeklubben Nykøbing Falster2006-06-03
Tone Bruun Nielsen1991Swim Team TaastrupTIK-Svømning VAT2006-06-03
Harald Glavind1993West Swim EsbjergHobro Svømmeklub2006-05-27
Asger Aagaard Jensen1986Rødding SvømmeklubVejen Svømmeklub2006-05-26
Sofie Jensenius1993Haslev SvømmeklubRinge Svømme Klub2005-11-27
Natascha Svendsen1991Helsinge SvømmeklubFrederiksværk Svømmeklub2005-10-29
Victor Jones1994Gentofte Svømme KlubGlostrup Svømmeklub2005-10-01
Anna Ingemann Larsen1992Gladsaxe SvømmeklubHerning Svømmeklub2005-10-01
Christian Hansen1986Sigma Swim BirkerødFarum Svømmeklub2005-02-25
Sissel My Olander1994Sigma Swim AllerødA6 Slangerup Svømmeklub2005-01-30
Mathias Nordland Friis1992Roskilde SvømningA6 Svømmeklubben Laksen2005-01-28
Michael Paustian1990A6 JGI-SwimA6 Svømmeklubben Laksen2005-01-28